Furutech AC Receptacles

roylevinson

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
אין בעיה.
אבל אתה טועה או שהיה משהו חריג ברמה.
הנה מה שקרה שאני העלתי עכשיו הזמנה על המוצר מהאתר שלהם.
משלוח רגיל ע"י דואר ארה"ב לא משהו מיוחד.

גם אני הזמנתי לפני חודש והדולר שעבדו לפיו היה 3.67 משהו כזה.

זה ששילמת 15.5אחוז ולא 32.8 זה מוזר, כיוון שזה לא כבל פשוט.

כמו כן אגב חיבור של מוצר כזה בארץ שכחנו להגיד בעקרון אסור אלא אם הוא עבר אישור של מכון התקנים .

בכל מקרה בחישוב מהיר אם אני מזמין היום זה:
521 דולר * 3.67 = 1912 ש"ח לפני מע"מ.
עם מע"מ 2208.
וזה בלי העמלות החדשות וכו..
וכמובן אחריות ועוד.

עלות המשלוח היתה כ 12$. צור קשר עם הבחור.
בכל מקרה אני אחזור פעם נוספת, המחיר היה 460$ כולל משלוח.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מוזר ביותר.
מה שמראה שמחירי MSRP הם רק מחיר תצוגה.
מה שאומר שאני בטוח שאם נלך ליבואן הישראלי שמבקש 2800 ש"ח , נקבל אולי 15-20 אחוז הנחה אחרי מיקוח ומזומן (כמו מחו"ל) ואז כבר המחיר הוא 2300 ש"ח , מה שאומר שבשביל 500 שקל יותר אני מקבל גם אחריות , את המוצר במקום , תמיכה וכו...

בכזה דבר זה לא רע.

roylevinson

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
מוזר ביותר.
מה שמראה שמחירי MSRP הם רק מחיר תצוגה.
מה שאומר שאני בטוח שאם נלך ליבואן הישראלי שמבקש 2800 ש"ח , נקבל אולי 15-20 אחוז הנחה אחרי מיקוח ומזומן (כמו מחו"ל) ואז כבר המחיר הוא 2300 ש"ח , מה שאומר שבשביל 500 שקל יותר אני מקבל גם אחריות , את המוצר במקום , תמיכה וכו...

בכזה דבר זה לא רע.

(Y)
בהחלט מקובל.

למוצר כזה אני לא צריך כלום ובטח לא תמיכה. ו500 ש"ח לא בא לי ברגל.

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מה שאומר שאני בטוח שאם נלך ליבואן הישראלי שמבקש 2800 ש"ח , נקבל אולי 15-20 אחוז הנחה אחרי מיקוח ומזומן

אם אתה בטוח....:) אני לא ידעתי שמקובל לעשות כזה בזאר טורקי בתחום הזה :מבולבל:

(אני לא מדבר על הנחה מקובלת ל "לקוחות כבדים/ מתמידים" !! מבחינתי המחיר שמצויין באתר או ניתן בטל' הוא המחיר !! מתאים קונה, לא מתאים--> יש כפי שראינו אופציות :) ).

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מצדיק את סונוס!
{קיבלתי הפניה לשרשור הזה מפורום אחר}

אני הזמנתי את הFurutech ETP-80 מהלינק שפורסם. יצא לי בסביבות 1900 ש"ח כי שילמתי עליו מע"מ
הגיע 7 ימים אחרי ההזמנה
אתר מומלץ מאוד
המוצר ניקה מאוד את הסאונד
חסרון יחיד שהגיע בלי כבל וכבל טוב עולה כסף
אתה משתמש רק בכניסות עם הפילטר ? ומה בדיוק עושה הפילטר ? כי ראיתי שהמוצר ללא פילטר עולה פחות ממחצית המחיר ?

ואורי , אולי תצא כבר מהנושא של קניות בחו"ל ? הנה עובדה אתה קונה בחו"ל כי אתה מודע לשני אחוז עמלה של חברת האשראי . תן לאנשים לחיות ולהחליט בעצמם . (וזה למרות שבמחיר הזה אולי אני אשקול קניה מהיבואן אם הוא יעשה לי הנחה טובה על מזומן )

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מי מתייחס אלייך בכלל...
תן למבוגרים לדבר בשקט בינהם.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אם אתה בטוח....:) אני לא ידעתי שמקובל לעשות כזה בזאר טורקי בתחום הזה :מבולבל:

(אני לא מדבר על הנחה מקובלת ל "לקוחות כבדים/ מתמידים" !! מבחינתי המחיר שמצויין באתר או ניתן בטל' הוא המחיר !! מתאים קונה, לא מתאים--> יש כפי שראינו אופציות :) ).

ככה הבנתי מרוב האנשים שדיברתי איתם בתחום.

אם אני טועה , טל"ח :)

אגב מאוד מקובל בכל העסקים לתת בערך 7%-10% הנחת מזומן.

אגב הקבלתי את זה למקרה של רוי שהוא קיבל הנחמה מאוד משמעותית בעניין מהמוכר

נערך לאחרונה ב:

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
הסבר לבעיית הבנה

סונוס כתב: "אני לא מבין, לא מעניין אותך אל תכנס, כולה שרשור מסכן בפורום. מה הבעיה להתעלם? משום מה כבר יש מעל 1300 כניסות, כנראה שזה מעניין הרבה אנשים.זה לא שהפורום יותר מידי פעיל אתה מוזמן לעזור להחיות אותו בשרשורים על אודיו"
אסביר. לא דובר על עניין - להיפך: זה נושא בעל משמעות לכל אחד. דובר על הדרך. כל אותן 1,300 כניסות ראו שרשור שחלק גדול מאוד ממנו הוא ברמת קטטה אישית, עלבון, גסות ועוד כמה.

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
1. ככה הבנתי מרוב האנשים שדיברתי איתם בתחום.

אם אני טועה , טל"ח :)

2. אגב מאוד מקובל בכל העסקים לתת בערך 7%-10% הנחת מזומן.

3. אגב הקבלתי את זה למקרה של רוי שהוא קיבל הנחמה מאוד משמעותית בעניין מהמוכר

1. אם זה כך, חבל. אני סולד מהתופעה של מחירון פיקטיבי*, כפי שקיים לדוגמא במצברים וצמיגים לרכב--> שם באמת צריך להיות חוצן על מנת לשלם מחיר מחירון (האמת גם לא נתקלתי בסוחר שמבקש את מחיר המחירון...הבסיס הוא 15%-20% פחות).

2. זו באמת מציאות סבירה.

3. מאיזה מוכר קיבל ?

* פעם בררתי בנידון וקיבלתי תשובה שמדובר בעצם ב"ישראבלוף" חשבונאי של החברות מול שלטונות המס...נו- לך תבנה מדינה :(

מה אורי- אתה "מבוגר" ? :D

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
27 זה עוד ילד אני יודע...
העניין הוא שיש ילדים שמתנהגים כמו מבוגרים ולהפך ;)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני לא מבין,
לא מעניין אותך אל תכנס, כולה שרשור מסכן בפורום. מה הבעיה להתעלם?
משום מה כבר יש מעל 1300 כניסות, כנראה שזה מעניין הרבה אנשים.
זה לא שהפורום יותר מידי פעיל אתה מוזמן לעזור להחיות אותו בשרשורים על אודיו.

בהצלחה.

זה התחיל בנסיון להביא מוצר במחיר מוזל מחו"ל, המשיך בהיתנצלות וחישוב כלכלי חדש, משם עבר לכיסוח יבואנים על אינטרסים מסחריים רק בגלל שנתנו חוות דעת עיניינית לחלוטין, משם גילינו חבר חדש בפורום שהוזמן מפורום אחר שהזמין מוצר בהנחה משמעותית מחו"ל, מה שאינו מוכיח את הטענה כי העיסקה של מר יניב אכן משתלמת כיוון שמדובר על מוצר אחר, לאותו אדם חדש לא הספקנו לומר ברוך הבא לפורום ומיד אורי הגיע למצב שהוא אינו סובל אותו וזאת לאחר 4 פוסטים, אחר כך חברותם פרחה ונשארו חברים.

אבל בתוך כל המהומה הזו אי שם בעמודים הראשונים החלה שיחה על השפעת המוצר, האם בכלל קיימת? או שלא? האם ראוי שיהיה בכל מערכת ולו רק על מנת לגרום לה לנצוץ יותר, האם כדאי שיהיה לאותו שקע זנב עד לוח החשמל?

אז מה אתם אומרים? יש מצב לנסות לדבר כאן על מערכות ולא על בעלי המערכות?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בנוגע לשקע.

אם ישנה חבילה שלמה , כבל חשמל איכותי, קו ניפרד למערכת , הארקה טובה - יכול להיות כי אכן קיימת השפעה לטובה של אותו שקע אודיו.

אני אישית במערכת שלי טרם ניסיתי לשים שיקעי אודיו יעודיים אך אני עתיד לנסות. אולי אבחין בהשפעה ואולי לא, מה שבטוח הוא שזה נראה מליון דולר.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
זה התחיל בנסיון להביא מוצר במחיר מוזל מחו"ל, המשיך בהיתנצלות וחישוב כלכלי חדש, משם עבר לכיסוח יבואנים על אינטרסים מסחריים רק בגלל שנתנו חוות דעת עיניינית לחלוטין, משם גילינו חבר חדש בפורום שהוזמן מפורום אחר שהזמין מוצר בהנחה משמעותית מחו"ל, מה שאינו מוכיח את הטענה כי העיסקה של מר יניב אכן משתלמת כיוון שמדובר על מוצר אחר, לאותו אדם חדש לא הספקנו לומר ברוך הבא לפורום ומיד אורי הגיע למצב שהוא אינו סובל אותו וזאת לאחר 4 פוסטים, אחר כך חברותם פרחה ונשארו חברים.

אבל בתוך כל המהומה הזו אי שם בעמודים הראשונים החלה שיחה על השפעת המוצר, האם בכלל קיימת? או שלא? האם ראוי שיהיה בכל מערכת ולו רק על מנת לגרום לה לנצוץ יותר, האם כדאי שיהיה לאותו שקע זנב עד לוח החשמל?

אז מה אתם אומרים? יש מצב לנסות לדבר כאן על מערכות ולא על בעלי המערכות?

הייתי מסכם אחרת אבל . . .

בנוגע למוצר, מאוד מעניין אותי חוות הדעת על המוצר עם הפילטר, הבחור שהזמין אם תוכל לתת איזה הסבר קצר מה עושה הפילטר אני אשמח.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
פילטרים

פילטר לחשמל הוא כמו כל מכשיר אחר.

בשוק האודיו יש עשרות חברות המייצרות אותם, וכל אחד יכול לבדוק ולהחליט מה מתאים לו אם בכלל.

אם אוכל להביע את דעתי, קחו בחשבון שחלק ניכר (יש הטוענים שכולם, אבל מנסיוני זה אינו נכון) מהפילטרים גורמים יותר נזק מתועלת.

בקיצור, חובה לשמוע ולקנות על פי האוזן.

e&k

עוסק בתחום
מעורבות
61
נקודות
28
על מה המהומה ?

לא ברור לי מה העניין לגבי מחירי השקעים, מפצלים, ועוד שמייצג אותם כאן בכבוד אמיר ארמה.
אני שמכיר אותו שנים רבות יכול להעיד שאמיר בחור ישר ומאוד הוגן הן ביחס האישי והן בתימחור מוצריו !
בעיקר במוצרי יוקרה בתחום החשמל מיפן ידוע לי כי התמחור למפיצים שלהם
בעולם הוא "לא מציאה" ואף מותנה בכמות מינימלית נכבדה ,שלא כמו מוצרים מחברות פחות מוכרות ופחות נחשבות ,שבהן ניתן היה להגמיש מחירים ולהיראות כמי שמציע עיסקה מעולה.
לדעתי האינטרס של העיקרי של אמיר נבע מהרצון להשלים את קו המוצרים שברשותו ע"י מוצרים משלימים בתחום החשמל ברמה גבוה מאוד וללא פשרות, זאת כדי להביא את הפוטנציאל של הציוד , ולא על מנת להתעשר על גבם של חברי הפורום הנכבד !!
לכן במקום לפרגן ליבואן שמביא את מיטב התוצרת העולמית וללא פשרות לארץ הקדש ,קם לו לקוח וקורא תיגר בשביל הצעה "ספק" זולה בכמה שקלים :כועס:
ומחליטים שלא בצדק להפוך את אמיר לפחות כדאי כלכלית או יקרן ..
אני חושב שיש כאן חוסר פרגון ולדעתי צריכים לשקול מחדש את הקניה מאתרים מחול כי זה גם לא משתלם , פחות אמין, ולאור מה שצוין עד כה בטח לא מכובד.
אני חושב שאמיר ראוי להתנצלות בעניין הזה, אלא אם כן יש למישהו "בטן מלאה" מסיבה אחרת ושבחר בדרך עקיפה לנסות לבוא איתו חשבון .

נערך לאחרונה ב:

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
אני חושב שיש כאן חוסר פרגון ולדעתי צריכים לשקול מחדש את הקניה מאתרים מחול כי זה גם לא משתלם , פחות אמין, ולאור מה שצוין עד כה בטח לא מכובד.

עזוב אותך מפרגון, לפי הפוסט שלך אמיר בטח לא צריך את זה.
90 אחוז מאוסף הדיסקים שלי נקנה מחו"ל, בחישוב מהיר חסכתי כמעט 30 אחוז בעלויות, למה לדעתך זה לא משתלם?
ולמשפט המחץ שלך שהפיל אותי, ולאור מה שצוין עד כה בטח לא מכובד. למה להזמין מוצר מחו"ל זה לא מכובד?

e&k

עוסק בתחום
מעורבות
61
נקודות
28
לא מכובד..

להזמין מוצר מחול שיש לו נציגות במחיר מצויין בארץ ואף לפרסם ברבים שהוא יקרן זה לא מכובד ! (אם הובן מהודעתי הקודמת אחרת גם ע"י מישהו אחר).
חוץ מזה דיסקים נהוג ומקובל ליבא ביבוא אישי מסיבות רבות וברורות לכן אין מה להשוות

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
להזמין מוצר מחול שיש לו נציגות במחיר מצויין בארץ ואף לפרסם ברבים שהוא יקרן זה לא מכובד ! (אם הובן מהודעתי הקודמת אחרת גם ע"י מישהו אחר).
חוץ מזה דיסקים נהוג ומקובל ליבא ביבוא אישי מסיבות רבות וברורות לכן אין מה להשוות

:D

אז אם יש נציגות במחיר מצויין ומישהו פרסם שזה לא כך, למה זה כך כך מטריד אותך?
הרי ברור שהקוראים יבינו זאת, לא? לא מבין למה זה גרם לך לפתוח משתמש במיוחד בשביל זה.

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
לגבי ה Furutech eTP-80

רק עתה חזרתי מעבודה ולכן התגובה המאוחרת מה.

שוב חבר זה או אחר מטעה לפני ברור מעמיק.......

למר roylevinson הניכבד ולשאר החברים .

ה Furutech eTP-80 עולה כ 2,790 שח כולל מע"מ ומגיע כסט וכסטנדרט!!! עם כבל חשמל
מדגם FURUTECH- G-314Ag-18P שמחירו כ 690 שח .

להלן הכבל חשמל המסופק עם ה e-TP-80 :

http://www.arama-audio.com/sg_product~22344~23~0.htm

מאחר ומר roylevinson רכש ללא כבל החשמל עלה לו הסיפור כ 2000 שח בערך.
אם היה רוכש אתו עם כבל החשמל של החברה , היה משלם כ 2700 שח לפחות.

אגב , אנני יודע מהיכן ידע\החליט roylevinson שהמפצל מגיע ללא כבל חשמל?
אנני זוכר שהוא שאל אותי .

הכבל מגיע ב e-TP-80 מהחברה בקופסא כסטנדרט , וכניראה
מי שמכר לו את ה e-TP-80 הוציא את כבל החשמל ומכר אותו בניפרד ,ולכן מכרו
לו את המפצל בזול.( ללא ידיעתו שהכבל מגיע כסטנדרט במפצל)

אגב , למי שלא שם לב , מצויין באתר במפורש שהקופסא הזו מגיעה עם הכבל הנ"ל. להלן :

http://www.arama-audio.com/sg_product~22334~23~0.htm

מקווה שעכשיו העניין ברור לכולם!

לידיעה כללית : כל מוצרי Furutech קיימים במלאי בארץ ונמכרים במחירי חו"ל!

אגב..
מצורפת תמונה של המפצל מהתערוכה האחרונה במינכן עם מחיר של 680$ כולל
כבל חשמל , וככה זה מגיע במקור! (הכבל מוסתר מאחורי החוברת)

אמיר ארמה

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
(Y)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור