Furutech AC Receptacles

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
חביבי
אצלי אין טעויות כאלה , ואני לא מוציא חלקים מקופסאות ומוכר אותן בניפרד ואחכ אומר שהיתה טעות.
אין פה שום טעות , ואל תשחק אותה ותזלזל באינטליגנציה של הקוראים.

אין פה שום טעות זולת רמאות לשמה וכמו שכתוב מבפורש ב USER MANUAL וכמו שאמרתי זאת בפעם העשירית , הכבל הוא חלק אינטגרלי ומגיע בתוך הקופסא מנויילן !!!!

ואם תרגיז אותי , אני אפתח קופסא ואצלם את זה ב 9 מגה פיקסל כדי שכולם יראו
שהכבל לא יצא לשום טיול מהקופסא והוציאו אותו בכוונה!

אולי אני צריך ללמוד מהאתר הזה כמה שיטות איך למכור לוקשים לאנשים כמוך...ואחכ על כל בן אדם עשירי
שיקלוט את התרגיל אומר לו : ואיי ממש טעות....לפחות על 9 אני אצליח לעבוד.

זה המסר שאתה מנסה להעביר לי כניראה.

נערך לאחרונה ב:

roylevinson

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
חביבי
אצלי אין טעויות כאלה , ואני לא מוציא חלקים מקופסאות ומוכר אותן בניפרד ואחכ אומר שהיתה טעות.
אין פה שום טעות , ואל תשחק אותה ותזלזל באינטליגנציה של הקוראים.

אין פה שום טעות זולת רמאות לשמה וכמו שכתוב מבפורש ב USER MANUAL וכמו שאמרתי זאת בפעם העשירית , הכבל הוא חלק אינטגרלי ומגיע בתוך הקופסא מנויילן !!!!

ואם תרגיז אותי , אני אפתח קופסא ואצלם את זה ב 9 מגה פיקסל כדי שכולם יראו
שהכבל לא יצא לשום טיול מהקופסא והוציאו אותו בכוונה!

אולי אני צריך ללמוד מהאתר הזה כמה שיטות איך למכור לוקשים לאנשים כמוך...ואחכ על כל בן אדם עשירי
שיקלוט את התרגיל אומר לו : ואיי ממש טעות....לפחות על 9 אני אצליח לעבוד.

זה המסר שאתה מנסה להעביר לי כניראה.

חביבי,
זה לא הטעות הראשונה שלך. טעויות קורות ועצם העובדה שהוא תיקן אותה מגיע לו ח"ח. (לא קורה שמוצר מגיע לא תקין מהיצרן???)
אתה מנסה להחזיק בקצה השערה כי בעוד שניה אתה נופל. אז לא קרה כלום. תגיד אני יקרן ומי שרוצה שיקנה ממני ומי שלא לא.

אני עדיין ממתין לראות אם תוריד את המחיר כמו שהבטחת.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רוי.

אני מסתכל מהצד על ההיתכתבות שלך עם אמיר.

1- איך שלא תסתכל על זה ניסו לעבוד עלייך ולשלוח לך מכשיר ללא כבל, ולמה? כי הקופסא אמורה להיות סגורה לחלוטין, מנויילנת! אם הייתה פתוחה יכול בהחלט להיות שקיבלת מכשיר תצוגה, מכשיר מתוקן וכ"ו מה שבטוח הוא שקיבלת מכשיר פתוח וזאת עובדה קיימת!

2- איך שלא תסתכל על זה אמיר הסב בפנייך את אותה עובדה שאתה אמור לקבל כבל חשמל יחד עם החבילה כך שעשה לך בעקיפין שתי טובות והן:

- גילה לך שחסר לך חלק מהחבילה שרכשת.
- גילה לך שהקופסא הייתה פתוחה ואין לדעת מדוע.

ועוד טובה אחת.

- שהם לא כל כך תמימים כמו שחשבת. הם עושים עסקים ואתה הדג שהם הצליחו להטביע, אמיר הוא זה שהציל אותך מתביעה.

נמשיך.
אתה כל הזמן מנסה לספר לנו כמה אמיר לא בסדר, אז זהו שלא אמיר יצא איתך סופר הוגן בזה שסיפר לך, אני במקומו הייתי שותק ונותן לך לחשוב שעשית קנייה חכמה.

ועוד משהו.
הרבה מוצרים אני יכול לרכוש מחו"ל ובזול, הסיבה שאני אינני עושה זאת היא בין היתר הסיבה שאינני יודע אם המוצר סגור על אמת או נסגר לצורך מכירה לאדם מעבר לים שאין בעיה לנקנק, אם יקלוט ואני הוגן מספיק אתקן את הטעות, באותה מידה יכול אותו בעל חנות להגיד לך שתבוא אליו לחנות לקחת כבל, אבל הוא בחו"ל ... לא נורא - תבוא לכאן תקבל שירות!

קצת מרגיזה אותי העובדה שהגעת לכאן ובטח תחשוב שעכשיו כולם יעשו לאמיר עליהום! אז גם כאן טעית.
רכשת בחו"ל? אחלה.
לא קיבלת כבל? - חבל.
אמיר עדכן אותך? תגיד תודה!!

עכשיו אתה בטוח תענה לי תשובה שנונה על גבול הפלצפנות שתנסה להוכיח כי כל מה שטענתי כאן הוא לא נכון, חרטא אחת גדולה, שטיות במיץ עגבניות עם פלפל שחור ומלח למעלה.

עובדה אחת בילתי נתנת לויכוח.
המכשיר שרכשת ושילמת עליו כמוצר חדש הוא אינו מוצר חדש, הוא מוצר פתוח. מבחינתי רכשת מוצר תצוגה, בלי אחריות, בלי כבל, מאדם שניסה להעלים ממך חלק בלי שתרגיש.

רוי ידידי היקר והנכבד.

לא עשית עיסקה טובה!!!

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מסכים עם נמר לגבי העסקה . ועכשיו רוי אולי נצא מזה ומישהו יסביר לי למה לקנות את המוצר הזה שיש לו 4 רגילים ו4 מקוטבים אם אין שום תועלת מהמקוטבים ? בואו ונניח ששוה לקחת מפצל מפיוטרטק ולא מפצל מאייס , (למרות שגם כאן אני לא ממש מבין למה אבל שיהיה) , אבל למה לשלם כ"כ יקר על מקוטב אם זה לא עוזר ?
רק בשביל לומר ששילמתי 460 דולר במקום 110 (אאל"ט) ?

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
החבר עשה עיסקה טובה לדעתו (נכון, הפורום והיבואן עזרו לו בכך וזה מעולה) ולא רק לדעתו! אז מה הבעיה לפרגן :מבולבל:

לדעתי, היבואן יורה לעצמו ברגליים עם סגנון התייחסויותיו (אבל שוב, זו דעתי שכל אחד ישפוט בעצמו).

אני מעוניין לרכוש רק את הכבל המדובר מהחנות המקוונת הזו ולא מצאתי שם :מבולבל:

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אז מה נסגר איתכם?

קניתם או עדיין אוכלים פלפל על ספסל בגינה?

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
תשקיעו קצת באקוסטיקה בחדר,
תקבלו סאונד פי מיליון מהשקעים האלה.;)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אם רוי מבסוט זה מה שחשוב, כל השאר שולי בעיני.

פשוט נימאס לראות היתווכחתי ורבתי בפורומים מספיק! כל פוסט הופך לויכוח, כאסח כל הזמן להוכיח עד כמה אחר רע, רמאי, לא מבין. מה יש??? מה קרה??

כל עוד זה תלוי בי הפורום הזה יהיה עינייני ויכל מידע בלבד. אין בעיה עם אקשן זה יכול להיות נחמד אבל אם ימשיכו להיכנס אחד בשני וישתמשו בפלטפומה הזו כפלטפורמה לסגירת חשבונות ניפעל נגד בזריזות מדהימה!

מבחינתי את עיניין היבואנים, מחירים, חו"ל סיימנו. אם יש עוד משהו מעניין להגיד שהוא עינייני אחלה - אני אשמח אם הוא ימשיך בכיוון הראוי ויפסיק להיתכסח.

אגב - עכשיו סיימתי לראות רמבו 4 היה שם מספיק דם!

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אגב - עכשיו סיימתי לראות רמבו 4 היה שם מספיק דם!

וואלה :)

בחדשות בערב ראיתי ושמעתי את סילבסטר בארוע של שגרירותינו ב L.A והוא נראה ונשמע כמו אוטיסט מלוקק ועילג :מה??????????: איזה דיסוננס מהדמות בסרט :rolleyes:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה רק מראה עד כמה הוא שחקן טוב :)

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
חברה מי עוד השתתף ברכישה הקבוצתית ? רק סונוס ורועי או רק רועי או יותר? , תודה...

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
זה עצם העניין

החברה ממתינה בכליון עיניים להזמנה ציוד שלהם מארץ הקודש ועד עתה-נאדה, כלום.
כאן אוהבים לדבר.(Y)

roylevinson

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
רוי.

אני מסתכל מהצד על ההיתכתבות שלך עם אמיר.

1- איך שלא תסתכל על זה ניסו לעבוד עלייך ולשלוח לך מכשיר ללא כבל, ולמה? כי הקופסא אמורה להיות סגורה לחלוטין, מנויילנת! אם הייתה פתוחה יכול בהחלט להיות שקיבלת מכשיר תצוגה, מכשיר מתוקן וכ"ו מה שבטוח הוא שקיבלת מכשיר פתוח וזאת עובדה קיימת!

2- איך שלא תסתכל על זה אמיר הסב בפנייך את אותה עובדה שאתה אמור לקבל כבל חשמל יחד עם החבילה כך שעשה לך בעקיפין שתי טובות והן:

- גילה לך שחסר לך חלק מהחבילה שרכשת.
- גילה לך שהקופסא הייתה פתוחה ואין לדעת מדוע.

ועוד טובה אחת.

- שהם לא כל כך תמימים כמו שחשבת. הם עושים עסקים ואתה הדג שהם הצליחו להטביע, אמיר הוא זה שהציל אותך מתביעה.

נמשיך.
אתה כל הזמן מנסה לספר לנו כמה אמיר לא בסדר, אז זהו שלא אמיר יצא איתך סופר הוגן בזה שסיפר לך, אני במקומו הייתי שותק ונותן לך לחשוב שעשית קנייה חכמה.

ועוד משהו.
הרבה מוצרים אני יכול לרכוש מחו"ל ובזול, הסיבה שאני אינני עושה זאת היא בין היתר הסיבה שאינני יודע אם המוצר סגור על אמת או נסגר לצורך מכירה לאדם מעבר לים שאין בעיה לנקנק, אם יקלוט ואני הוגן מספיק אתקן את הטעות, באותה מידה יכול אותו בעל חנות להגיד לך שתבוא אליו לחנות לקחת כבל, אבל הוא בחו"ל ... לא נורא - תבוא לכאן תקבל שירות!

קצת מרגיזה אותי העובדה שהגעת לכאן ובטח תחשוב שעכשיו כולם יעשו לאמיר עליהום! אז גם כאן טעית.
רכשת בחו"ל? אחלה.
לא קיבלת כבל? - חבל.
אמיר עדכן אותך? תגיד תודה!!

עכשיו אתה בטוח תענה לי תשובה שנונה על גבול הפלצפנות שתנסה להוכיח כי כל מה שטענתי כאן הוא לא נכון, חרטא אחת גדולה, שטיות במיץ עגבניות עם פלפל שחור ומלח למעלה.

עובדה אחת בילתי נתנת לויכוח.
המכשיר שרכשת ושילמת עליו כמוצר חדש הוא אינו מוצר חדש, הוא מוצר פתוח. מבחינתי רכשת מוצר תצוגה, בלי אחריות, בלי כבל, מאדם שניסה להעלים ממך חלק בלי שתרגיש.

רוי ידידי היקר והנכבד.

לא עשית עיסקה טובה!!!

יאללה נגיד!

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מישהו יוכל לענות לשאלה שלי ? או ששמא החשבונות יותר חשובים ?

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מסכים עם נמר לגבי העסקה . ועכשיו רוי אולי נצא מזה ומישהו יסביר לי למה לקנות את המוצר הזה שיש לו 4 רגילים ו4 מקוטבים אם אין שום תועלת מהמקוטבים ? בואו ונניח ששוה לקחת מפצל מפיוטרטק ולא מפצל מאייס , (למרות שגם כאן אני לא ממש מבין למה אבל שיהיה) , אבל למה לשלם כ"כ יקר על מקוטב אם זה לא עוזר ?
רק בשביל לומר ששילמתי 460 דולר במקום 110 (אאל"ט) ?

אם אין תועלת מהמקוטבים אז לא צריך לקחת.
ואם אתה לא מבין למה מפצל מפיוטרטק ולא מאייס
גם אל תיקח.ואז לא תשלם 460$ .אני מבטיח לך שאם תיקנה מפצל של גביס
ושל פיוטרטק לא תשמע שום כלום בסאונד שונה
,כאשר תחליף בניהם.ואני לא מאלה שלא שומעים הבדלים בין כבלים(לרמקול ואיטרקונקט)
ומותרים על טיפול בקו המתח החשמלי.
ועצה קטנה לי אליך-תשקיע קצת באקוסטיקה
ותהנה.;)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור