canon 6d מחפש רשמים ודעות

dondi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם,
בגדול לאחר קריאה מרובה של דיעות שונות על מצלמות הוזמנה canon 6d (עדיין לא לקחתי את המצלמה ולכן יכול להחליף דגם)
הסיבה לרכישת הדגם הזה היא בעיקר הFF . (יכולות טובות בתנאי תאורה קשים ואיכות כללית טובה יותר של התמונות לעומת מצלמות הקרופ)
יחד עם זאת יש לי הירהורי חרטה (לא יכול לשים את האצבע מדוע).
אשמח לקבלת משוב על המצלמה ממי שיש לו נסיון, רע או טוב.
תודה

dondi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה על הקישור :)
אני קצת אחדד את השאלה שלי, הכתבה היא מ 2013, מאז יצאו מצלמות חדשות (אמנם קרופ) עם חיישנים חדשים ויכולות חדשות.
האמת שהתלבטתי בין ה 7d mark2 לבין ה 6d , ובסוף כפי שכתבתי הלכתי על ה 6d.

האם הכתבה הזאת עדיין משקפת את המצב לאחר 3 שנים?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
עם איזה עדשות אתה הולך לעבוד?
מה אתה הולך לצלם?
מה אתה הולך לעשות עם הצילומים?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הקנון 6D אחת ממצלמות ה FF הזולות שיש וכדי להתשמש בה צריך גם עדשות שמתאימות ל FF כמו קנון 24-104
סט כזה עולה כ 7000 ש"ח ובהחלט זה סט יפה שניתן להתחיל ממנו.

הצד השני יש את האופציה של ניקון D610 ואז ניתן לקחת אותה עם עדשת ניקון 24-85 או ניקון ,24-120 בעלות של כ-7000 7500 ש"ח
לדעתי לא הבדל גדול במחיר, מדובר על שתי מצלמות כניסה לתחום עם מערכת פוקוס בסיסית זאת של ניקון קצת יותר טובה, נקודה מרכזית של קנון יותר רגישה ולכן טובה יותר. לכל מצלמה יש יתרונות וחסרונות - יש לקחת בחשבון שבחירה בקנון או בניקון זה אומר בחירה בקו מוצרים שנשאירם איתו.

יש את בהאופציה גם למצלמה ללא מראה של סוני מהדור הראשון ה A7 היא לא מצלמה רעה כלל (חיישן זהה לזה שיש ב D610) מבחר עדשות של סוני לא גדול כמו ניקון או קנון וגם קצת יקר יותר, אבל יש שם עדשות טובות, הדור החדש הרבה יותר טוב ה A7 II, אבל גם יקר יותר

במידה והתקציב קצת עולה יותר פתרונות שהם כבר ברמה גובהה יותר (אחרי הכל מודבר כאן על מצלמות כניסה לתחום).

לאחר ההסבר הקצר הזה, אני רוצה לציין שה 6D מצלמה נהדרת ואהבתי לצלם איתה ומי שרוצה מצלמת FF זולה היא בפרוש אופציה טובה. מי שרוצה להתקדם בנושא ורצה מערכת פוקוס טובה יותר, אני לא בטוח שהיא הכיוןן הנכון, למרות המגבלות של ה A7 יש ל יתרון של משקל ולמי שחושב להתקדם מחר לגוף חדש יותר הדור השני של המצלמות הוא אופציה מוצלחת.

אני מקווה שקצת רקע זה יעזור לך לקבל את ההחלטה

dondi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בעיקר צילומי משפחה וטיולים, קצת צילומים אורבניים.
העדשות כרגע הן עדיין פריים של קנון 50 ממ f1.8
וקנון 24-105 f4l, יכול להיות שתתצטרף עוד עדשת טלה 70-200 f4,
מעבר לזה יש פלאש 430 של קנון.

dondi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אגב, זאת מצלמת ה DSLR השלישית שלי, יש לי כבר חלק מהציוד ולכן לא מעוניין לעבור מקנון.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מצלמות הקרופ של קנון עדיין לא מספקות את היכולות שמצלמת FF מלפני שלוש שנים.
ה 7D II מספקת מערכת פוקוס נהדרת וקצב צילום מוצלח בגוף חזק - לא מספקת שיפור מספק ביכולות החיישן מול הדגם הקודם

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לשני אלה חד-משמעית FULL FRAME, אין שאלה בכלל
:בעד:

dondi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה על התשובות, סגרתם לי את הפינה :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור