C2 או CS3, איזו טלוויזיה טובה יותר?

justjust

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
ניסיתי להבין מקריאה באינטרנט איזו מהן טובה יותר אבל מאחר ואין הרבה מידע על הCS3 קשה להבין איזו עדיפה, מצד אחד אני קורא שהCS3 הוא דגם ביניים בין הC2 לC3, מצד שני שלCS3 אין brightness booster שלC2 יש (?)
בכנות, אני לא מבין בזה כל כך, אבל מאחר שהמחירים של שתי הטלוויזיות דומים, רציתי לדעת איזו מהן עדיף לרכוש.
תודה.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
277
נקודות
63
ניסיתי להבין מקריאה באינטרנט איזו מהן טובה יותר אבל מאחר ואין הרבה מידע על הCS3 קשה להבין איזו עדיפה, מצד אחד אני קורא שהCS3 הוא דגם ביניים בין הC2 לC3, מצד שני שלCS3 אין brightness booster שלC2 יש (?)
בכנות, אני לא מבין בזה כל כך, אבל מאחר שהמחירים של שתי הטלוויזיות דומים, רציתי לדעת איזו מהן עדיף לרכוש.
תודה.

adeeb

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
הייתי באותו מצב לבדוק לחבר, והמחקר על ה-CS3 מגלה כמה פרטים מעניינים:
  1. ה- CS3 הינו דגם מיוחד של LG שנמכר בכמה מדינות (בדרך כלל עולם 3).
  2. הפנל של הטלויזיה הוא של ה- C1 שזה הדור הישן של evo OLED.
  3. מבנה הטלויזיה לקוח ישירות מה- CX ו- C1, יש חיבורים גם מהצד וגם מאחור. ב- C2 ומעלה יש מבנה חדש וכל החיבורים בצד (לנוחות).
  4. ה- Bezels קצת יותר רחבים כמו ה- C1.
  5. אין Brightness Booster כמובן, יש מ- C2 ומעלה.
  6. המעבד מצד שני הוא של 2023 - Alpha 9 Gen6 אותו מעבר ב- C3 - המעבד משפר את ביצועי הטלויזיה. תומך ב- VRR' LLM FreeSync-Gsync' גם 4K 120HZ ו- Game Optimizer.
  7. התוכנה WebOS 2023 כמו ה- C3/
בקיצור LG מצאו דרך זולה להשתמש בפנלים וחלקים ישנים וחדשים ולמכור טלויזיה בשם CS3 במחיר טלויזית Premium.

לדעתי תוסיף את ה- 1000 ותקנה את ה- C3.

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
181
נקודות
43
אגב, בערך עוד חודש יושקו גם בארץ הדגמים החדשים של כל היצרניות המובילות. לכן גם אם בכוונתך לרכוש דגם קיים, ציפוי שמחירו ירד עם השקת הדגמים החדשים. בהצלחה!

adeeb

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
כנראה שה- C4 יתחיל להימכר כאן ,ההנחה היא שה-C3 יקבל קצת הורדה במחיר.
לפי הכתבות אין שינוי משמעותי ב- C4 לעומת ה- G4 שמקבל פנל ומעבד חדשים!

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
לא זאת ולא זאת.
טלויזיה תמונה דיגטאלית צבעים לא טיבעיים. עזוב קח סוני רמה מעל כולם
תמונה מהליגה הראשונה. זה אחרי בדיקה של אחת מול השניה.
לחסוך תלוי מתי צריך באיכות לא .

adeeb

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
@joda5 איזה סוני ואיזה LG עשיתה את ההשוואה?
יש דגמי סוני עם פנל של LG (עם ביצועים דומים). לא כל סוני היא טובה, צריך לדעת דגם מול דגם.
אבל אי אפשר לטעות עם ה- C3, רמה גבוהה בהחלט!

נערך לאחרונה ב:

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
זה כולה פנל זה נכון זה להורדת מחיר נו ו.. אבל סוני עדיפה תיראה לבד . לי יש את ה90j אולד התמונה טיבעית יותר. נכון או לגמייר אבל לזרוק כסף רק בשביל משחקים. זה לא רציני. אין על סוני רמה אחרת.
מה רמה שהתמונה לא אמיתית . תבדוק אחת לאחת ותיראה . כי אחד כמוני שלא מוותר על איכות. עזוב אותי מענין המחיר . על איכות משלמים . מה שחשוב זה מה שבפנים ומי בונה. חח ld מלכת האולד אולי מלכת הפירסומת והיחצנות. הדגם החדש הG4 אולי אבל הc לא מתקרב בכלל.

adeeb

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
זה כולה פנל זה נכון זה להורדת מחיר נו ו.. אבל סוני עדיפה תיראה לבד . לי יש את ה90j אולד התמונה טיבעית יותר. נכון או לגמייר אבל לזרוק כסף רק בשביל משחקים. זה לא רציני. אין על סוני רמה אחרת.
מה רמה שהתמונה לא אמיתית . תבדוק אחת לאחת ותיראה . כי אחד כמוני שלא מוותר על איכות. עזוב אותי מענין המחיר . על איכות משלמים . מה שחשוב זה מה שבפנים ומי בונה. חח ld מלכת האולד אולי מלכת הפירסומת והיחצנות. הדגם החדש הG4 אולי אבל הc לא מתקרב בכלל.
אכן סוני יש לה טלויזיות טובות, מעבד מצוין ואוליי למי שאוהב גוגל TV. ראיתי טלויזיות אחת ליד השניה הכל שטויות אתה לא יכול באמת להשוות, כי כל מוכר מגדיר את הטלויזיות איך שהם רוצים שתראה.
בקיצור, טלוויזיה היא לכמה שנים טובות, וצריך להשוות באמת ולקרוא.
ה-LG C3 היא אחת הטובות, לצערי ה- C4 כבר קיבלה את הכסא האחורי!!! ה- G4 היא הדבר החדש השנה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור