ATI HD 5450 כרטיס מסך הזול ביותר שתומך באודיו HD

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

orenfe

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ב anandtech יש סקירה על הכרטיס. למרות שלא ביצעו benchmark על ניגון סרט blue ray הם כן מציינים שם חיסרון של הכרטיס להפעיל במקביל Vector Adaptive Deinterlacing ו smooth play. הם הכתירו אותו כ almost perfect HTPC card.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן, בד"כ לכרטיסים הזולים בסדרות, יש חיסרון מסויים בתחום של Deinterlacing, מה שלא רלוונטי כמובן כאשר מנגנים קבצי 720p / 1080p אלא רק לקבצים שהוקלטו במקור משידורי טלויזיה באיכות 1080i למשל.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
אני כבר מבולבל לגמרי . אני מחפש כרטיס שיתן לי תמיכה מלאה ב HDMI 1.3 כולל האצת HD , תמיכה בכל הפורמטים החדשים בביט רייט גבוהה וכמובן שיתמוך ב DIRECTX 11 .מין הסתם אני לא רוצה להשתולל במחיר יותר מידי . יש המלצה שאפשר לקבל לכרטיס מסויים ואפילו לחבר מסויימת , אני כבר מבולבל מרוב הדגמים והמחירים שחלקם מטורפים לגמרי ( ראיתי בין השאר את ה 5770 , 5850 ו 5870 שמחירו משוגע לגמרי ) .

הכאב ראש שלי מהסיפור הזה לא עובר . יש לי הרבה כותרי מוזיקה בבלו ריי ואין לי איך לצפות בהם . אולי עדיף להשקיע בנגן בלו ריי טוב ?? לא יודע .. ..

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
השאלה היא לאיזו רמת תמיכה במשחקים אתה מצפה?

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
משהו בין האמצע לגבוהה , לא מקצועי מידי אבל גם לא פשוט מידי . אגב ככה הזמנתי השבוע את המסך מחשב LED החדש של LG בגודל 24 אינשט ( תהיה ביקורת עליו מתי שהוא ?? ) והכרטיס אמור בין השאר לעבוד גם איתו .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אז נראה לי שדגם ATI HD 5670 יוכל להתאים לצרכיך.

א

אורח

אורח
ליאור צודק. התמיכה של ה 5450 במשחקים היא בסיסית בלבד, רמה אחת מעל כרטיס מסך מובנה.
חוץ מזה, הוא יתמוך רק ביכולות הבסיסיות בלבד של DX 11 מכיוון שאין לו מספיק כח עיבוד לתמוך ביכולות המתקדמות יותר.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
תודה לכולכם אני אבדוק את הנשוא הלאה (-: . נראה לי שאלך על ה 5770 דווקא אבל אמשיך לבדוק. יש חברה מומלצת ??

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ספיר, ג'יגבייט, אסוס

orenfe

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אכן, בד"כ לכרטיסים הזולים בסדרות, יש חיסרון מסויים בתחום של Deinterlacing, מה שלא רלוונטי כמובן כאשר מנגנים קבצי 720p / 1080p אלא רק לקבצים שהוקלטו במקור משידורי טלויזיה באיכות 1080i למשל.

אני מניח שזה מאוד רלוונטי לאנשים שמשתמשים ב HTPC שלהם כדי לצפות בסדרות באיכות HD שהורידו מהרשת. המקור של הקבצים האלו הם שידורי HD בארה"ב.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן כן.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תודה לכולכם אני אבדוק את הנשוא הלאה (-: . נראה לי שאלך על ה 5770 דווקא אבל אמשיך לבדוק. יש חברה מומלצת ??

תשתדל שלא ... זה כרטיס לא חסכוני במיוחד, ועם בעיות חום במספר חברות.
5750 יתאים הרבה יותר למטרות שהצבת.

בשני המקרים וודא שאתה עובד עם WINDOWS 7, בXP הכרטיסים מהסדרה הזו בעיתיים.

nat5050

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שאלה לליאור - ATI HD 5450

הי ליאור,

חיפשתי כרטיס מסך שיוכל לנגן לי סרטים בHD ולהוציא סאונד בלו ריי.
בדקתי כרטיס גיפורס 9500, הוא עבד יפה על המחשב, אך הוא לא הוציא לי מוזיקה שרציתי לרסיבר.

קראתי בעיון את המאמר שכתבת על כרטיס המסך 5450 שמנגן בלו ריי וכו', ואצתי רצתי לקנות אחד שכזה.
מהמאמר הבנתי שצריכת החשמל של הכרטיס נמוכה,
"צריכת הזרם הנמוכה של כרטיס מסך זה (6.4 וואט במנוחה, 19.1 וואט בפעולה), מאפשרת ליצרני צד שלישי (חברות מותגים בתחום כרטיסי המסך) להציע את ה- 5450 עם קירור פאסיבי, מה שמתאים במיוחד למחשבי מדיה סנטר."
אך שבאתי לקנות את הכרטיס, המוכר בחנות אמר לי (ל-MSI) שאני צריך ספק מינמום 450W REAL, כלומר ספק שמוציא בכל רגע נתון 450 W, כלומר צריכת הכרטיס הרבה יותר גבוהה מהנאמר בכתבה.

האם כך הדבר?
האם הכרטיס יעבוד לסרטים בלבד עם ספק רגיל של 400W יש לי אחד שכזה במחשב?
האם יש הבדל בצריכת החשמל בין הכרטיסים של 500 ל-1 GB זכרון?

תודה על העזרה וכל הכבוד על ההשקעה באתר,

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נראה לי קצת מוגזם, אם יש לך שם דגם מדויק של הכרטיס, אני מניח שתוכל לראות באתר החברה MSI את נתוני הצריכה שלו.

rannyz

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הי ליאור,

חיפשתי כרטיס מסך שיוכל לנגן לי סרטים בHD ולהוציא סאונד בלו ריי.
בדקתי כרטיס גיפורס 9500, הוא עבד יפה על המחשב, אך הוא לא הוציא לי מוזיקה שרציתי לרסיבר.

קראתי בעיון את המאמר שכתבת על כרטיס המסך 5450 שמנגן בלו ריי וכו', ואצתי רצתי לקנות אחד שכזה.
מהמאמר הבנתי שצריכת החשמל של הכרטיס נמוכה,
"צריכת הזרם הנמוכה של כרטיס מסך זה (6.4 וואט במנוחה, 19.1 וואט בפעולה), מאפשרת ליצרני צד שלישי (חברות מותגים בתחום כרטיסי המסך) להציע את ה- 5450 עם קירור פאסיבי, מה שמתאים במיוחד למחשבי מדיה סנטר."
אך שבאתי לקנות את הכרטיס, המוכר בחנות אמר לי (ל-MSI) שאני צריך ספק מינמום 450W REAL, כלומר ספק שמוציא בכל רגע נתון 450 W, כלומר צריכת הכרטיס הרבה יותר גבוהה מהנאמר בכתבה.

האם כך הדבר?
האם הכרטיס יעבוד לסרטים בלבד עם ספק רגיל של 400W יש לי אחד שכזה במחשב?
האם יש הבדל בצריכת החשמל בין הכרטיסים של 500 ל-1 GB זכרון?

תודה על העזרה וכל הכבוד על ההשקעה באתר,

אין קשר בין הספק המצויין על ספק הכוח ולמה שהכרטיס צריך. ההספק של ספק הכוח מיועד לכל רכיבי המחשב.
לגופו של עניין, ה-5450 הוא כרטיס פשוט שאפילו לא מצריך חיבור ישיר לספק הכוח והספק שלך עם 400W יספיק בהחלט. זהו אכן כרטיס אידיאלי לHTPC כמו שמצויין בכתבה (למי שלא רוצה לשחק משחקים בHTPC שלו).

אין הבדל בצריכת החשמל בין הכרטיסים של 500 ל-1 GB זכרון (האמת שיש אבל הוא זניח לחלוטין באספקט של בחירת ספק כוח).

מרקו

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
כרטיס ATI Radeon 5450

היי
קניתי LCD סמסונג c550. (לבינתיים מרוצה )
לצורך חיבור ל-HDMI רכשתי את הכרטיס ATI Radeon 5450
שלוש שאלות בבקשה:
א.האם הכרטיס הוא HD למרות שלא מצוין על האריזה. (ציור של מטוס- זיכרון 512) או שיש את הדגם הנ"ל גם ללא HD?
ב.בהנחה שהצורך הוא לצפייה בLCD (ללא משחקים מורכבים). האם הכרטיס הנ"ל מספק.
ג.הבנתי ש- HDMI ל-HDMI אני יכול להעביר תמונה וסאונד. האם החיבור לכרטיס יעביר לי סאונד 5.1 מהמחשב?(אני מבין שמדובר בכרטיס מסך ולא בכרטיס קול ומכאן השאלה..)

טרם פתחתי את האריזה. אודה להתייחסותכם.

בברכה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
התשובה היא חיובית לכל השאלות שלך.
בנוגע לסעיף ג, אם אתה מחבר את ה- HDMI ישירות למסך, אז אין משמעות לצליל 5.1 (ממילא המסך תומך רק בסטריאו).

א

אורח

אורח
תודה על התשובה המהירה.
תודה.

א

אורח

אורח
תודה ושאלה נוספת לגבי DLNA

היי
קראתי במאמר נוסף באתר על פרוטוקול DLNA.
כאמור הטלויזיה שרכשתי הינה סמסונג C550.
האם במקום לחבר דרך HDMI אני יכול לשתף ולראות סרטים מהמחשב (WINDOWS 7) דרך הרשת.
האם צריך רשת אלחוטית.
האם זה באותה איכות כמו HDMI.

הרבה שאלות...סה"כ אני רוצה לראות באיכות טובה, מינימום כבלים ומינימום השקעה נוספת...
תודה מראש.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור