ASUS N53S - ביקורת על מחשב נייד ומעבד אינטל החדש Sandy Bridge

golant

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1
נקודות
18
אכן. אני יודע שמחשבים ניידים לא נועדו לדברים כאלה, אבל אני בכל זאת רוצה לברר

תראה, בוא נגיד שהוא "יאכל" את זה, הרי יש לו מעבד I7 חזק וגם כרטיס גרפי לא רע בכלל. הבעיה היא ב"לא רע בכלל". מה שמתאים למשחקים וניגון סרטים, לאו דווקא מתאים לעריכת וידאו. לדעתי את AVID הוא לא יצלח בקלות, אבל פרימייר (בוא נגיד עד CS4), לא צריכה להיות בעיה.
שים לב רק תמיד שהוידאו שאתה עורך לא נמצא באותו כונן קשיח שבו הותקנה תוכנת העריכה.

נערך לאחרונה ב:

Rahav-TechTV

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אכן. אני יודע שמחשבים ניידים לא נועדו לדברים כאלה, אבל אני בכל זאת רוצה לברר

דווקא מחשב כמו זה - http://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?productid=1114

(לא עושה חלילה פרסומת לנייד נייד, רק הבאתי דוגמא למקום יש פה מפרט מלא)

יעשה עבודה נפלאה גם עם CS5, למרות דרישות המערכת הדי פסיכיות שלה.

אני אישית מכיר מישהו עם הדגם הזה שגם עובד על תוכנות תלת מימד כבדות כמו 3D MAX או סוליד וורקס וגם על פריימיר והוא יותר ממרוצה, בעיקר בזכות כרטיס המסך שיש במחשב הזה.

אבל כמו שאתה רואה, המחיר והמשקל בהתאם :)

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
זה ברור, לא ציפיתי שגם המחיר וגם המשקל יהיו בסדר גודל של האסוס.

golant

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1
נקודות
18
הדגם שהבאת רהב יתאים מאוד לAVID בגלל כרטיס הQUADRO וזה מה שמאפיין חומרה שמתאימה לעריכה.
לדעתי, שוק הניידים לעריכה מקצועית אינו גדול, כי עורכים מעדיפים מחשבי DESKTOP, גם מטעמי עריכת סאונד (מערכת בפני עצמה) ומסכים ענקיים.
מחשב נייד לעריכת וידאו (בצורה מקצועית) הוא מותרות לכל דבר ובנוסף למחשב נייח.

האסוס מספק פתרון נהדר לעריכה לייט אבל בולט יותר בתחום הגיימינג וניגון סרטי HD.
מחיר מול תועלת- האסוס בהחלט מספק תמורה.

א

אורח

אורח
עריכה מקצועית

נכנסתי כי אני מתעניין במחשב, אבל במקרה אני עורך מקצועי. סתם כי עלו פה עניינים כמו RAID וQUADRO. עקרונית, כל זה לא באמת נחוץ. ואין סיבה לערוך בFHD. לצורך העניין עכשיו, כשעמדת העריכה שלי שבתה (קצר) ערכתי על הלפטופ של חברה שלי, שהוא CORE DUO עם 2 ג'יגה זכרון, והפרמייר CS4 עבד חלק ומדהים. הדרך הנכונה היא בכל מקרה לערוך OFFLINE, משמע, לעבוד עם קבצים שהומרו לPAL נגיד. המערכת טסה, וזה מה שחשוב.(כולל אפקטים וקולורינג אם צריך) כשמסיימים עושים לינק מחדש לקבצי המקור שהם בוודאי בFHD. חוץ מזה ברור שיש יתרונות לעמדת עריכה נייחת - 2 מסכים, מוניטורים לסאונד, כמה HHD, ואפילו 2 כרטיסי מסך. (אחד למוניטור חיצוני לPLAYBACK) אבל בשביל עריכה ON THE GO, הASUS הזה ממש ממש מספיק. (רק להקפיד ללכת NVIDIA, עבור AVID זה מאסט, והפרמייר החדש משתמש בCUDA!)

א

אוראלע

אורח
אחלה סיקור

נשמע מחשב מצויין רק חבל באמת שלא מגיע עםSSD זה נוח
אחלה סקירה :)

א

אורח

אורח
דגם נוסף של אותו מחשב

קניתי את המחשב הזה...

רק שבדגם שברשותי יש כרטיס מסך 550mשל geforce...
וגם ביצעתי הרחבה של הזיכרון :)
מה ההבדל בין שני הכרטיסים??

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור