40,000 ש"ח להוציא על פטיפון, מדוע?

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא מבין מה ההפתעה הגדולה וההתעסקות בטוקבקיסטים, זה מזמן הפך לספורט הלאומי של אתרים מהסוג ההוא, עושים את זה בשביל הצחוק, לא מרוע...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן, מדובר בבידור בפני עצמו וצינור ביטוי ושחרור לחצים עבור אנשים רבים (שלא יכולים להתבטא בדרכים אחרות...).

או כהגדרה: טוקבקים זה האיד של האינטרנט...

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אלוני
אני מופתע כי אני לא נוהג לקרוא טוקבקים....

שלמה

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
גם אני, אני בכלל לא נוהג לקרוא את כל אתרי "החדשות" האלו, אבל כאשר מפנים את תשומת ליבי כמו בשרשור הזה, זה תמיד מה שאני מוצא...

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אביב תודה.

לגבי הטוקבקיסטים זבי החוטם.

אובחן סטטיסטית הפרופיל של הטוקבקיסט השלילי, הסטטיסטיקה מגלה כי הם.

1- דחויים חברתית
2- לא יוצלחים
3- חסרי ביטחון
4- מתחבאים מאחורי ניק ניים מפוברק
5- לרוב במצב כלכלי קשה
6- לרוב במצב נפשי מעורער
7- לרוב אכולים מקינאה מהצלחה של אחרים

בקיצור.
תראה מה עובר עליהם, איך אפשר לכעוס או לשפוט אדם חלש שעונה לכל הקריטריונים שציינתי? אני מאחל להם להגיע למצב בו יצליחו לשים ידם על המקלדת ולפרגן.

בכוונה לא הגבתי כאן על הנושא , למרות שאני טיפה ירוק מקינאה (אני שמעתי אותו אצל אייל ) . אני לא אוהב להיות טוקבקיסט בכלל , ולכן על כתבות שמופיעות בYNET אני עושה לי חוק לא להגיב (מקווה שאחזיק מעמד ) .
אז לפני שאסביר מדוע חרגתי ממנהגי , אומר לך כול הכבוד על הקניה , ואני מאחל לך המון הנאה (למרות העובדה שקראל נשמעה בווידאו רע :D ) .

אני הערכתי אותך מאוד מהכתבות האלו , אני חושב שאם אתה מתעצבן ומשתלח כך בטוקבקיסטים , אתה נותן להם כוח עליך וזה לא טוב .

יש כמה אנשים באתרים מסויימים שלעיתים קרובות בא לי לגרום להם לסבול , ואני יכול בצורה חוקית ומהוגנת וגם אתית , כך שכולם לא יכעסו לגרום להם לבכות , ולא להופיע בכול פורום שבו אכתוב (עשיתי את זה פעם כשהייתי ילד בין 16 בדיבורים , אני לא שוכח מה קרה לו , אבל אז הייתי ילד ) . אני לא חושב ששווה לתת להם לעצבן אותך . אתה עדיין צעיר תלמד להתמודד עם זה , כי אחרת אתה תפגע בעצמך

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
(Y)נמר יישר כוח!!!הפטיפון מדהים!אך אתה עוד יותר!!!יותר משאתה מעיד על הפטיפון,הוא מעיד עליך!!!וזה אומר עליך הכול!!כל הכבוד!! אני אומנם גם מקנא!! אך קודם כל גאה !!באנשים כמוך!!!כן ירבו!!(Y)

eyal

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
כל הכבוד לנמר.
מתי השידרוג הבא?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אייל נראה לי המנהל בנק שלו לא רוצה שתכניס לו רעיונות לראש ;)

keyser

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
תגובה 199 הרגה אותי

keyser

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
נמר הלך עם החלום שלו עד הסוף והגיע למערכת שרצה

חחח כל פעם כשנדמה שזהו, הוא הגיע למערכת שהוא רצה, מגיע עוד איזה שידרוג מטורף.

נמר, תתחדש ותהנה. כל הכבוד.

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
טענה:"דיסק לעולם לא נשמע טוב כמו תקליט"
תגובה: כן בטח, וגם ההקלטות האנלוגיות משנות השלושים טובות יותר ודינמיות יותר וצלולות יותר
מההקלטות דהיום,מישהוא חשב אחרת?!

א

אורח

אורח
המשפט האחרון כלכך נכון.
בסך הכל, למה גברים אוהבים ללכת למלואים? מה רע? משחקים בצעצועים שעולים מליונים.
ולנושא: לדעתי חבל להשקיע בפטיפון שעולה כלכך הרבה.משתי סיבות: 1.אתה מאבד את יתרון של המחיר(תקליט ישן עולה ממש כלום כסף). 2. ההבדל בין הפטיפון הישן לחדש הוא לא גדול,זה סתם בשבילהפוזה, שיש לך 40,000 שקל שומן לבזבז על זה,מאותה סיבה שכלב מלקק לעצמו את הביצים-כי הוא יכול.
שתהיו בריאים!!!!!

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
המשפט האחרון כלכך נכון.
בסך הכל, למה גברים אוהבים ללכת למלואים? מה רע? משחקים בצעצועים שעולים מליונים.
ולנושא: לדעתי חבל להשקיע בפטיפון שעולה כלכך הרבה.משתי סיבות: 1.אתה מאבד את יתרון של המחיר(תקליט ישן עולה ממש כלום כסף). 2. ההבדל בין הפטיפון הישן לחדש הוא לא גדול,זה סתם בשבילהפוזה, שיש לך 40,000 שקל שומן לבזבז על זה,מאותה סיבה שכלב מלקק לעצמו את הביצים-כי הוא יכול.
שתהיו בריאים!!!!!
או, ריח!

מבחינת ההבנה שאתה מראה בתחום, נראה שמקומך כטוקבקיסט הוא YNET ולא אתר אודיו:

ראשית, אודיופילים בדרך כלל לא קונים דברים בשביל "ייתרון המחיר". להיפך -- הם מוכנים לשלם את "התמורה השולית הפוחתת" -- תוספת עצומה במחיר כדי לקבל שיפור קטן יחסית -- שיפור לרוב זניח למי שלא רגיש לסאונד, אבל עבורם הוא משמעותי במידה כזו, שהם מוכנים לשלם עבורו כסף שהושג בעמל רב.

שנית, לגבי "תקליט ישן עולה ממש כלום כסף" - אולי אתה מתייחס לתקליטים בחנויות יד שנייה, שרובם זבל מוחלט וחלקם הקטן מתומחר שלא לפי שוויים ב"שוק" של אלה שמבינים בתחום (מה שיכול לקרות גם בתחומים אחרים).

הרגע הרצתי שאילתה ב-eBay לחיפוש LP בתחום מוסיקה. היו שם 2,253 במחיר $200 ומעלה, שמחיר הגבוה מהם הייה $2,000,000 (תקליט של מייקל ג'קסון בחתימת וינסנט פרייס), ועוד כל מיני מחירים מטורפים. מעל $100 היו 5,949, מעל $50 היו 16,683, מעל $20 היו 52,980, וסה"כ 191,767. במחיר של מעל $10 היו 94,238 -- כלומר 49% מהסה"כ.

כלומר שאם אתה רוצה למצוא תקליט נתון, לא כזה שבמקרה מישהו מכר אותו בשקל ותומחר בחמישה, יש סיכוי של כ-50% שהוא יעלה לך יותר מ-$10, ולזה יש להוסיף דמי משלוח, של-LPs גם הם לא פחות מ-$10.

ושלישית, כנראה שמעולם לא שמעת בפועל את ההבדל בין פטיפון של $100, $1,000 ו-$10,000, ובין ראש לפטיפון של $100, $1,000 ו-$10,000. אם היית שומע ואינך חסר רגישות לחלוטין, אני בטוח שהיית שומע את ההבדל, אם כי לאו דווקא מוכן לשלם את הסכומים הנדרשים כדי לקבל כמוהו.

בברכה,
עמיר

נערך לאחרונה ב:

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
זה שיש אספנים שמשלמים הון על תקליטים עדיין לא אומר שזה אכן שוויים,
זה בסה"כ אומר שיש אנשים עם כסף מיותר בכיס וזהו

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
זה שיש אספנים שמשלמים הון על תקליטים עדיין לא אומר שזה אכן שוויים,
זה בסה"כ אומר שיש אנשים עם כסף מיותר בכיס וזהו

לא נכון

זה שיש אספנים שמשלמים הון על משהוא - אומר שהם שיש אספנים שמשלמים הון על משהוא (יכול להיות שהם בחובות או שלא, יכול להיות שיש להם כסף מיותר ויכול להיות שאין).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור