40,000 ש"ח להוציא על פטיפון, מדוע?

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
אני בד"כ לא קורא ממש את מה שהטוקבקים כותבים, אבל בגלל שזה קשור לנמר ולאתר החלטתי לקרוא ולהגיב - תגובה 143... :p

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
נמר - תתחדש ותהנה ! (Y)
אני שמח בשבילך.
נחמד לראות אותך [ נעים מאוד ] ואהבתי את הכתבה, אני בטוח שזה נשמע יופי.
תודה על השיתוף.

עיינתי קצת בטוקבקים, חלקם מצחיקים [ " נמר תעשה לי גור " ] וחלקם מבזים בעיני, אפילו מעליבים, אבל בעיקר מעידים על כותביהם. זה מאוד מדליק אנשים, להציץ קצת לאחרים, ללכלך, לקנא, להעליב כדי להרגיש חזקים, להנמיך אחרים כדי להרגיש גבוהים.

חשוב לזכור שלכל אדם יש תחביב משלו וסכומים כאלה מוצאים כעניין שבשגרה :

נסעת עם האישה פעמיים בחיים לתאילנד ? 40,000 ש"ח.

מעשן קופסא וקצת ליום ? זה מסתכם בכ- 10,000 ש"ח בשנה .

כל אחד וההחלטות שלו ומה שבא לו לעשות .

הפתרון, כמובן, הוא שילוב התחביבים : לעשן בכיף בתאילנד.

:cool:(ורד)

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כמות הרוע, צרות העין והגזענות המתגלה בטוקבקים מדהימה אותי כל פעם מחדש.

אם כי כותרת של אחת מהתגובות העיניניות צדה את עיני ולדעתי שווה שירשור נפרד.

בכל אופן - נמר, תתחדש ותהנה שיהיה לך בכיף...

שלמה

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
הכותרת שצדה את עיניי -

"אודיופיל זה לא באוזניים זה בין האוזניים" - תגובה 128

שלמה

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
שלמה, זה נכון, כי המוח הוא זה שבאמת שומע :p

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
כתבה יפה מאוד.
בטוח שהסאונד מצויין

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה למפרגנים, הרבה מסקנות הסקתי מהחשיפה הזו. ראיתי תגובות שונות וחלקן משונות ולא קשורות.
את הסיפור שלי והתגובה האמיתית שלי אספר בפוסט ניפרד מחר. יש לי הרבה מה להגיד.:)

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
חחחח, מוזר, צינזרו את הטוקבק שלנו ממינכן

N

nottingham

אורח
היי נמר

סחטן על הכתבה.....
קוראים לי אייל, ואני לא כותב בדר"כ בפורומים מסיבות שלי
תתחדש על הפטיפון המדהים הזה....גם לי יש אחד כזה בבית ואני נהנה ממנו כל רגע ורגע...

בקשר לטוקבאקים...זו תת רמה...כל הפלצנים האלו בפורומים שחושבים שהם מבינים הם תסלחו לי על הביטוי עיסת *** אחת גדולה...שחוץ מזה שהם לא מבינים דבר וחצי דבר, סם החיים שלהם הוא ללכלך ולאכול את הלב שלמישהו אחר טוב על הנשמה....אני כבר הגעתי למסקנה שהאנשים האלו הם ה"סרטן" של כל ההואי המדהים הזה בארץ
חוץ מלריב עם אנשים וללכלך על יבואנים אין להם כלום בראש

נתראה בתערוכה
אני מוריד את הכובע בפניכם שהצלכתם להרים דבר כזה
אני יהיה שם ועוד איך
להתראות
אייל

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
לנמר,
דבר ראשון,כל הכבוד על החשיפה!הפטיפון אכן מדהים ואני יודע זאת מקרוב... (Y)

דבר שני,אני בדר"כ לא נוטה לקרוא ברצינות רבה את התגובות של המגיבים,שלרב בעצמם אינם מבינים על מה בכלל הכתבה מדברת, ונוטים לכתוב דברים שלא בדיוק מחמיאים לעצמם ולעצמנו...אבל זה מילא...לקרוא את התגובות בכתבה של אודיופילים צרי-עין ,המחפשים כיצד להשפיל ולפגוע באמצעות דמגוגיה זולה ומבלי כל קשר לכתבה,שהרי הם כבר מכירים אותך שנים ויודעים לנתח את מצבך הסוציו-אקונומי ,וכן מבצעים איבחון אישיות לעומק...נו באמת,לאן הגענו ?! אם לא נאה לכם לפרגן-אל תעשו זאת ,אבל לכתוב דברי-הבל על האיש ועשייתו בצורה כל כך ילדותית ומבזה...לאותם אנשים אני יכול רק להגיד-פשוט גועל נפש !!!

מה שאני בעצם רוצה לאמר זה שהעשייה שלך בתחום היא רצויה ומבורכת ויש רק להעריך ולהוקיר לך על ההשקעה הרבה ועל האהבה שלך לנושא האודיו.תמשיך בעשייה המבורכת ,ואל תתן לאותם אנשים להוות לך למכשול !(ורד)

אביב

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אביב זו תרבות ה"יצאת פרייאר"

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אביב תודה.

לגבי הטוקבקיסטים זבי החוטם.

אובחן סטטיסטית הפרופיל של הטוקבקיסט השלילי, הסטטיסטיקה מגלה כי הם.

1- דחויים חברתית
2- לא יוצלחים
3- חסרי ביטחון
4- מתחבאים מאחורי ניק ניים מפוברק
5- לרוב במצב כלכלי קשה
6- לרוב במצב נפשי מעורער
7- לרוב אכולים מקינאה מהצלחה של אחרים

בקיצור.
תראה מה עובר עליהם, איך אפשר לכעוס או לשפוט אדם חלש שעונה לכל הקריטריונים שציינתי? אני מאחל להם להגיע למצב בו יצליחו לשים ידם על המקלדת ולפרגן.

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
אורי
אלו הטוקבקים המצויים.אני מדבר בעיקר על התגובות של אודיופילים במסווה...

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
נמר,
אני מסכים בהחלט עם השורה האחרונה ! לגבי השאר,חבל...אל תרד לרמה שלהם-למרות שאני בטוח שקשה להישאר אדיש לנוכח הדברים...

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
נמר, אם היתה לך כיפה אז היו כותבים שאתה קונה פטיפון על חשבונם ולך לצבא בלה בלה בלה.. אם היה לך מבטא רוסי, היו אומרים שהרווחת את הכסף בעיסקי הזנות המשפחתיים .. אם היית מבוגר אז היו כותבים שגם ככה השמיעה שלך לא עובדת ואתה לא בנוי לטכנולוגיה דיגיטלית.. בקיצור טוקבקיסטים זה לא בדיוק אנשים כמו בפורום הזה וממש אין מה לקחת ברצינות ויודע מה? טוב שכך. שישארו שם. זאת למרות שברור לכולנו שזה לא פשוט להיות הטרף התורן של ה"תרבות" הגועלית הזאת. יודע מה היית עושה במקומך? שני דברים: ראשית, הייתי משלים עם הספר. קנה לו איזה מסרק מהודר ושים את הסיכסוך בעבר. שנית הייתי מפרסם שם טוקבק שמודה לכולם על המילים הטובות ומזמין אותם לפורום באתר. יענו לא לראות את הניג'סים ממילימטר. כמו שאביב אמר, לא לרדת לרמה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
רגע, רגע
שלא יהיה ספק במקרה הזה לא רק האיכות חשובה גם הכמות - כל הכבוד על כמות התגובות לכתבה ב YNET
(lol)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אביב דווקא עלייהם אני מדבר:)

באחרים הם בדיוק מה שנמר כתב. הלוואי ש10% מהישראלים היו אנשים שלפחות מנסים כמו נמר לדאוג לעצמם.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
דעתי על הטוקבקים ידועה וכתובה - אבל...

צריך לקחת את זה בחשבון בעת חשיפה. {חלק מהמחיר שנאלץ "לשלם" }

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
אותי הכי עצבן (וגם כתבתי כל זה תגובה שם) שכל טוקבק שאמר משהו רע, בעצם כל אידיוט הפך אוטומטית ל"אשכנזי" - מה, אנחנו לא בני אדם? מה, אין לנו פטיפונים? מה, אנחנו חושבים משהו רע על "מזרחיים"?

אז עם כל הקנאים ואלה שאמרו דברים מגעילים, גם אלה שאמרו דברים טובים כביכול הצליחו לעצבן אותי...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור