תתנצלו....

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
סליחה, סליחה ושוב פעם סליחה....................
חחחח.... איזה בזבוז זמן דיון מפגר ברמותתתתתתת(למה קראתי אותו?!?)

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
רונן
אני מכיר את אדם ואת הרכישות שלו באופן אישי .
ואני אומר לך : אדם קנה את האופרה בעקבות מבחן הרצפתיים ובנוסף המלצה של נמר !
בבית לא התחבר לו הרמקול מסיבות שונות !
אני יודע שהוא מכר אנטגריטד היברידי של שינדק וקנה את השינדק של נמר .
לאחר מס חודשים הוא התייאש מהאופרה ועבר לוולה .
אני יודע שלאייל אין שום קשר לתהליך שאדם עבר !!!
כל מי שעקב אחר הלוחות וההודעות של אדם יודע שהתהליך שהוא עבר היה אמיתי עם המון לבטים בדרך .
אני לא מבין את אילו שיוצאים למלחמה בכדיי להגן על מוצר שהם אוהבים , מדובר פה באודיו זה כמו אוכל (אחד חושב שצדפות חיות עם לימון ב- 100 דולר למנה זה מעדן והשני חושב שסביח של עובד ב-12 שח זה מעדן ) .
אין פה עניין של מבין או לא מבין - עם נסיון וידע היו משחקים תפקיד בתחום הזה אז כולם היו מגיעים לאותה תוצאה .
אף אחד לא יכול לומר על האופרה והוולה שהם מוצרים גרועים וכל אחד יכול לומר על כל מוצר עם הוא אוהב אותו או לא .
אין פה מקום להתנצלויות ולא למלחמות יבואנים ולא מלחמת מוטגים ! תנו כבר להנות מהתחביב ותחסכו מאיתנו את כל הרפש ומשחקי הכבוד המיותרים !!!!

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
זמן איכות להרהור

סליחה, סליחה ושוב פעם סליחה....................
חחחח.... איזה בזבוז זמן דיון מפגר ברמותתתתתתת(למה קראתי אותו?!?)

אורן ידידי

עכשיו , שעבר מעט זמן ,ומתוך פרספקטיבה- אני סקרן לדעת האם יש לך כבר תשובה למה קראת אותו ?(את השרשור).

נ.ב -חתימתך לא נעלמה מעייני

הידד

רם

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
אני מציע...

להעביר את הדיון ל"סביח של עובד".

צחי אמת דיברת-וההשואה מתבקשת.

באמת סביח לא סטנדרטי-או כפי שרשום אצלו בשלט-"המנה הטובה ביקום".

שווה באמת-ואל תנסו בבית.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
למעוניינים בעובדות

בשנה האחרונה היה אצלי רק בחור אחד בשם רונן מאזור ירושליים, כנראה הוא זה שכותב כאן.

הוא לא שמע אצלי את ה - VOLLA.

הסיבה - אותו רונן חיפש לשדרג את הרמקולים שהיו לו אז, שהיו רמקולים דגם CUB של ווילסון, לפני כן היו לו פרואק 3.8 והוא היה מעוניין ברמקולים ריצפתיים גדולים. ההגברה שלו היתה טובה, אבל המדובר בהגברת מנורות לא חזקה שלא היתה מתאימה ל - VOLLA.
הדגמתי לו את הרמקול הרצפתי הגדול הטוב ביותר שהיה לי באותו יום בבית , רמקול שגם יתאים להגברה שלו, של חברת COINCIDENT.

ה - VOLLA מעולם לא עמד על הפרק - הן מכיון שהוא רמקול מדפי לא גדול ( ה - CUB הוא מדפי בהגדרה, אבל גדול יותר מהרבה רצפתיים, הפרואק 3.8 ריצפתי וגדול, ורונן חיפש רמקול ריצפתי בלבד), הן מכיון שהוא לא היה בתחום המחיר הנדון (ה - VOLLA עולה 13500 ש"ח, פחותץ מחצי מהרמקולים שהיו לרונן הנ"ל) והן מכיון שהוא לא היה מתאים למגבר המנורות הדי חלש של אותו רונן (אותו הוא רצה לשמור, מסיבות שאין טעם לפרט כאן).

בקיצור, לא היה שום הגיון ושום כוונה להדגים את ה - VOLLA באותו יום. טענתו של רונן כאילו שמע אותו היא שטות מוחלטת וכפי שהראיתי, אינה עומדת במבחן ההגיון.

את מר אופק, המתחלק עם מר רונן ב - IP ובזהות, מעולם לא היה לי העונג לפגוש. אין לאף אחד ספק לדעתי כי רונן המציא אותו בהשראתו של גורם שלישי.

מעניינת מאוד העובדה שהרונן שבשרשור מפגין כלפי איבה ושינאה מרשימים מאוד. לרונן שאני פגשתי לא היתה מעולם שום סיבה להרגיש כך כלפי.

הוא קיבל הדגמה נעימה, קפה טוב, שירות מקצועי הדגמה ללא שום לחץ לקניה ויחס ללא שום פוזה. נראה לי שהוא די נהנה באותו יום.

מכל האמור לעיל, אין לי ספק שכל מה שרונן כתב כאן עלי: השקרים, הרמיזות המכוערות, הלכלוך, השמצת המוצרים וכ"ו, נובע ממקור אחר, והוכתב לו מלמעלה. רונן משמש כאן פה למישהוא אחר (שמתם לב לשפה העילגת?), הוא משמש כפיון שניתן להזיז על לוח המשחקים, ואותו מישהוא שמפעיל אותו מוכר לכולנו.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
עזוב אותך איל ,יש פה אנשים קטנים
שפשוט לא מבינים ולא יודעים, שמה
שאתה שכחתה הם לא ילמדו עוד
עשרים שנים קדימה.ובמקום ללמוד
ולהבין משחקים בק...ה.
יום אחד הם יבינו.

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
איזה קפה הוא קיבל ?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
בשנה האחרונה היה אצלי רק בחור אחד בשם רונן מאזור ירושליים, כנראה הוא זה שכותב כאן.

הוא לא שמע אצלי את ה - VOLLA.

הסיבה - אותו רונן חיפש לשדרג את הרמקולים שהיו לו אז, שהיו רמקולים דגם CUB של ווילסון, לפני כן היו לו פרואק 3.8 והוא היה מעוניין ברמקולים ריצפתיים גדולים. ההגברה שלו היתה טובה, אבל המדובר בהגברת מנורות לא חזקה שלא היתה מתאימה ל - VOLLA.
הדגמתי לו את הרמקול הרצפתי הגדול הטוב ביותר שהיה לי באותו יום בבית , רמקול שגם יתאים להגברה שלו, של חברת COINCIDENT.

ה - VOLLA מעולם לא עמד על הפרק - הן מכיון שהוא רמקול מדפי לא גדול ( ה - CUB הוא מדפי בהגדרה, אבל גדול יותר מהרבה רצפתיים, הפרואק 3.8 ריצפתי וגדול, ורונן חיפש רמקול ריצפתי בלבד), הן מכיון שהוא לא היה בתחום המחיר הנדון (ה - VOLLA עולה 13500 ש"ח, פחותץ מחצי מהרמקולים שהיו לרונן הנ"ל) והן מכיון שהוא לא היה מתאים למגבר המנורות הדי חלש של אותו רונן (אותו הוא רצה לשמור, מסיבות שאין טעם לפרט כאן).

בקיצור, לא היה שום הגיון ושום כוונה להדגים את ה - VOLLA באותו יום. טענתו של רונן כאילו שמע אותו היא שטות מוחלטת וכפי שהראיתי, אינה עומדת במבחן ההגיון.

את מר אופק, המתחלק עם מר רונן ב - IP ובזהות, מעולם לא היה לי העונג לפגוש. אין לאף אחד ספק לדעתי כי רונן המציא אותו בהשראתו של גורם שלישי.

מעניינת מאוד העובדה שהרונן שבשרשור מפגין כלפי איבה ושינאה מרשימים מאוד. לרונן שאני פגשתי לא היתה מעולם שום סיבה להרגיש כך כלפי.

הוא קיבל הדגמה נעימה, קפה טוב, שירות מקצועי הדגמה ללא שום לחץ לקניה ויחס ללא שום פוזה. נראה לי שהוא די נהנה באותו יום.

מכל האמור לעיל, אין לי ספק שכל מה שרונן כתב כאן עלי: השקרים, הרמיזות המכוערות, הלכלוך, השמצת המוצרים וכ"ו, נובע ממקור אחר, והוכתב לו מלמעלה. רונן משמש כאן פה למישהוא אחר (שמתם לב לשפה העילגת?), הוא משמש כפיון שניתן להזיז על לוח המשחקים, ואותו מישהוא שמפעיל אותו מוכר לכולנו.

אתה מעליב חבר פורום אחר (רונן), ללא ביסוס עובדות, תוך ציון: "כנראה הוא זה שכותב כאן". אם אכן מדובר באותו אדם, לא בטוח שהוא שמח, שאתה מפרט איזה ציוד היה ברשותו.
מעבר לכך, השתלשלות העניינים ותאור ההדגמות שלך ללקוחות, תוך ציון חברות ומותגים שאתה מייבא, לא מעניין את שאר חברי הפורום.
נמר וליאור מנסים להרגיע את הרוחות ולהפוך את הפורום למקצועי ולמקום שנעים להיות בו.
אתה באופן שיטתי משתלח בחברי פורום אחרים, מכנה אותם בכל מיני כינויים, כאשר מישהו מעיז לצאת כנגד מוצר שאתה מייבא. קצת התחשבות ורצון טוב לא יזיקו!

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
תומר היקר

לחברי הפורום מגיע לדעת את העובדות, נתתי להם אותן.

אני באמת ובכנות לא מבין אותך. יש כאן מתקפת טרולים על האתר שאתה אמור לייצג, מתקפה שמסכנת את אמינותו ובסיס הקיום שלו, ובמקום לתקוף את הבעיה אתה מצטרף לטרולים ולמנהיגם בהתקפה עלי?

זה לא מובן לי, מצטער.

ronenmmm

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
שבת שלום לכולם....אני יוצא לשטח לרכיבה.....
תומר תודה שהבנת....שאין כאן שום התקפות ויש כאן המון התגוננויות ,אדון אייל אין לי שום דבר נגדך חלילה ,אני חושב שאתה בחור מקצועי ומארח מצויין.... ,אין לי ספק ממה שכתבת שעדיין לא הבנת מי אני !!!
ואין לי רצון להתנצח ולהתנגח איתך על כלום ,אתה ממשיך ללבות את העניינים, ולתקוף ואני מבין את אסטרטגית המלחמה שלך ,ההגנה הטובה ביותר היא התקפה ,בקיצור שבת שלום ......

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אייל.

בחייך רד מזה. אני מנסה להרגיע את הרוחות. בקצב הזה אני פשוט לא יכול לקום מהכסא שחס וחלילה לא אהיה שם כאשר שוב תתפתח מריבת טרולים.

יום שישי בחייאת זום זום. תרגעו קצת, שתו מים קרים, תכלו סלט בריא ותפסיקו לענות אחד לשני כאן.

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
מר נמר

אני דורש הסבר למה עורכים לי את ההודעות ולא מוחקים הודעות עם תוכן פרסומי מובהק.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
לנמר

אייל.

בחייך רד מזה. אני מנסה להרגיע את הרוחות. בקצב הזה אני פשוט לא יכול לקום מהכסא שחס וחלילה לא אהיה שם כאשר שוב תתפתח מריבת טרולים.

יום שישי בחייאת זום זום. תרגעו קצת, שתו מים קרים, תכלו סלט בריא ותפסיקו לענות אחד לשני כאן.

אין בעיה, אני אפסיק לכתוב בשרשור זה, אלא אם יצוצו בו שקרים חדשים.

סוף שבוע נעים לכל חברי הפורום.

איל

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מר בחור.

הסיבה שערכתי היא בדיוק התגובה של אייל שבאה לאחר מכן.
ואם תמשיך לחפש אותו הוא יחפש אותך ובחיים לא נגמור עם כל הסיפור הזה. כנראה שממש לא מעניין אתכם מה שכתבתי בהתחלה.

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
מר בחור.

הסיבה שערכתי היא בדיוק התגובה של אייל שבאה לאחר מכן.
ואם תמשיך לחפש אותו הוא יחפש אותך ובחיים לא נגמור עם כל הסיפור הזה. כנראה שממש לא מעניין אתכם מה שכתבתי בהתחלה.

מי שהחליט שאני טרול זה אייל ומי שפירסם את זה בפומבי זה אייל , והוא טען שאני מזויף, לא?
ואני לא מחפש אותו אבל אתה פוגע בחופש הבטוי באופן חד משמעי!

למה לא ערכתה אותו שהוא טען טענות מסוג זה???????????????????????????.

נערך לאחרונה ב:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
לא רוצה להתערב...רק לתקן

* בחופש הבתוי = חופש ביטוי.
* מחפס = מחפש.

סליחה מראש. (ורד)

שבת שלווה לכולם, אני הולך לקנות דיסקים של עבדולה איברהים. :)

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
* מחפס = מחפש.

סליחה מראש. (ורד)

תודה,

הטריפו אותי

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מאיר.

אתה צודק, לא ראיתי . נמחק.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
* מחפס = מחפש.

סליחה מראש. (ורד)

איזה דיסיק שלו ממולץ?

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור