תתנצלו....

ronenmmm

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
תלוי מה האתר מציע/מספק. שים לב לחוק איסור הפליה במוצרים, בשירותים ובכניסה למקומות בידור ולמקומות ציבוריים, התשס"א-2000.
להערכתי, אתר שמספק מידע, פורומים, קהילות, בלוגים, אינו נופל בהגדרות החוק, אך צריך תמיד בדיקה פרטנית.

אין בחוק הגדרה של "אתר פרטי".
כל אתר הוא רכוש פרטי, במובן זה שלא קיים אתר שהוא עצמו נחלת הכלל. אפילו אתר ויקי שבו כל גולש יכול להשתתף בעיצוב התוכן שייך למישהו הרי האתר יושב על שם מתחם ומתארח במחשב כלשהו.

דרך אחרת להגדיר אתר פרטי היא נגיד להבחין אותו מאתר ממשלתי או מאתר ששייך לגוף ציבורי, כגון עיריה, רשות מקומית, תאגיד סטטוטורי וכד'. השאלה עדיין לא התעוררה, אך יש אפשרות שפעילות באתר מהסוג הזה (ממשלי או דומה) תבחן בקריטריונים שונים שפעילות באתר שבבעלות אדם או תאגיד שאינו ממשלתי או ציבורי ותתכנה גם אבחנות משנה. העניין הוא שככל הנראה, האתרים הממשלתיים, העירוניים וכד' עוסקים רק במתן מידע ללא צורך בביצוע רישום, במעבר פניות לרשויות בדוא"ל, בד"כ התשובות אפילו לא דרך האתר אלא בדואר רגיל ובגביית כספים מהציבור, ככה שלא כ"כ מתעוררות בעיות של תוכן גולשים. (למרות שדווקא יש אתרי בתי ספר שמנהלים פורומים, אז שם יכולות להתעורר בעיות מאד מעניינות).

בית משפט לא מוסמך לפסוק פיצוי ללא הוכחת נזק במקום שפיצוי כזה לא נקבע בחוק. לכן פיצוי כזה נקרא פיצוי סטטוטורי (statute אנגלית הוא חוק) כפי שהסביר לך ג'ון, אין בישראל חוק שעוסק בחופש הביטוי ואין שום סעיף חוק שמתייחס לכך שאדם אחד מגביל את חופש הביטוי של אדם אחר. כדי שתבין את הסוגייה, כדאי לך לחזור לציטוט שנתתי לך על התיקון לחוקה האמריקאית. שים לב מה כתוב שם. כתוב שהקונגרס לא יחוקק חוק שמגביל את חופש הביטוי וכד'. כלומר, ההוראה החוקתית היא הטלת איסור על המחוקק לחוקק חוקים שמגבילים.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
גרמת לי לבזבז 2 דקות מחיי כדי לקרוא את דברי האיוולת האלה, אני חושב שאתה הוא זה שצריך להתנצל

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מצטרף לקודמי:מה זה בכלל קשור,גיבוב השטויות האלה?

קשקשן וטרול ביחד

MASTERMIX

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
0
הנושא לא מכבד את הפורום , יש בעלים שהם מחליטים בדיוק מה ואיך יתנהל הפורום ,
סליחה אבל זה לא פורום משפטי לעינייני דין ודברים........

ronenmmm

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
טרול???????

שמי רונן , 35 מירושלים!
אני לא מבין על מה כל המהומה , על לא מהומה!
אני אדם פרטי שכלל לא עוסק בתחום הסטריאו אין לי כל היכרות אישית עם מי מהיבואנים...
נכון רכשתי אצל ארמה אודיו מערכת ואף שיתפתי אותכם ,והגבתי אתמול לכתבה הלא אמיתית ובנינו אל תיתממו ,אתם מבינים שזה ספין , אבל נרד מזה אני מבין שזה מאוד רגיש..... למרות שבמעריב פרסמו בזמנו המון דברים בגנותו של נימרודי בעליו של העיתון , אז קדימה חברה אנחנו ילדים גדולים ומבינים את השטיקים של אייל פור וחבריו ,ואני לא אתן לאף אחד לסתום לי את הפה אחרי הכל זכותי לכתוב מה שאני רוצה, גם אם הדברים לא מקובלים על כולם ,אני לא מנבל את פי אני שומר על רמת כתיבה ,וחשוב מכל לא כותב דבר שקר!!!! אני כתבתי אתמול בצורה מאוד ברורה , והתכונתי באמת שאני מזמין לטסט אמיתי כדי להסיר את הספק שעומד ותלוי!!!
אם מי מכם שחושב שאני לא אדם אמיתי שיבדוק את הip שיבדוק מה שהוא רוצה ....ויתנצל לאחר מכן,
חשוב לציין!!!
שחברי הטוב "אילן אופק" שכתב אתמול בפורום ,הוא אדם פרטי גם כן, נכון הוא הגיב מהמחשב שלי ,הוא היה אצלי במשרד בזמן שכתבתי את תגובתי ורצה לספר את הסיפור שלו ,אייל אגב מכיר אותו אישית הם גם דיברו בתערוכה האחרונה מה שמסביר שהם כן מכירים!
חברי לא פרסם את שמו האישי אלא את השם המסחרי שלו ולכן אדון אייל אתה לא יודע על מי מדובר אבל אני מבטיח לך שאתה מכיר אף מכיר אותו!!!

ואליך מנהל הפורום אני פונה בבקשה!!!

אם ברצונך לעשות בדיקה אמיתית , שלח לי את הנייד שלך ואצור איתך קשר עוד היום !
ולאחר השיחה אני בטוח שתהיה תגובת התנצלות !!!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני מציע שתרגע, אחרת נצטרך להקפיא אותך וכל מי שמגיב מהמחשב שלך.
הפורום הזה לא מיועד למלחמות "חברים של", הבנו מה אתה רוצה לומר, לא צריך לפתוח על זה שרשורים חדשים.
תודה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חביבי אתה באמת מגזים.

בכל פורום אחר היית נחסם מיד. אנחנו נותנים לך עוד הזדמנות - נצל אותה לטובה.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מעניין

אני מבין שהחבר שלך ממזרח העיר ואין לו מחשב בבית ודווקא שהוא בא אליך למשרד הוא חייב לעבוד על המחשב שלך ובדיוק באותו זמן להגיב לפוסט מאוד מסויים בפורום הזה וזאת עוד בהודעתו הראשונה בפורום.
באמת צירוף מקרים מעניין.אני מאמין לך. בטח.

וכן,
אני מתנצל ששני הרמקולים המדוברים לא מענינים אותי.

ronenmmm

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
הבנתי אותכם!
למה אתה חושב שבכל פורום אחר הייתי נחסם?
כי אני כותב דברים אמיתים....שאין בהם אינטרסים!!!!
ומי אתם שתתנו לי הזדמנות ...הזדמנות נותנים בעולם התחתון ,חשבתי שאני בפורום?

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
רונן אני באמת מתנצל מכל הלב על עוגמת הנפש שגרמתי לך.

ronenmmm

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
אלון תודה ....עוגמת נפש לא נגרמה לי אבל תודה!

ronenmmm

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
ליאור שלום ...
אם לא הסברתי את עצמי טוב אסביר שוב ....אני מאוד רגוע אבל מאוד רגוע....ואיומים על הקפאה לא מפחידים אף אחד!
ועל אחת כמה וכמה אותי לא!!!
אז בבקשה שנה פזה ודבר לעניין...אני לא נלחם באף אחד בשביל אף אחד...אני בסך הכל מגיב למה שפורסם בפורום הנכבד...ולאחר שכתבתי את דעתי, קבלתי כל כך הרבה תגובות מטורפות ....אז מי צריך להירגע אני שכתבתי את מה שאני חושב או אלו שהגיבו כמו שהגיבו......

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שמי רונן , 35 מירושלים!
אני לא מבין על מה כל המהומה , על לא מהומה!
אני אדם פרטי שכלל לא עוסק בתחום הסטריאו אין לי כל היכרות אישית עם מי מהיבואנים...

אם אין לך היכרות אם אף אחד איך בידיוק רכשת?

נכון רכשתי אצל ארמה אודיו מערכת ואף שיתפתי אותכם ,והגבתי אתמול לכתבה הלא אמיתית ובנינו אל תיתממו ,אתם מבינים שזה ספין , אבל נרד מזה אני מבין שזה מאוד רגיש.....
ולמה שלא נבין שאתה ספין ? הרי כבר אתה נתפס באי גילוי מלא של האמת

, אז קדימה חברה אנחנו ילדים גדולים ומבינים את השטיקים של אייל פור וחבריו ,ואני לא אתן לאף אחד לסתום לי את הפה אחרי הכל זכותי לכתוב מה שאני רוצה, גם אם הדברים לא מקובלים על כולם ,אני לא מנבל את פי אני שומר על רמת כתיבה ,וחשוב מכל לא כותב דבר שקר!!!!
שני דברים , הראיתי שכתבת דבר שקר
ב ' האשמת את אייל וכמה מלקוחותוי בשטיקים בלי שיש לך ביסוס לזה

אני כתבתי אתמול בצורה מאוד ברורה , והתכונתי באמת שאני מזמין לטסט אמיתי כדי להסיר את הספק שעומד ותלוי!!!
אם מי מכם שחושב שאני לא אדם אמיתי שיבדוק את הip שיבדוק מה שהוא רוצה ....ויתנצל לאחר מכן,
חשוב לציין!!!

אתה אולי אדם אמיתי , אבל מאמתי אתה קובע את הטעם של מישהו אחר , ומאמתי אנשים חייבם לך ללכת לטסט

הבנתי אותכם!
למה אתה חושב שבכל פורום אחר הייתי נחסם?
כי אני כותב דברים אמיתים....שאין בהם אינטרסים!!!!
ומי אתם שתתנו לי הזדמנות ...הזדמנות נותנים בעולם התחתון ,חשבתי שאני בפורום?

ולך אין אינטרסים ? מעניין , הרי אתה הוא זה שבאת להגן על מישהו , ולא רק זה אלא באת לבקש התנצלות "על ראש הגנב בוער הכובע" שמעת ? אתה הראיתה לכולנו המחשה של הפתגם

הזדמנות נותנים לא רק בעולם התחתון , וד"א אני לא יודע למה בדיוק הכנסת את העולם התחתון האם זו איזשהי טעות פרוידאנית ? מכול מקום בכול מקום שבו יש מצע לדעות , יש חוקים ולכן כשעוברים עליהם נותנים הזדמנות , אני מציע שאכן תקח אותה
כמו כן אני מציע שתבדוק בכול הפורומים בעולם ותמצא אחד שאין לו חוקים ו/או שהם לא נאכפים , רק בשביל שתדע להגיד תודה שנתנו לך הזדמנות

ronenmmm

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
truejoker
חבר משקיען ואו ....מה זה תודה על ההזדמנות שאתה נותן לי......אגב אני משתתף בהרבה פורומים בכל העולם , ונכון אתה צודק יש כללים ,ואכן שומרים עליהם ....אבל אני לא מבין למה הייתה התפרצות זעם כל לך גדולה שכתבתי את דעתי אתמול ,אני כתבתי בצורה עדינה ועניינית יש כאלה שמסכימים עם דברי ,וכאלה שלא וזה מקובל אבל ....למה היו צריכים לילה שלם להשמיץ וללכלך ...ולאים בלי סוף על הקפאה ,עריכה ,ניתוק הרי אם אתה משתתף בפורומים בכל העולם אתה יודע !! שכל עוד ואתה שומר על רמת כתיבה ,יש לך מקום גם אם הדברים שלך לא הולכים בקנה אחד עם הספונסרים של אותו פורום או אתר אי אפשר לסתום פיות......של מי שחושב אחרת!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
על איזה ספונסרים אתה מדבר?

ronenmmm

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
אני נמצא בקבוצת של נהגי מרוצי ראלי "קבוצת איוו 8" ויש פורום גדול ביפן שהספונסר של האתר זו חברת "אקסדי" חברה מאוד מוכרת ביפן חברה לשיפורים בתחום המצמדים\קלץ....אני רכשתי מצמד קומפלט של אקסדי לרכב שלי מיצובישי איוו 8 ,קלץ קרמי מטורף שעולה 15 אלף ש"ח ,בקיצור המצמד הורכב ברכבי והיה אכזבה גדולה ,בפורום פורסם שמדובר במצמד\קלץ הטוב בעולם ......ואני כתבתי בפורום את שאני חושב מהנסיון האישי שלי והיו כמוני עוד כמה שחשבו אותו דבר ואני רוצה להגיד לך שחוץ מהתענינות מה הייתה הבעיה... לא ניסו לסתום לאף אחד את הפה!!!
וכך זה צריך להיות הרי מה הטעם בפורום אם כולם חושבים אותו דבר?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
דוגמה מצויינת לאיך צריך לכתוב: דעות על מוצרים ושיתוף אחרים בניסיון האישי.
אני בטוח שלא תקפת שם את אנשי החברה ולא התייחסת אישית לאף אחד מהם.

ronenmmm

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
אמת ....לא הייתה שם התיחסות אישית לאף אחד..... אמממה!!!!
ההבדל הקטן גדול זה שמה שכתבתי אתמול זו דעתי האישית !!!
והאמן לי בפורום של אקסדי כתבתי שהפסדתי 15 אלף ש"ח וחודש תחרויות....ואני מניח שגרמתי להם לנזק גדול וזו לא הייתה המטרה אין לי עניין לפגוע באף אחד!!! אני פשוט הרגשתי שנעשה שימוש ציני בפרסום ההודעה ויצאתי נגדה חוצץ סורי שהדברים יצאו מהקשרם הרי בסך הכל כולנו אוהבים מוסיקה וסאונד....אני בעד לפרגן לאהבות שלי ולתפח אותם,
בשורה התחתונה הדברים יצאו מפרופורציה!!!

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
סליחה (ושוב פעם סליחה)

הכותרת של השרשור הזה("תתנצלו") ממיסה את לבי {והיא שנייה רק לכותרות מסוג "אני מאשים" או "שנית מצדה לא תיפול" או "נבדק מחקרית" , (סליחה זה העצם שייך למשהו אחר) }
ולכן , על אף שלא היתה לי הפעם רגל בשרשור הנ'ל, ןמכאן נדמה לי שלא פגעתי באיש , הרי שאני חש צורך פנימי חריף, בלתי ניתן לשליטה להתנצל (ולא רק פעם אחת):

סליחה, סליחה , סליחה

ושוב פעם סליחה

הידד (וסליחה)

רם

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מוכן להביע התנצלות,רק על מה??

ronenmmm

מודה שלא כל כך הבנתי מה אתה רוצה להגיד...למרות שאיני מקבל את שלל הביטויים
שנישלחו כלפיך - שלא מוסיפים כבוד לא לך ולא לכותבים.(sad) {מזכירים לי מקומות נידחים שאס מלהזכירם}

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור