תקופון שמע חדש במרשתת

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
זהו ? הרמקולים האלה נחשבים בעולם ?
לכל רמקולים שנחשבים בעולם, לוקח זמן להתבשל לקונצנזוס.

נותן פייט לוילסון ? במה ?
אתה מכיר מישהו ששדרג מוילסון לYG ?

בכלל להביא חברות כמו FOCAL בנשימה אחת עם YG זה לא לעניין.
יש לו משהו לדבר עם FOCAL ?!
בפעם האחרונה שבדקתי, לא היתה לו מחלקת תכנון דרייברים,
וליין רחב ופלח שוק כמו של FOCAL, לא נראה לי שהם מודאגים.
טעות בידך,היצרנים האחרים מאוד מודאגים משני המטאורים,אלון וולף ,ויואב גבע,הדבר הובע אפילו בשיחה עם יצרן הרוקפורט שמאוד מוטרד דווקא ממגיקו,
אני בתור ישראלי דווקא שמח,שיחנקו הגויים מצידי,
בקשר לטעם האישי שלי,בהחלט מסכים עם שמעון בוזגלו בקשר לאלומיניום,-מוזיקה לא תצא משם,ישבתי ממושכות בחדר של YG ,לא השתכנעתי כלל.
גם אצל יאיר השנה ברמקול כל אלומיניום היתה נפילה יחסית ל-5 משנה לפני שיש בו הרבה עץ.
אבל עדיין מגיקו משכנעת הרבה יותר מאשר YG.
בקשר לביטוי "הרמקול הטוב ביותר בעולם" שנגדה יצא חוצץ אלברט וון שוויקארט ימך שמו,
הרי הוא שנים פירסם את אותו משפט על הרמקולים שלו,לדעתי סתם רועדות לכולם הביצים חוץ מאשר אולי ליצרנים עם קופסאות מנגנות כמו סונוס פבר,הרי עם YG ינסו לעשות גוורינרי יקרה אסון.
בקשר למצדדי וילסון ורוקפורט-הרי אפשר לומר שהקופסאות שלהם עשויות פלסטיק ,אוסתם איזה חומר אקרילי יצוק,האם זה מצית למישהו את הדימיון? האם זה יותר טוב מאלומינום?.
ומה יקרה אם פתאום יצרן כספות יחליט לעשות בהם חורים ולדחוף בהם אלמנטים,האם זה היי אנד? ולמה לא ,הרי הקופסה חזקה ביותר.
בקיצור אלומיניום תעופתי ,מחרטותCNC וכמה ברגי אלן מסטינלס סטיל ,לא משכנעות אף אאודיופיל אמיתי,אולי כמה מתעשרים חדשים ישמחו להפגין את יכולתם הכלכלית"ברמקול הטוב בעולם,נקודה"אבל לם יעבוד על אף אחד שיש לו אוזניים ,הרי הרמקולים הללו ידודיתיים למאזין כמו פריגידר במיטבח.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
לא סתם כינור עשוי מעץ ולא מאלומיניום...

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
הרעיון של אלומיניום הוא בתיבה שאינה "מנגנת", עניין שמוביל הרבה יצרנים שבחרו בדרכים שונות לאותו כיוון. פתרון אחר הוא יצירת רמקול ללא תיבה כלל כמו אלקטרוסטטי או ריבון - ומניסיון, הם משחזרים כינור לא רע, למרות היעדר התיבה מעץ.

רמקול אינו אמור לחקות במבנה, חומרים או מרכיבים את כלי הנגינה שצלילו בוקע ממנו.

כל הדיון הזה, בייחוד הזעם הקדוש שהוא מעורר, מצביע כי בדבר אחד הצליח גבע: הוא בחזית המודעות בתחום. וזה מה שהוא רצה להשיג בזמן קצר. והוא השיג. הנה העובדה. באז הוא כלי רב עצמה בשיווק, ואחד הסיבות לכך שיצרנים עושים הרבה דברים כדי לשמור עליו כל הזמן. מי שלא, לאט לאט נחלש ואז מתפוגג.

העירוב בין התייחסות לדבר עצמו ולאופן הצגתו (שיווק) הוא בדיוק מה שהמשווק רוצה, והצרכן הנבון אמור לדעת מתי להתייחס לכך ולאיזה מרכיבים.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
זה מזכיר לי את הפרק בפיוצ'רמה שבנדר (הרובוט) מחליט שהוא נגד טכנולוגיה, נפרד מגוף הטיטניום שלו לטובת גוף מעץ.

תמונות מצורפות

• wooden-bender-28332.jpg
    wooden-bender-28332.jpg
    KB 15.7 · צפיות: 436

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני שמח שבנדר עשב כך, GOOD FOR HIM.
הוא עוד היה עלול לגמור עם טוויטר בעין ומדורג בין "קיפוד" ל"ארנב".

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור