תמחור רמקולים

מצב
הנושא נעול.

Aurum

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
הויכוח הזה הוא כמו ויכוח של מה יותר טעים, תה או קפה שחור?... אני מעדיף תה. ואתה?

<נערך - הבעת דעה על מוצר של סוחר אחר>

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
cavi

אל תיתמם כי אתה יודע מה פירוש המלצת היצרן החל מ 50W , הריי כל מי שמכיר את הרמקול יודע
שעם 50W הוא בקושי מניע את הטוויטר , וחוץ מיזה זה כן טרנד שיווקי כי בסך הכל החליפו לרמקול
את הטויטר של דינאודיו איזוטר שנחשב לאחד הטובים והיקרים בעולם בטויטר של סקן ספיק שעולה שליש ממנו
ושמו את הסטנד בשיפוע , ועל זה גזר יצרן קופון של יותר מ 3,000 יורו תוספת מול הדגם המוצלח הקודם.

אז זה ברור לי שאתה מגן על הרמקול מהסיבות הברורות אבל אל תנסה לעשות מאנשי הפורום כסילים.
חוץ מיזה אתה נחשב לעוסק מסחרי כך שאני לא מבין מדוע אתה חווה דעה על הרמקולים שלך ומפאר אותם,
זה לא אמור לבוא ממך.

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
ל DIZ1

אני מבקש סליחה על הקטע של הריסת האמיתות אבל רוב האודיופילים בארץ חיים בסרט וחלקם כמו במקרה הנל
חיים בסרט מצוייר של דיסני. הצחיקו אותי בקטע של הבאס מהגוורינרי כי כל מי ששמע אותו וזה לא משנה אם
זה הדגם החדש או הישן כי הרי למעט שנויים קלים הרי שמדובר באותו רמקול פיזית ובאותם גדלים של דריברים.

הרי אני לא צריך להזכיר לך ידידי שבארץ שלנו הידע הואדיופילי מוגבל כי רק כאן החליטו שקומפקט של אלקטרוקומפנייט
זה רפרנס עולמי ומונו בלוקים של קארי הם המרצדס של האודיו...ככה זה שהענף קטן ולא מפותח שיש כאלה שחושבים
שלמי שאין סונוס פבר הוא לא מבין ברמקולים, ממש פתטי.

למה חסר בארץ אודיופילים מתחילים שקנו רמקולים יקרים ויש להם הגברה ברבע מהרמקול והם מצפים לגאולה וישועה
שהם ממתינים לרגע שישמעו את מאהלר כמו ששומעים אותו במטרופוליטן? אבל,כמו שאמרתי הם חיים בסרט .

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,531
נקודות
113
עוסק מסחרי?

cavi

חוץ מיזה אתה נחשב לעוסק מסחרי כך שאני לא מבין מדוע אתה חווה דעה על הרמקולים שלך ומפאר אותם,
זה לא אמור לבוא ממך.
מה באמת? לא ידעתי! מוצרים של איזה חברה?
בטח יש פה טעות!

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
שניצל

ברור שמדובר בטעות איומה כי ל cavi אין שום קשר לטרמולו ומדובר בכפיל שלו בכלל ובגלל זה הנהלת האתר
מרשה לו להתבטא .

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אם מספק אותך באס של 40 הרץ אז חייך יפים(ורד) . הרעש שהיה על גורינרי היה בתקופה שפורומים לא היו קיימים. תאמין לי שב-40000 ש"ח יש רמקולים טובים יותר במיוחד בתחום יד שניה.

מאיר,

האזנתי לגווארינרי ארוכות בירושלים. הגודל של המידוופר מטעה. זה אחד מהרמקולים שאתה שואל את עצמך "?How does he do it". בסלון של כ-25 מטרים, לא היה חסר לי בכלל בס. ב-CES האזנתי להם עם סאבוופר של REL, החיבור בין השניים ותוצאה הסופית היו טובים מאוד.
מי שמוגדר "Bass head" לא ירכוש את הגווארינרי.

תומר

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113
צחי, תיקון קטן XMAX עליו דיברת הידוע בשם Thiele/Small parameters זה יותר שיטת חישוב מדוייקת של פרמטרים אלקטרומכניים של אלמנטים.

ניל, ברשותך תיקון קטן, XMAX אינו שיטת חישוב, אלא מרחק המהלך המכני במ"מ,
לאורכו נשמרת תנועה לינארית של הממברנה. הוא נקבע ע"י היחס בין גובה הסליל לגובה הGAP.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
ניל, ברשותך תיקון קטן, XMAX אינו שיטת חישוב, אלא מרחק המהלך המכני במ"מ,
לאורכו נשמרת תנועה לינארית של הממברנה. הוא נקבע ע"י היחס בין גובה הסליל לגובה הGAP.

צודק.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
diz1

אנא הרחב והסבר כי אני באמת לא יודע איך העולם הזה פועל ולא הבנתי כלום ממה שאמרת לגבי מוצרים הקרובים ליצרן וכו' ..

מה זה בכלל מצב בו מוצר "קרוב יותר" ליצרן מאשר למשווק....

sashakrik

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
cavi

אל תיתמם כי אתה יודע מה פירוש המלצת היצרן החל מ 50W , הריי כל מי שמכיר את הרמקול יודע
שעם 50W הוא בקושי מניע את הטוויטר , וחוץ מיזה זה כן טרנד שיווקי כי בסך הכל החליפו לרמקול
את הטויטר של דינאודיו איזוטר שנחשב לאחד הטובים והיקרים בעולם בטויטר של סקן ספיק שעולה שליש ממנו
ושמו את הסטנד בשיפוע , ועל זה גזר יצרן קופון של יותר מ 3,000 יורו תוספת מול הדגם המוצלח הקודם.

אז זה ברור לי שאתה מגן על הרמקול מהסיבות הברורות אבל אל תנסה לעשות מאנשי הפורום כסילים.
זה לא אמור לבוא ממך.

מדהים, יש לך יכולות מדהימות! אתה שופט רמקול וקובע איזה הגברה הוא צריך בלי לשמוע אותו.
תיהיה בריא.. :)
תגיד, מי סיפר לך שהטויטר של דינאודיו איזוטר הוא "אחד הטובים בעולם" ושהחליפו אותו בטויטר של סקאן ספיק?.. יש פה ריח לא נעים של של מישהו שמנחה אותך.
אני לא אזכיר את שמו כידי לא לקבל איומים נוספים (שאת דעתי אליהם אני אתן בפוסט אחר).
מאיר ידידי, מי שחיי פה בסרט זה אתה.
אני מנסה להיות נחמד ולא לכתוב את כל מה שאני חושב עליך ועל עוד כמה ליצנים כידי לא ליצור אי נעימות בפורום.. :)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מדהים, יש לך יכולות מדהימות! אתה שופט רמקול וקובע איזה הגברה הוא צריך בלי לשמוע אותו.
תיהיה בריא.. :)
תגיד, מי סיפר לך שהטויטר של דינאודיו איזוטר הוא "אחד הטובים בעולם" ושהחליפו אותו בטויטר של סקאן ספיק?.. יש פה ריח לא נעים של של מישהו שמנחה אותך.
אני לא אזכיר את שמו כידי לא לקבל איומים נוספים (שאת דעתי אליהם אני אתן בפוסט אחר).
מאיר ידידי, מי שחיי פה בסרט זה אתה.
אני מנסה להיות נחמד ולא לכתוב את כל מה שאני חושב עליך ועל עוד כמה ליצנים כידי לא ליצור אי נעימות בפורום.. :)

סאשה,

מותר לעורר חילוקי דעות ולא להסכים, צריך לשמור על תרבות דיון בפורום.
אתה מסוגל לכתוב בצורה חברית, לא מזלזלת או מעליבה?

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
ל DIZ1

אני מבקש סליחה על הקטע של הריסת האמיתות אבל רוב האודיופילים בארץ חיים בסרט וחלקם כמו במקרה הנל
חיים בסרט מצוייר של דיסני. הצחיקו אותי בקטע של הבאס מהגוורינרי כי כל מי ששמע אותו וזה לא משנה אם
זה הדגם החדש או הישן כי הרי למעט שנויים קלים הרי שמדובר באותו רמקול פיזית ובאותם גדלים של דריברים.

הרי אני לא צריך להזכיר לך ידידי שבארץ שלנו הידע הואדיופילי מוגבל כי רק כאן החליטו שקומפקט של אלקטרוקומפנייט
זה רפרנס עולמי ומונו בלוקים של קארי הם המרצדס של האודיו...ככה זה שהענף קטן ולא מפותח שיש כאלה שחושבים
שלמי שאין סונוס פבר הוא לא מבין ברמקולים, ממש פתטי.

למה חסר בארץ אודיופילים מתחילים שקנו רמקולים יקרים ויש להם הגברה ברבע מהרמקול והם מצפים לגאולה וישועה
שהם ממתינים לרגע שישמעו את מאהלר כמו ששומעים אותו במטרופוליטן? אבל,כמו שאמרתי הם חיים בסרט .

סלחתי :D
אתה יכול להמשיך(Y)

sashakrik

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
סלחתי :D
אתה יכול להמשיך(Y)
:D
עכשיו אני יכול לחזור לשמוע מוזיקה בכיף ואתה יכול לחזור לבעיות במערכת החביבה שלך :).

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
חברים,

אפשר להרגיע ולהמשיך בנעם?

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מי זה נועם?

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
עזוב אורי
לבחור כואב משהו
תן לו לשחרר

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
סשה

אההה עכשיו הבנתי , יש לך אמטי , עכשיו התמונה ברורה לגבי ההשתלחויות שלך עם cavi על כל הפורום,
שעשה ממך סוכן סמוי ללכלך על הרמקולים האיטלקים של המתחרה שלו., ממש בושה וחרפה ותעודת עניות ל cavi .
כל מה שאמרתי ועל זה היה הדיון הוא על התמכור של הרמקולים , ואתה ניכנס כאן לקטע אישי ....
דווקא אני טענתי שסונוס פבר היא חברה לא רעה בכלל , אבל מצד שני לא היתי מכניס הביתה מוניטור
ב45,000 שח , זה הכל, ומותר לי.
אתה מלכלך כאן בלי חשבון על כל מה שבא לך וכשלמישהוא אחר יש דיעה אחרת אתה לא מסכים ? ממש לא יפה
מצידך. ואין לי אחוזים בדינאודיו.

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
למה גידי אני נורא נהנה... גם יניב רותח מעצבים, גם סשה, אני רק נותן להם חומר שישחררו. שישפכו לאגר בכיף...
אני בנתיים יושב וצוחק:D

sashakrik

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
דיז, לי כואב? :) אתה כנראה חיי בפלנטה אחרת.
אורי, אני רותח? בגללך? :D
מאיר, מה הקשר לקאבי? ואיפה הוא בדיוק השתלח בכל הפורום? מה אתה רוצה מהבחור :), דווקה קאבי ניסה להלבין, למרות שאין פה מה להלבין, את העניינים ביני ובין מר ארמה (תשאל את החבר שלך הוא יגיד לך) כך שלפני שאתה יוצא בהצהרות ומאשים את הבחור תחשוב קצת.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור