תמחור רמקולים

מצב
הנושא נעול.

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
15K?

הרמקול שלי לדוגמא:
Sumiko Audio : Sonus faber

מחיר חו"ל:
15K$

מחיר בארץ:
50K ש"ח.

מר סונוס, איך בדיוק הגעת ל-15000 דולר? מחיר חו"ל של הרמקול באירופה הוא 8000 -9000 יורו.

יש פה מישהו שמבין איטלקית?

מה אומר המשפט הבא:

ll prezzo de listino e di 8900 euro

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,497
נקודות
113
כן

מר סונוס, איך בדיוק הגעת ל-15000 דולר? מחיר חו"ל של הרמקול באירופה הוא 8000 -9000 יורו.

מה אומר המשפט הבא:

הפרוש"מחיר המחירון הינו 8900 יורו"

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
אני לא מסכים עם מה שכתבת.

תראה לי מוצר צרכני אחר (מיסוי 15%+ 15.5%) שנמכר בארץ במחיר חו"ל?

כל הרמקולים שמביא שמי.
רוב הציוד של ערן
וכו וכו וכו

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0

מה אומר המשפט הבא:

אני לא מצאתי לינק למחיר ביורו יש לך לינק?

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
איזה אלוף (Y)

וקורפוס קוורנוסוס גיליתם כבר מה זה ?

למי שמתקשה בצ'רקסית

Google Translate

8900 יורו לSF? בואינה , שמי עושה עלינו אחלה סיבוב. רק בגלל זה אני לא קונה. אם היה כתוב באיזה אתר שזה עולה 15K והיה מתברר ששמי מוכר ב 50,000 -הייתי נרגע ומייד קונה את כל הקונטיינר

נערך לאחרונה ב:

sashakrik

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
המחיר של הגוארינרי בארץ הוא 45000 שקלים אם אני זוכר נכון ולא 50000.

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא מצאתי לינק למחיר ביורו יש לך לינק?

קבל בבקשה הישר מאיטליה :

Sonus Faber Guarneri Memento su eBay.it Casse e Diffusori, Hi Fi e Home Theatre, Audio, TV, Elettronica

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0

מעולה!
9000 יורו זה 45K ש"ח עדיין תמחור מעולה.
תבוא עם כסף תקבל בפחות (Y)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מחיר מדינת היצרן ועוד כמה אחוזים זה מחיר הוגן מאוד מבחינתי.
יבואן צריך להתפרנס.

גנבה פרושה לקחת משהו בעורמה וברמאות. אינני חושב שמשהו מהיבואנים גונב אנשים, יקרן? יכול להיות.

שתביא משהו מחול לבד תבין כמה פרוצדורה זו. כאשר תביא הרבה דברים מחו"ל תבין באמת כמה פרוצדורה זו.

כבר סיפרתי לכם מה זה עצמאי בעל עסק נכון? שכיר לא יכול להבין את זה ולכן אינני מתרגש מהצהרות.

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
מעולה!
9000 יורו זה 45K ש"ח עדיין תמחור מעולה.
תבוא עם כסף תקבל בפחות (Y)

€ 8.455,00 תבוא עם כסף תקבל בפחות :rolleyes:

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יניב

כבר דשנו בזה לדעתי ולא אכפת לי לחזור על עמדתי..השוואת המחיר בארץ למחיר בחו"ל אינה המדד היחיד או המוחלט לקביעה אם מדובר ב"מחיר טוב"...

אני בכוונה לא משתמש במונח "תמחור"...מפני שלדעתי אין כזו חיה "תמחור הוגן" או "תמחור טוב"....

סתם אני נתפס לדוגמא היחידה כאן בשירשור שהודבק לה תו מחיר..הגוורינרי...

אקדים ואומר שאין לי שמץ של מושג כמה עולה הרמקול ליבואן ומהם אחוזי הרווח שלו וזה גם לא מעניין אותי !!!!

אם נחזור לדוגמא...סתם נניח תיאורטית לחלוטין שליבואן הרמקול עולה בארץ בחנות כ- 1,000 יורו או בעברית כ- 5,000 ש"ח...האם גם אז תעמוד על דעתך שמדובר ב"תמחור מעולה" או בתמחור הוגן" ??? האם רווח של 800% תיארטית נראה לך הוגן ??

אתה מבין את האבסורד בקביעה המבוססת על השוואה לחו"ל מהו תימחור הוגן ???

עיני לא צרה בכיסו של אף יבואן או סוחר ואיני נכנס לשיקולי התימחור של אף אחד...השאלה היחידה המעניינת אותי כצרכן היא השאלה האם אני יכול להשיג בארץ את המוצר הספציפי שאני רוצה במחיר הכי זול בין אם ביבוא אישי ובין אם ברכישה מיבואן...

כפי שתומר ציין ובצדק...אתה מעוניין במוצר אודיו מסויים ...אתה בודק מה המחיר הכי טוב שאתה יכול לקבל מהיבואן - אח"כ אתה בודק כמה יעלה לך לייבא באופן אישי (עם המגרעות של יבוא אישי) את אותו מוצר ואז אתה מחליט כדאי או לא....

שלמה

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
יניב

כבר דשנו בזה לדעתי ולא אכפת לי לחזור על עמדתי..השוואת המחיר בארץ למחיר בחו"ל אינה המדד היחיד או המוחלט לקביעה אם מדובר ב"מחיר טוב"...

אני בכוונה לא משתמש במונח "תמחור"...מפני שלדעתי אין כזו חיה "תמחור הוגן" או "תמחור טוב"....

סתם אני נתפס לדוגמא היחידה כאן בשירשור שהודבק לה תו מחיר..הגוורינרי...

אקדים ואומר שאין לי שמץ של מושג כמה עולה הרמקול ליבואן ומהם אחוזי הרווח שלו וזה גם לא מעניין אותי !!!!

אם נחזור לדוגמא...סתם נניח תיאורטית לחלוטין שליבואן הרמקול עולה בארץ בחנות כ- 1,000 יורו או בעברית כ- 5,000 ש"ח...האם גם אז תעמוד על דעתך שמדובר ב"תמחור מעולה" או בתמחור הוגן" ??? האם רווח של 800% תיארטית נראה לך הוגן ??

אתה מבין את האבסורד בקביעה המבוססת על השוואה לחו"ל מהו תימחור הוגן ???

עיני לא צרה בכיסו של אף יבואן או סוחר ואיני נכנס לשיקולי התימחור של אף אחד...השאלה היחידה המעניינת אותי כצרכן היא השאלה האם אני יכול להשיג בארץ את המוצר הספציפי שאני רוצה במחיר הכי זול בין אם ביבוא אישי ובין אם ברכישה מיבואן...

כפי שתומר ציין ובצדק...אתה מעוניין במוצר אודיו מסויים ...אתה בודק מה המחיר הכי טוב שאתה יכול לקבל מהיבואן - אח"כ אתה בודק כמה יעלה לך לייבא באופן אישי (עם המגרעות של יבוא אישי) את אותו מוצר ואז אתה מחליט כדאי או לא....

שלמה

לדעתי אתה מספספס משהו.
לא מעניין אותי כמה עולה לייצר את הרמקול ולא מעניין אותי כמה היבואן מרוויח מיצידי שיעשה מיליון אחוז רווח אני מבקש משהו פשוט מאוד. אני מבקש לקנות את הרמקול במחיר שכל העולם קונה אותו או בפשטות במחיר שלו בארץ המוצא. זו דרישה הגיונית ביותר כי אם בכל העולם מוכרים ב 1000$ למה אני צריך לשלם 2000$?

מכאן שכל אחד יחליט מה שבא לו. עברנו על הנושא הזה מספיק.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יניב

אני לא מפספס כלום...רק כמה דוגמאות לשאלת הלמה שלך..

כי אולי בארץ המיסוי על היבוא גבוה יותר ? כי בארץ היבואן מייבא 5 זוגות רמקולים בשנה ומקבל מחיר XX ולעומתו היבואן בארה"ב מייבא 500 זוגות רמקולים בשנה ומקבל מחיר נמוך יותר ?? כי ליבואן בארץ עולה החשמל YY לעומת חול שם עולה החשמל חצי ??

אפשר להמשיך ולמנות גורמים להבדלים מכאן ועד שאר העולם...

אני לשמחתי חי בארץ על החסרונות ועל היתרונות שבה...האמצעי היחידי שלי כצרכן הוא כפי שכבר ציינתי מחיר מוצר בארץ בין אם ביבוא אישי ובין אם על ידי יבואן רשמי..השוואה של מחירים ויתרונות וחסרונות והחלטה..זהו..

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
סונוס היקר,

ובלי שום קשר לתמכורים (הרי אתה אלוף בזה) תסביר לי איך אתה מוציא מהרמקול הזה באס בסלון עם ה5 אינץ וופר ?

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור