תיאוריה בשקל לקראת סוכות

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אקופייז אחלה, אבל מה שמצא חן בעיניי אצלם, שוב, לא באפשרותי.
שילמתי 20 תלפים על מגברים שונים (כ"א) וזו חוצפה שבמחיר הזה לא ניתן לקבל צליל שאפשר לשמוע בלי לסבול.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
שמתי לב שהרבה כותרי ג'אז לא זזו לי מהמדף זמן רב רק בגלל הסיבה הזו וכולנו מכירים את הצליל החד של לייבל הבלו-נוט למשל.
מכיוון שאין לי תקציב להיי-אנד אמיתי שמסוגל לתת גם חמימות וגם פירוט אמתיים, לא כאלה שמתוקנים מלאכותית ע"י חשמל או כבלים, אני מחבר לעיתים מגבר דור ישן עם סאונד רך שיש לי בצד רק כדי לשקוע בכורסה ולהנות מג'אז של פעם.

מה יש לך היום שגורם לך לתוצאה כזאת?

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
לא כאלה שמתוקנים מלאכותית ע"י חשמל או כבלים

לא הבנתי מה רע בכבלים "שמתקנים מלאכותית" את הסאונד? בסוף מה שמעניין זה הרי התוצאה הסופית.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
לא הבנתי מה רע בכבלים "שמתקנים מלאכותית" את הסאונד? בסוף מה שמעניין זה הרי התוצאה הסופית.

ואני בכלל חושב שכבלים הם לא כלי לביצוע "תיקון מערכת". יש כבלים מדגם X של יצרן Y שמתאימים יותר למערכת A מאשר כבלים מדגם B של צרן C. אבל כבלים לא אמורים להיות כלי לפתרון בעיות במערכת לא מאוזנת. היא צריכה להיות מאוזנת גם עם כבלים פשוטים. הכבליה היקרה יותר רק משפרת את הטוב הקיים ולא הופכת את הלא טוב פתאום לטוב באורח פלא.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
Gds מתכוון באופן גורף שכבלים וחשמל זה דבר שנותן פיתרון מלאכותי ללא קשר אם המערכת מאוזנת או לא.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
שמתי לב שהרבה כותרי ג'אז לא זזו לי מהמדף זמן רב רק בגלל הסיבה הזו וכולנו מכירים את הצליל החד של לייבל הבלו-נוט למשל.
לא כאלה שמתוקנים מלאכותית ע"י חשמל או כבלים
אם אתה מתכוון ללייבל הזה של בלו נוט
http://audiophile.elusivedisc.com/search?w=music matters blue note ואתה אומר שהוא חד .אז אני חושב שישנה בעיה אחרת אצלך והיא בסיסית.
כבליםצ כאילו ואחרים נועדו/ים לטיונינג למע'.ולא צריך מע יקרה בשביל לשמוע בלו נוט.צריך מע מאוזנת.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
Gds מתכוון באופן גורף שכבלים וחשמל זה דבר שנותן פיתרון מלאכותי ללא קשר אם המערכת מאוזנת או לא.

לא ידעתי ששכרתי אותך להיות הדובר שלי, כל כך טעית בהבנה.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
SmartSelect_20180927-114733_Samsung Internet.png

תמונות מצורפות

• SmartSelect_20180927-114733_Samsung Internet.png
    SmartSelect_20180927-114733_Samsung Internet.png
    KB 555.7 · צפיות: 92

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אם אתה מתכוון ללייבל הזה של בלו נוט
http://audiophile.elusivedisc.com/search?w=music matters blue note ואתה אומר שהוא חד .אז אני חושב שישנה בעיה אחרת אצלך והיא בסיסית.
כבליםצ כאילו ואחרים נועדו/ים לטיונינג למע'.ולא צריך מע יקרה בשביל לשמוע בלו נוט.צריך מע מאוזנת.

לא מסוגל לשמוע דקסטר גורדון ב cd שזה לא דרך הגברה מנורתית רכה.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83

מוישה, אם תתלבש בחליפה יקרה
תהיה אדם יותר טוב;)

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
מתנוש,
הקאובוי ג'אנקיז מההרכבים האהובים עלי בערך מ 1986... הם פשוט נפלאים.
אם תעקוב אחרי ההתפתחות שלהם ב 33 שנות פעילות זו עלולה להיות פעילות די מהנה ודי מפתיעה, אז היזהר. הישמר במיוחד מן ה Nomad series, סדרה של 4 אלבומים שבכלל לקחו אותם הרחק מהסונד שלהם לפני 30 שנה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור