תגובת ערוץ 10 למאמר של ליאור קורן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: תגובת ערוץ 10 למאמר של ליאור קורן

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני בהחלט זוכר את הטלפון החצי נסער שלך במהלך הפרסומות באותה תוכנית {טובה יש לציין}.

"נמר - אני מוכרח להגיב למבחן הזה בכתבה, אין מצב שאני מתעלם מזה". וכך היה.

כל הכבוד על העירנות ועל התגובה העניינית ב-YNET. {אין ספק שהם כח אדיר}.
עצם העובדה שההפקה החליטה להגיב לכתבה שלך אומרת הרבה על העוצמה ש- DTOWN מסוגל לייצר.

כל הכבוד ליאור. אין ספק שמקצוענות כזו חשובה לצרכנות בישראל. וכאשר היא חשופה במקומות הנכונים היא מצילה לא מעט צרכנים.

ישר כח.

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
אחד הדברים היותר מקוממים הוא שבאמצעות הכח העצום שיש לערוץ מסחרי כמו ערוץ 10 בכלל, וכח והשפעה שיש לתכנית כמו "אורלי וגיא" בפרט - הם עדיין מוצאים לנכון להציג את אותה "מראה" מעוותת של הצרכן הישראלי שעושה את הקניות שלו ע"פ קריטריונים שטחיים, והם בעצמם משרשים עוד יותר את התופעה הזו.

במקום להציג את הטיעונים שלהם באור מקצועי, יעיל ופרודוקטיבי שבאמת ילמד דבר או שניים את הצרכן הישראלי ואולי ישנה משהו בהרגלי הצריכה שלו - הם מעדיפים להעמיד מולו "מראה" שתעמת אותו עם הבורות שלו ובנוסף גם ללעוג לו.

במקרים כאלו מתגלה הצורך והצמא האדיר שיש לאתרי תוכן מקצועיים, אובייקטיבים ואמינים כמו Dtown, ועל כך מגיע לכל הנפשות הפועלות בו טפיחה על השכם, ובמיוחד לעומד בראשו: ליאור קורן. כל הכבוד.

גאה להיות שייך!

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
הטיעונים שלהם מגוככים ופופוליסטיים . נראה לי שהשתן עלה להם לראש והם חושבים שאם הם כל כך חזקים ומשפיעים הם כל הזמן צודקים - גם כשהם טועים ומטעים . מבחינתי אין יותר אמינים ומקצועים בתחום מאנשים כמו ליאור ושאר המנהלים פה , אני מסכים עם כל מילה שהוא כתב בתגובתו ולא משנה מה יגידו בערוץ הרדוד ההוא , הם פשוט מתחמקים מלהודות שכל התוכנית ההיא היתה פרובוקציה מיותרת בשביל רייטינג ולא אמירת אמת או אפילו חצאי אמת ושאנחנו עם שכמו שאמר הנגיד שלנו , אנחנו פשוט "עדר".

ספי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כרגיל במדינתנו מחפפים, ולא מודים שטעו

יש באתר "מועדון אודיו וקולנוע קישור לתוכנית", וניתן לראות את הגועל במקור.
תראו שלא נתנה שם אזהרה לכך שזו תוכנית בידור לא מקצועית, התוכנית "נראית לי" כתוכנית שכוונתה להוליך שולל את התמימים.

כל עוד הם לא ישדרו תוכנית מתקנת הם בעיני פסולים כמו רוב התקשורת האלקטרונית בארצנו.

הם לא ציינו שגם הוט וגם יס כבר משדרים HD, ואפשר לראות כעת את מכבי ת"א בכדורסל, או מכבי חיפה, ולהבדיל ברצלונה וריאל מדריד ב- HD, ולא עם מצלמות ניאנדרטליות של ערוץ 1.

למה אין תוכנית שבודקת למה איכות השידורים בארץ כל כך ירודה?

ומי עוד נכנס לרשת אבי סופר? מי עוד מוכר טלויזיה 37 נחותה ב- 4000 שקל? תבדקו בערוץ הקניות בתור דוגמא על מחירים כיום.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תגובה עצובה של ערוץ שהפך מאלטרנטיבה לערוץ 2 לכלום.

ליאור כל הכבוד, ועוד יותר היא, כיוון שלעומת האתר המתחרה שמתח ביקורת חריפה ומתלהמת אתה כתבת יפה, לעניין ומכובד.

ישר כח.

(מי יכול למכור לי גלון גז לפלזמה (lol) )

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור