שרת מדיה - רון? UPNP?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,488
נקודות
113
כל הכבוד לך שאתה חי בהולנד , מבחינתי לא קיימת במפה !

HOTSWAP

מושעה
מעורבות
15
נקודות
3
ואין לך שום בעיה מוסרית עם זה, נראה שאפילו אתה משוויץ בזה שאתה תכלס גנב! אותי זה מגעיל! יותר מגעיל אותי לחשוב איך אתה מחנך את הילדים שלך כשאתה אפילו לא מתבייש לספר כזה דבר בפורום.

אני לא הגנב כאן. עד שנת 2003 לערך הוצאתי מעל ל 100 אלף שח על דיסקים שכרשתי במשך שנים רבות. כל אותם 2000 דיסקים שוכבים אצלי בקרטונים במחסן כיום, אחרי שעידן המדיה מפלסטיק חלף.

החברה (roon) גובה 700 דולר על שרת מדיה למחשב בודד, שאולי מציג שיפורים קלים על פתרון מאד דומה וחינמי לחלוטין שקרא volumio. על רוב המוסיקה אני משלם, כי אני מנוי ל TIDAL ו DEEZER, רק שעבור אותה התמורה אני גם מוריד מהם את התכנים באיכות FLAC ו MQA. תכנים שאני לא מוצא בשרתים שלהם, אני מוריד מטורנט או מ soulseek. זה שהם לא יודעים לאבטח את המידע שלהם, זו לא בעיה שלי. לגנוב מחברות מדיה זו בעיני מצווה, כי אין כל הצדקה למחירים שהם גובים מלקוחות תמימים... ולא, אין לי שום סימפטיה לאמנים ויוצרים מתעשיית המוסיקה והסרטים. אתה מוזמן להמשיך לשלם מחדש על אותם התכנים. אני מניח שאתה גם שלמת למקרוסופט על רשיונות לתכונות אופיס ווינדוס, מלאות בבאגים...

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
אני משתמש עם roon (גרסה פרוצה כמובן, כי אין מצב שאני משלם 700 דולר כדי לשמוע מוסיקה שגנבתי בעצמי). השרת רץ על מחשב יעודי שקט מאד שגם מריץ שרתי מדיה אחרים כמו הספריה של bluos ושרת squeezebox. הנגן הוא סטרימר node 2i עם Dac חיצוני של Topping DX7 pro שמחובר להגברה חיצונית. הממשק מאד נוח, והאיכות ללא פשרות. כבר 12 שנים שלא ראיתי מדיה מפלסטיק.
הRoon הפרוץ לא תומך בטידאל/קובוז אלא רק בקבצים מקומיים.

חוץ מזה, יש כרגע מבצע חודשי של 35 ש"ח לחודש שזה כמו מנת פלאפל וקולה.

HOTSWAP

מושעה
מעורבות
15
נקודות
3
הRoon הפרוץ לא תומך בטידאל/קובוז אלא רק בקבצים מקומיים.

חוץ מזה, יש כרגע מבצע חודשי של 35 ש"ח לחודש שזה כמו מנת פלאפל וקולה.

תומך ב TIDAL MQA בלי בעיה. זו גרסה 1.6. השרת שחסום זה רק שרת העדכונים האוטומטיים. עוד דבר שחסום, זה הורדת כל אינפורמצית ה AI על האמנים. אבל חוץ מזה, הכל עובד מצויין. מניח שבקרוב אותה קבוצה רוסית תשחרר את גרסה 1.7. אם המחיר היה נשאר 500$, אז אולי הייתי שוקל לרכוש מנוי, אבל הם ביום אחד הקפיצו ל 700 דולר כאשר גרסה 1.6 שוחררה.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
תומך ב TIDAL MQA בלי בעיה. זו גרסה 1.6. השרת שחסום זה רק שרת העדכונים האוטומטיים. עוד דבר שחסום, זה הורדת כל אינפורמצית ה AI על האמנים. אבל חוץ מזה, הכל עובד מצויין. מניח שבקרוב אותה קבוצה רוסית תשחרר את גרסה 1.7. אם המחיר היה נשאר 500$, אז אולי הייתי שוקל לרכוש מנוי, אבל הם ביום אחד הקפיצו ל 700 דולר כאשר גרסה 1.6 שוחררה.
להבנתי (דרך גוגל תרגום), הקבוצה לא הצליחה לשחרר את ה-ROON שיכול להתחבר לטידאל או לקובוז והתוכנה מאוד מסורסת.

תנסה את AUDIRVANA.

היא עולה משמעותית פחות, אך עבורי היא הרבה יותר נוחה, במיוחד עם קבצים מקומיים.

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
אני לא הגנב כאן. עד שנת 2003 לערך הוצאתי מעל ל 100 אלף שח על דיסקים שכרשתי במשך שנים רבות. כל אותם 2000 דיסקים שוכבים אצלי בקרטונים במחסן כיום, אחרי שעידן המדיה מפלסטיק חלף.

החברה (roon) גובה 700 דולר על שרת מדיה למחשב בודד, שאולי מציג שיפורים קלים על פתרון מאד דומה וחינמי לחלוטין שקרא volumio. על רוב המוסיקה אני משלם, כי אני מנוי ל TIDAL ו DEEZER, רק שעבור אותה התמורה אני גם מוריד מהם את התכנים באיכות FLAC ו MQA. תכנים שאני לא מוצא בשרתים שלהם, אני מוריד מטורנט או מ soulseek. זה שהם לא יודעים לאבטח את המידע שלהם, זו לא בעיה שלי. לגנוב מחברות מדיה זו בעיני מצווה, כי אין כל הצדקה למחירים שהם גובים מלקוחות תמימים... ולא, אין לי שום סימפטיה לאמנים ויוצרים מתעשיית המוסיקה והסרטים. אתה מוזמן להמשיך לשלם מחדש על אותם התכנים. אני מניח שאתה גם שלמת למקרוסופט על רשיונות לתכונות אופיס ווינדוס, מלאות בבאגים...
בגישה שלך לא ישארו חברות בתחום
כמפתח תוכנה אני יודע עד כמה המשימה הזו לא נגמרת
החברה של roon השקיעו המון בתוכנה וגם מתחזקים על בסיס קבוע
לגנוב מהם זה בדיוק כמו לגנוב מהסופר
יש להם מנוי חודשי 10 דולר זה מנה שאורמה ושתיה
אגב אף אחד לא מונע ממך להפוך את כל ה 2000 דיסקים לקבצים ולהשמיע אותם
וכמו שאמרו כאן אתה יכול להשתמש ב audirvana בכמה עשרות דולרים לשני מחשבים עובדת מעולה

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113

רציתי ללחוץ על "אהבתי" אבל לא אהבתי את הכל רק חצי.יש אמת בדברך...

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
להבנתי (דרך גוגל תרגום), הקבוצה לא הצליחה לשחרר את ה-ROON שיכול להתחבר לטידאל או לקובוז והתוכנה מאוד מסורסת.

תנסה את AUDIRVANA.

מגניב. חשבתי שזה רק לאפל.
אז בעצם זה יכול להיות אלטרנטיבה לרון, גם כשמנגנים דרך רנדרר UPNP אחר שאינו המחשב, כן?
עשית פעם השוואה מה נשמע יותר טוב? רון או AUDIRVANA?

HOTSWAP

מושעה
מעורבות
15
נקודות
3

תנסה את AUDIRVANA.

ניסיתי. ממשק נחמד אבל לא תומך בכל הסטרימרים. עבד לי עם הרסיבר דנון, אבל הוא לא משמש אותי להאזנה למוסיקה. בנוסף, לא משנה מה ניסיתי, לא הצלחתי לגרום לאפלקצית השלט לגלות את המחשב עם ההתקנה.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
מגניב. חשבתי שזה רק לאפל.
אז בעצם זה יכול להיות אלטרנטיבה לרון, גם כשמנגנים דרך רנדרר UPNP אחר שאינו המחשב, כן?
עשית פעם השוואה מה נשמע יותר טוב? רון או AUDIRVANA?
אני משתמש ב-UPNP מהמחשב אל הסטרימר.

ב-AUDIRVANA יש לך אפשרות לבחור בין WASAPI או ASIO כשאתה שולח את המידע באמצעות DLNA, כך שאתה חייב UPNP (אני משתמש ב-BUBBLEUPNP).

עובד מעולה עם טידאל, קובוז וקבצים לוקליים בביט פרפקט, בלי שום גמגום. התוכנה אוכלת כל סוג של שיר MQA/היי רז בלי שום בעיה.

עשיתי כמה פעמים השוואה בין 2 התוכנות. ההבדלים זניחים, אם בכלל.

הממשק קצת יותר יפה ב-ROON אבל עשה לי סלט עם הצגת הקבצים שעל המחשב, אז ויתרתי עליה.

אגב, תוכנת השליטה של AUDIRVANA מהטלפון מצויינת.

תנסה. מקסימום תסיר אותה מהמחשב :)

ניסיתי. ממשק נחמד אבל לא תומך בכל הסטרימרים. עבד לי עם הרסיבר דנון, אבל הוא לא משמש אותי להאזנה למוסיקה. בנוסף, לא משנה מה ניסיתי, לא הצלחתי לגרום לאפלקצית השלט לגלות את המחשב עם ההתקנה.

מוזר. אצלי זה עובד מעולה. ניסיתי עם הרבה מאוד סטרימרים ולא היתה שום בעיה.

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
TOTALDAC. ספרטני למדי אבל חומרה איכותית.
ה d1-streamer?
ונישמע טוב מהmac?

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
אכן. זה הדגם. נשמע טוב יותר מה-PC. לא mac

מעניין, אצלי לא הרגשתי בהבדל מול הMAC בניגון דרך ROON.
אבל כשאני מנגן את אותם קטעים, בעיקר בSSD וגם בTIDAL וקובוז דרך הפלייבק הפנימי של הAURALIC, יש שיפור שמיע ביותר. למרות זאת מעדיף את הניהול והמעטפת של ROON.
אני קניתי את הסטרימר בעיקר כדי להשיג יציבות - כאשר הMAC היה גם מנהל הספריה וגם המזרים לדאק, הוא היה נתקע כל יומיים שלושה.
היום כשהפרדתי לMAC והAURALIC, הכל מאד יציב לאורך שבועות ארוכים, לAURALIC עצמו עשיתי RESTART יזום פעם אחת בלבד מאז שרכשתי.
התקיעות של הMAC והצורך לבצע REBOOT ולהמתין כדי לשמוע, פשוט שיגעו אותי.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מעניין, אצלי לא הרגשתי בהבדל מול הMAC בניגון דרך ROON.
אבל כשאני מנגן את אותם קטעים, בעיקר בSSD וגם בTIDAL וקובוז דרך הפלייבק הפנימי של הAURALIC, יש שיפור שמיע ביותר. למרות זאת מעדיף את הניהול והמעטפת של ROON.
אני קניתי את הסטרימר בעיקר כדי להשיג יציבות - כאשר הMAC היה גם מנהל הספריה וגם המזרים לדאק, הוא היה נתקע כל יומיים שלושה.
היום כשהפרדתי לMAC והAURALIC, הכל מאד יציב לאורך שבועות ארוכים, לAURALIC עצמו עשיתי RESTART יזום פעם אחת בלבד מאז שרכשתי.
התקיעות של הMAC והצורך לבצע REBOOT ולהמתין כדי לשמוע, פשוט שיגעו אותי.
אז אתה אומר שבין MAC לבין הסטרימר לא היה כמעט הבדל בסאונד?
ולא הבנתי מה שאמרת לגבי רון - אתה טוען שהפלייבק הפנימי של האורליק נשמע טוב יותר? מה זה פלייבק פנימי? יש לו תוכנת ניגון משל עצמו, עבור קבציים מקומיים (בדיסק שלו)?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,488
נקודות
113
תגיד מתנוש נשמה ?
הייתכן שכל המסקנות שלך על קשתות של שתן נובעות מכך שאתה משתמש בוויס הזה ?
מכיר היטב הציוד שלו , ובאמת מדויק ברמה שוויצרית , הבעיה היא מהכרותי את מר וויס ,שהציוד שלו נשמע בערך כמוהו ,
יעני חתיכת צנון או לקרדה ;),
למה שלא תנסה איזה יום איזה מטרונום או איזה ממיר קצת יותר מוסיקלי ,הייתכן שאז תשנה את מסקנותיך לגבי הטרנספורטים הדיגיטלים ? מכיר גם טוטל , חוץ מזה שהצרפתי הזה מעצבן אותי אישית כי הוא רעב וגזלן , אין שום דבר מיוחד ב"טוטליות" שלו ,
תסלח לי כמובן שאני פונה אליך כמו נפוליאון לאחרון הגנרלים שלוo_O, הרי אתה יודע שאני ממש מעריך אותך , אבל זה עומד לי על קצה הלשון כבר שנים עם 202 שלך , תבדוק !

gayle

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
למה לא להעביר את כל ציוד המיחשוב (המחשב שמריץ רון, הנאס, הסוויץ׳) למקום אחר על קו נפרד ועדיף גם פאזה נפרדת.
המחשב יריץ רון קור ואת הטוטלדאק תחבר ישירות לקו רשת הביתי מהקיר, בלי סוויץ׳ ובלי קופסאות בדרך.
תכנת השליטה תהיה רון רימוט באמצעות טלפון\טאבלט\לפטופ.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור