שקוף שזה פטיפון: Roksan Radius MKII במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: שקוף שזה פטיפון: Roksan Radius MKII - ביקורת

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
(Y)סקירה מצויינת ונהנתי מאוד לקרוא אותה
נמר , איך הוא לעומת הפטיפון האישי שלך ? ואיך הוא לעומת פטיפונים אחרים באותה רמת מחיר ? במיוחד הפרוג'קט הקרוב אליו ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה ג'וקר.

זה לא כל כך הוגן להשוות את הפטיפון הזה לפטיפון שלי. הפטיפון שלי יקר יותר, עם ראש MC והרבה מאוד השקעה מסביב, כמו למשל מט של L.V, מייצב של טורנס, זרוע איכותית יותר,ספייקים של רום טיון, כבל זרוע איכותי יותר, פונו סטייג' טוב יותר מה שהופך את מחיר הסטאפ האנלוגי שלי ליקר משמעותית.

ההבדלים בניהם גדולים לטובת הסטאפ האנלוגי שלי בגלל התוספות והראש. יכול להיות שאם נשווה גוף מול גוף עם אותן תוספות התוצאה תהיה שונה.

ישנם פטיפונים מתחרים לזה שרובם משודכים לראש MC. ולכן, אם אני חושב שהם מתחרים יכול להיות שראש MC על הרוקסן יביא אותו ליתרון.

את הפוג'קט הקרוב אליו אינני מכיר מספיק טוב, אך אם נשווה אותו ל-RPM 5 למשל אוכל להגיד בביטחון מלא שה- רוקסן טוב יותר ממנו.

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
כתבה מעולה נמר

ריספקט

אהבתי

יש פירוט על שאר דגמי רוקסן?

כי האתר שלהם אצלי בוינדוס 7 פרו לא ממש הולך

כן יירבו כתבות אנלוגיות למכביר

(Y)(Y)(Y)
:D:D:D

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
היי ניתאי.

יש עוד המון סקירות על מוצרי החברה. לאט לאט תגלה את המוצרים שלהם.

לגבי הפטיפונים.
יש את הפטיפון שנבחן היום ומעליו שני דגמים נוספים שאחר מהם יקר בטירוף ונחשב לרפרנס רציני בעולם.
יש להם שני מגברי פונו שאוטוטו תעלה סקירה על אחד מהם. איזה? תעקוב ותגלה.
יש להם גם מגברים, נגנים דיגיטלים ורמקולים. על כולם נעבור. לאט לאט.:)

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
אין טעם ומשמעות בהשוואה בתנאים כאלה. השוואה בין פטפונים בלבד, חייבת שהזרוע, הראש והכבל יהיו זהים.
במקרה הזה, עצם העובדה כי הראש הוא MM יוצרת פער גדול מאוד מלכתחילה.

השוואות כאלה נעשות לעתים רחוקות מאוד; הגרמנים משווים כמעט תמיד פטפון+זרוע עם ראש זהה; אודיופילים באודיוגון עושים זאת על בסיס זמני - כמה אנשים בסוף שבוע - או קבוע, בגלל שיש להם כמה מכשירים; יש מספר אתרי אודיו שבהם מתבצעת השוואה כזאת, במגבלת הפטפון שיש לסוקר, ולא תמיד מדובר באותה רמת מחיר.

צפיר

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
סקירה מצוינת

גאווה שבארצנו יש במה לסקירות ברמה בין לאומית בנושא זה.

מחכה לסקירות הבאות...

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
נמר ערב טוב שאלה? מה יותר טוב הרוקסאן שבחנת או הטורנס 2010 ? נכון הכל ענין של טעם אבל מניסיונך מה יותר טוב? תודה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא בחנתי את הטורנס 2010.

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
אה חבל אשמח אם תעשה זאת כי ההיתי רוצה לדעת עליו תודה בכל זאת

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור