שמיעת מוזיקה בסלון

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
ממש תודה רבה
שני הדגמים שציינת אליהם של edifier הם אקטיביים. נכון?
אם אני יודע לבדוק, שניהם לא מקבלים חיבור AUX או חיבור USB.
אני יודע שזה מיושן, אבל לעתים זה נצרך.
שניהם אקטיביים, כלומר לא צריך מגבר.
שניהם מקבלים כניסה AUX (Line in RCA)

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
זה יהיה עדיף על מקרן קול, ועומד בכל הדרישות.

זה דגם יותר זול, פשוט יותר, נסקר באתר, יש לי בחדר עבודה, אבל יש כבל שמחבר בים הרמקולים. היתרון שלו שאתה יכול לחבר לו סאב וופר בקלות, ככל שתצטרך.

למשל את זה (עם קווץ מינימלי בתקציב)
אני מצטרף להמלצה ומחזק את הקו הזה - היינו ש-2 רמקולים מוגברים קטנים (שבתקציב הזה הם כנראה יהיו עם dna "שולחני"), יעשו עבודה טובה יותר ממקרן קול כאשר מדובר בהאזנה דו ערוצית.
לדעתי מקרני קול שיתעלו על הנ"ל - גם הם יעלו יותר עוד לפני שמדברים על באס משמעותי שידרש לו סאב - סאב מצ'וקמק זה גם עונש.

אופציה זולה נוספת (לדעתי עדיפה) -הJBLים האלה: https://www.kzpro.co.il/jbl_308pmkii
אלה יתמודדו טוב בהרבה עם תחום התדרים הנמוך והם מומלצים מאוד ונסקרו גם פה באתר (תמיר, כפרה עליך, למה הסקירה שלך לא קופצת בגיגול בסיסי בגיאוגרפיה המקומית?). החסרון היחיד (במחיר הזה, כן?) שלהם - אסטטיקה פלסטיקית שהולמת יותר דסק של מתבגר זועף מאשר סלון מעוצב. הסאונד הוא נס רפואי בשביל 1500 שקל...

אוסיף שלמרות שאני לא מסכים עם Tuta בעניין המקרן, הוא העלה נקודה נכונה לגבי הפורום והסיטואציה המאתגרת שנוצרת כשנדרשת המלצה בתקציב נמוך. אנחנו מצ'וגעים, אין מה לעשות בקשר לזה (אבל אף פעם לא מזיק להיות נחמדים).

משזה נאמר - בוא נדבר רגע על התקציב :p:

תם היקר, אני טוען שאתה לא יכול להיות בטוח שאתה לא אודיופיל.... נשמע מוזר? ובכן הרבה אנשים מן השורה שלא היו מעלים בדעתם להשקיע את המאמץ והסכומים שאחיי השרוטים פה משקיעים כדי לשמוע טוב - בפירוש מתבעסים כאשר הם נופלים על סאונד גרוע. בתסריט שלך, הגרוע יבוא לידי ביטוי כאשר 2 רמקולים חמודונים יתקשו למלא את החלל (לא ציינת את גודלו) ואז יוגברו לרמות מתסכלות של עיוותים בסאונד (כי גודל וכסף...). אם זה לא אישיו - אז הכל טוב, תהנה. רק אומר שאם כבר תקעת משהו בסלון - יתכן שהתפיסה שלך תשתנה.

אם התקציב גדל - Do tell. תקבל המלצות בהתאם.
בהצלחה
רועי

עריכה:
תיקון מביך - המחיר של הJBL הוא לרמקול יחיד (עדיין שווה את זה, ביג טיים).

נערך לאחרונה ב:

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
אני טוען שאתה לא יכול להיות בטוח שאתה לא אודיופיל.... נשמע מוזר?

עריכה:
תיקון מביך - המחיר של הJBL הוא לרמקול יחיד (עדיין שווה את זה, ביג טיים).

אוהו.. אתה רוצה להפוך אותו לאודיופיל מדופלם: יש תקציב? בוא נשלש אותו... זה שווה את זה ביג טיים! :)

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
אוהו.. אתה רוצה להפוך אותו לאודיופיל מדופלם: יש תקציב? בוא נשלש אותו... זה שווה את זה ביג טיים! :)
תראה, אנחנו עוד רחוקים פה מהמחוזות החולניים שלנו אז המצפון שלי נקי :p
אבל האמת היא שגם אנשים "נורמלים" מגיבים לסאונד גרוע - בד"כ פשוט מחלישים ולא מקדישים לזה הרבה מחשבה...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור