שאלת תקשורת, אודיו ואובייקטיביות.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
על העיתונות/התקשורת מופעלים לחצים מכיוונים שונים, החזק שבהם הוא לחץ המפרסמים, דוגמא לכך אפשר למצוא בסיפורה של ג'יין פול כתבת אמריקאית שפרסמה טור המעודד חרם על נייקי בטענה שהחברה מעסיקה אנשים בתנאי עבדות, ג'יין פול שהייתה פרילנסרית וחשפה את כל העניין, שלחה אותו לעורך והעורך כותב לה "אני מאוד מצטערת לעשות זאת אבל בגלל שנייקי הם מפרסם גדול אצלנו – מפרסם מודעות כפולות בצבע – המנהל הכללי שלנו לא מאשר לפרסם דבר כזה.... עד כמה שזה מחליא אותי המפרסמים הם אלה שמשלמים את המשכורות שלנו, עד כמה שאני מנסה לא לנשק את אחוריהם אני צריך להימנע מלדחוף את מגפיי באחוריהם".

מאחר ומה שמחזיק את העיתונות ואתרי האינטרנט הם המפרסמים ולא המנויים עד כמה לדעתכם דברים דומים בעולם הצרכני שלנו, עולם האודיו?

arnon037

מושעה
מעורבות
1
נקודות
3
היי גיא
זה קורה ועוד איך בעולם האודיו במגזינים שמהדרים חברות שמיצרות זבל רק בשביל הפרסום זה לצערי העולם היום .מעט מאוד מגזנים לא משוחדים בעולם ,אבל למה להתרחק יש לנו את זה פה באתרים בארץ , מתהדרים בסחורה סוג ז' רק שיהיה להם יחסים טובים עם יבואן.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
זה קורה ועוד איך בעולם האודיו במגזינים שמהדרים חברות שמיצרות זבל רק בשביל הפרסום זה לצערי העולם היום

תלוי במגזין עצמו..
לא אצל מי שמכבד את המוניטין שלו, ובטח לא על זבל.
אבל עכשיו באמת..,
ככלל, צריך תמיד לדעת לקרוא בין השורות, אצל בוחנים טובים האמת תמיד מבצבצת, גם אם הם משתמשים בלשון עדינה וסלחנית.

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
אבל למה להתרחק יש לנו את זה פה באתרים בארץ , מתהדרים בסחורה סוג ז' רק שיהיה להם יחסים טובים עם יבואן.

מסתמן לי שנכנסת לאתר כדי לנקות אותו מכל מיני וודואיסטים, ולשחוט פרות קדושות
היות ואתה מעלה כאן האשמות קשות אני מניח שיש בידך את הנתונים להוכחת האמור.
בוא, תיהיה גבר ותצביע אל מי אתה מתכוון (אני מכיר רק שלושה אתרי אודיו בארץ, כשזה
שאתה משתמש בדפיו הוא אחד מהם).
ואם אתה סתם מנסה לעורר עניין בבוטות ופיזור רעלים, אני מאמין ומקווה שימיך כאן באתר יהיו קצרים

arnon037

מושעה
מעורבות
1
נקודות
3
גרופר שוב אתה זורע טינופת כנראה שאין לך מספיק צרות בחיים ,צא מהדיון ולך תחפש לך חיים כי מי שזורע רעל זה אתה.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
גיא, במחילה מכבודך. זו נראית לי כשאלת קיטבג שמטרתה לעורר דיון פרובוקטיבי.
ברור שכל עוד המדיה מתנהלת על ידי אנשים ולא על ידי רובוטים, יהיו אינטרסים, לחצים ושאר השפעות צדדיות.
אני בטוח שכולם עושים את עבודתם נאמנה במסגרת כללי המשחק המקובלים ובקיצור, צריך לדעת לקרוא גם בין השורות.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
למי שלא ראה אתמול באחד הערוצים, אתרים שמדרגים צימרים מוחקים ביקורות שליליות מכיוון שהם מסחריים ולחמם הוא המפרסמים. אז כמו שאתם לא רוצים צימר עם ג'וקים הכי טוב זה לשאול אנשים שאתם סומכים עליהם שהיו \ או לשמוע בעצמכם עם שאר חלקי המערכת שלכם בבית או אצל היבואן אם אתם עמידים בפני לחץ פסיכולוגי.

arnon037

מושעה
מעורבות
1
נקודות
3
דוד הדיון הזה יכול להיות נחמד ופורה, רק יש אנשים שחושבים שהתפקיד שלהם זה להיות שוטרים ולהטיף פה מי זה ומה דוחפים את האף המטונף שלהם איפה שלא צריך ,אחרי זה אומרים שאוהבי אקופייז אלימים

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
גרופר שוב אתה זורע טינופת כנראה שאין לך מספיק צרות בחיים ,צא מהדיון ולך תחפש לך חיים כי מי שזורע רעל זה אתה.

כמו שחשבתי, אתה שפן שמתחבא מאחורי דברי בלע
אתה יכול גם לקלל ולצעוק, זה לא עושה אותך מעניין/ צודק/ או בכלל אישיו
צצו כמוך מפעם לפעם, הם נעלמו מעצמם
אבל לפחות היה להם כיסוי לדברי הזוהמה שלהם
אתה נמושה, ואתה כזה כי אתה יודע שבעבור המשפט שכתבת
אם תציין ולו שם אחד- תשלם הרבה כסף בכל אישות משפטית בעבור הוצאת דיבה
אתה לא מכעיס אותי, אתה סתם טיפוס דוחה שמפזר רעל
להודעותיך לא אגיב יותר
איחס

arnon037

מושעה
מעורבות
1
נקודות
3
אוי מסכן אתה לא תגיב נו דיי אל תעשה את זה ,אוייש באמת מה אני יעשה אכשיו .תקשיב טוב חתיכת שפל אני לא עשיתי לך כלום אתה התחלת עם הפה ג'ורה שלך ועל זה אני מצפה מנמר להעיף אותך מהאתר ואם כבר מדברים על מה שאמרתי לא התכוונתי בכלל על תחום האודיו אלה בכללי יה סתום אפס מאופס מחרחר מילחמות שכמוך מי אתה בכלל שתדבר בצורה כזאת מי פנה אליך בכלל תראה לאיזה רמה צריך לרדת אליך מהטינופת שהתחלת .

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אוי מסכן אתה לא תגיב נו דיי אל תעשה את זה ,אוייש באמת מה אני יעשה אכשיו .תקשיב טוב חתיכת שפל אני לא עשיתי לך כלום אתה התחלת עם הפה ג'ורה שלך ועל זה אני מצפה מנמר להעיף אותך מהאתר ואם כבר מדברים על מה שאמרתי לא התכוונתי בכלל על תחום האודיו אלה בכללי יה סתום אפס מאופס מחרחר מילחמות שכמוך מי אתה בכלל שתדבר בצורה כזאת מי פנה אליך בכלל תראה לאיזה רמה צריך לרדת אליך מהטינופת שהתחלת .
אני מאוד מקווה שיעיפו אנשים כמוך מהפורום הזה.

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
אני מאוד מקווה שיעיפו אנשים כמוך מהפורום הזה.

לא צריך להעיף אף אחד
אבל יש פתגם שאומר שאת היום הטוב רואים מהבוקר
ואם זו הפתיחה, אז ההמשך מעורר דאגה
שיעשה בדק בית לעצמו כיוון שלא הייתי היחיד שהעיר לו בצורה כזו או אחרת.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
אבל יש פתגם שאומר שאת היום הטוב רואים מהבוקר
ואם זו הפתיחה, אז ההמשך מעורר דאגה

אומר צ'כוב, ש- "האקדח שמופיע במערכה הראשונה חייב לירות עד המערכה השלישית"...
אכן מעורר דאגה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יניב (ארנון) עזב את החדר. אי אפשר לפספס אותו.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
היי גיא
זה קורה ועוד איך בעולם האודיו במגזינים שמהדרים חברות שמיצרות זבל רק בשביל הפרסום זה לצערי העולם היום .מעט מאוד מגזנים לא משוחדים בעולם ,אבל למה להתרחק יש לנו את זה פה באתרים בארץ , מתהדרים בסחורה סוג ז' רק שיהיה להם יחסים טובים עם יבואן.

צריך להיות איזון עדין בין שלל הגורמים, אחד הקשיים הגדולים של עיתונות מקצועית הוא מקור הכנסה לעומת אתיקה מקצועית, לדעתי מי שלא ידע לשמור על איזון נאות יתקשה לשמור על קהל קוראים ומכאן שגם ההכנסות מפרסום יתאדו, שכן כיום המדיה מוכרת למפרסמים קהל לקוחות ואם האובייקטיביות תעלם יעלם עימה גם הקהל, או כך לפחות אני מקווה.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תלוי במגזין עצמו..
לא אצל מי שמכבד את המוניטין שלו, ובטח לא על זבל.
אבל עכשיו באמת..,
ככלל, צריך תמיד לדעת לקרוא בין השורות, אצל בוחנים טובים האמת תמיד מבצבצת, גם אם הם משתמשים בלשון עדינה וסלחנית.

מסכים איתך שצריך לקרוא בין השורות, מבחינתי חבל שהדברים לא ברורים יותר, כל עוד המדיה לא תמצא דרך אחרת להתפרנס המצב הנוכחי ימשיך להתקיים.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גיא, במחילה מכבודך. זו נראית לי כשאלת קיטבג שמטרתה לעורר דיון פרובוקטיבי.
ברור שכל עוד המדיה מתנהלת על ידי אנשים ולא על ידי רובוטים, יהיו אינטרסים, לחצים ושאר השפעות צדדיות.
אני בטוח שכולם עושים את עבודתם נאמנה במסגרת כללי המשחק המקובלים ובקיצור, צריך לדעת לקרוא גם בין השורות.

תודה על ה"מחמאה" (ורד), אחד הדברים שמעסיקים את בעלי המדיה הוא מודל ההכנסות, אם ימצא מודל הכנסות אחר מהנוכחי יכולת המפרסמים ללחוץ על המדיה תיקטן בהרבה.

אגב, הלחצים על המדיה מגיעים מנקודות שונות החל מהבעלים, העורך, מפרסמים, קהל קוראים, קבוצות לחץ בתוך קהל הקוראים וכלה במקורות המידע. בקיצור זו שאלת קיטבג למתקדמים ;).

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
למי שלא ראה אתמול באחד הערוצים, אתרים שמדרגים צימרים מוחקים ביקורות שליליות מכיוון שהם מסחריים ולחמם הוא המפרסמים. אז כמו שאתם לא רוצים צימר עם ג'וקים הכי טוב זה לשאול אנשים שאתם סומכים עליהם שהיו \ או לשמוע בעצמכם עם שאר חלקי המערכת שלכם בבית או אצל היבואן אם אתם עמידים בפני לחץ פסיכולוגי.

ראשית המבחן הטוב ביותר הוא מבחן האוזניים ובמידת האפשר בחלל האישי, במציאות זה לא תמיד אפשרי, בייחוד כשמדובר ברכיבים אקזוטיים. לנמר יש גישה שאני נוטה לאמץ כשאפשר, לשמוע רכיב מסויים ואז להזמין את הדגם מעליו, עד כה זה הצליח לו וגם לי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור