כבלים שאלות בנושא חשמל, פילטרים ומגני מתח

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
חוטי הגישור לפאזה ביתית ממוצעת (25-32A) לא יהיו פחותים מ 6 ממ"ר גיד קשיח, אם הצלחת להעביר כאלה בקיר אתה גדול, בכל מקרה חביקת פס גישור תהיה חזקה יותר-פחות נתונה להשתחרר. חוטים בקיר 4 ממ"ר למערכת ממוצעת יספיק, רוצה לשפר? השחל כבל של יצרן איכותי וידוע או אפילו כבל מסוכך כמו של חב' Belden וכד'

https://www.belden.com/docs/files/upload/VFD-Brochure.pdf#page=9

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
במידה וחוטי הגישור הם מאותו מוליך וקוטר שעובר בקיר?
האם תשובתך gds תשתנה ותעדיף גישור חוטים?
ומה לגבי החוטים בקיר? בהנחה שרוצים לעמוד בתקן? איפה ניתן לשפר, רק בקוטר?

הרי אין לזה סוף, מה עם החיווט שמגיע מחברת החשמל עד לבית, ומה עם כבלי החשמל של חברת החשמל, הרי הם בטוח לא עשויים מזהב ונקנו ע"פ עלות תועלת מסויימת, בקיצור נראה שאנחנו במרדף אין סופי להשיג את הבלתי אפשרי

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
הרי אין לזה סוף, מה עם החיווט שמגיע מחברת החשמל עד לבית, ומה עם כבלי החשמל של חברת החשמל, הרי הם בטוח לא עשויים מזהב ונקנו ע"פ עלות תועלת מסויימת, בקיצור נראה שאנחנו במרדף אין סופי להשיג את הבלתי אפשרי
אתה פותח דיון פילוסופי אקדמאי או פרקטי?
אם פרקטי, אז התשובה היא - עושים מה שאפשר. להחליף חיווט מחברת חשמל אי אפשר. להחליף מהארון הביתי והלאה - אפשר. הפסיכיים משתמשים בגנרטור.

אם פילוסופי, אז זה מהר מאד יגלוש לשיחות על מהות התחביב והמרדף אחרי שלמות.

אתה מייבא צורת חשיבה הלקוחה מתחביבים או עיסוקים אחרים ומנסה להחיל אותה על אודיופיליה. זה לא עובד ככה.
ניסיתי בעברי לעשות את מה שאתה עושה לאודיופיליה, עם יין: חשבתי שככל שיין יקר יותר הוא טוב יותר (כמו בסטראו ב- 99% מהמקרים), חשבתי שיש מאפיינים מוגדרים מאד שאפשר לחפש ביין וע"י כך לקבל איכויות גבוהות יותר. חשבתי שמתחת לרף מסויים של מחיר, פשוט לא אוכל להנות מיין. כל ההנחות האלה הוכחו מהר מאד כשגויות.

לכן, עצתי לך, תעשה RESET לדרך החשיבה שלך, ותן לשתי שאלות פשוטות להנחות אותך, הנשאלות בטור:
1. האם התפנה לי תקציב שאותו אני רוצה להשקיע בשיפור הסאונד?
2. מה הדבר שבו עלי להשקיע כרגע שיתן לי את התמורה הכי טובה לכסף?

כל שאלה אחרת לא תקדם אותך. אין קיצורי דרך.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אתה פותח דיון פילוסופי אקדמאי או פרקטי?
אם פרקטי, אז התשובה היא - עושים מה שאפשר. להחליף חיווט מחברת חשמל אי אפשר. להחליף מהארון הביתי והלאה - אפשר. הפסיכיים משתמשים בגנרטור.

אם פילוסופי, אז זה מהר מאד יגלוש לשיחות על מהות התחביב והמרדף אחרי שלמות.

אתה מייבא צורת חשיבה הלקוחה מתחביבים או עיסוקים אחרים ומנסה להחיל אותה על אודיופיליה. זה לא עובד ככה.
ניסיתי בעברי לעשות את מה שאתה עושה לאודיופיליה, עם יין: חשבתי שככל שיין יקר יותר הוא טוב יותר (כמו בסטראו ב- 99% מהמקרים), חשבתי שיש מאפיינים מוגדרים מאד שאפשר לחפש ביין וע"י כך לקבל איכויות גבוהות יותר. חשבתי שמתחת לרף מסויים של מחיר, פשוט לא אוכל להנות מיין. כל ההנחות האלה הוכחו מהר מאד כשגויות.

לכן, עצתי לך, תעשה RESET לדרך החשיבה שלך, ותן לשתי שאלות פשוטות להנחות אותך, הנשאלות בטור:
1. האם התפנה לי תקציב שאותו אני רוצה להשקיע בשיפור הסאונד?
2. מה הדבר שבו עלי להשקיע כרגע שיתן לי את התמורה הכי טובה לכסף?

כל שאלה אחרת לא תקדם אותך. אין קיצורי דרך.

מדובר כאן על פרקטיקה, למרות שזו תלויה בצורה זו אחרת בפילוסופיה.
לגבי יקר יותר תמיד שווה טוב יותר, אני חושב שזו גישה שגויה, יש לכך אין ספור דוגמאות.

בכל מקרה, תודה רבה על הכיון (Y)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
לגבי יקר יותר תמיד שווה טוב יותר, אני חושב שזו גישה שגויה, יש לכך אין ספור דוגמאות.
(Y)
נהדר. אז הרווחת. אני לא מכיר האלה בתחום בסטראו.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113

כן, גם יש שנאים שכונתיים שהם חרא לסאונד ולכן יש אודיפילים משוגעים בעולם שסללו קו פרטי עד לשנאי גבוה במרחק ניכר מביתם, במסגרת מה שמתיר החוק פה בארץ וזה עד מונה ח"ח למה לא לשפר מה שניתן ? אם החלפת פלגים באינטרקונקט אמשפרת אותו כאינטרקונקט והכל במערכת זה בעצם מניפולציה של זרמים חשמליים אז שווה לנסות בשאר החוליות בשרשרת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור