רשמים משמיעת רמקול Pure Audio Project יצרן ישראלי

g99999901

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הייתי אצל היצרן של הרמקולים הללו PureAudioProject

לאחר שקראתי כתבה שלכם
http://www.dtown.co.il/articles/2721.html
המפגש היה בביתו
סוכם שאני מחפש רמקולים לרסיבר קולנוע ביתי , היצרן של הרמקול טען שאין בעיה וזה מתאים לרסיבר
סיפר לי שהרמקול BIAMP , טען שיש לו רסיבר להדגים לי .
בפועל הגעתי אל ביתו שחבריו לצוות הדגימו לי את הרמקולים.
התברר שהרמקול לא BIAMP קצת מוזר שהיצרן לא ידע זאת , אין רסיבר להדגמה
הושמעו הרמקולים עם מגבר סטריאו / מונובלוק , אז התגלה שרמקול סנטר לא עובד
ואין להם יכולת לסדר זאת או מושג מה קרה לרמקול ?

הרמקול חיצונית– בחזות מאוד יפה , גדול מרשים , מאחור הרמקול חשוף לחלוטין , דבר שלא מתאים לאנשים עם ילדים
גם ניקוי האבק ממנגנון מגנטי ועדין ,אני לא בטוח כלל שהוא מוסיף בריאות !
כל הרמקול חשוף על כל חלקיו אני לא בטוח שזה יחזיק מעמד נגד קורוזיה , יותר מידיי מוצרים אל חלד אני מכיר מתחלדים
( במיוחד אם אתה גר בקרבת הים ).
הסנטר היה עם רכיבים ששוכבים על הארץ ללא מכסה ( בתמונה רואים שכאן יש מכסה שקוף שמגן על הרכיבים )
http://cdn.shopify.com/s/files/1/0184/6188/products/xo_covers_side_1_lr_large.jpg?355
סלילים כבלים חשופים כל נגיעה ,אבק או שטיפת החדר יכולים להרוס אותם ( אולי כי לא עדיין סיימו לבנות בצורה נאותה בסנטר ) , זה מוכיח גם שמקצועיות הפדנטיות לא צד חזק אצל היצרן .
נוגנו מספר CD של מוסיקה דרך CD - אני לא מומחה לסטריאו ולא כל כך אוהב סטריאו ובמיוחד לא אוהב סאונד KHz 44.1
אבל לא התרשמתי מהסאונד , כאילו הרמקול מביע סאונד שבנוי על בס , טרבל חסר,מיד חסר בחלק מהשירים ,
( היו כמה רמקולים ששמעתי בסטריאו בתקופה האחרונה ונשמעו טוב יותר מרמקול זה )
לפי היצרן הרמקול הוא שופרי – אני לא שמעתי שום שופר עם מוסיקה בסטריאו ,
הסאונד לפעמים נשמע עמוס מידיי , מפוזר מאוד , לא נהניתי
נתונים טכניים – באתר של היצרן לא מצאתי כל נתון טכני על הרמקול
אני חושב שזה דבר בסיסי
Frequency Response ?
Sensitivity ?
Nominal Impedance ?
Power Handling (RMS) ?
ועוד ...
עד כתיבת שורות אלו
אין נתונים טכניים באתר היצרן על הרמקולים שנמכרים ( הבנתי שהם קונים כל מיני חלקים מכל מיני חברות בעולם )
אין להם שליטה על יצור של חלקים או מעבדה לבדוק בפועל איכותם ( עדיין חלקים איכותיים צריכים להתאים ביניהם ).
נציג החברה אמר לי לדוגמא שהרגליים שהרמקול עומד עליו ,מאוד איכותיות ברמקול ומתנועע עם רעידות הרמקול
בנגיעה ובדיקת הרגליים על רמקול התברר לי שהם לא דינאמיות ורגישים וברגע שמשקל הרמקול על הרגליים אין שום מנגנון איכותי שמתפקד כבולם זעזועים (על זה הם טענו ששילמו 150 $ )

אני אישית מרגיש שהרמקולים יכולים להיות מתאימים לשווק באיקאה
http://www.dtown.co.il/images/articles/all/effi/ef3.jpg
הכל מודולארי ,צבע , עץ , סגנון , צועק איקאה ( אין דבר רע בכך )
במחיר אמיתי לאיכותם יכול להיות משווק שם בהצלחה ( אני לא צוחק ) .
רק מידות של גודל של רמקול , סוגי עץ , http://www.pureaudioproject.com/

לסיכום :
כל הכבוד ליצרן ישראלי שמנסה להקים חברה ליצור רמקולים ( רק חבל שבעברית אין אתר או מידע )
הכל מאוד חובבני , לא רציני ,אין נתונים מעשיים ובסיסיים על מה מוכרים באתר ,בצורה ברורה ומי בדק ?
ליצרן אין אפילו רסיבר , איך הוא מציע רמקול שיצר בלי לבדוק בעצמו על רסיבר ? בדק אצל חבר ?
זה רציני ?
היצרן מיצב את עצמו במחיר HI-END זה לא נשמע כ- HI-END

הדבר היחיד שהיצרן מצטיין בו יכולת להתאים בנייתם לצבע ,סוג חומר שהלקוח רוצה ,הרמקול מודולרי .
אם אדם ירצה למכור את הרמקולים הללו - מצפה לו חוסר שוק מוחלט .
יש בקניית רמקול כזה המון סיכון – יצרן חדש יכול לפשוט רגל , הרמקול חשוף ובקלות רכיביו יכולים להיפגע !
אין טכנאים או למצוא תיקון בקלות ( תחשבו בעוד חודש או שנה תצטרכו חלק שנשרף, לכו לחפש חלק תואם בדיוק ).
הרכיבים - לא ידוע אם איכותיים או יכולים להחזיק מעמד לאורך שנים או חודשים ( בזמן ההדגמה הסנטר הפסיק לעבוד )
אין ליצרן הרמקולים - מעבדה שתבדוק איכות הסאונד או איכות הרכיבים או ניסיון בכך .
היצרן אין לו מחסן של רמקולים הכל מותקן לפי דרישה אין בקרת איכות ( מדובר ב- 2 אנשים שתיכננו רמקול הזמינו חלקים ),אין לי מושג מה באמת יהיה ברמקול ואם הוא יהיה עם הרכיבים שנשמעו בהדגמה ? גם בתור יצרן הוא לא מוכר .
( לא לשכוח אין כאן תקן "ISO " כלשהו לתהליכים או בנייה )
הרמקולים עצמם מאוד גדולים 15" וחשופים – כל נגיעה לא טובה ברמקול יכול לגרום לקרע כתם
( ניקוי של רמקול כזה קשה ומסוכן לרמקול לדעתי )

אנשים באו עם רעיון טוב אך ללא ניסיון , תקציב , לא התרשמתי מידע מקצועי , הכל מאוד לא בשל לקנייה מוצר זה .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור