רעש מהמגבר

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
שלום לכולם,

רציתי לשאול מהו מקור הרעש שהמגבר מוציא "רעש HISSSSS" וזה תלוי בווליום, כלומר ככל שמגביר יותר הרעש מתחזק.
האם יש דרך להתפטר מהרעש הזה. לציין עוד משהו כאשר אני מחבר את הרמקולים למגבר ומנתק את האינטרקוננקט נשאר אותו רעש, וכאשר מחבר את האינטרקוננקט ל סי די גם נשאר הרעש. הרעש הזה נשמע דרך הטוויטירים. כאשר אני מפעיל את המוזיקה הרעש נעלם מכיוון שיוצא צליל דרך הטוויטר , זאת אומרת הצליל דומיננטי יותר אבל כאשר אני שומע הקלטה ישנה וקלאסית אני כן שומע את הרעש שתארתי כמו במצב של PAUSE.
הרעש הזה מרגיז אותי, האם יש פתרון? האם מישהו נתקל באותו בעיה והצליח לפתור אותה?

נא עזרתכם

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
דבר עם יאיר פורמן , הוא יבטל לך הרעש !

jexy

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
16
זה אומר שצריך להתחיל להחליף רכיבים... תתחיל עם קבלים ואחר כך שאר הרכיבי במעגלי ההגברה.
איזה מגבר? בן כמה? איזה רמקולים?

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
תבדוק אם בסביבת המגבר יש לך שנאי כלשהו ואם כן נסה להסיר אותו ולבדוק האם הרעש נעלם.

קח את הכבלים שבחלק האחורי של המגבר נתק הכל והשאר רק את המגבר דולק ואת הרמקולים מחוברים - האם נעלם הרעש או נחלש.

כששום דבר,חוץ מהרמקולים,לא מחובר תעביר את הבורר (CD AUX וכו) ותראה האם הרעש משתנה או נעלם או שקיים בכולם.

אם עדיין יש רעש ו/או אם נחלש - תזיז,פיזית - למקום אחר,על ידך,כל מה שיש לך בסביבת המגבר (CD פטיפון טיונר וכו) וכשהמגבר עובד לבד ושום מכשיר חשמלי לא נמצא בסביבה שלו וגם לא דולק - שוב בדוק האם הרעש נעלם או פחות דומיננטי.

אם עדיין יש רעש ואתה במצב שבסביבת המגבר אין שום מכשיר חשמלי הכל מנותק,תכניס לשקע האוזניות אוזניה כלשהי ושוב בדוק בכל הסלקטורים מה קורה והאם הרעש נעלם או הוחלש.

בכל מקרה: אם כשהכל מנותק וגם באוזניות יש היס וכפתור הווליום לא ימינה מהשעה 12 ("חצי ווליום") קח את המגבר הוצא מהחשמל,לאחר כבוי,וחבר אותו בשקע חשמל אחר בבית רצוי כזה שלא בשימוש תדיר הכנס האוזניות ובדוק.

בכל מקרה אם לא טיפלת בכבילה וחשמל בעוצמות גבוהות יש היס אבל מדובר בעוצמות שכפתור הווליום נמצא בשעה שלוש או ימינה מזה. ככלל אצבע - כששום דבר לא מחובר ולמגבר וגם לא עובד בסביבה שלו בשעה 12 של הווליום אתה לא אמור לשמוע היס אלא אם תשים את האוזן דבוקה לטוויטר.

לא ציינת פרטים על המגבר,רצוי לציין. בכל מקרה אם הוא עדין באחריות קח אותו למעבדה לבדיקה.

ופרט אחרון: האם בתקופה האחרונה עשית איזה שהוא שינוי במגבר עצמו או חיברת אליו משהו או הוא נדלק ונכבה כתוצאה מפיק בחשמל או משהו כזה?

עכשיו יחשבו שאני קצת פסיכי אבל - נו שיהיה. ביום שישי היתה רעידת אדמה האם ההיס הופיע מאז או היה גם לפני כן...?

HIH

מנחם.

נערך לאחרונה ב:

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
נראה שאין לכם תשובות,
לאחר הרבה מחשבות, הסקתי את המסקנות:
כל מגבר שלא מספק זרם בעוצמה של 25 אמפר ומעלה גורם לרעש כזה.
זה בעצם רעש שנקרא ג'ונסון ניקויסט הנוצר מהצטברות תרמית של נושאי המטענים בתוך מוליך חשמלי.

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
נראה שאין לכם תשובות,
זה בעצם רעש שנקראהנוצר מהצטברות תרמית של נושאי המטענים בתוך מוליך חשמלי.

אתה צודק לגבי ה- ג'ונסון ניקויסט אבל מה הקשר ל- "כל מגבר שלא מספק זרם בעוצמה של 25 אמפר ומעלה גורם לרעש כזה "

מגבר שמוציא 24.5 אמפר יש לו רעש ומגבר עם 25.5 אמפר אין לו רעש ?....... האם דיגיטל 0 ו-1 מבחינת יש/אין רעש כפונקציה של האמפרז' ?

זה Stat Up זה - יש אקזיט ? ;)

נערך לאחרונה ב:

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
רוברט מה לא הבנת?
נראה שאין לכם תשובות,
= אתם חבורה של מטומטמים ובמבחן נכשלתם.
לאחר הרבה מחשבות, הסקתי את המסקנות:...
אתם רואים אמרתי לכם....

לשאול שאלה כל כך כללית בלי לפרט שום דבר ואחר כך לבוא ולטעון שקראתי ואתם בכלל לא יודעים את התשובה הנכונה למקרה הפרטי הייחודי שלי - זה בדיוק מה שאמרתי קודם בצירוף הציטוטים. אני כבר שבעתי מהתחמכמויות האלה

khaled_jab

בפעם הבא שאתה מעמיד את הידע שבפורום הזה למבחן תציין את זה. חידות הן דרך הומוריסטית שטרם נוסתה פה על מנת לעורר ויכוח לגופו של עניין בעולם הדו ערוצי. - הפעם הבדיחה לא ממש מצחיקה דרוש תיקון.

ועכשיו ברצינות: מה הקשר בין תיאור המצב שאותו תארת לבין ה"פתרון" שלך. תיארת מצב שלא מעט אנשים מכירים ושלפעמים פשוט מכירים (לא עושים כלום) ולפעמים פשוט צריך לתקן או להחליף או לשדרג משהו. השאלה כיוונה למאגר ידע מאוד רחב ושכיח ופתאום אתה צץ עם תשובה שיכול מאוד להיות שאף אחד לא חשב עליה ואין סיבה לאף אחד לחשוב עליה.
הרושם הוא שהעמדת אותנו במבחן ועכשיו אתה מנסה לאתגר אותנו אינטלקטואלית. אם אלה פני הדברים תעצור כאן. אם לא אתה מוזמן "קצת" לפרט גם את מטרת הפוסט וגם את מטרת ציון המידע הטכני כפי שציינת - כי כאמור: בסופו של יום הפורום הזה הוא מאגר ידע ומי שמשתמש בו רוצה להחשף לידע ולמידע ולקחת מה שנוח לו ולדחות את מה שלא.

מקווה השהנקודה שלי הובהרה ומכל מקום - למרות הפנייה האישית - אין פה שום דבר אישי אלא לגופו של עניין בלבד.

תודה.

האזנה ערבה.

מנחם.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט מה לא הבנת?

= אתם חבורה של מטומטמים ובמבחן נכשלתם.

אתם רואים אמרתי לכם....

לשאול שאלה כל כך כללית בלי לפרט שום דבר ואחר כך לבוא ולטעון שקראתי ואתם בכלל לא יודעים את התשובה הנכונה למקרה הפרטי הייחודי שלי - זה בדיוק מה שאמרתי קודם בצירוף הציטוטים. אני כבר שבעתי מהתחמכמויות האלה

khaled_jab

בפעם הבא שאתה מעמיד את הידע שבפורום הזה למבחן תציין את זה. חידות הן דרך הומוריסטית שטרם נוסתה פה על מנת לעורר ויכוח לגופו של עניין בעולם הדו ערוצי. - הפעם הבדיחה לא ממש מצחיקה דרוש תיקון.

ועכשיו ברצינות: מה הקשר בין תיאור המצב שאותו תארת לבין ה"פתרון" שלך. תיארת מצב שלא מעט אנשים מכירים ושלפעמים פשוט מכירים (לא עושים כלום) ולפעמים פשוט צריך לתקן או להחליף או לשדרג משהו. השאלה כיוונה למאגר ידע מאוד רחב ושכיח ופתאום אתה צץ עם תשובה שיכול מאוד להיות שאף אחד לא חשב עליה ואין סיבה לאף אחד לחשוב עליה.
הרושם הוא שהעמדת אותנו במבחן ועכשיו אתה מנסה לאתגר אותנו אינטלקטואלית. אם אלה פני הדברים תעצור כאן. אם לא אתה מוזמן "קצת" לפרט גם את מטרת הפוסט וגם את מטרת ציון המידע הטכני כפי שציינת - כי כאמור: בסופו של יום הפורום הזה הוא מאגר ידע ומי שמשתמש בו רוצה להחשף לידע ולמידע ולקחת מה שנוח לו ולדחות את מה שלא.

מקווה השהנקודה שלי הובהרה ומכל מקום - למרות הפנייה האישית - אין פה שום דבר אישי אלא לגופו של עניין בלבד.

תודה.

האזנה ערבה.

מנחם.

אני סולח לו על הכל ,,,,,,,,העיקר שה-Stat Up שלו יביא כבוד למדינה (ואולי פרס נובל.....בהמשך ) ודולרים רבים לקופה הציבורית

ובנוסף , קרנות הפנסיה שלנו גם הם ישקיעו במיזם המצליח .....ועתידנו הפנסיוני מובטח לעד .

נערך לאחרונה ב:

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
רוברט:

אל תתחיל איתי באמירות כאלה עוד שנינו נסולק מפה בבושת פנים ... (lol)(lol)(lol)

מנחם

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
שלום לכולם

כאשר העלאתי את הנושא לא הייתה לי כוונה להטעות אנשים אלא רציתי לקבל תשובה עבור בעיה או תופעה שאני שמתי לב במגברי סטריאו.

אל מנחם ורוברט, אין צורך לצחוק על מישהו שרצה לדעת מה הבעיה. מאחר ולא קיבלתי תשובה התחלתי לבדוק את הנושא, אני בדקתי הרבה מגברים חלקם הוציאו רעש שתארתי וחלקם לא. רציתי לדעת למה ומהו המקור לרעש הזה, התחלתי לבדוק המפרט הטכני של כל מגבר שהאזנתי לו ויצאתי במסקנה " שכל מגבר שלא מספק זרם חזק בסדר של 25 אמפר אז הוא מוציא רעש", רק שתבינו זאת מסקנה שהסקתי, ואין שום דבר מחייב. אתן לך דוגמא נניח יש לך ניסוי בחשמל, ביצעתה הניסוי והתחלתה לכתוב דוח ובסוף מסקנות. עכשיו תגידו לי האם המסקנות שכתבתה עבור הדוח הן בהחלט נכונות והאם הן מחייבות? בהחלט לא. כי זה ניסוי יש לו מטרה רק להבין.

אתן דוגמא פשוטה, בתחום עיבוד האותות כאשר קובעים סף מסויים לבעייה לא אומרים שזה הסף המדוייק ב 100 אחוז אלא אומרים שיש סף מסתגל לבעייה.

במקום שאתם סתם מחפשים מילים אם אתם יודעים הפתרון אז אתם מוזמנים.

לרוברט הלועג, רק שתדע בחיים שלי לא אקבל פרס נובל מסיבה פשוטה, פרס נובל מחלקים לאנשים שלמדו מדעים, ספרות וכלכלה. ואני "מהנדס".

לסיום כל אחד יכבד את עצמו ואין צורך לצחוק על אנשים.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
חאלד,
אני לא צחקתי עליך (בלשון עבר וגם בלשון הווה) ובטח שלא ביקשתי להעליב (גם כאן בלשון עבר ובלשון הווה).

תראה: שאלת שאלה מאוד טובה,ופתאום פרסמת משהו שעורר פה רגישיות מאוד גדולות. מאחר ואתה משתמש חדש,ואני מאוד מכבד את זה,תרשה לי לפרט.

יש פה בפורומום התנגשות בין שתי תפיסות (בגדול). זו שטוענת שמדובר בתחביב שהכלי העקרי בו הוא האוזן וזו שטוענת שאכן זה תחביב אבל המדע והטכנולוגיה יכולים לתת הסבר לכל דבר.
עכשיו,אני מקווה שתבין שנפלת כאן (כנראה בלא כוונה וידיעה מראש) ישר לגוב האריות.

אני מקווה שעכשיו העמדה שלי והדברים שלי הרבה יותר ברורים נמשיך?...

תראה: רעש HISS ממגברים יש. לפעמים הוא נוכח ומפריע לפעמים ההיפך הגמור. הוא לא צריך להיות נוכח ומפריע,בגלל סיבה פשוטה אחת: אתה כמאזין רוצה מוצר שמנגן מוסיקה ולא משמיע רעשים ובטח שלא מיותרים ועוד יותר בטח שלא כאלה שנשמעים ומטרידים. כל השאר הוא הסברים ותירוצים.

אם במגבר שלך יש רעש שמפריע לך (וההדגשות שלי ובכוונה) אין שום תירוץ שלפיו תקבל את הגזירה הזו. זה תחביב שנועד להנאה ואין שום סיבה לא להפיק את ההנאה ואת המירב שניתן.

לכן: עזוב אותך ההסבר הטכנולוגי כזה או אחר. יש רעש HISS במגבר שלך שמפריע לך? אם כן צריך לחשוב על פיתרון. מהו הפיתרון? אין אחד יש הרבה וזה,שוב.תלוי בך. אחד הפתרונות הוא לקבל ולהשלים עם זה גם כי יש לך ידע ומידע שזה משהו "טבעי". פתרון אחר יכול להיות לנסות לתקן לשפצר או לשדרג את המגבר ויש עוד הרבה דרכים - אבל כולן מתנקזות למקום אחד. אליך להחלטה שלך.

כל פתרון,מן הסתם,גם עולה כסף וכסף,לצערי,לא גדל על העצים. ולכן זו החלטה שלך. בנוסף לזה זו החלטה שלך (למרות קבלת הפנים הצוננת ואני מקווה שזה כבר עבר) אתה יכול לשוב ולהתייעץ פה ולקבל מידע ודיעות רבות ומגוונות ולהחליט מה לעשות או לא לעשות.

מנסיון שלי - אני במרדף אחרי HISSים סוררים כבר הרבה שנים כי כבר הרבה שנים אני חושב שאני חכם גדול ואפטר מהם בדרך שאף אחד לא עשה לפני. ...

שוב,ההחלטה היא שלך. תרצה להסתפק במה שכתבת עד עכשיו אני,ומן ההסתם גם אחרים,נכבד את ההחלטה שלך. תרצה לשמוע עוד דיעות או אולי לעורר דיון פה בזה באנו על שכרינו ועל הסיפוק שלנו או לפחות אם לדבר בשם עצמי אז באתי על סיפוקי ועל שכרי גם יחד.

בהצלחה.

מנחם.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
תודה מנחם

אני אשמח לשמוע עצות וכולי תקווה למצוא פתרון לבעיה.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
אין בעד מה :).

תתחיל בקצת פרטים: באיזה מגבר מדובר. מה מחובר אליו?

אחר כך תתיחס לבורר העוצמה כאל שעון כלומר כשהוא בחצי הווליום זו השעה 12 כשהוא ברבע הווליום זו השעה 9 וכשהוא בשלושת רבעי הווליום זו השעה 3. איפה מתחיל הרעש להיות מורגש לאוזן שלך - והכוונה היא בנקודת ההאזנה לא כשהאוזן צמודה לטוויטר. עוד דבר חשוב האם ה HISS נשמע רק בגבוהים או יש גם רעש של HUMM בנמוכים כלומר מעין רעש מכאני בעל אופי של תחום השמע הנמוך.

HISSים קורים מהרבה מאוד סיבות ולפעמים הם בכלל הסימפטום אבל לא המחלה. בתגובה הראשונה שלי הצעתי כמה דרכים שהמטרה,ש,הייתה לנסות ולבודד את מרוק ההפרעה. תנסה לבודד את מקור ההפרעה לפי מה שהצעתי ולפי מה שנראה לך הגיוני רק אל תזרים מוסיקה בפול ווליום בקיצור תיזהר לא לגרום נזק לא לציוד ולא לאוזניים שלך.

חאלד, אל תנסה לחפש סיבות תנסה,כרגע,לדבוק בעובדות כלומר: נסה להגיע למקור אפשרי של הרעש קרי: המגבר עצמו אולי כבל שמחובר אליו אולי מכשיר שמחובר אליו או בקרבתו וכו. אם תצליח לבודד את הבעיה יהיה קל יותר (ולא פעם זול יותר) לנסות לפתור אותה. גם לא להגיע למסקנה ברורה והחלטית זה בסדר אני מניח שאתה,כמוני,לא דוקטור ל HISSים :).

מנחם.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
שלום לכולם

כאשר העלאתי את הנושא לא הייתה לי כוונה להטעות אנשים אלא רציתי לקבל תשובה עבור בעיה או תופעה שאני שמתי לב במגברי סטריאו.

אל מנחם ורוברט, אין צורך לצחוק על מישהו שרצה לדעת מה הבעיה. מאחר ולא קיבלתי תשובה התחלתי לבדוק את הנושא, אני בדקתי הרבה מגברים חלקם הוציאו רעש שתארתי וחלקם לא. רציתי לדעת למה ומהו המקור לרעש הזה, התחלתי לבדוק המפרט הטכני של כל מגבר שהאזנתי לו ויצאתי במסקנה " שכל מגבר שלא מספק זרם חזק בסדר של 25 אמפר אז הוא מוציא רעש", רק שתבינו זאת מסקנה שהסקתי, ואין שום דבר מחייב. אתן לך דוגמא נניח יש לך ניסוי בחשמל, ביצעתה הניסוי והתחלתה לכתוב דוח ובסוף מסקנות. עכשיו תגידו לי האם המסקנות שכתבתה עבור הדוח הן בהחלט נכונות והאם הן מחייבות? בהחלט לא. כי זה ניסוי יש לו מטרה רק להבין.

אתן דוגמא פשוטה, בתחום עיבוד האותות כאשר קובעים סף מסויים לבעייה לא אומרים שזה הסף המדוייק ב 100 אחוז אלא אומרים שיש סף מסתגל לבעייה.

במקום שאתם סתם מחפשים מילים אם אתם יודעים הפתרון אז אתם מוזמנים.

לרוברט הלועג, רק שתדע בחיים שלי לא אקבל פרס נובל מסיבה פשוטה, פרס נובל מחלקים לאנשים שלמדו מדעים, ספרות וכלכלה. ואני "מהנדס".

לסיום כל אחד יכבד את עצמו ואין צורך לצחוק על אנשים.

אני לא חושב שלעגתי ......הייתי מעט ציני וזאת עקב המשפט המעט פוגע שלך "נראה שאין לכם תשובות" ......ואני תמיד בעד פיוס ורוח טובה....... ולכן אני אענה לך עכשיו ברצינות , כמהנדס למהנדס:)

היחס אות לרעש הוא ערך יחסי כי הוא כאמור היחס בין האות המושמע לבין הרעש העצמי של המגבר.

האם ה-Hiss שאתה שומע הוא ב-FULL Volume של המגבר ? בהנחה שכן יתכן ואין לך בפועל שום בעיה כי אולי ה-Hiss חזק אולם המוסיקה תהיה במצב זה חזקה מאוד מאוד ובעצם היחס מוסיקה ל-Hiss יהיה מצויין .

הבדיקה הנכונה היא , כמה Hiss אתה שומע בנקודת הישיבה שלך (ולא עם אוזן על ה- Tweeter )בווליום הסביר שאתה שומע מוסיקה.- נקודה זו היא חשובה מאוד לקבלת יחס מוסיקה ל-Hiss נכון !!!

אין סיבה בעולם , שבמגבר מודרני תקין תשמע את ה-Hiss.היחס אות לרעש במגבר טרנזיסטורי מודרני הוא לפחות 90 dB (בלינארי- יחס המתחים בין המוסיקה לממוצע הרעש הוא כ-32,000) שהוא יחס גדול בהרבה מהיחס בין עוצמת מוסיקה סבירה לרעש רקע של החדר ......כלומר שרעש החדר יהיה גבוה מה-Hiss ולכן לא תוכל לשמוע את ה-Hiss .

הפסקה האחרונה לא מדוייקת ב-100 % משום שיתכן והרעש של ה-Hiss הוא בתדרים גבוהים יותר מרעש הסביבה של החדר ואין חפיפה ספקרטית בין 2 הרעשים השונים..

זאת כמובן בנקודת הישיבה ובווליום סביר .

אשמח לפרט במידה והעניין לא הובהר מספיק.- בחברות רוברט (ורד)

נערך לאחרונה ב:

rozshay

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
תנסה לחבר כבל ארקה מגוף המגבר למיסגרת החיצונית של אחת מכניסות הRCA של המגבר.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
תנסה לחבר כבל ארקה מגוף המגבר למיסגרת החיצונית של אחת מכניסות הRCA של המגבר.

בדרך כלל עם דגש לבדרך כלל הארקות פותרים בעיות של המים (HUM) ולא Hiss .

רעש Hiss הוא תכונה פנימית של מעגלי הכניסה של המגבר או כמו שחלאד אמר רעש טרמי (ג'ונסון ) שנובע מתנועה אקראית של האלקטרונים בנגדים ובטרנזיסטורים (ולא בקבלים וסלילים שהם רכיבים "ראקטיבים " - ולא ניכנס מהו רכיב ראקטיבי ) בטמפרטורת החדר.

דרך אגב במידה ורוצים להקטין את רעש ה-Hiss אזי נדרש לקרר את דרגות הכניסה של המגבר (הרעש הוא פונקציה ישירה של הטמפרטורה)

הערת אגב: כל ציוד שנדרש לקלוט אותות חלשים (כדוגמת ציוד חלל) דרגות הכניסה שלו מקוררות דרך קבע עם חנקן נוזלי (כמינוס 200 מעלות צ'לזיוס) .

נערך לאחרונה ב:

rozshay

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
יש אצלי בבית מגבר פיונייר ישן שכבל ארקה המחובר לכניסת הRCA פתר את בעיית ההיסס, והמקרה נבדק פעמים רבות.
גם אם הסיכוי להצלחה אפסי, הבדיקה אורכת שניות ספורות כך שחבל לא לנסות.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
כל מה שהגבתם פה יפה שריר וקיים אבל חכו רגע. אנחנו שמים את העגלה לפני הסוסים ועוד דורשים מהם לדהור קדימה. תנו לחלאד לנסות למקד את הבעיה,לספר על מה מדובר,איזה ציוד איך ומה מחובר.אולי זה בכלל יבהיר,ומיד,את הבעיה ואת הפתרון ואולי יסבך את הכל - ובכל מקרה יהיה מעניין.

לילה טוב.

מנחם.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נראה שאין לכם תשובות,
זה בעצם רעש שנקרא ג'ונסון ניקויסט הנוצר מהצטברות תרמית של נושאי המטענים בתוך מוליך חשמלי.

תגיד ל-ג'ונסון ניקויסט שהוא צריך כנראה לבחון את התיאוריה שלו שוב ואתה כנראה צריך לבחון את הבדיקות שלך גם.

ראשית לי יש מגבר שהוא מתחת ל-25 אמפר והוא שקט יותר מבית העלמין הסמוך ב-12:00 בלילה בתוך הקבר עצמו (מוצר לכתבה). כבר התיאוריה הזו הפלתי.

שנית.
"נראה שאין לכם תשובות" זה משפט מגעיל. במיוחד אחרי שהשקיעו בתשובות עבורך.
יכולת להגיד תודה רבה על ההתייחסות ואז לספר שבזמן שענו לך בדקת גם אתה. היה נשמע יותר טוב.

עכשיו לעניין.
המגבר שלך מרעיש כי הוא מרעיש. ג'ונסון והתיאוריה שלו לא ממש שווים כאשר אני מכיר מגברים כאלה שאינם מרעישים.
האם יש לך הוט או יס בבית שמחובר לאותו חשמל? אם כן, נסה לבדוק אם עוזר לנתק את הממיר. ברוב המקרים ה"היס" מגיע משם.

זה או שהמגבר שברשותך אינו תקין או שיש משהו שרוכב על החשמל בבית שלך. את ג'ונסון והחליפות התרמיות תשאיר לביקור בלפלנד.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
האם יש לך הוט או יס בבית שמחובר לאותו חשמל? אם כן, נסה לבדוק אם עוזר לנתק את הממיר. ברוב המקרים ה"היס" מגיע משם.

.

שלום נמר, לפחות לגבי HOT ,יש לי יכולת השפעה על הפיתוח ההנדסי בחברה , ובמידה ואתה צודק לגבי הרעש שמכניס הממיר למערכת החשמל , אשמח לקבל פרטים נוספים .......ובמידת הצורך לדאוג להמציא פתרון לקיים ובנוסף לשפר את איכות הציוד/ספקי הכוח בעתיד.

האם יתכן ומדובר ב-Hum ולא ב-Hiss ??? ........כי אז נושא זה מוכר לנו מאוד (Loop אדמות ) ויש לנו פיתרונות (איזולטורים - "מציפי אדמה" ) לכך.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור