רסיבר Pioneer LX505 במבחן

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: https://www.dtown.co.il/pioneer-lx505

niguy

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
8
תודה רבה על הסקירה!
הזמנתי את הימאהה RX-A6A אבל היות ויש בעיות מלאי מטורפות בארץ קיים סיכוי שאצטרך למצוא תחליף ראוי. את סדרת הדנון אני פחות אוהב ופזלתי לכיוון סדרת הסינמה של מרנץ. מודה שלא חשבתי בכלל בכיוון של פיוניר.
מכיוון שסקרת את הימאהה תוכל להשוות ביניהם? והאם אלו דגמים מקבילים או שיש דגם בכיר יותר מה 505 שמקביל ל RXA-6A?

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
הי @niguy
את הימאהה A6A סקרתי ביולי 2022.
בשל פרק הזמן הארוך שחלף מאז, זה לא פשוט להתייחס להבדלים ביניהם ברמת הסאונד.
מבחינת תכונות הם דומים מאד, וההבדל העיקרי לדעתי היא מערכת הכיול שכוללת גם DIRAC ב- LX505, בהשוואה לYPAO שבימאהה.
לגבי שאלתך על דגם בכיר יותר מה-LX505, אז בקרוב אמור להיות מושק ה- 805 עם 11 ערוצי ותמיכה ב- 4 סאב וופרים.
התמיכה בעוד ערוצים רלוונטית מבחינתך?

niguy

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
8
הי @niguy
את הימאהה A6A סקרתי ביולי 2022.
בשל פרק הזמן הארוך שחלף מאז, זה לא פשוט להתייחס להבדלים ביניהם ברמת הסאונד.
מבחינת תכונות הם דומים מאד, וההבדל העיקרי לדעתי היא מערכת הכיול שכוללת גם DIRAC ב- LX505, בהשוואה לYPAO שבימאהה.
לגבי שאלתך על דגם בכיר יותר מה-LX505, אז בקרוב אמור להיות מושק ה- 805 עם 11 ערוצי ותמיכה ב- 4 סאב וופרים.
התמיכה בעוד ערוצים רלוונטית מבחינתך?
האמת שלא. 9.2 מספקים אותי בהחלט. השאלה התעוררה בעיקר בגלל הבדלי המחיר ביניהם וההגברה החזקה יותר אצל הימאהה.
אני מניח שבמידה ואאלץ לוותר על הימאהה אצטרך להחליט בין ה marantz cinema 50 לבין הפיוניר שסקרת

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
בעקבות הודעתך לפיה ה- A6A חסר, בדקתי עם היבואן, ונעניתי שיש כעת משלוח באניה לישראל, אולם כל הסחורה מוזמנת. במידה והחנות ממנה רכשת, נמצאת בין המזמינים, כנראה שתקבל. בהצלחה בבחירה!

niguy

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
8
תודה רבה!
על החנות אני סומך במאה אחוז, על היבואן פחות:). אני אנסה להמתין בסבלנות עוד שבוע-שבועיים ואז אלך על אלטרנטיבה אחרת

tzachi1980

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
סקירה מצוינת!
אגב, מה דעתך על ה Integra DRX-5.4 ?

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
הי צחי,
לא סקרתי את האינטגרה, אבל אוטוטו יגיעו ים דגמים חדישים. יש למה לצפות!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור