רמקולי האלומיניום Piega Premium 5 במבחן

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: רמקולי האלומיניום Piega Premium 5 במבחן

אביעד

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
חטפתי איזו כפה קטנה בפעם הראשונה ששמעתי אותו, לא הסתדר לי שזה הסאונד שיוצא מדרדס כזה.
רמקול נפלא- "נכון", "מדוייק" ו"אודיופילי" נשמע לי הגדרה מדוייקת, כיף לקרוא :כל-הכבוד:

קצת צחקתי מהרעיון של להניע אותו עם A650, שום קשר בין יכולת הדחיפה של H100 (או אפילו הH70) לקאימברידג...

נערך לאחרונה ב:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
תענוג לקרוא.
חברה מסקרנת,נשמע אותם בהזדמנות.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
לגבי משקל הרמקול - יש פה "נס הנדסי" .

ידוע שהמשקל הסגולי של אלומניום הוא יותר מפי-3 מהמשקל של עץ MDF .
מדהים אך Piega השיגו את המשקל הנמוך יחסית - 21 ק"ג כשהתיבה היא מיציקת ולא מ"כוורת" אלומניום.

אני מניח שכשמקישים על הדופן ברמקול - זה מרגיש כמו על גוש גרניט.

האם הממברנה של ה-Woffer -ים עשויה אף היא מאלומניום ? - להשלמת "תמונת האלומניום" הכוללת

נערך לאחרונה ב:

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
רמקולים מעניינים

שמעתי אותם בתערוכת DTOWN האחרונה, עמדתי מולם קצת מופתע איך ייתכן שצלילים כאלה בוקעים מתוך עמוד פח קטן. הייתי רוצה כאלה.

az1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שמעתי את ה pimium 3 בתערוכה וגם התרשמתי מהם ,והוא אחד המועמדים שלי לשדרוג עתידי . השאלה מה משפר דגם 5 יחסית ל 3 ? בכל זאת ההבדל במחיר הוא של מספר אלפי שקלים .

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
וואללה, לא הייתי מודע שבתערוכה היה ה3. באמת מעניין עוד יותר מה ה5 עושה לעומתו. גם מה ששמעתי בתערוכה היה נהדר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יש כתבה על שניהם. אתם בהחלט מוזמנים לקרוא.

בגדול.
ה-5 מסוגל למצא חללים גדולים יותר, הבס שלו חזק יותר, הוא מאוזן יותר וקצת פחות "בהיר".
איכות הבניה בשני המוצרים היא לעילא ולעילא, שניהם יחסית קלים להנעה, את שניהם קל מאוד להתאים לחללים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור