רמקולים זן אקוסטיק

Idantalesnik

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
היי
צריך את העזרה שלכם
יש לי רמקולים של זן אקוסטיק שאני מאוד אוהב אותם .
רכשתי לאחרונה מגבר של unison research s6 הדגם החדש . * בהרבה פורומים מדברים על זה שהזן טקוסטיק טובים עם מגברי מנורות.
אני מרגיש שהמגבר לא מספיק חזק לרמקולים . אני שומע דרך מחשב עם dac יחסית פשוט
השאלה אם אני צריך להחליף לdac רציני או שאפשר להוסיף לו עוד מגבר כוח (*אני לא יודע עם זה אפשרי ) או שפשוט להחליף את המגבר ? אשמח לעזרה

למה

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
אם מדובר ב adagio המלצת היצרן מ50 וואט,כך שעדיף לשכוח מהמנורות ולחפש טרנזיסטורי איכותי מ 100 וואט לערוץ ב 8 אוהם ומעלה בשביל להוציא מהם את המיטב.;)

נערך לאחרונה ב:

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
277
נקודות
63
לפי הביקורת של PF הם דיי שקופים,
אולי אתה פשוט פחות מתחבר ל UR S6 ככה שלא הייתי שולל הגברת מנורות.

Adagio in overall terms of lack of coloration, coherence, and utter musical clarity. Their faithfulness of timbre, their ability to so convincingly decode spatial information, and their beguiling ability to resolve micro-dynamic shadings, rhythmic components, and treble detail put them in a class almost unto themselves. They have such an unbelievable knack for resolving fine musical detail that I still find myself wondering how Robert was able to afford them such a comparatively modest price tag. Go out of your way to listen to a pair. Your musical sensibilities will be very glad that you did! Greg Weaver

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
Dac רציני זה תמיד טוב. אל תתייאש משופרפרות. היוניסון מגבר טוב ומתוק אבל לא מיוחד בז'אנר. מישהו פרסם רדפורד sta 25 בלוחות , תנסה אותו עם קדם מגבר נורמלי, רק תחגור חגורת בטיחות לפני שאתה שם play....

ymym

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
על סמך הנתונים היבשים, נשמע הגיון בטענתך.
ישנם כנראה ממירים עם גיין גבוה יותר משלך,
שיכולים לפצות על הנ״ל מבלי להכנס לסחרור החלפות מגבר רמקולים.

Idantalesnik

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
קודם כל תודה לכולם
הרמקולים adiago
ויכול להמליץ לי על ממיר עם דאק ויין חזק ?

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
אם חסר לך כח , תנסה לחבר את הכבל רמקול ליציאת 4 אוהם

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
קודם כל תודה לכולם
הרמקולים adiago
ויכול להמליץ לי על ממיר עם דאק ויין חזק ?
לchord יש גיין מכובד וניתן לשליטה, לqutest יש עדת מעריצים ויחס תמורה לכסף מצויין. ואם תרצה ממש להשקיע גם weiss שפורסם ביד 2 על ידי @hornless

Idantalesnik

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
הבעיה שהתקציב באזור 2000 -2500 ליד 2
איך מוזיקלי פידלטי dac m6s
או bel canto 2.5 ?

Idantalesnik

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
זה מרגיש שבסאונד חלש הרמקולים לא נפתחים. אני צריך להגביר ואז פשוט לא נעים לשמוע עם סאונד חזק

omi

חבר משקיען
מעורבות
409
נקודות
63
דאק טוב לא יזיק, אבל לפי מה שאתה מספר אני לא בטוח שהבעיה היא גיין. הייתי מנסה, עדיין בלי רכישה, מגבר או שניים אחרים, בעדיפות יותר חזקים.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
277
נקודות
63
זה מרגיש שבסאונד חלש הרמקולים לא נפתחים. אני צריך להגביר ואז פשוט לא נעים לשמוע עם סאונד חזק
זה כבר לא בעיית גיין מהדאק,
נשמע שה UR S6 לא מתאים ל Adagio.

מומלץ לנסות מגבר אחר.

ראיתי שבאודיו-אקסטרים יש Adagio, אולי תבדוק אצלם שידוך טוב מהמגברים שיש להם במלאי.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
471
נקודות
83
היה לי את הרמקולים האלה והם מעולים, המגבר הזה בעיתי ומפונק וגם האמינות מפוקפקת (תריץ גוגל).20K כאילועל מה בדיוק ....
התקציב שלך בעייתי.
תצליח.

נערך לאחרונה ב:

למה

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
לפי התאור יש את כל התסמינים של תת כח ואני משוכנע בצורך להחליף את המגבר. כפתרון לתקציב דל,- לעשות טרייד-אין ולקחת "הכל באחד" ואופציות לא חסר.;)אני הייתי בודק משהו כזה: https://www.sancenter.co.il/product/מגבר-סטריאו-משולב--arcam--דגם-sa-30?aff=Zap&aff_a=1 או כזה https://www.tmaudio.co.il/items/477...-מבית-Atoll-Electronique-דגם-SDA200-Signature

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
הבעיה שהתקציב באזור 2000 -2500 ליד 2
איך מוזיקלי פידלטי dac m6s
או bel canto 2.5 ?
האמת, בהנחה שהחדר שלך יוכל לחיות עם זה, הייתי משאיר את המגבר ועובר לרמקולים מדפיים/ מוניטוריים שיתאימו. סיכוי טוב שיישאר לך עודף תוכל לשדרג לממיר, ונראה לי ש qutest chord ביד2 יסכם לך את התקופה הכלכלית.

נערך לאחרונה ב:

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
471
נקודות
83
בטרייד תקבל כרבע ממה ששילמת, לא שווה, יותר זול משמעותית יהיה לך להתאים רמקולים אחרים\רצפתי\מדף גדול, למגבר הקיים ולא להיפך.
לדוגמא: וורפידל לינטון ישב לך על המגבר הזה פגז!

Idantalesnik

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
יש לי אפשרות להחליף עם musical fidelity a5.5 מגבר קצת ישן אבל מאוד חזק
למישהו יש ניסיון איתו והם כדאי לי ?

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
471
נקודות
83
קצת ישן, 20 שנים כן, תישאר עם מה שיש לך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור