רמקולים זן אקוסטיק

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני הייתי נישאר עם יוניסון ריסרצ׳, מגברים מעולים ואמינים. רק שהייתי הולך על טרנזיסטורי.
יש לי חבר טוב שמוכר משולב כזה משומש במצב חדש ממש, נרכש לפני פחות משנה. הוא מוכר בגלל שהחליף לרמקולים נצילים במיוחד, ושילב אותם עם מגברי מנורות של כמה וואטים בודדים. אני אברר את הדגם המדויק ואשלח לך בפרטי.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
אני לא הייתי לוקח מגבר בגילו בלי לדעת כמה ידיים ואיזה תיקונים הוא עבר. בכל זאת לדעתי יהיה יותר קל להתאים מגבר לרמקולים מאשר רמקולים למגבר.;) אם התקציב יבש לגמרי הייתי בודק את אלא: https://audioclub.co.il/he/מגבר-סטריאו-ארקם-דגם-sa20 https://www.stereoshop.co.il/items/3959794 https://audioclub.co.il/he/מגבר-סטריאו-roksan-attessa-integrated-amplifier.מגברים היברידיים גם אפשר לקחת בחשבון, אפילו של אותו יוניסון,כמו שממליץ נמר.שיהייה בהצלחה.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
שם לב שהשיח מתנהל רק בגרף של הכח. יש עוד גרפים למדידת איכות והנאה מהגברה.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
בהצלחה רבה לך/בייחד ננצח.

ymym

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
אני שומע דרך מחשב עם dac יחסית פשוט
אם תפרט את חיבור המחשב לדאק (עם מפרט כללי של שניהם) יהיה שימושי לבקיאים בתחום לעזור לך,
החלפת הדאק לאחד טוב יותר ואפילו מהטובים ביותר לא בהכרח יתן לך את התוצאה המבוקשת.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
784
נקודות
113
דאק לא יתן לך עוד דרייב, מגבר כן.
הרמקול שלך בעל עכבה נומינלית של 6 אוהם, לא ראיתי שהם פרסמו עכבה מינימלית
בכל מקרה, אם הבעיה היא דרייב אז נסה מגבר אחר.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
לא דאק ולא נעליים. ראיתי גרף התנגדות של הרמקולים: ברוב התחום עומד סביב 5 אוהם. הספק המגבר עומד על 30 וואט לערוץ ב 6 אוהם, כאשר יצרן הרמקולים ממליץ מינימום 50 וואט לערוץ. המגבר הזה לא מסוגל להניע את הרמקולים כראוי.:בכי:

Idantalesnik

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
לא דאק ולא נעליים. ראיתי גרף התנגדות של הרמקולים: ברוב התחום עומד סביב 5 אוהם. הספק המגבר עומד על 30 וואט לערוץ ב 6 אוהם, כאשר יצרן הרמקולים ממליץ מינימום 50 וואט לערוץ. המגבר הזה לא מסוגל להניע את הרמקולים כראוי.:בכי:
אז עדיין אני שואל לא שווה לי להחליף ב musical fidelity a5.5 מגבר ישן אבל מאוד חזק ? לא ציינתי שסוג המוזיקה שאני שומע זה קלאסית

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
276
נקודות
63
אז עדיין אני שואל לא שווה לי להחליף ב musical fidelity a5.5 מגבר ישן אבל מאוד חזק ? לא ציינתי שסוג המוזיקה שאני שומע זה קלאסית
"ישן" בתחום ההגברה ממש לא אומר פחות טוב!
ואני מדבר גם על מגברים בני 60-70 שנה.

לא שמעתי את musical fidelity a5.5 ככה שאני לא יכול להעיד אבל לא הייתי פוסל על סמך גיל.

צליל שטוח ולא דינאמי נשמע כמו חוסר תאימות עם מגבר.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
784
נקודות
113
a5.5 מגבר שאני לא אוהב
הייתי הולך על משהו יותר איכותי, תלוי תקציב כמובן

אולי כזה?

נערך לאחרונה ב:

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
אתה מחפש קל, קל יביא אותך מהר מאוד לתיהום, תישאר עם המגבר שלך שאתה יודע טיבו ומצבו, ששילמת עליו מיטב כספך, לא מגבר שעבר 7 ידיים מליסינג, אל תחפש קל. ישן זה לא רע להיפך העניין שנכנס פה מוטיב הזמן=בלאי, התעייפות רכיבים/איבוד צליל וכמובן תקלות. תחליף את הרמקולים מנסיון היה לי אותם. אתה תכנס פה לסחרור ותחליף הכל ובסוף גם את אותם.
אתה יודע מה בעצם תחליף כל עוד זה מניע את התחום הזה תחליף.
תצליח.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור