רמקולים בתערוכה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אם כך הדבר {בהיתחשב בתמונה} ויש לפחות חצי שעה של האזנה אז בהחלט אפשר להסיק מסקנות לגבי הסטאפ כולו.
כשאני ראיתי תמונות מתערוכה ישבו בערך 10 אנשים דחוסים בחדר ובזמן שאורח מהשורה {לא כתב} רצבה להקשיב לרמקול עברו בפניו אנשים שרצו למשש את האלקטרוניקה ואת הרמקול {מטאפורה}.

התמונה היא של הדגמה פרטית שקיבלנו (תומר, רן, תומי, אלדר) ולא של חדר טיפוסי בתערוכה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אם כך במקרה הזה אני מסכים שאכן אפשר להיתרשם.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תומר,בצילום של הריבון,איזה מגברים/נגנים יש מאחור?

בתמונה רואים קדם שפופרתי של אודיו ריסרץ וקונרד ג'ונסון.
מה שזכור לי, שמגברי ההספק של האודיופיל שאצלו התארחנו לא שלטו ברמקולים.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,010
נקודות
113
אין בעיה לקבל רושם כללי

אם אינך מקבל הדגמה "אישית" בתערוכה - כמו עיתונאים וכו.... רוב הסיכויים שתוכל להתרשם רק ממאפינים כלליים/עיקריים של הרמקולים ולא מעבר לכך.

כמובן שלרושם ראשוני יש מידה רבה בקביעה שלנו עם נואהב או לא את הרמקולים אך צריך להוסיף כאן כמה גורמים למשוואה, ראשית תנאי האזנה לא אופטימאלים בלשון המעטה וכמו כן שהרמקולים שאנו שומעים מחוברים לציוד ספציפי שבד"כ לא ניתן לשינוי בזמן התערוכה ואינו חייב לערוב לאוזננו.

לא הייתי רוכש רמקולים על סמך האזנה בזמן תערוכה בלבד אך אני חייב לומר שלפחות 70% מחיבתי או ההיפך מכך למכשיר אודיו מתרחשת על סמך האזנה מהירה, גם אם לא בתנאים אופטימליים.

לכן לרושם זה חשיבות רבה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אם אינך מקבל הדגמה "אישית" בתערוכה - כמו עיתונאים וכו.... רוב הסיכויים שתוכל להתרשם רק ממאפינים כלליים/עיקריים של הרמקולים ולא מעבר לכך.

כמובן שלרושם ראשוני יש מידה רבה בקביעה שלנו עם נואהב או לא את הרמקולים אך צריך להוסיף כאן כמה גורמים למשוואה, ראשית תנאי האזנה לא אופטימאלים בלשון המעטה וכמו כן שהרמקולים שאנו שומעים מחוברים לציוד ספציפי שבד"כ לא ניתן לשינוי בזמן התערוכה ואינו חייב לערוב לאוזננו.

לא הייתי רוכש רמקולים על סמך האזנה בזמן תערוכה בלבד אך אני חייב לומר שלפחות 70% מחיבתי או ההיפך מכך למכשיר אודיו מתרחשת על סמך האזנה מהירה, גם אם לא בתנאים אופטימליים.

לכן לרושם זה חשיבות רבה.

אני מסכים עם מה שכתבת. בהרבה מקרים בחיים, אנחנו לא מקבלים הזדמנות שניה לתקן רושם ראשוני רע.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מנגנים רק את מה שנישמע טוב על המערכת, אי אפשר להביא מוסיקה מוכרת מהבית ולבחון.

ישנם מציגים בתערוכה, המוכנים לנגן דיסקים של מבקרים ובתנאי שהם לא צרובים (מטעמי איכות ירודה ולא זכויות יוצרים).

תומר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור