רכישת מצלמה

• פותח הנושא ad112
  • פורסם בתאריך

msimhon

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני גם מתכנן רכישה של מצלמה בקרוב ואשמח להצטרף לדיון, התקציב של הוא עד 800$ (רכישה מארה"ב), כרגע יש לי 3 מועמדים עיקריים ומקריאת הדיון הנ"ל נראה שאנחנו באותו כיוון:
1) Olympus omd E-10, יצאה לא מזמן קבלה ביקורות מעולות
2) Sony A6000 - עדיין לא זמינה למכירה ואין סקירות מלאות עליה אך עם נתונים מבטיחים, בעלת חיישן גדול יותר מהאולימפוס
3) Nikon D5200\5300 - דברתם עליה כבר

רציתי לשמוע התרשמות כללית, נסיון עבר עם דגמים של החברות הללו?
האם לחכות עוד חודש עד שיצאו סקירות על הA6000? יש לה חיישן גדול יותר ומהכלל אצבע ששמעתי כמה שיותר גדול יותר טוב...
איזה דגם יתאים יותר לצילומי ספורט?
בכל מקרה אשמח לקבל את התמורה הטובה ביותר לכסף...כך שאם יש עוד דגמים רלוונטיים אנא הציפו אותם

תודה!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אין דגם מגביל
לכל מצלמה חיישן שונה וגוף שונה - עניין של טעם אישי והתאמה לצרכים
כל אחת מבמצלמות שתבחר הן מוצלחות מאוד וברור ש NEX 6 מעולה

msimhon

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אוקיי תודה, ראיתי שבכמה דגמים אין פלאש מובנה....זה קצת חסרון היות ואין לי כוונה להשתמש באחד חיצוני אך ניתן לקבל דגמים מתקדמים יותר שהתישנו טיפה במחירים אטרקטיביים...
למשל: [h=1]Olympus OM-D E-M5 עם עדשת 14-42 ב770 דולר לעומת המחיר המקורי שעמד על 1100...[/h]יוצא יותר זול אפילו מהאולימפוס OMD 10 שציינתי למעלה ואמור להיות דגם עדיך עליו...השאלה כמה גדולים ההבדלים? והאם שווה את איבוד הפלאש?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
פלאש זה דבר מעולה בעיקר שהוא חיצוני היות והוא רחוק יותר מהמצלמה ובדרך כלל מספק אפשרות לזויות תאורה שלא קיימות בפלאש של המצלמה - החיסרון שלו שצריך לזכור לקחת אותו והוא לא תמיד נמצא איתנו :)

ה A6000 של סוני עושה הרבה מאוד רעש בגלל מערכת פוקוס מאוד מאוד מהירה, אבל היא לא מביאה חיישן גדול יותר מסדרות ה NEX האחרות.

האולימפוס EM5 מצלמה מעולה, אך היום המצלמות החדשות מגיעות עם חיישן חדש - עד כמה הוא יותר טוב - יותר טוב, אבל לא קפיצת מדרגה
http://www.dtown.co.il/articles/3161.html
http://www.dtown.co.il/articles/3092.html

כן, אם לוקחים דגם קודם מקבלים תמורה טובה יותר לכסף - צריך לקחת בחשבון שגם הדגם הכי מתקדם היום יהיה מיושן תוך שנה או קצת יותר :)

msimhon

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אחלה....תודה רבה על העזרה!

אני אחכה קצת, כרגע 2 הדגמים לא במלאי בכל מקרה....כנראה שאלך על האולימפוס EM10 אלא אם יהיו ביקורות ממש טובות על ה- A6000...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור