חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

אולימפוס E-M10 – מצלמה חדשה ללא מראה | מצלמות | חדשות | ראשי

אולימפוס E-M10 – מצלמה חדשה ללא מראה

גודל אות: Decrease font Enlarge font
אולימפוס E-M10 אולימפוס E-M10

אולימפוס משיקה מצלמה חדשה ללא מראה, דגם ה- E-M10 מהווה גרסה מעט פשוטה ביחס ל- E-M5 במחיר זול יותר, אך עם מספר חידושים ועדכונים.

קו מצלמות ה-OMD של אולימפוס מקבל חברה שלישית, ה- E-M10, להבדיל מה- E-M1 אשר ממוצבת כמצלמה בעלת מאפיינים "מקצועיים" מבחינת גוף (אטום לפגעי מזג אויר) ותפעול, ה- E-M10 החדשה פשוטה יותר ודומה מאוד ל- EM5 "החובבנית", עם מספר שינויים שיפורים ומחיר התחלתי של כ- 700$ לגוף בארה"ב.

כאמור, נקודת היחוס של המצלמה החדשה היא דגם E-M5 המוצלח אותו סקרנו בעבר, ל- E-M10 החדשה יש את אותו החיישן (מיקרו 4/3 ברזולוציית 16 מגה פיקסל), אך מעבד הוידאו כאן הוא בגרסה חדשה יותר TruePic VII. מערכת יצוב הרעידות המובנית במצלמה החדשה מגיעה בגרסה פשוטה יותר של יצוב על שלושה צירים ולא חמישה כמו ב-E-M5.


אולימפוס E-M10

מבנה הגוף הכללי דומה ל- E-M5 אבל מעט קטן יותר בגודלו הפיזי, הוא לא אטום לפגעי מזג אויר כמו ה- E-M5, אבל כולל פלאש פנימי – להבדיל מה-E-M5 שדרשה שימוש בפלאש חיצוני. העינית האלקטרונית זהה עם רזולוציית 1.44 מיליון נקודות. תכונות נוספות: קצב הצילום הרציף עומד על 8 תמונות בשניה, המסך האחורי (מגע) מבוסס על טכנולוגיית LCD ולא OLED, אבל הוא חד יותר עם רזולוציית 1.04 מיליון נקודות. אפשר להטות אותו מעלה מטה והוא כולל גם אפשרות Focus Peaking עבור מצב מיקוד ידני. ה- E-M10 כוללתWiFi  המאפשר העברת תמונות אלחוטית או שליטה מרחוק דרך סמארטפון. במצב צילום וידאו אין בשורות מיוחדות עם צילום 1080/30p בקצב נתונים של 24Mbps וללא כניסת מיקרופון חיצוני רגיל.


אולימפוס E-M10
עדשת זום פנקייק

עם ה-E-M10, השיקה אולימפוס גם עדשת זום קומפקטית 14-42mm F3.5-5.6 EZ MSC עם מנגנון זום חשמלי המתקפל לתוך גוף העדשה בעת שאינה בשימוש וכך מאפשר ליצור גוף קטן יחסית. מחיר המצלמה עם העדשה יעמוד על כ-800$ בארה"ב. אולימפוס הכריזה גם על עדשת 25mm F1.8 חדשה.

אולימפוס E-M10

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (1 תגובות פורסמו):

avatar
carmi 1970-01-01 02:00:00
מאוד מעניין וגם מעניין מתי היבואן יביא אתה לארץ
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: