ריבון טוויטר

• פותח הנושא Ls77
  • פורסם בתאריך

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
ישמע Tsccc לעומת Shh

רוברט, אזי אתה ו LS, בערך תמימי דעים.
(סורי LS, אין לי מושג לשמך).
שזה להיפך מדעתי.
אבל, לא שמעתי הרבה...
אולי אם אשמע יותר ריבונים.... !

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
ישמע Tsccc לעומת Shh

רוברט, אזי אתה ו LS, בערך תמימי דעים.
(סורי LS, אין לי מושג לשמך).
שזה להיפך מדעתי.
למה ההפך מדעתך? אתה טוען שהוא לא מעייף וגם אני טוען כך...... ה- "טסססס" פחות שורקני ומעייף מה"ששששש".....לאוזני לפחות.

ROLGRUB

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
רוברט שלום
אני מצטרף למפלגה שלך ! מפלגת הריבון . :אצבע מורמת
יש לי את ה GAUDER AKUSTIK ( לשעבר ISOPHONצפה בקובץ המצורף 42800 ) מדגם ARCONA 80 .

https://gauderakustik.com/index.php/en/loudspeaker/arcona-en/arcona-8-en/arcona-80-navi-en

לרמקול יש טוויטר AMT ריבון ייחודי שמיוצר במיוחד ל GAUDER . נשמע טבעי ולא "מעייף " . אני דיי בטוח שהרמקול כמכלול עם הריבון נשמע טוב - כיוון שהוא מושקע בכל פרט - ובייחוד בקרוסאובר ( כך לפי מה שמסביר ד"ר גאודר - הבעלים של החברה באתר וכן ב OWNER MANUAL שקיבלתי עם הרמקולים )

יחד עם זאת - אני רוצה לציין ששמעתי לא מעט רמקולים עם טוויטרים מבד ... למשל כמו LIVING VOICE IBX R2 - ולדעתי יש להם צליל בגבוהים - מהטובים והטבעיים ביותר . .( מבחן הפסנתר )
לאזניי בלבד ...

בברכה וחג שמח

תמונות מצורפות

• 1-0.jpg
    1-0.jpg
    KB 250.1 · צפיות: 229
נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט שלום
אני מצטרף למפלגה שלך ! מפלגת הריבון . :אצבע מורמת
יש לי את ה GAUDER AKUSTIK ( לשעבר ISOPHONצפה בקובץ המצורף 42800 ) מדגם ARCONA 80 .

https://gauderakustik.com/index.php/en/loudspeaker/arcona-en/arcona-8-en/arcona-80-navi-en

לרמקול יש טוויטר AMT ריבון ייחודי שמיוצר במיוחד ל GAUDER . נשמע טבעי ולא "מעייף " . אני דיי בטוח שהרמקול כמכלול עם הריבון נשמע טוב - כיוון שהוא מושקע בכל פרט - ובייחוד בקרוסאובר ( כך לפי מה שמסביר ד"ר גאודר - הבעלים של החברה באתר וכן ב OWNER MANUAL שקיבלתי עם הרמקולים )

יחד עם זאת - אני רוצה לציין ששמעתי לא מעט רמקולים עם טוויטרים מבד ... למשל כמו LIVING VOICE IBX R2 - ולדעתי יש להם צליל בגבוהים - מהטובים והטבעיים ביותר . .( מבחן הפסנתר )
לאזניי בלבד ...

בברכה וחג שמח
לדעתי ולא רק, מאוד מאוד קשה להשוות 2 מוצרים שלא בA/B ....יענו מתג שממתג בין 2 פריטי הציוד ב 0 זמן כאשר כמובן יש להקפיד שהווליומים יהיו מאוזנים כדי 0.1 dB ......בקיצור כשהשוואה כזו מתבצעת קל מאוד (ולא מזכרון ) לנתח את ההבדלים.....כך אני מבצע את ההשוואות בין הציודים שונים - ממתג+ ווליומים מאוזנים.

ולעניין עצמו, ברגע שתבצע השוואה שכזו תבין בקלות (ובלי הצורך לערב את הזיכרון השמיעתי שלך) את ההבדלים באופי הבסיסי בין דרייברים אלו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור