רוג'ר ווטרס ומאות מוזיקאים אחרים קוראים להחרים את ישראל...

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
א - מישהו נתן לך זכות בלעדית להחליט למי למה להשוות? הטלר? מה עם ליטאים, אוקראינים, רומנים, הונגרים, ומי לא..
ב - ככה זה מתחיל. ככה זה התחיל גם בשנות ה-30 בגרמניה, ככה התחילו פוגרומים ברוסיה, מהסתה. ככה זה התחיל בניו יורק לפני שבועיים. תכנס לטוויטר של רוג'ר ווטרס ותראה מה קורה שם
ג - בכמה מדינות אירופאיות כבר הכירו בעובדה כי BDS, אנטי ישראל שווה ערך לאנטישמיות.

אנשים אלה הם אויבים, הם דוחפים להשמדה של יהודים, ולא שום דבר אחר. ואם אתה שמאל, פרוגרסיבי .. זה לא יעזור (לך ספציפית) גם אם תוריד כיפה ותתנצר.
בדיוק
הבעיה שלהם זה עם היהודים
לא קשור לישראל
ניסו בכח , לא עזר
הקימו קרנות ומשחדים בכירים
הקרן החדשה לישראל זה גם מכבסת מילים כי התרגום הוא הקרן לישראל החדשה new Israel fund
ישראל חדשה=ישראל ללא קשר ליהודים

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
את השם האנגלי ניתן לתרגם בשני אופנים, זה שאתה ושכמותך מעדיפים, כשם של מוסד חורש רע שכל מטרותיו נעות על המנעד שבין השמדת ישראל להפיכתה למדינת כל אזרחיה, וזה המופיע בכל מסמכיה הרישמיים של הקרן ולכן הוא הנכון. לא צריך כמובן להפריע לך לחזק את התזה שנוסדה אצל "אם תרצו" שמדובר באויב בוגדני מבית, מכאן שמו. מה שעובד תשתמש בו, האמת חשובה פחות. אני סיימתי, לא נדרש יותר לווטרס וספיחיו, אחרי הכל וכפי שמציין בלבית ובצדק, פה זה אודיו.

shay7629

אוהב את התחום
מעורבות
69
נקודות
28
הרבה מחילוקי הדעות במדינה
הן הנדסת תודעה מכוונת ובמימון זר ושונא ישראל של הקרן לישראל חדשה.

דברי המנכלית של הארגון הטמא הזה
בעיטת קרן , רעננים - צעירי הציונות הדתית - YouTube

10 שנים אחרי צילום הסרטון, וקבלנו בנט.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
רואה? כבר משהו טוב יצא לך מהאתר. למדת שאין הרבה הבדל בין ווטרס להיטלר. רק מה? להיטלר היה צבא, לווטרס לא.
הבורות הגדולה היא ההבחנה בין אנטישמיות לבין אנטי ציונות. זה בדיוק אותו הדבר.

לא משנה. לכשיתפגר, אל תפתח את העמוד הראשי של האתר, אתה תתבאס לקרוא את ההספד שלי.
מה ווטרס היה עושה אילו היה יכול זו סוגיה אחת, הוא אנטישמי, שונא ישראל, אוהד את האוייבים הכי מרים שלנו ובהחלט אני מצטרף לכל הברכות שכולנו מברכים אותו אבל! וזה אבל גדול וגדול מאוד, הוא עדיין לא רצח ולא היה אחראי לרצח של אף אחד מהסבים/סבתות של אף אחד מחברי הפורום מה שהיטלר בהחלט כן. חייב להגיד לך נמר שההשוואה שלך צורמת ופוגעת.

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
הנרי פורד לא רצח סבא או סבתא של איש.
הוא פרסם ספר אנטישמי קיצוני בארבעה כרכים בשם "היהודי הבין לאומי - הבעיה העיקרית של העולם", בה הוא האשים את היהודים בשימוש בקומוניזים כדי להישתלט על העולם, ועוד מכתבי אהבה, עם המון חומר מ"הפרוטוקולים של זקני ציון" (שהוא אחד הספרים הכי פופולרים בעולם הערבי כמובן).
הוא אף הוציא לאור עיתון בתפוצה גדולה בה המשיך עם הפצת האנטישמיות שלו.
אדולף היטלר העריך אותו מאוד, אפילו העריץ אותו, ולמעשה החיבור "מיין קאמף" הוא די פלגיאט בוטה של ה"ספרות" של הנרי פורד. הוא מאוד (מאוד!) הושפע ממנו ושאב ממנו הרבה מרעיונותיו.
הוא העניק לו מדליית כבוד נאצית ואף הכין לו הקדשה יפה ב"מיין קאמף".
אז הנרי פורד לא רצח סבא או סבתא. ככה האנטישמיות עובדת: יש 'הוגים' או 'נביאים' ואחריהם באים המבצעים.
גש לרשתות החברתיות של רוג'ר וולטרס, ותראה שם השתוללות אנטישמית שאתה לא יכול לתאר.
הוא לא צריך לקנות עיתון, יש לו טוויטר ופייסבוק המהווים פלטפורמה סופר אפקטיבית להפצת שינאה יוקדת כלפי היהודים. הוא לא צריך לרצוח בעצמו, אבל באנגליה כל בית ספר יהודי מאובטח ברמה מאוד לא נעימה - יש כבר מי שיעשה את העבודה.

upload_2021-6-1_15-23-7.png

upload_2021-6-1_15-22-48.png

תמונות מצורפות

• upload_2021-6-1_15-22-48.png
    upload_2021-6-1_15-22-48.png
    KB 636.3 · צפיות: 224
  • upload_2021-6-1_15-23-7.png
    upload_2021-6-1_15-23-7.png
    KB 121.5 · צפיות: 212

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה ווטרס היה עושה אילו היה יכול זו סוגיה אחת, הוא אנטישמי, שונא ישראל, אוהד את האוייבים הכי מרים שלנו ובהחלט אני מצטרף לכל הברכות שכולנו מברכים אותו אבל! וזה אבל גדול וגדול מאוד, הוא עדיין לא רצח ולא היה אחראי לרצח של אף אחד מהסבים/סבתות של אף אחד מחברי הפורום מה שהיטלר בהחלט כן. חייב להגיד לך נמר שההשוואה שלך צורמת ופוגעת.

אדם לא צריך לרצוח בשביל להחשב רוצח. מתכנן הפיגוע, או הנהג שהסיע את המפגע לזירה הוא רוצח באותה מידה. רוג׳ר אדולף ווטרס הוא זה שאחראי בעקיפין על פעולות אנטישמיות בעולם. היטלר היה אנטישמי, ווטרס הוא אנטישמי - זה לא ממש משנה אם אתה רוצה שישה מליון יהודים או יהודי אחד מתוך אנטישמיות. כל אנטישמי הוא מבחינתי באותה דרגה של היטלר. ולתת לאנטישמיות ספקטרום, זה לא משהו שאתה מעוניין בו. ולכן, אני מאמין שזה אמור לשכנע אותך בהשוואה שעשיתי.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אני לא מצליח להבין איך אנחנו נכשלים כל פעם בהסברה ובחשיפת השקרים?
יש לנו אנשים במדינה שמבינים דבר אחד או שניים בתקשורת המונים וביחסי ציבור.
אם אנחנו לא מצליחים בכוחות עצמנו, למה אנחנו לא נעזרים באנשי מקצוע ?
מבאס כל פעם לראות את חוסר היכולת לתרגם את ההצלחה הצבאית להישגים גם בזירה הבינלאומית.
לדעתי, חלק ניכר מההסתה נגד ישראל ונגד יהודים נובע מבורות, חוסר ידיעה של העובדות ותעשיית השקרים המפותחת להפליא אצל אויבנו.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני לא מצליח להבין איך אנחנו נכשלים כל פעם בהסברה ובחשיפת השקרים?
יש לנו אנשים במדינה שמבינים דבר אחד או שניים בתקשורת המונים וביחסי ציבור.
אם אנחנו לא מצליחים בכוחות עצמנו, למה אנחנו לא נעזרים באנשי מקצוע ?
מבאס כל פעם לראות את חוסר היכולת לתרגם את ההצלחה הצבאית להישגים גם בזירה הבינלאומית.
לדעתי, חלק ניכר מההסתה נגד ישראל ונגד יהודים נובע מבורות, חוסר ידיעה של העובדות ותעשיית השקרים המפותחת להפליא אצל אויבנו.

אתה צודק, כנראה שצריך להשקיע מיליארדים ולא סכומים מצחיקים ודמויות מוזרות כמו ציפי חוטובלי.

אבל..לעולם לא תצליח להסביר אצל ווטרס וחברים שלו, לך תבדוק טוויטר שלו. זאת שנאה עיוורת שמתודלקת כל הזמן ע"י דת.

לדעתי עצם העובדה שקיבלנו חיזוק מאירופה וארה"ב ונתנו לנו להשלים, זה חיובי.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אבל..לעולם לא תצליח להסביר אצל ווטרס וחברים שלו, לך תבדוק טוויטר שלו. זאת שנאה עיוורת שמתודלקת כל הזמן ע"י דת
.

את זה נוכל לדעת רק אם נצליח לחשוף את השקרים בכל סוגי המדיות ובמיוחד ברשתות החברתיות.
אני בטוח שיש המון ידוענים שמופצצים בשקרים ואין להם מושג או יכולת לדעת את האמת.
אני יכול לומר ממקור ראשון שיש בורות מדהימה בקרב סטודנטים באיטליה. הם ניזונים ממידע חלקי, מגמתי ושקרי שמופץ ללא הפרעה וללא תגובה ישראלית שחושפת את השקרים.
כאשר יושבים לדבר איתם הם נדהמים ואומרים "למה אתם ישנים בעמידה ? איפה אתם ?"....

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
לדעתי, מחדל ההסברה שלנו הוא ברמה של אסון מירון.
אפשר לטאטא אותו מתחת לשטיח ולהאשים את כל העולם ואשתו אבל אפשר (ולדעתי זה הכרחי) להקים וועדת חקירה ממלכתית שתהפוך כל אבן באופן אמיתי (לא כמו "וועדת בדיקה" שמיועדת לפטור את הפוליטיקאים מאחריות....) ושלהמלצותיה יהיה תוקף מחייב.

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
הנרי פורד כבר קיבל את העונש שלו אצלנו
רוב הרכבים שלו נחשבים לפחות אמינים, ואפילו ללא אמינים:שטן:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור