רוג'ר ווטרס ומאות מוזיקאים אחרים קוראים להחרים את ישראל...

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
הוא תמיד היה חרא של בן אדם (עזבו שהכישרון שלו בינוני ומטה לטעמי), במיוחד כלפי ה"חברים" שלו.

האגף הכישרוני בפינק פלויד מסכים:

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
אחד הדברים החיוביים בפורום הזה
שהוא לא מנוהל עיי יפי נפש כמו בפורום המתחרה.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
תומר.

אשמח שתעקוב אחרי כל האמנים הללו ותעדכן אותנו מתי כל אחד חטף סרטן. ככה כולנו נאחל להם מזל טוב בדפי הפייסבוק שלהם וכאן בעמוד הראשי.

מבטיח שכשרוג׳ר וורטס היטלר ימות, העמוד הראשי יהיה מעוטר בקישוטים עם הכותרת ״בשעה טובה הרוג׳ר התפגר״
מקווה שהצימוד להיטלר נובע מסתם בורות, קורה, האפשרות שאתה יודע במי מדובר ועדיין עורך השוואה כזו בעייתית מכדי לפרט למה. לפחות בדבר אחד הועלת, כשמישהו יבקש ממני להביא דוגמה קיצונית לזילות השואה, אז יש.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
יש לא מעט רוג'ר ווטרים בישראל,ויותר קיצוניים ממנו.

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
קצת על אנטישמיות, לאומנות פלסטינאית וזילות השואה.
הפלסטינאים היו מאז ומעולם קרובים ומזדהים עם נאצים. הם גאים בזה ומנופפים בזה.
אבי האומה הפלסטינאית (הגדרה של הנשיא הפלסטיני, שאף הוא מכחיש שואה עקבי וגאה): שיח אמין אל חוסייני, היה גנרל SS שנשפט בנירנברג על חלקו בזוועות.
הוא ניפגש עם בכירים נאצים ודרבן אותם להשמיד היהודים, כשהבטיח שלכשיגיעו לא"י הנאצים, הפלסטינאים יסייעו להם בשמחה, כפי שנעשה בצפון אפריקה, בה הערבים קפצו על המציאה וששו לרצוח את שכינהם, בלי להסס (נשמע מוכר?).
הוא ארגן בעיראק את הפרהוד, בוא נרצחו 200 יהודים, נאנסו מאות יהודיות ונבזזו עשרות אלפים.
הוא הקים עבור ה SS יחידות של מוסלמים מהבלקן, שהשתתפו ברצח עשרות אלפי יהודיי הבלקן, וגם עסקו ברצח פרטיזנים.
הוא חיבר ספר מעין תואם "מיין קאמף" בגירסא למוסלמים, בו כמובן הפתרון הסופי הוא חובת המוסלמים.
הוא היה בכיר ב SS, עסק בתעמולה ורתם את העם הפלסטינאי לטובת הנאצים.
אחרי המלחמה נשפט כבכיר נאצי במשפטי נירנברג.
הפלסטינאים יודעים על זה, גאים בו מאוד וחוגגים את פועלו.
שיהיה ברור: אבי האומה הפלסטינאית הוא נאצי בכיר, והם רואים בו סמל אדיר.
מדוע לא לומדים את זה בבתי ספר בארץ, אתם כבר יודעים.
מבחינתי הפוליטיזציה של למודי השואה, כך שלא יביכו כל מני פוליטיקאים מצד מסויים, היא האם אמא של זילות השואה.

@נמר אם ההודעה לא באה לאתר בטוב אז אפשר למחוק.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
עכשיו כששר החינוך מהממשלה החדשה שתוקם
שונאי ישראל הכי גדולים,יהיו פעילי זכויות אדם
לוחמי חופש אוהבי שלום.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
עכשיו כששר החינוך מהממשלה החדשה שתוקם
שונאי ישראל הכי גדולים,יהיו פעילי זכויות אדם
לוחמי חופש אוהבי שלום.

שאלה אם זה יביא את רוגר ווטרס להופיע בהיכל התרבות בתל אביב:)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מקווה שהצימוד להיטלר נובע מסתם בורות, קורה, האפשרות שאתה יודע במי מדובר ועדיין עורך השוואה כזו בעייתית מכדי לפרט למה. לפחות בדבר אחד הועלת, כשמישהו יבקש ממני להביא דוגמה קיצונית לזילות השואה, אז יש.

רואה? כבר משהו טוב יצא לך מהאתר. למדת שאין הרבה הבדל בין ווטרס להיטלר. רק מה? להיטלר היה צבא, לווטרס לא.
הבורות הגדולה היא ההבחנה בין אנטישמיות לבין אנטי ציונות. זה בדיוק אותו הדבר.

לא משנה. לכשיתפגר, אל תפתח את העמוד הראשי של האתר, אתה תתבאס לקרוא את ההספד שלי.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
רואה? כבר משהו טוב יצא לך מהאתר. למדת שאין הרבה הבדל בין ווטרס להיטלר. רק מה? להיטלר היה צבא, לווטרס לא.

לא משנה. לכשיתפגר, אל תפתח את העמוד הראשי של האתר, אתה תתבאס לקרוא את ההספד שלי.
במהרה בימינו אמן

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
נניח...רק נניח, שהפינק פלויד היו באים לישראל להופעה אחת עם רוג'ר ווטרס ודיויד גילמור, אתה הולך להופעה או לא?

החלטה קשה...

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43

לא את זה למדתי, מה שכן למדתי הוא שלעוצמת השינאה ליהודים שנתפסת כזו שווטרס לוקה בה, יש מתחרה בזו שבה לוקים לא מעט ישראלים כלפי מי שהם תופסים כאנטישמים למרות שלפחות חלקם, וווטרס נמנה עליהם לטעמי, יוצא נגד מדיניות ישראלית שלטעמו מנשלת עם אחר מזכויותיו הלגיטימיות, לא נגד יהודים, וגם אם עמדתו חד צדדית במובהק ומתעלמת מלא מעט עובדות היסטוריות חיוניות להבנת מצב הדברים הנוכחי והיא כזו, להפוך אותו להיטלר, רק בלי צבא, זה באמת סוג של ליקוי מאורות, לא פחות מכך. ולא אח שלי, אנטי ציונות ואנטישמיות אינן אותו דבר, ממש לא, לא על פי הגדרתן ולא באופן מעשי.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
העם המומצא"פלשטניאים" הוא התירוץ של כל שונאי ישראל!
אתה חושב שלמישהו איכפת מהם?
בסוריה נרצחו מיליון וחצי סורים בעשר שנים ועוד עשרה מיליון ברחו מסוריה!
מישהו מחרים את סוריה או רוסיה?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא את זה למדתי, מה שכן למדתי הוא שלעוצמת השינאה ליהודים שנתפסת כזו שווטרס לוקה בה, יש מתחרה בזו שבה לוקים לא מעט ישראלים כלפי מי שהם תופסים כאנטישמים למרות שלפחות חלקם, וווטרס נמנה עליהם לטעמי, יוצא נגד מדיניות ישראלית שלטעמו מנשלת עם אחר מזכויותיו הלגיטימיות, לא נגד יהודים, וגם אם עמדתו חד צדדית במובהק ומתעלמת מלא מעט עובדות היסטוריות חיוניות להבנת מצב הדברים הנוכחי והיא כזו, להפוך אותו להיטלר, רק בלי צבא, זה באמת סוג של ליקוי מאורות, לא פחות מכך. ולא אח שלי, אנטי ציונות ואנטישמיות אינן אותו דבר, ממש לא, לא על פי הגדרתן ולא באופן מעשי.

קודם כל אני לא מכיר עוד עם. בטח לא את זה שאתה מכנה פלסטינים. זה כמו שאני אגדיר את הצלחות שלי בבית כעם. אתה תמים. תמים מאוד. לא נורא... אבל רק שתדע, היום האנטישמים הכי גדולים אינם רוצים להתפס במערומיהם כאנטישמים ובמקום זה הם מגדירים את עצמם כאנטי ציונים. זו האנטישמיות החדשה.

בלי קשר. נחכה ליום שיתפגר הרוג׳ר, יותר טוב שתגיב להספד שלי.

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
חלילה מלהגן על רוג'ר ווטרז, על עצמנו אני מגן. להשוות בין אנטישמי לבין אדם שיזם ויישם רצח עם בלתי נתפס מדגים איך קצנו בדקויות. או שאתה לא נגדנו, או שאתה היטלר. או שאתה פמיניסט או שאתה אנס סדרתי. ארץ ישראל השלמה או בוגד.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חלילה מלהגן על רוג'ר ווטרז, על עצמנו אני מגן. להשוות בין אנטישמי לבין אדם שיזם ויישם רצח עם בלתי נתפס מדגים איך קצנו בדקויות. או שאתה לא נגדנו, או שאתה היטלר. או שאתה פמיניסט או שאתה אנס סדרתי. ארץ ישראל השלמה או בוגד.

לא. לא תשמע אותי מכנה היטלר כל אחד שהוא שונא ישראל או סתם אנטישמי בלאי. אבל ישנם כמה וכמה שאם היו חיים בתקופה אחרת, עם יכולות מקבילות לאותו נבל עם שפם קטן, אין לי צל של ספק היה פועל אקטיבית, צבאית נגד היהודים.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
קודם כל אני לא מכיר עוד עם. בטח לא את זה שאתה מכנה פלסטינים. זה כמו שאני אגדיר את הצלחות שלי בבית כעם. אתה תמים. תמים מאוד. לא נורא... אבל רק שתדע, היום האנטישמים הכי גדולים אינם רוצים להתפס במערומיהם כאנטישמים ובמקום זה הם מגדירים את עצמם כאנטי ציונים. זו האנטישמיות החדשה.

בלי קשר. נחכה ליום שיתפגר הרוג׳ר, יותר טוב שתגיב להספד שלי.
השאלה מי הוא עם ומי לא, לא מסורה למרבה הצער למישהו חוץ ממנו, על מקורותיו ועברו. הפלשתינאים תופסים עצמם כעם, גם שאר העולם אגב, למעט מי כמובן שיש לו ענין, לרוב טריטוריאלי, בהכחשת העובדה הזו, לא חדש, גם לא מתקבל ברצינות ובצדק, בין השאר בשל כך שהעולם מתעקש משום מה שלא להתארגן בהתאם להשקפת העולם שאתה מציג כאן. לענין ווטרס, אנטישמיות וכל השאר, אני נפלט ברשותך מהדיון, נדמה לי ששבעתי. בלי קשר ממליץ להתקשר עם איזה מוציא לאור לענין ההספד, בטח יהיה פופולרי לאללה. רק בריאות.

assafei

חבר אתר
מעורבות
13
נקודות
8
רועי, חבל על המאמץ שלך לנסות להסביר את מה שהיה אמור להיות מובן מאליו. אין טעם לנסות להידבר עם מי שלא מבין לבד שההשוואה להיטלר פסולה, מקוממת ומוזילה את זכר השואה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
רועי, חבל על המאמץ שלך לנסות להסביר את מה שהיה אמור להיות מובן מאליו. אין טעם לנסות להידבר עם מי שלא מבין לבד שההשוואה להיטלר פסולה, מקוממת ומוזילה את זכר השואה.

א - מישהו נתן לך זכות בלעדית להחליט למי למה להשוות? הטלר? מה עם ליטאים, אוקראינים, רומנים, הונגרים, ומי לא..
ב - ככה זה מתחיל. ככה זה התחיל גם בשנות ה-30 בגרמניה, ככה התחילו פוגרומים ברוסיה, מהסתה. ככה זה התחיל בניו יורק לפני שבועיים. תכנס לטוויטר של רוג'ר ווטרס ותראה מה קורה שם
ג - בכמה מדינות אירופאיות כבר הכירו בעובדה כי BDS, אנטי ישראל שווה ערך לאנטישמיות.

אנשים אלה הם אויבים, הם דוחפים להשמדה של יהודים, ולא שום דבר אחר. ואם אתה שמאל, פרוגרסיבי .. זה לא יעזור (לך ספציפית) גם אם תוריד כיפה ותתנצר.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
אם הbds וארגוני הסמול היו קיימים בתקופת השואה,כולל הסמול בישראל,היו פותחים וועדת חקירה על מרד גטו וורשה,מדוע נלחמו היהודים?
ומדוע נהרגו כמה נאצים!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור