צילום של הופעה במועדון/ פאב/ בר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מה אתה רוצה שנגיד לך? שעדשה ללא טווח זום וללא פוקוס אוטמטי תתאים לך -בגלל שהיא במחיר טוב ביד שנייה :)

אפשר לצלם עם עדשת קיט ולפלאש, אבל במצב זה תקבל תמונות פחות מוצלחות ובעתיד שיהיה לך תקציב תוכל לרכוש עדשה יותר טובה ואז לשים את עדשת הקיט בצד ללא שימוש - להגיד לך שזה הפתרון המומלץ :)

IdanH

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
לא, אני רוצה שתגידו אם זה בזבוז כסף מוחלט ואולי כדאי לרכוש במקום העדשה הנ"ל פלאש (לדוגמה), או לחלופין לחסוך ולקנות משהו אחר.

כמו שאני מבין, כרגע עם עדשת הקיט אין לי מה לחפש במקומות כאלה.
ומדבריך אני מבין שעניין הפוקוס הידני משמעותי. *אין לי נסיון בזה ולכן אני שואל אנשים שהתנסו בשני סוגי הפוקוס*

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
להגיד לך את זה יותר ברור ממה שכתבתי?
לא העדשה הזאת לא מתאימה לך - בבקשה, זה יותר ברור?
קודם לא הייתי ברור?

עדשה עם צמצם כזה גדול - זה יתרון, אבל לך זה לא מתאים למ שאתה צריך, בגלל נושא הפוקס הידני ובגלל החוסר בטווח זום (כמו שנמר כתב לך).

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עם עדשת קיט תוכל להיסתדר בתנאי שעל המצלמה יש פלאש של קנון. לפלאש יש תאורת עזר שמסייעת לפוקוס להינעל על האובייקט.
כשמצלמים מסיבה או תנועה יש לעבוד בהתחלה על צמצם סגור יחסית ולפצות בפלאש. זה על מנת להגדיל עומק שדה ולתפוס כמה שיותר שטח בפוקוס. f4 זה המינימום שתצלם אירוע, אנשים, להקה. על מנת להשיג "בוקה" טוב, תוכל להתקרב לאובייקט ולפתוח זום מקסימלי על הצמצם הנמוך ביותר של העדשה. זה בעצם הרע במיעוטו בעדשות קיט.

IdanH

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
עכשיו זה ברור, כרמי. תודה. :)
למה פלאש של קאנון? אני קונה ניקון... זה משנה? יש דגם מסויים מומלץ?

האם תוכל לפרש לי את ההנחיות שרשמת למספרים? (צמצם סגור יחסית - איזה מספר מדובר?, האם צמצם נמוך זה צמצם סגור? עוד לא התרגלתי למינוחים...)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נמר, פשוט רגיל למצלמות של קנון וחשב שאתה הולך על קנון :)
גם שיש לי ציוד של קנון אני חושב שבפלאשים ניקון חזקה יותר, אבל הציוד שלה בפלאשים לא זול כלל.

חשוב שהפלאש יעבוד ב iTTL ועדיף 2 iTTL (זה תהליך אוטמטי של חישוב עוצמת התאורה לפי נתוני הצילום ומרחק מהאוביקט תוך קליטת האור במצלמה וחישב נוסף).

כמובן שעבור הצילומים שלך צריך פלאש חזק וכאלו של ניקון יעלו מעל 1400 ש"ח ושל מץ יתחילו ב ב 880 ש"ח (ציוד לא רעה של חברה גרמנית רצינית- לא להתבלבל עם המותג של הטלויזיות :) )

הערה: ראה בתמנות של הפלאשים בחזית של כל אחד יש חלק אדום שמשמש לתאורה שעוזרת לעדשה לקבל פוקוס - מה נמר דיבר עליו

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור