כבלים פרויקט "הסדין החשמלי"

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
אם מגלגלים בלי לבודד ,מתכת תגע במתכת וכך אובד לו הייתרון של שטח פנים גדול ,לגבי הבננות ,חשוב גם מהקורה בין 2 בננות בכבלֿ

אפשר לבודד זו לא בעיה, שני בדים משני הצדדים ולגלגל איתם. יש אפילו סוגי שמן מבודדים שאפשר למרוח.
הפתרון של GIL מצוין גם כן, קיפול בצורת אקורדיון עם פלטות עץ דק ולעטוף הכל בשרוול בד.
בכל מקרה אם לא תסדר אפשר להשתמש בזה לגלשן רוח .............. :)

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
אותי מעניין מה איתן חושב

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
כן שמעתי ,אבל צוציק !

Devore

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
את העקרון הזה של הריבונים,פיתח בשעתו david magnan מ magnan cables , עד לפני שנתיים השתמשתי עם ה speaker cables שלו , הsignature אחד הכבלים היותר טובים ששמעתי ואשר היו ברשותי תקופה די ארוכה , עד שעברתי לכבילה מתוצרת omega mikro , אשר משתמשים בעקרון זהה....והכבלים שלהם מעולים....

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
צודק NStudio-Hiend שאומר שאין תופעת skin effect בתדרים נמוכים.
התופעה רק בתדרים גבוהים - תדרי רדיו 1 ג'יגה ומעלה, אין לזה משמעות בתדרים של 20 קילו ומטה...

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
בסוף הצלחתה להפוך את הכבל למשהוא יותר קומפקטי ?????

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
והנה עובד!

אלדר
אין ספק שהDIY שלך עובד ובטוח גם מאמין לך ולתוצאות שקבלת . וגם באישור של אנשים מנוסים שהיו אצלך .
השאלה מה השתנה פה לעומת כבל רגיל , הקיבוליות של כל כבל אפילו שהיא גבוה לא תשפיע על שום תדר בתחום השמע אבל אם הכבל בעל השראות מאוד גבוה ובתנאים מסויימים הוא פשוט יתנהג כמו low pass filter ישפיע על התדרים בין 15-20k שהם בתחום השמע .
לדעתי הכבל בגלל גודלו הפיזי מתנהג כמו צלחת לוין הקולטת כל דבר , אז אולי הכבל שלך קולט אליו כל מיני הפרעות rfi וemf מהסביבה אצלך בבית ואז הלכלוך הזה דווקא נשמע יותר טוב מכבל נקי מהפרעות ? זו סתם תחושה שלי בלי הסבר מדעי .

אני לא יודע אם אתה מסכים איתי אבל עצם שבנית את זה , נחשב למקורי .

לילה טוב

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אלדר
אין ספק שהDIY שלך עובד ובטוח גם מאמין לך ולתוצאות שקבלת . וגם באישור של אנשים מנוסים שהיו אצלך .
השאלה מה השתנה פה לעומת כבל רגיל , הקיבוליות של כל כבל אפילו שהיא גבוה לא תשפיע על שום תדר בתחום השמע אבל אם הכבל בעל השראות מאוד גבוה ובתנאים מסויימים הוא פשוט יתנהג כמו low pass filter ישפיע על התדרים בין 15-20k שהם בתחום השמע .
לדעתי הכבל בגלל גודלו הפיזי מתנהג כמו צלחת לוין הקולטת כל דבר , אז אולי הכבל שלך קולט אליו כל מיני הפרעות rfi וemf מהסביבה אצלך בבית ואז הלכלוך הזה דווקא נשמע יותר טוב מכבל נקי מהפרעות ? זו סתם תחושה שלי בלי הסבר מדעי .

אני לא יודע אם אתה מסכים איתי אבל עצם שבנית את זה , נחשב למקורי .

לילה טוב
אתה לא בעניינים , מצטער ,לא יודע בקשר לתיאוריות ,אבל בפרקטיקה לא לעניין.

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
אני שמח מאוד שלא בעניינים כבל זאת הייתי מקשיב לדיעות של אחרים .
וכל דיעה של אדם אחר היא כן לעניין בעיני .

נערך לאחרונה ב:

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
אלדר , לא כועס עליך .
הרעיון שלך מקורי ונחמד , ואני חשבתי לעצמי מה קרה פה לעומת כבלים מסחריים שברשותך .

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תשמע ,לא יודע למה ואיך ,זה נשמע יותר טוב ממה שיש לי בהרבה, שמע פלרמן ,לוין ,שחורי ,כולם יודעים לשמוע , הכבלים המסחריים עשו בושות ליד הכבל הזה !

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
תשמע ,לא יודע למה ואיך ,זה נשמע יותר טוב ממה שיש לי בהרבה, שמע פלרמן ,לוין ,שחורי ,כולם יודעים לשמוע , הכבלים המסחריים עשו בושות ליד הכבל הזה !
תעלה תמונה של התוצאה הסופית, איך קיפלת אותם.

grin007

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
אכשיו תחשוב על מוליכי "ריבון " באינטרקונקט.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
סדין חשמלי ושמו אלדר.
:)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אכשיו תחשוב על מוליכי "ריבון " באינטרקונקט.
בעבודה!עם bias חשמלי לבידוד .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור