פסטיבל הפסנתר בדיגיטאון 2017

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
ברייק אין או לא ברייק אין רמקול ברמה הזו לא אמור להשמע כפי שהפוקאלים הללו נשמעו, לאחר כל התשבוחות ברשת היו לי ציפיות גבוהות, כגובהה הציפיות כך האכזבה. לעומתם המג'יקו נשמעו בעיני טוב אבל לא מעבר לכך, חסר לי ה magic שרמקול במחיר כזה אמור להביא איתו, למרות שאני בספק ייתכן והדברים נעוצים בהגברות ששודכו לשני הסטאפים (למרות שמדובר ברכיבים ברמה גבוהה).

מכיוון שמדובר בתערוכה ולא בחדר הדגמה איני רוצה להסיק מסקנות לפני האזנה בחלל ראוי, בכל זאת מדובר בחברות סופר מכובדות עם אין ספור מבחנים וביקורות חיוביות.

מנסיוני עם שני פוקלים שונים אין קשר בין הסאונד שהוא מפיק לפני ואחרי ברייק אין. רמקול הוא אלמנט מכאני שאם לא עובר ברייק אין הוא נשמע פח. הפוקלים צרכים איזה 100 שעות לפני שמתחילים להשמע נורמלי. הדריברים w והבריליום לא מנגנים יחד לפני ברייק אין, כל דריבר עושה מה שרוצה. ז"א הדרייברים לא מגיבים להגברה כפי שתוכננו להגיב, ואז אתה שומע צליל סגור או דרייברים שמנגנים בלי אינטגרציה במקום לשמוע רמקול. השיפור דרך אגב הוא לא לינארי, אלה אחרי 100 שעות בערך הצליל מסתדר בבת אחת.

(כבר אין לי פוקאל, אבל דווקא ברמקול הזה, למרות שנשמע לא משהו בתערוכה, שמעתי פוטנציאל. הרבה רמקולים שהוצגו שם והוללו פה היו קרובים למקסימום שלהם, על הפוקאל הרגשתי שיש לו עוד המון לתת. פעם ראשונה ששמעתי פוקאל שמנגן כלים עם גוף ולא נשמע כמו איזה אלקטרוסטטי)

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
אני לא מבין למה רן לוי מקבל פה "פוסט מיוחד" .
יכל להביע דעתו כמו כל אחד .
לדעתי, צודקים המציגים שסרבו להשתתף בפסטיבל.
הקריאה עצמה ,חוויה בפני עצמה

gayle

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
זה שרן כותב פה זה ערך מוסף וזה כבוד גדול והוא יכול להביע את דעתו כמו כל אחד פה ,רן הוא לא הנושא פה לכן אין בכלל מה להעלות את זה פה.
לגבי הפוקאל בתערוכה אני חושב שנעשה להם עוול הם חוברו למגבר משולב של איזוטריק ואין מה לעשות איסוטריק חברה מעולה "אבל" ואבל גדול לא בהגברה ,אלא בנגנים איזוטריק ידועה בבניה ותכנון של טרנספורטרים שנמכרים לכל חברה שמכבדת את עצמה אבל בהגברה הם פחות טובים..לי יצא לשמוע במינכן האחרון את ספינות הדגל שלהם GRANDIOSO וזה היה סאונד ממש זוועה אין ספק שזו חברה מכובדת אבל בטח לא בהגברה ,לכן דעתי השידוך פה היה מאוד בעייתי שעשה עוול לרמקול .
כולם פה כל כך בטוחים ביכולת אבחון שלהם והסקת המסקנות.
בהרבה מקרים התוצאה בתערוכה לא משקפת כלום, מקסימום משקפת חלל גרוע. כי זה מה ששומעים בד״כ.
רוב המציגים לא ממש השקיעו בטיפול אקוסטי ולכן זה מה ששמעתם.
לא פוקאל, לא איזוטריק, לא מג'יקו, לא לקסמן, לא ניים ולא מוראל, שמעתם אקוסטיקה.
התוצאה הכללית של סאונד במעבר מחדר רע לטוב עשוייה להיות כל כך דרסטית שהציוד בה רחוק במקום השני.

בנוגע לאיזוטריק, חברה מעולה גם בהגברה. מתחרה ראש בראש עם לקסמן ואקופייז ולעיתים טובה מהם.

העוול היחיד שנגרם כאן זה חוסר המחשבה או התכנון של מרבית המציגים באקוסטיקה. לשים שני רמקולים בחדר עירום ולחבר להם הגברה, כל אחד יודע והתוצאה בד״כ היא בגדר הטלת מטבע. זה מה שקרה גם כאן.

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
כולם פה כל כך בטוחים ביכולת אבחון שלהם והסקת המסקנות.
בהרבה מקרים התוצאה בתערוכה לא משקפת כלום, מקסימום משקפת חלל גרוע. כי זה מה ששומעים בד״כ.
רוב המציגים לא ממש השקיעו בטיפול אקוסטי ולכן זה מה ששמעתם.
לא פוקאל, לא איזוטריק, לא מג'יקו, לא לקסמן, לא ניים ולא מוראל, שמעתם אקוסטיקה.
התוצאה הכללית של סאונד במעבר מחדר רע לטוב עשוייה להיות כל כך דרסטית שהציוד בה רחוק במקום השני.

בנוגע לאיזוטריק, חברה מעולה גם בהגברה. מתחרה ראש בראש עם לקסמן ואקופייז ולעיתים טובה מהם.

העוול היחיד שנגרם כאן זה חוסר המחשבה או התכנון של מרבית המציגים באקוסטיקה. לשים שני רמקולים בחדר עירום ולחבר להם הגברה, כל אחד יודע והתוצאה בד״כ היא בגדר הטלת מטבע. זה מה שקרה גם כאן.

בתור מי שיש לו מעט ניסיון עם אקוסטיקה וחדרים, וכן ניסה כמה חומרים שונים בחדר
רב הבעיה, בייחוד עם רמקולים גדולים ואנרגטיים- היא בתקרה הנמוכה והאריחים האקוסטיים שבולעים את המיד חזק.
זה טוב בכדי למנוע הדהוד בדיבור אולי, אבל מייבש מאוד את כל תחום האמצע והגבוה.
דבר שני, תקרה נמוכה בד"כ יוצרת לחץ בבאס, ניסיונות שלי לשים קולטי באסים חזקים בפינות- רק החמירו את הבעיה , לכן נאלצתי להוציא אותם.
הפתרון הוא להציג רמקולים יותר קטנים ומערכת עם קצת יותר צבע- וכך לנסות להימנע מהיובש הזה.

אז קטונתי מול כמה כוכבים פה בפורום (הנגועים באינטרסים/אגו) שכל אחד גאון בהעמדת סט אפ בחצי יום בחדר לא מוכר...
ככה זה בתערוכות, ומי שרוצה להתרשם עד הסוף, שיגיע ליבואן

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
החלל במכביה טוב יותר מרוב החללים בסלונים הממוצעים של החברים כאן.
יש שם שטיח עבה מאוד מקיר לקיר, תקרה אקוסטית צפה, פנלים אקוסטים על אחד מהקירות.

החדרים אינם מהדהדים, מאוד נטרלים.

נכון. טיפול נוסף היה עושה טוב יותר לסאונד (כמו שערן עשה) אבל להגיד שהחללים שם לא טובים, לעומת מה שרובם כאן מכירים מהבית, זה פשוט לא נכון.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
אני ממש לא מסכים יותר טובה מאקופייז למה בגלל שהיא יפנית .ביקורות מתערוכת מינכן האחרונה קטלו את איזוטריק, אין ולא שמץ של היסטוריה חיובית לגבי הגברה של איזוטריק אומנם חברה מעולה בנגנים לא בהגברה וזו להוכחה מהתוצאה של של התערוכה ואין קשר לשום ברייק אין יש חתימת צליל לרמקול לכאן ולכאן

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
אז קטונתי מול כמה כוכבים פה בפורום (הנגועים באינטרסים/אגו) שכל אחד גאון בהעמדת סט אפ בחצי יום בחדר לא מוכר...
;):מלאך::)

gayle

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
אני ממש לא מסכים יותר טובה מאקופייז למה בגלל שהיא יפנית .ביקורות מתערוכת מינכן האחרונה קטלו את איזוטריק, אין ולא שמץ של היסטוריה חיובית לגבי הגברה של איזוטריק אומנם חברה מעולה בנגנים לא בהגברה וזו להוכחה מהתוצאה של של התערוכה ואין קשר לשום ברייק אין יש חתימת צליל לרמקול לכאן ולכאן
אתה יכול לא להסכים, אבל עובדתית ההגברה שלהם מקבלת ביקורות מעולות בכל העולם ובעיקר ביפן. חלק ממוצרי ההגברה שלהם מדורגים לפני אחיהם מאקופייז ולקסמן (ביפן).

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
בתור מי שיש לו מעט ניסיון עם אקוסטיקה וחדרים, וכן ניסה כמה חומרים שונים בחדר
רב הבעיה, בייחוד עם רמקולים גדולים ואנרגטיים- היא בתקרה הנמוכה והאריחים האקוסטיים שבולעים את המיד חזק.
זה טוב בכדי למנוע הדהוד בדיבור אולי, אבל מייבש מאוד את כל תחום האמצע והגבוה.
דבר שני, תקרה נמוכה בד"כ יוצרת לחץ בבאס, ניסיונות שלי לשים קולטי באסים חזקים בפינות- רק החמירו את הבעיה , לכן נאלצתי להוציא אותם.
הפתרון הוא להציג רמקולים יותר קטנים ומערכת עם קצת יותר צבע- וכך לנסות להימנע מהיובש הזה.

מה אתה מתעצבן...?סה"כ החדר שלך היה מהטובים שבמעט.אתה הצלחתה להעמיד שני סטים שונים בתכלית אחד מהשני עם יכולת של כל סט להציע "לזה התכוון המשורר" .המג'יקו רמקול יקר עם יכולות גבוהות של סאונד חייב את הבמה שלו ע"מ להוציא את האיכויות שלו.ומי שיודע לאבחן יכול היה להבין שמדובר ברמקול מיוחד.לידי ישבו חברה שאני מעריך את השמיעה שלהם ואכן הבינו וגם אמרו שמדובר ברמקול מצויין.
אבל כנראה בתערוכה כמו בתערוכה לא הכל מושלם ואולי לא אמור להיות כזה עם יום של הכנה.ומצד שני אנחנו בנישה קטנה מאוד בארץ קטנה מאוד וכל בקורת לא חיובית תחשב ע"י המבוקר כ"נגועה" .
למשל אני חושב שזיו לא ידע להעמיד את המע היקרה יותר שלו בצורה נכונה לעומת החדר שהיה לו.המע שלו לא נשמעה טוב לטעמי למרות שיש לו ציוד מצוין.אבל הוא יקבל זאת כבקורת ולא כאנטרס למשהוא אחר.....
יכול מאוד להיות שאם לוני היה מקבל חדר כמו שלך ושל זיו, גם היה "הולך לאיבוד".....כנראה החדרשקיבל הוא הטוב מכולם .גם לסרי בתערוכה שעברה המע שלו נשמעה טוב מאוד בחדר הזה.
לוני אמנם זכה בפסטיבל הפסנטר של רן אבל בכללי אני לא אהבתי את הרמקול הקפריסאי.
אבל שוב יכול להיות שבגלל חוסר זמן, אי הכרה של החדר הוא לא הגיע לשלמות.ההגברה שלו לטעמי מאוד מיוחדת וטובה
ובתערוכה כשכל כך הרבה קהל רואה ושומע כל מציג חשוף לכל מני.ומי שיש לו בסופו של יום ציוד טוב וחווית קניה אצלו היא טובה, לדעתי אמור להנות מתערוכה ולקבל הכל באהבה.
גם אצל דני בכור למרות שלא הכל היה מושלם ניתן היה להבחין שישנם שם רמקולים קסומים עם vfm מעולה.אז לא אוהב הבס שלהם נו אז מה?
בקיצור אני חושב שיבואנים צריכים להסתכל על חצי הכוס המלאה והיא היתה שם בגדול....

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
אתה יכול לא להסכים, אבל עובדתית ההגברה שלהם מקבלת ביקורות מעולות בכל העולם ובעיקר ביפן. חלק ממוצרי ההגברה שלהם מדורגים לפני אחיהם מאקופייז ולקסמן (ביפן).
חמוד אתה שמע שמע אקופייז אף פעם לא היתה אחות של לקסמן או כל חברה אחרת יפנית .זה שאתה מנסה להדביק את אקופייז לחברות יפניות זה קשקוש בלבוש אקופייז קימת בזכות עצמה מ1967 ולא עברה גילגולי מוצר מדבקה כמו חברות אחרות אז קצת כבוד ואם יש לך עובדות קלפי ביקורות על איזוטריק אז שיהיה מלווה בהוכחות .אני קורא בהדיקות את כל המגזינים הגרמניים שהם נחשבים לאמינים ביותר כמו IMAGE HIFI ,HIFI&RECORD אין שום תיעוד למבחנים אלא רק לנגנים שלהם שלהם אז עובדות תוכיח ולא סתם לקשקש

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תהיה בעקבות הערות לגבי האקוסטיקה של החדרים והשפעתם על המערכות שהופעלו, אולי מישהו יכל לענות על השאלה מדוע כמעט ולא רואים בתערוכות (בחו"ל ובארץ) שימוש ברכיבים אקטיבים לטיפול בבעיות רום קורקשיין, הרי אלו זמינים ויכלו להקטין או פתור חלק ניכר מהבעיות?

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28

נכון. טיפול נוסף היה עושה טוב יותר לסאונד (כמו שערן עשה) אבל להגיד שהחללים שם לא טובים, לעומת מה שרובם כאן מכירים מהבית, זה פשוט לא נכון.
נמר ,אני תמיד מתפעל מהאבחנות שלך ,פשוט נכון!

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
תהיה בעקבות הערות לגבי האקוסטיקה של החדרים והשפעתם על המערכות שהופעלו, אולי מישהו יכל לענות על השאלה מדוע כמעט ולא רואים בתערוכות (בחו"ל ובארץ) שימוש ברכיבים אקטיבים לטיפול בבעיות רום קורקשיין, הרי אלו זמינים ויכלו להקטין או פתור חלק ניכר מהבעיות?
1. גם אני שאלתי את עצמי את השאלה הזו.

2. אם אני מבין נכון, תוכנות RC טובות מצריכות את הזרמת התוכן דרך מחשב. לא כולם בחרו באפשרות הזו.

3. RC לא יכול לבטל התאבכות הורסת. בשביל זה אתה חייב טיפול אקוסטי. וטיפול אקוסטי עוזר גם להתאבכות בונה.

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לדעתי היו כמה מערכות טובות, אבל לכולן הייתה לפחות בעיה אחת מהותית.
נראה לי שרוב הבעיות היו קשורות בעיקר לאקוסטיקה (אבל קשה לדעת).
מאוד מאוד קשה להקים מערכת (מבחינת זמן ותקציב), שתהייה נהדרת בכל פרמטר ותשמע כך מכל מקום בחדר.
להבנתי, הכי קל להעמיד מערכת שנשמעת נעים לאוזן, אך לא מתעלה בשום פרמטר (והיו כמה כאילו), והרבה יותר קשה להעמיד מערכת, שהמטרות שלה הן להציג את הפרמטרים של דינמיות, טונאליות ופירוט ברמה הגבוהה ביותר (כמו לדוגמא המערכות של אודיופריק (מג'יקו) ולוני).

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113

הבעיה היא לא האקוסטיקה שהייתה בתערוכה לעומת האקוסטיקה בבית (שבדר"כ לא משהו).
הבעיה היא שהאוזניים של רוב המבקרים מתחדדות ומשתפרות משמעותית כשמגיעים לתערוכה לעומת היכולות, שאותם אוזניים מפגינות במערכת הפרטית שלהם בבית.
מכיר את זה מקרוב ובאופן אישי:rolleyes:

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
הבעיה היא לא האקוסטיקה שהייתה בתערוכה לעומת האקוסטיקה בבית (שבדר"כ לא משהו).
הבעיה היא שהאוזניים של רוב המבקרים מתחדדות ומשתפרות משמעותית כשמגיעים לתערוכה לעומת היכולות, שאותם אוזניים מפגינות במערכת הפרטית שלהם בבית.
מכיר את זה מקרוב ובאופן אישי:rolleyes:
:בעד::בעד::)

yoav12

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
yanivrsi

כדאי שתכין שיעורי בית לפני שאתה מגיב בזלזול.בקישור הבא יש לך ביקורת מהללת (יש עוד כאלו ברשת, אתה מוזמן לבדוק)
על מגברי הדגל של Esoteric מסדרת Grandioso

https://www.dagogo.com/esoteric-grandioso-c1-line-stage-preamplifier-grandioso-m1-monoblock

אגב Accuphase הוקמה על ידי יוצאי Kenwood ב1975 ולא 1967.הביקורת שלך על ההגברה של לקסמן שהוצגה בתערוכה גם היא מופרכת. במוסיקה תזמורתית תובענית, למערכת הכבדה של אודיופריק לא היתה אף מתחרה בתערוכה.
אקיופז חברה מצויינת אבל חתימת הצליל שלה שונה מזו של לקסמן ואיזוטריק.[/QUOTE]

נערך לאחרונה ב:

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
לדעתי גם אקוסטיקה היא עניין של טעם.
אני מעדיף אקוסטיקה של כנסייה (עם קצת הדהוד) על פני אקוסטיקה של קבר.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
yanivrsi

כדאי שתכין שיעורי בית לפני שאתה מגיב בזלזול.בקישור הבא יש לך ביקורת מהללת (יש עוד כאלו ברשת, אתה מוזמן לבדוק)
על מגברי הדגל של Esoteric מסדרת Grandioso

https://www.dagogo.com/esoteric-grandioso-c1-line-stage-preamplifier-grandioso-m1-monoblock

אגב Accuphase הוקמה על ידי יוצאי Kenwood ב1975 ולא 1967.הביקורת שלך על ההגברה של לקסמן שהוצגה בתערוכה גם היא מופרכת. במוסיקה תזמורתית תובענית, למערכת הכבדה של אודיופריק לא היתה אף מתחרה בתערוכה.
אקיופז חברה מצויינת אבל חתימת הצליל שלה שונה מזו של לקסמן ואיזוטריק.
[/QUOTE]
אדון יואב כנראה יש לך בעיה בהבנת הנקרא ואף אחד לא מזלזל בשום חברה אלא אני אומר דברים שכנראה קשה לשמוע .
אז ככה אני כתבתי מגזינים גרמניים אמינות גבוהה אני חוזר אם לא הבנת מגזינים גרמניים ,אתה לעומת זאת נתת לי לינק לאתר אמריקאי .בו אני יעשה איתך ספורט כנס לכל אתר של חברת אודיו שמיצרת מוצר ברמה גבוהה למעלה בבנרים יש דבר שנקרא REVIEW לרוב יש את זה בכל אתר של חברה שמתהדרת בביקורות על המוצרים שלה .אכשיו כנס לאתר של איזוטריק אין ולא כתבה אחת או מושג למלה REVIEW ,אני לא יודע מי אתה אבל כחברה שנמצאת עמוק עמוק במרתפים חשוכים בארץ אתה מנסה להראות ידע כאילו נשמתה כל חייך איזוטריק גם אני יכול לרשום בגוגל איזוטריק REVIEW לא חכמה אז תעשה אתה שיעורי בית.
לגבי אקופייז התאריך האמיתי של הקמתה היה 1972 אבל המהנדס הראשי שהקים אותה Jiro Kasugaאמר באחד הראיונות שלו שמבחינתו אקופייז התחילה אצלו בראש ב1967

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור