פסטיבל הפסנתר בדיגיטאון 2017

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
הנה לדוגמא המג'קו שנבחנו בתערוכה כמה כתבות ורשמיים חיוביים יש עליהם ועל החברה הם חוברו ללקסמן שאני מכבד מאוד אבל מאחורי גופי האלומניום אין משהו מבריק בתכנון ועובדה התוצאה היתה מאכזבת

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ה-926 קיבל הורדת מחיר פתאומית ואגרסיבית בזמנו והמון חבר'ה קפצו על העגלה, חלקם בלי ניסיון, אחרים לא ניסו לבצע התאמה כלשהיא (הרמקול הזה דרש בהחלט התאמה).

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
נכון בהחלט.
וזה מה שכתבתי בהודעה הקודמת.
(והיו כמה יבואנים ו"מובילי דיעה" שדאגו לשכנע את אותם קונים להיפטר מהרמקולים האילו לטובת רמקולים
יותר "סלחניים")

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
תודה רבה על הכתבה המקיפה והמחכימה (גם לי חסרו הכתבות שלך מאז ימי רייטינג), ושאלה: לאיזה רמקול "מחובר" התכוונת שנותן נוק-אאוט ל-Beoplay A9 באותו מחיר? או שהתכוונת בכל מקרה להתייחס אליו בחלק השני של הכתבה?
והערה: כתבת שה-A9 הנ"ל הוא רמקול מונו, וזה לא מדויק; טכנית הוא סטריאופוני מאחר שהוא כולל 2 מידים, 2 טוויטרים ו-וופר אחד. אך היות שהכל נתון במארז אחד מובן שביצועי הסטריאו אינם מבריקים בלשון המעטה.

נערך לאחרונה ב:

אורחכתום

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
לא בטוח שאילו הרמקולים.
הפוקאלים שכבשו את השוק (926) חוברו לכל מיני מגברים ומקורות לא מתאימים והוצבו ליד וטרינות.
כנראה שאז,היו רגילים לחבר רמקולים "נחמדים", שלא הציקו גם אם האקוסטיקה או הציוד לא היו משהו (אבל גם הסאונד לא היה משהו).
כמה פוקאלים כאילו היו גם אצלי, וידעו להציק או להיות נעימים, בהתאם לציוד שחובר להם והאקוסטיקה, שהיו בה.
מאז, אני חושב התקדמנו קצת, והבנו שרמקול טוב - דורש קצת תשומת לב מבחינת אקוסטיקה וציוד מתאים, אחרת הוא יציק.

אכן 926, ושמעתי אותו אצל חבר עם SETUP מאד מוקפד, החל מהחדר, המיקום ועד קצה המקור.
אבל לא פוקל בני 15 הם העניין, אלא מה ששמעתי פה.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
ביום הראשון נכנסתי לחדר של פוקל. נשמעו לי לא משהו ולא הבנתי איך זה יכול להיות.....הגברה מצויינת, רמקול מצויין על הנייר.....והכל נשמע ממש סתום. ממש לא ברור. המשכתי הלאה.
ביום השני נכנסתי שוב. ביקשתי אישור להגביר ווליום. קיבלתי את האייפד ובחרתי מוזיקה מוכרת (צ'ייקובסקי אגם הברבורים), וואלה, הרמקול והסט כולו נשמע לא טוב. המערכת כולה כאילו סתומה. אני שואל את הבחור שהציג, כמה זמן יש להם את הרמקול הזה? הוא עונה לי "לא הרבה זמן. די חדש". אני שואל אותו - הרמקול עבד הרבה לפני התערוכה? הבחור עונה לי - "לא חושב, די חדש".
אז אם הבחור הזה יודע על מה הוא מדבר, כנראה הרמקול עוד לא עבר ברייק אין כמו שצריך, מה שהסביר (לי לפחות) את הסאונד הלא טוב שהיה בחדר.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
אכן 926, ושמעתי אותו אצל חבר עם SETUP מאד מוקפד, החל מהחדר, המיקום ועד קצה המקור.
אבל לא פוקל בני 15 הם העניין, אלא מה ששמעתי פה.
אם ננתח את מה שאתה אומר אז ה926 לא יצא לפני עשור כמו שרשמת.אז לפי דעתי אתה מדבר דברי אבל ככה זה ידידי כל ילד הופך למומחה או כמו שרשום חבר "מתחיל"

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ביום הראשון נכנסתי לחדר של פוקל. נשמעו לי לא משהו ולא הבנתי איך זה יכול להיות.....הגברה מצויינת, רמקול מצויין על הנייר.....והכל נשמע ממש סתום. ממש לא ברור. המשכתי הלאה.
ביום השני נכנסתי שוב. ביקשתי אישור להגביר ווליום. קיבלתי את האייפד ובחרתי מוזיקה מוכרת (צ'ייקובסקי אגם הברבורים), וואלה, הרמקול והסט כולו נשמע לא טוב. המערכת כולה כאילו סתומה. אני שואל את הבחור שהציג, כמה זמן יש להם את הרמקול הזה? הוא עונה לי "לא הרבה זמן. די חדש". אני שואל אותו - הרמקול עבד הרבה לפני התערוכה? הבחור עונה לי - "לא חושב, די חדש".
אז אם הבחור הזה יודע על מה הוא מדבר, כנראה הרמקול עוד לא עבר ברייק אין כמו שצריך, מה שהסביר (לי לפחות) את הסאונד הלא טוב שהיה בחדר.

ברייק אין או לא ברייק אין רמקול ברמה הזו לא אמור להשמע כפי שהפוקאלים הללו נשמעו, לאחר כל התשבוחות ברשת היו לי ציפיות גבוהות, כגובהה הציפיות כך האכזבה. לעומתם המג'יקו נשמעו בעיני טוב אבל לא מעבר לכך, חסר לי ה magic שרמקול במחיר כזה אמור להביא איתו, למרות שאני בספק ייתכן והדברים נעוצים בהגברות ששודכו לשני הסטאפים (למרות שמדובר ברכיבים ברמה גבוהה).

מכיוון שמדובר בתערוכה ולא בחדר הדגמה איני רוצה להסיק מסקנות לפני האזנה בחלל ראוי, בכל זאת מדובר בחברות סופר מכובדות עם אין ספור מבחנים וביקורות חיוביות.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83

ביום הראשון של התערוכה הרמקול "חגג" שבוע.
אני הייתי מהמר שבמקרה הטוב עבד 20 שעות לפני התערוכה.
למרות שאני מאמין באימרה שיום יפה רואים בבוקר, אני עדיין מאמין שלרמקול יש פוטנציאל ויהיה שווה לבדוק אותו אחרי 200 שעות.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
אני לא מבין למה רן לוי מקבל פה "פוסט מיוחד" .
יכל להביע דעתו כמו כל אחד .
לדעתי, צודקים המציגים שסרבו להשתתף בפסטיבל.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113

חולק על עמדתך, אי אפשר להתעלם משני דברים עיקריים:
א. רן לוי הוא אושיה בעולמנו, כתיבתו ססגונית ומרתקת.
ב. לאחר המאמר שכתב מר לוי בו "הכין" אותנו לתערוכה אני מניח שרבים (אני בינהם) רצו לדעת את חוות דעתו המלומדת על הסטאפים השונים שהוצגו (זו גם נקודת השוואה מצויינת לרובנו).

לסיום, אני חולק על דעתם של מציגים שסרבו להשתתף בסשן, אך זו זכותם המלאה. האם הדבר פעל לטובתם, אני בספק.

נערך לאחרונה ב:

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
חולק על עמדתך, אי אפשר להתעלם משני דברים עיקריים:
א. רן לוי הוא אושיה בעולמנו, כתיבתו ססגונית ומרתקת.
ב. לאחר המאמר שכתב מר לוי בו "הכין" אותנו לתערוכה אני מניח שרבים (אני בינהם) רצו לדעת את חוות דעתו המלומדת על הסטאפים השונים שהוצגו (זו גם נקודת השוואה מצויינת לרובנו).

לסיום, אני חולק על דעתם של מציגים שסרבו להשתתף בסשן, אך זו זכותם המלאה. האם הדבר פעל לטובתם, אני בספק.

אלה שסירבו להשתתף בבוחן,
חששו שיש להם מה להפסיד,
לאו דווקא מחוסר ביטחון פשוט סמכו
על המערכת ולא על טעמו של הבוחן.

נערך לאחרונה ב:

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
רן כתבה לעילה ולעילה,
גם מי שלא יצא לו להיות נוכח בתערוכה,
אחרי כתבה ותיאור לפרטי פרטים,
כאילו היה ,שמע, התרשם וחווה את החוויה,
חן חן.

אורחכתום

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
אם ננתח את מה שאתה אומר אז ה926 לא יצא לפני עשור כמו שרשמת.אז לפי דעתי אתה מדבר דברי אבל ככה זה ידידי כל ילד הופך למומחה או כמו שרשום חבר "מתחיל"

אז אני מבין שגם לטעמך המערכת שבסופה היו סביב הארייס סראט היתה הטובה בתערוכה?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אולי בגלל שרן לוי ערך מבחנים והשוואות כאלו כעיתונאי לפני שרבים מכאן חלמו להכנס לתחביב. מזכיר לי איזו הצהרה מפעם של זמר ישראלי: "למה מי זה מייקל ג'קסון"...

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43

בזכות כישוריו הקודמים של רן לוי הוקנה לו התואר "כתב ליומיים " לצורך התערוכה
וככזה ראיתי שהגיע מצוייד בבלוק כתיבה ושוחח ארוכות עם המארגנים בשעה הראשונה של היום הראשון.
אני מניח שהוזמן לצורך העניין היות והיה מי שחשב שנכון להשמיע דעתו בנפרד.
דעתו לא נכונה או צודקת יותר משל אף אחד אחר, וגם אני חולק עליה בחלקים גדולים בהתרשמותי.

מי שסירב לחשוף את עצמו כנראה לא רצה לשים עצמו במידרג ציונים, שכן לא זאת היתה מטרת התערוכה
ומה שבדיעבד למעשה קרה במהלך סיכומו של רן לוי
האם צודקים ? בהחלט.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43

חברים,
רן השקיע מזמנו ומירצו וניסיונו וכושר כתיבתו והביא לנו יופי של כתבה.
כתבה מנומקת ולפי מה ששמעו אוזניו ולפי איך שהוא בודק מערכות שמע.
אני אומר לרן תודה גדולה, למרות שבחלק מהמייצגים אני שמעתי דברים אחרים.
שימו לב שרן מדגיש כבר בכותרת שמדובר על הניסיון המאוד ספציפי שהוא ערך בעזרת אותה הקלטה של פסנתר.

אגב, תודה עוד יותר גדולה למציגים שחשפו עבורנו את מרכולתם, ניסיונם וידיעותיהם.

(מה שכן, מאחר והתערוכה מוגבלת רק ל13 חדרים, אולי שווה לערוך סקר איזה מציגים אנחנו רוצים שיציגו שנה הבאה ולאלו שישיגו את מירב הקולות תנתן קדימות בזכות להציג)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

אתה חמוד אתה.
לאט לאט, תתחיל מעכשיו, תצבור נסיון ויכולת כתיבה מהסוג הזה, תכתוב בעיתון ביקורות רשמיות ותקבל הכרה כזו שגם אתה תקבל את העמוד הראשי.

בינתיים, רן נימצא במעמד כזה שאבוי לנו אם לא היה נמצא בעמוד הראשי. ולא סתם - לכבוד הוא לי.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
זה שרן כותב פה זה ערך מוסף וזה כבוד גדול והוא יכול להביע את דעתו כמו כל אחד פה ,רן הוא לא הנושא פה לכן אין בכלל מה להעלות את זה פה.
לגבי הפוקאל בתערוכה אני חושב שנעשה להם עוול הם חוברו למגבר משולב של איזוטריק ואין מה לעשות איסוטריק חברה מעולה "אבל" ואבל גדול לא בהגברה ,אלא בנגנים איזוטריק ידועה בבניה ותכנון של טרנספורטרים שנמכרים לכל חברה שמכבדת את עצמה אבל בהגברה הם פחות טובים..לי יצא לשמוע במינכן האחרון את ספינות הדגל שלהם GRANDIOSO וזה היה סאונד ממש זוועה אין ספק שזו חברה מכובדת אבל בטח לא בהגברה ,לכן דעתי השידוך פה היה מאוד בעייתי שעשה עוול לרמקול .

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
בינתיים, רן נימצא במעמד כזה שאבוי לנו אם לא היה נמצא בעמוד הראשי. ולא סתם - לכבוד הוא לי.

:בעד:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור