פיליפס 8404 – מסך LCD עם הילה צבעונית - ביקורת

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תתחדש.
האם כיילת את התמונה?
שווה "לשחק" גם עם מנגנוני הוידאו הדינמיים, לבטל או להפעיל אותם ולראות כיצד זה משפיע.

tkuma

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
היי ליאור, תהיתי אם יש לך תשובה עבורי... אני דיי אובד עצות בשלב זה ואינני יודע למי להפנות אצבע מאשימה: YES, אלקטרה או לעצמי?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
היי tkuma, את/ה צריך לבטל את מנגנון החלקת התנועה במסך (100Hz), הוא יוצר לפעמים את ההילה הזו סביב חפצים נעים.

Amikoace

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
הי ליאור ותודה על תשובתך המהירה.
היה אצלי טכנאי של אלקטרה וכייל את המסך - זה שיפר במעט את המצב של התמונה בשידורי YES
רציתי לשאול - האם אתה ממליץ עבור מסך זה לעבור לממיר hd? מה שבעיקר מעניין אותי זה דווקא שידורי ה sd (שעדיין אינם באיכות טובה). שמעתי דעות מנוגדות בעניין. האם יתכן למשל שהתמונה בערוץ 2 עם ממיר HD תהיה טובה פחות מאשר עם ממיר SD?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
איזה ממיר יש ברשותך כיום?

ש

שי_

אורח
שלום ליאור,

הלכתי לראות את ה 8404 בעקבות הביקורות הטובות שקיבלה אצלכם, אני מחפש מסך 42'' ומתלבט בינה לבין ה LG sl80,
ב 3 מתוך 4 החנויות התמונה שלה נראתה גרעינית ומפוקסלת באופן חריג והייתה התמונה הגרועה בכל החנות (אני מנחש/מקווה שהבעיה במגברי האות שבהם החנויות משתמשות), בחנות הרביעית הייתה תמונה לא רעה אם כי נראית חדה מידי בצורה חריגה, כמו כן קצת אנמית אל מול ה LG.

שאלתי היא, האם אכן ה 8404 מתאפיינת בתכונות הללו, בפרט אל מול ה LG או שמדובר בחיבור/כיוון נחות?

רוב המוכרים ממליצים עליה באמת בחום למרות שלראייתי כולם מדברים מפוזיציה.

תודה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה יכול להיות חיבור או כיול, קשה לדעת בלי להיות במקום.
כמו כן, יכול להיות שהפעילו את מנגנון החדות הנוסף במסך (מעבר לרגיל), מה שמסביר את החדות החריגה שראית (שפחות מתאימה לשידורי SD).

ש

שי_

אורח
ליאור,

ראשית תודה רבה על התגובה המהירה.
אני מתלבט מאוד (עדיין )-: ) בין ה 8404 ל LG SL80, מהם לדעתך ההבדלים ביניהם (בתחום איכות התמונה גם ב SD).

בחנות שראיתי את שתיהן ליד ה 8404 הייתה רק LG LH50YR, אני לא יודע האם היא דומה במאפייניה ל 80SL.

שוב תודה,
שי.

tkuma

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
היי ליאור,
ניסיתי לנטרל את ה-100Hz clear lcd וגם ניסיתי את Advanced Sharpness אבל לא ראיתי ממש שיפור :(

Amikoace

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
הי ליאור, ושוב תודה על תשובתך
יש ברשותי ממיר סטנדרטי SD כחול של יס. ניסיתי להתקרב ולראות את מספר הדגם אך לא הצלחתי
האם יש הבדלים בין דגמים שונים? האם הטכנאי צדק לגבי העניין שדווקא חיבור הסקארט האופטימאלי איננו RGB כי זה, לטענתו, מציג תמונה חדה מדיי ודווקא פוגע באיכות התמונה ב-SD?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
tkuma, תבטל את HD NATURAL MOTION לגמרי.
Amikoace, מה שהטכנאי אומר, זה שכאשר מחברים דרך חיבור נחות יותר, כמו קומפוזיט למשל, בגלל שהוא מעביר פחות פרטים, התמונה נראית חלקה יותר...

tkuma

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
היי ליאור, ללא המנגנון זה נראה ממש גרוע, כאילו אין רצף נורמלי של תמונות, ולפעמים זה נראה כאילו התמונה רועדת :( התופעה ידועה במסכים הללו או שזה נובע כתוצאה מהממיר? הסיבה היחידה שקניתי את הטלויזיה זה בגלל התמונה החדה והחלקה שהבדילה אותה משאר הטלויזיות שראיתי עד אז... בלי המנגנון הייתי באותה מידה רוכש טלויזיה פחות יקרה

פ

פיליפס

אורח
אולם תצוגה לפיליפס

לידיעתכם, אולם תצוגה לפיליפס נמצא בבית מילה במשכית 33 בהרצליה.

עדי

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום ליאור,
קניתי את ה-42/8404. יש ל כמה שאלות:
1.כתבת שהמסך עושה עבודה טובה במתיחת התמונה מ-3:4 ל-16:9 : "התמונה חותכת בצד העליון והתחתון ומעט בצדדים". אני מחובר ליס מקס .HD בהגדרות של הממיר אני בוחר FILLER BOX ואז התמונה חתוכה משמעותית בצדדים וללא עיוותים. כשאני לא בוחר ב- FILLER BOX והתמונה מתוחה על כל המסך, מצב אוטו והמצבים האחרים של פורמט התמונה לא משנים דבר (פרט ל MOVIE EXPAND שחותך תרגום) והתמונה נראית על כל גודל המסך בלי לחתוך. באיזה מצב הגעת למה שכתבת?
2.לא הצלחתי להגיע למצב כיול צבע פנים טבעי לחלוטין לא ע"י כיול הTINT ולא ע"י כיול הצבע ע"י הסליידר. בשידורי אולפן ובסרטים מסוימים צבע הפנים אדום מידי לטעמי. לא מוצא אפשרות לכיול ידני לכל צבע בנפרד. CASTOM TINT לא פעיל (אפור) הבנתי מספר ההדרכה שאפשר לכייל רק בשידורי NTSC האומנם כך?
3. המתקינים של פיליפס אמרו שאם אני אתחבר מחיבור הסקרט של הממיר לכניסת סקרט EXTERNAL1 של הטלוויזיה אקבל תמונה ללא עיוותים בשידורי ה SD- האם זה נכון?
תודה עדי סגל

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
1. האם הגדרת בממיר מסך 16:9 ?
2. יכול להיות שזה פעיל רק כשנבחר מצב תמונה מסויים (נניח לא בדינמיק אלא במצב USER)
3. הממיר ימשיך להוציא תמונת 4:3 (שהטלויזיה תמתח) או 16:9 כאשר השידור הוא כזה (ואז לא תתבצע מתיחה).

א

אורח

אורח
איך ה 8404 לעומת SONY W5500?

איך ה 8404 לעומת SONY W5500?
שתיהן נסקרו באתר אך לא ראיתי כל התייחסות להבדלים/יתרונות/חסרונות ביניהן.
מי עדיפה לדעתך (בהתעלם מהמחיר)?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ל- W5500 יש שחורים טובים יותר, ל- 8404 יש מצב אוטומטי של מתיחה חכמה + תאורת אמבילייט.
בגדול, שני המתחרים ראויים, יש כאן גם ענין של טעם אישי (איזה "אופי תמונה" אתה מעדיף).

מ

מייק

אורח
בעיית פסים מתגלגלי לרוחב ואי קריאת קבצי AVI

ליאור שלום!
רכשתי 8404 42" . לאחר התלהבות חזקה מאוד של כמה שעות התחלתי לזהות דברים שלדעתי לא ראויים לטלויזיה ברמה הזאת.
אני מתרשם שאתה שולט בדגם הזה ולכן מאוד מבקש ממך לסייע לי בפתרון של 2 בעיות: 1. פסים מתגלגלים לרוחב המסך בעיקר על צבע אדום, ירוק או כחול ברוב הערוצים אך לא בכולם. בעיות שידור?? 2. קבצי AVI לא מנגנים כלל וזה מעצבן במיוחד כי זה היה אחד הסיבות לקנייה. טלויזיה רואה את הסרט אך לא מנגנת.
תודה רבה מראש.
מייק

א

אורח

אורח
היי ליאור.
קודם כל - תודה רבה על הביקורת האיכותית שעזרה לי בבחירת המסך שלי.
דבר קטן שמפריע לי זה שבכל פעם שמדליקים את המסך, מופיע הלוגו של PHILIPS למשך כמה שניות ולא ניתן בזמן זה לראות כלום (חוץ מהלוגו) או להעביר ערוצים. האם יש דרך לבטל זאת כך שמיד עם ההפעלה אפשר לראות את הערוץ או שהמסך מבצע כל מיני פעולות איתחול ולכן לא ניתן לעשות דבר?

תודה,
רונן

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא יודע אם ניתן לבטל זאת, נסה לברר עם התמיכה הטכנית של אלקטרה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור