פיליפס 8404 – מסך LCD עם הילה צבעונית - ביקורת

פ

פבל

אורח
גם לי יש בעיה של הילה סביב חפצים נעים

הי ליאור,
גם אני רכשתי את הטלויזיה בגלל הביקורות הטובטת ששמעתי.
חיברתי את הטלויזיה ל-yesMaxHD דרך HDMI ובערוצי HD רואים טוב מאוד.
בערוצי SD אני רואה מריחות סביב חפצים נעים, במיוחד על רקע שחור. נדמה לי שזה מה ש-tkuma מדבר עליו.
לא הצלחתי לבטל את התופעה במשחקים עם ההגדרות.
האם ייתכן שמדובר בפגם בטלויזיה? או אולי בתשתית yes שהתקינו אצלי? למי כדאי לפנות?
תודה
פבל

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תבטל את מנגנון החלקת התנועה, הסברתי על זה היכן שהוא בשרשור.

מ

מוטי777

אורח
צפייה ללא ממיר בכלל

שלום ליאור,

מאוד התלהבנו מהתגובות על הטלויזיה ורצינו לדעת אם נצטרך לרכוש ממיר (YES/HOT) או שנוכל להמשיך ולצפות בשידור האנלוגי של HOT?

אודה לך על התשובה.

מוטי

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נכון להיום, תוכלו לעשות זאת, אבל כדאי שתדעו כי הוט מתכוונת לסגור את השידור האנלוגי ולעבור לדיגיטלי בלבד.

א

אורח

אורח
PC Mode

ליאור שלום, לאחרונה רכשתי טלויזיה מסוג זה ויש לי בעיה בחיבור המסך למחשב.
כאשר מחברים את המסך למחשב (במקרה שלי באמצעות כבל HDMI) ובוחרים במצב PC MODE
התמונה מאבדת מס' סנטימטרים לא מבוטל מגודל המסך וזאת למרות שרזולציית המסך המוגדרת במחשב היא 1920X1080 ניסיתי לשנות את פורמט התמונה (שאר המצבים למעט Unscaled) אך המתיחה שמושגת היא רק של החלק האנכי של התמונה וכך נוצרת תמונה מעוותת. כאשר מבטלים את מצב PC MODE מתקבלת תמונה גדולה יותר אם כי עדיין נשארים מס' סנטימטרים לא מנוצלים במסך אך במצב זה לעיתים התמונה נהרסת וגווני המסך הופכים לירוק, הדבר נפתר כאשר משנים את המקור (לדוגמא עוברים לחיבור הכבלים ואז חוזרים לחיבור המחשב).עדכנתי את קושחת הטלויזיה ואני משתמש בדרייברים העדכניים ביותר לכרטיס המסך שלי. אשמח לדעת באם מדובר בבעיה נקודתית במחשב/טלויזיה שלי או שכך זה אמור להיות.

א

אורח

אורח
מנסה לחבר מכשיר וידאו/dvd של lg לא מקבל שום תגובה מהטלביזיה
האם אפשר לסייע?

amiros09

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
8404 42 - שאלה

ליאור שלום,

קניתי לפני שבועיים את הדגם הזה , ויש לי תופעה מוזרה, לפעמים הסאונד מגיע אחרי התמונה, וגם התמונה זזה לא בתזמון הנכון, או מהר מדי או לאט מדי - לא ברור.
התופעה מתרחשת גם בניגון סרט בדי וי די וגם בסתם שידור רגיל של הוט.

האם יש הסבר לתופעה ? ואיך ניתן לסדר אותה ?

תודה רבה,

אמיר

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תבדוק לגבי נטרול מנגנון החלקת תנועה במסך, פרטתי לגבי זה בשרשור, בצע חיפוש.

puzman

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
התלבטות

ליאור שלום,

אני מעוניין לקנות טלויזיה LCD ואני מתלבט בין 8404 של פיליפס לבין LG 42LS80
האם ההבדל בניהם הוא כזה גדול ששווה להשקיע עוד 600-500 ש"ח?
מה כדאי?

בנוגע למנגנון החלקת התמונה של פיליפס 8404, האם התמונה נראית כאילו היא צולמה במצלמה ביתית? (כי לאחי יש LG סקארלט 70 ורואים אצלו ככה.)

בנוגע לגודל מסך, המרחק אצלי בסלון בין קיר לקיר הוא 3.8 מטר, ואני רוצה מסך גדול, האם 42 זה מספיק או 47? אם קונים מסך גדול מידיי זה פוגע באיכות הצפייה?

סליחה על כל השאלות, פשוט זה המסך ה-1 שלי ואני לא רוצה להתאכזב...

תודה מראש,

אור.

shamird

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,
קיים אצלי ה-8404 בגודל 42" . העליתי בפורום בעייה של צבע דהוי מזווית צפייה,של מעל ל-100 מעלות. נאמר לי שישנה תקלה.היות ובדקתי את המסך במספר חנויות והתקלה לא מופיעה שם. לאחר מספר פניות לאלקטרה, הגיע אלי מנהל התפעול של החברה וטען שאין תקלה וצבע דהוי בזוויות כאלו זו תופעה שכיחה למסכי LCD.לגבי העניין שהתופעה לא מופיעה בחנוית החשמל המשווקות את הדגם- הוא טען שהתצוגה שם מצויידת במגברים. לדעתי, באלקטרה מנסים לנפנף אותי.כעת אני נמצא בשלב של הליכי תביעה למול החברה.האם יש למישהו בפורום בעייה דומה ואם כן איך הוא מתכוון להתמודד מולה ? אשמח לקבל מכם תגובות בנושא. תודה.

א

אורח

אורח
הוספת אלחוטיות לטלויזיה

קיניתי את הדגם הנ"ל לפני שבוע, המתקין מאלקטרה אמר לי שבקורב פיליפס תוציא USB wifi dongle שיתאים לטלויזיה , חקרתי ברשת ובשסוף הגעתי ללינק הזה:

http://www.philips.com.hk/c/tv-and-monitor-accessories/pta01_00/prd/en/

משהו נתקל בזה? יודע היכן אפשר לקנות? האם הוא יעבוד על ה-8404?

תודה מראש

shamird

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
נראה שזה מתאים רק לטכנולוגיית LED

ר

ראם

אורח
בעיה?

ליאור שלום
רכשתי לאחרונה את הפיליפס 8404 42 ", אל הטלויזיה מחובר ממיר yeshd עם חיבור hd של yes
יש לי בעיה בצפייה בערוצי הטלויזיה הרגילים ערוצים 11 22 ו- 10 רואים ממש לא טוב, האם תוכל לעזור בכיול?
בעיה נוספת היא שכאשר אני מעביר ערוץ לוקח למסך מספר שניות עד שמופיע הערוץ הרצוי, האם הבעיה היא בממיר?
אשמח לתשובה
ראם

tefi

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
קריאת קבצי וידאו

היי,

למעלה משנה אני קוראת את הסקירות באתר, ונהנית מאוד מהמידע העדכני והמובהר בצורה ברורה וקולחת.
לאחר קריאת הסקירה על פיליפס 8404 רכשתי במרץ 2010 את הTV בגודל 37.

בתקופה האחרונה נתקלתי בבעיה שאיני מצליחה לפתור:
אני משתמשת ביציאת ה USB כדי לראות סרטי AVI באמצעות DOK, והטלוויזיה קוראת את הקובץ בצורה מושלמת, כולל כתוביות בעברית.
לאחרונה, בחלק מן הקבצים מופיעה לי בעיית סינכרון בין הקול לתמונה, לאחר כ10 דקות של צפייה.
האם מדובר בצורך להוריד עדכון מסויים? בעיית מקודדים?
האם בכלל ניתן לפתור בעיה זו?

בשיחה עם שירות הלקוחות הם רוצים לקחת את הTV למעבדה, ואני בעצם לא רוצה שהיא תעבור ידיים... :מבולבל:

אני מודה לך מראש על תשובתך.

shamird

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
צבע דהוי מזווית צפיה מעל 100 מעלות-הבעייה נפתרה

לשמחתי הבעיה של שינויי צבע מזוויות שונות נפתרה. פשוט ביצעתי החלפה למסך 47 אינצ' מאותו דגם .תודה לאלקטרה.

א

אורח

אורח
תופעה של שני פסים שחורים מטושטשים לאורך הממוקמים בשליש מסך
ני טלויזית פיליפם 42 lcd fhd. מלפני כשנתיים וחצי . טכנאי הוט החליף ממיר הוסיף איזולטור ולא עזר. הבעיה חריפה בתמונה על רקע בהיר כגון משחק כדורגל.

גונן

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
42PFL8404.

הי,

יש ברשותי מכשיר שבנדון.

יש לי קובץ HD של סידרת LIFE מערוץ 1 בפןרמט MPEG-4.

במחשב נייד הקובץ מנגן כמו שצריך.

ניסיתי לראות בטלביזיה דרך ה -USB ללא הצלחה (יש רק קול ללא תמונה)

ניסיתי ע"י ניגון ב DVD של פיוניר גם כן ללא הצלחה (רק קול ללא תמונה)

איפה אני טועה.(sad)

תודה מראש,
גונן

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור