פיוניר SC-LX901 - רסיבר הדגל במבחן

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
צור קשר לוי

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
לכל החברים כדי לקרוא את התכונות שפיוניר מפרסמת כאן
32BIT /384KHZ
לממרים
כדי לנגן את DSD 11.2 חייבים את מקסימום

כל הליין של פיוניר
LX901 נמצא ממש בהתחלה

תהנו

ניתן לקרוא באתר הגרמני AREA DVDלגבי נתוני הדאק שטמון ברסיבר פיוניר 901

http://www.areadvd.de/tests/update-pioneer-bringt-neue-sc-lx901sc-lx801sc-lx701-mehrkanal-receiver/

בגרמנית
Im Gegensatz zu den kleineren SC-LX-Modellen (SC-LX501) und den VSX-Modellen setzt Pioneer bei den drei neuen großen Mehrkanal-Receivern der SC-LX-Baureihe nicht auf den AKM 384 kHz/32-Bit DAC, sondern auf einen besonders hochwertigen ESS Sabre Ultra-DAC, der nun auch die 384 kHz/32-Bit (studiotauglich) Auflösung/Bittiefe offeriert. Zwei ESS-D/A-Wandler im Parallelbetrieb werden in allen drei neuen Top-Modellen eingesetzt

מתורגם מגרמנית לעברית

בניגוד SC-LX-הדגמים הקטנים יותר (SC-LX501) ומודלי VSX אינו קובע פיוניר בשלושת מקלט רב ערוצית הגדול החדש של סדרת SC-LX על kHz AKM 384/32-bit DAC, אבל על צבר מחוספס ESS בדרגה גבוהה במיוחד Ultra-DAC, אשר כוללת כעת את 384 kHz / 32-bit (כיתת סטודיו) עומק הצעות החלטה / קצת. שני ESS D / A ממירים הפועלים במקביל משמשים בכל שלושת הדגמים המובילים החדשים.

901.png

תמונות מצורפות

• 901.png
    901.png
    KB 487.9 · צפיות: 420
נערך לאחרונה ב:

yaronn

כתב האתר
מעורבות
41
נקודות
28
היי איציק, SONYES,
אני מאוד מקווה שזה לא יתפרש לא נכון וכמו שכתבתי קודם אני ושאר הקוראים בהחלט מעריכים את המאמצים.

לטובת העיניין, ישנה טעות חוזרת ואני מניח שבתום לב לגביי הממירים הנמצאים בכל אחד מהדגמים החדשים של פיונייר.
בלינק שצירפתי מטה המוביל למסמך הרשמי של פיונייר בשם"AV RECEIVERS REFERENCE GUIDE" מתואר בדיוק איזה ממיר יש לכל אחד מהדגמים. (עמוד מס' 5 + עמ' מס' 30)

כפי שתיראו, בדגמים הגבוהים קרי, LX-701-901, הממיר הינו ESS SABRE32 התומך עד לרזולוצייה של 192 KHZ
אותו הממיר בדיוק המופיע בדגם ה-89 LX ועוד דגמי פיונייר נוספים.
בדגם הנמוך יותר, קרי, LX-501 (ובמספר דגמים נוספים מתחתיו) ישנו ממיר D\A של AKM DAC (שנחשב שונה בסאונד מהESS במידת מה ) אשר תומך ברזולוצייה של עד 384 kHz/32-bit.
זהו המסמך הקובע ולא שום דבר אחר אשר מופיע במקומות שונים ומקבע טעויות כאלו ואחרות.

לינק למסמך: (בנוסף מצורפות תמונות)
http://www.pioneer-audiovisual.eu/s...es/reference_guide_sc-lx-av-receiver_2016.pdf

המסמך מתאר בפרוט רב (כ-40 עמ') כל פיצ'ר ופיצר ברסיברים של פיונייר - בהחלט שווה קריאה למי שיש רצון או סבלנות ורוצה להחכים קמעה.

BTW, החל מעמ' 33 והלאה מצורפים הSPEC הרשמי לכל דגם (אשר ציטטתי בהודעות קודמות) ואלו הם הנתונים הרשמיים המצויינים באתר הרשמי של פיונייר.
בקיצור, מסמך העושה סדר בכל הבלאגן. :)

ד.א
אותה אינפורמצייה מצויה בכל אחד מהלינקים לTECH SPEC אשר צירפתי קודם אך מסמך זה הינו האוטוריטה הרשמית מפיונייר ואמור לחתום את הדיון.

אני מקווה שהצלחתי לעזור לדיון בנופך חיובי על מנת לקבל את האינפורמציה המדיוייקת לשביעות רצונם של כל חבריי האתר.

שלום עולמי :)

תמונות מצורפות

• Pioneer-Refrence Guide-AV-2016.PNG
    Pioneer-Refrence Guide-AV-2016.PNG
    KB 205.1 · צפיות: 515
  • Pioneer-Refrence Guide-AV-2016-2.PNG
    Pioneer-Refrence Guide-AV-2016-2.PNG
    KB 357 · צפיות: 488
  • Pioneer-Refrence Guide-AV-2016-3.PNG
    Pioneer-Refrence Guide-AV-2016-3.PNG
    KB 179.8 · צפיות: 502
נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
מהכרות רבת שנים עם האתר הגרמני AREA DVD הוא אינו טועה. במידה וקראת את הנכתב, הם מדגישים בדיוק, מהם הממירים הטמונים בסדרת הרסיברים החדישה של פיוניר.

הממירים הקיימים ב 901 תומכים ב 384-32bit כיום זה ללא נחשב לממיר ייחודי.
בחנתי עוד מגברים שונים שתומכים ב DSD-11.2 וגם בהם מודגש שהם תומכים. ב 384-32bit.

פיוניר מצהירה שהיא הכניסה את הממיר בעוד מגברים בליין החדש 2016.
כגון... מגבר Pioneer a-70ae החדיש. שגם הוא תומך ב DSD 11.2

אם אני פוגע באמינות האתר, משמע שכל האתרים והכתבים שטוענים את מה שאני טוען, כאשר הסימוכין שלי. הם מידע טכני, שיחה עם מנהל המותג בישראל לשם ברור, ועוד טיול קטן לבדיקה סוגרת באתר הגרמני AREA DVD. ושם מה לעשות.. אתה טועה. ואני צודק. ואני וגם הם צודקים.

תראה ידידי היקר. אין לעניין להתייחס לטענות שהגיבוי היחיד להם הוא דף בודד מקסימום שניים, שבהם יכולה לחול טעות. וטעויות קורות, אני מבין למה אתה מתכוון, ואני מבין מהיכן מגיעה הטענה שלך, ואכן לשיטתך אתה צודק, יש בעיה בנתונים. אך מכוון שבלתי אפשרית טכנית ליצר מערכת התומכת ב DSD 11.2 ב 384-32bit והרסיבר הזה כן תומך, משמע.. הנתונים שבידך מטעים אותך.

שים לב.... גם ESS SABRE מצהירים על התמיכה.

סברה 384.png

תמונות מצורפות

• סברה 384.png
    סברה 384.png
    KB 466.8 · צפיות: 459
נערך לאחרונה ב:

yaronn

כתב האתר
מעורבות
41
נקודות
28
איציק ידידי,

בוא נסכים שלא להסכים.....
הטעות היא לא טעות הדפס כלל, הנתון מפורסם כבל עם ועדה ב-5 מקומות שונים במסמך ומתאר את השינויים בכל דגם ודגם בסדרה. האם זה הגיוני שרק בדגם הזה יש טעות ובשאר אין??? לא סביר.
בוא לא נשכח שזהו המסמך הרשמי שהיצרן משחרר עבור המוצרים שלו ואם ישנם טעויות אז רוב הסיכויים שהם נמצאים באתרים ולא אצן היצרן (למרות שיש אופציה כזאת אבל היא נדירה).

אבל היי, אם נוח לך להאמין אחרת-סבבה!

אם תקרא בדיוק רב את מה שאתה בעצמך צטטת, תבין למה....
ההמרה ל384 KHZ אכן קיימת באימפלימנטציה של הציפ' אבל רק דרך I2S.....(פסקה שלישית משפט אחרון בציטוט שלך)
".......The ES9016 SABRE32 Ultra DAC supports up to 384kHz PCM data via I2 S"

ד.א, זה ללא קשר כלל להמרת DSD.....
אשמח שתראה לי טעויות כי אני דיי בטוח שאין כאלו כלל. (אבל תמיד אשמח ללמוד:)

למען האמת, נראה לי שמיציתי את הדיון (סתם גוזל זמן מיותר ללא ערך) וכל אחד שיאמין באמת שמוצאת חן בעיניו (או של היצרן)
ד.א
אשמח לדבר איתך בטלפון על זה...מוזמן לטלפן

נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איציק ידידי,

בוא נסכים שלא להסכים.....
הטעות היא לא טעות הדפס כלל, זה המסמך הרשמי שהיצרן משחרר עבור המוצרים שלו. אבל היי, אם נוח לך להאמין אחרת-סבבה!
אם תקרא בדיוק רב את מה שאתה בעצמך צטטת, תבין למה....
ההמרה ל384 KHZ אכן קיימת באימפלימנטציה של הציפ' אבל רק דרך I2S.....(פסקה שלישית משפט אחרון בציטוט שלך)
.......The ES9016 SABRE32 Ultra DAC supports up to 384kHz PCM data via I2 S

ד.א, זה ללא קשר כלל להמרת DSD.....
אשמח שתראה לי טעויות כh אני דיי בטוח שאין כאלו כלל. (אבל תמיד אשמח ללמוד:)

למען האמת, נראה לי שמיציתי את הדיון (סתם גוזל זמן מיותר ללא ערך) וכל אחד שיאמין באמת שמוצאת חן בעיניו (או של היצרן)
ד.א
אשמח לדבר איתך בטלפון על זה...מוזמן לטלפן

מעולה. נסכים שלא להסכים.

אתקשר בשמחה, לכשאתפנה.
בידידות איציק.

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
איציק , שאפו על הכתבה.
למרות שאני לא איש של קולנוע ביתי אלא נטו איש של דו ערוצי נהניתי לקרוא את הסקירה/הכתבה .
כתבה קולחת , מושקעת ומחכימה.
תודה רבה .

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
AKM זה ממיר נחות? :)

Metronome בנוי על AKM, למיטב זכרוני גם Esoteric

zaviv

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
איציק כל הכבוד על הסקירה !!!(ורד)(ורד)
שמחתי לשמוע שפיוניר ממשיכה לייצר מכשירים ברמה הגבוהה ביותר (דבר שלא היה בטוח בעת רכישת החטיבה ע"י אונקיו)
אני כרגע עם ה- 89 מרוצה עד השמים מהשדרוג שעשיתי באדיבותו של זוהר מהחנות המתמחה ארמאגדון
כפי שנאמר לאחרונה הרסיבר עודכן לאחרונה ועשיו הוא מציג DTS X לי באופן אישי הוא מספק את הסחורה.
נהנתי מאד מהסקירה
אביב

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
איציק
כף לקרוא את הסקירה הממצה :אצבע מורמת
לדעתי פיוניר הם מלכי הרסיברים.
היה לי בזמנו LX70 רסיבר על.
אך השליטה בו הוציאה אותי מדעתי.
עברתי למרנץ :rolleyes:

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
אני י דווקא די מסתדר עם ה70 אולי אני לא דוגמא עם כל הרסיוורים שלהם שהיו אצלי....
אבל אתה צודק לעיתים להגיע לinput מסויים אתה צריך ללחוץ על שני כפתורים במקביל!!!!!
אבל מה שכן לא מצאתי עד עכשיו היכן הvideo select שלו ....

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
אני י דווקא די מסתדר עם ה70 אולי אני לא דוגמא עם כל הרסיוורים שלהם שהיו אצלי....
אבל אתה צודק לעיתים להגיע לinput מסויים אתה צריך ללחוץ על שני כפתורים במקביל!!!!!
אבל מה שכן לא מצאתי עד עכשיו היכן הvideo select שלו ....
אתה שמבין עדיין לא מאתר פיצ׳ר מסויים.
היה לפני הפיוניר אונקיו ועכשיו המרנץ.
קל מאוד להסתדר איתם.
פיוניר נשארו חכמולוגים השליטה בהם קשה עד הזוייה.
אך עדיין לעניות דעתי הם הטובים ביותר.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אתה שמבין עדיין לא מאתר פיצ׳ר מסויים.
היה לפני הפיוניר אונקיו ועכשיו המרנץ.
קל מאוד להסתדר איתם.
פיוניר נשארו חכמולוגים השליטה בהם קשה עד הזוייה.
אך עדיין לעניות דעתי הם הטובים ביותר.

הרסיברים של פיוניר הם עתירי טכנולוגיה ופיצ'רים. מטבע הדברים שהם יהיו לא פשוטים לתפעול.
הדור האחרון ה901 מגיע עם מערכת תפריטים, וGUI חדישים ונוחים לתפעול. ל'מרות שהרסיבר השתבח בעוד מערכות הפעלה.

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
אין הרבה מה להסתבך בשביל להכנס לתפריט אתה חייב ללחוץ כפתור receiver בהתחלה ואז ללחוץ על מניו במשולש הכפתורים במרכז
השמאלי הוא אודיו הימני וידאו תוך כדי שמיעה וצפייה ואילו התחתון שמאלי זה המניות הראשי המסך זו כל התורה
פשוט לוחצים על אינפוט ושוכחים להחזיר ללחוץ על רסיוור לפני בקשת תפריטים

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
אין הרבה מה להסתבך בשביל להכנס לתפריט אתה חייב ללחוץ כפתור receiver בהתחלה ואז ללחוץ על מניו במשולש הכפתורים במרכז
השמאלי הוא אודיו הימני וידאו תוך כדי שמיעה וצפייה ואילו התחתון שמאלי זה המניות הראשי המסך זו כל התורה
פשוט לוחצים על אינפוט ושוכחים להחזיר ללחוץ על רסיוור לפני בקשת תפריטים
מת על ההסבר שלך...
:);):confused::mad::מבולבל::(

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
בגלל זה אני לא טורח

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
צלצל אלי במה אתה מתקשה 0505686382

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור