GPS עזרה - קניית Gps

amirf

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אז ככה,
מעולם לא היה לי או למשפחתי מכשיר Gps וכעת אנחנו רוצים לרכוש אחד.
אני יציין כי אין לי ממש מושג אודות המכשירים ואיזה מכשיר עדיף על משנהו... מה שכן אני רואה שחברת Mio די פופולרית..

מבחינתי יש מספר דגשים חשובים בנוגע למכשיר:

1. אמינות - הפונקציה הכי חשובה במכשיר לטעמי. שיהיה אמין ויקח אותי ליעדים בדרך המהירה הקצרה והנכונה, שידע לחשב מסלולים דרך הכבישים הידועים והטובים ביותר. בנוסף, אני לא רוצה שהמכשיר "ישתגע" לי באמצע הדרך ויתבלבל עם מסלולים או יביא אותי לצד השני של העיר. אני מבין שיכול להיות שיהיו למכשיר,לעיתים רחוקות, גליצ'ים בגלל מזג אוויר או לווין תקול אבל שלא יקרה לעיתים קרובות.
2. אחריות - כמו כן, אני מעוניין במכשיר מחברה רצינית ואחראית שאם יקרה משהו כמובן המכשיר יזקה לטיפול הולם.
3. נוחות - אני לא מתמצא בכל סוגי המפות (לפי מיטב ידיעתי Igo שולטים כרגע ?) אך חשוב לי שהמפות יהיו ברורות ונוחות לקריאה (שהפונט יהיה גדול וקריא) וכן שתוכנת הסאונד תהיה מסונכרנת היטב ושלא יקרה מצב שהמכשיר אומר לי ימינה ואין כלום או שפתאום יהיה שם אין כניסה (נכנס חזרה לאמינות...)

מבחינת תקציבית ושימושים:

א. המכשיר ישמש בעיקר לניווט בערים וכמובן שחשוב שהוא יהיה מסוגל לתפקד כראוי מחוץ
לערים. לגבי חו"ל - אמנם אני לא נוסע כל חודש לחו"ל אך חשוב שידע לתפקד גם בחו"ל.
ב. אני רוצה מכשיר ניווט פרופר. לא צריך תוספות כמו נגני Mp3 Mp4 ודברים כאלו או אחרים.
כמובן שתוספות כמו שמירת מסלולים מראש הם חיוניים.
ג. התקציב גמיש - 1000-2000 ש"ח - אני מעדיף להשקיע כסף ולקבל משהו איכותי.

אני מודה מראש לכל העוזרים,
אמיר.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בקשר לתקציב - קשה לי אישית לראות יתרון להשקיע סכום גדול עבור מכשיר ניווט, כאשר ניתן להשיג מכשיר ניווט מספק ב כ 800 ש"ח שתי אפשרויות שבדקנו בעבר (המחיר כאמור התעדכן מאז למחיר העיל) שיתאימו לכל הדרישות

http://www.dtown.co.il/articles/490.html
ה QUE שמשוווק ע"י חי המשווק בארץ של מוצרי LG

http://www.dtown.co.il/articles/471.html
ה NOVOGO שמשווק ע"י בנדה המשווק של סנדיסק ו WD

שני המכשירים עם מסך 4.3'' שצריך לספק (לא הייתי לוקח מסך גדול יותר זה הופך את המכשיר למסורבל וגדןל)
שני המכשירים עם תוכנת IGO8 שנחשבת לתוכנה הטובה ביותר כעת בארץ וניתן להוסיף לה מפות לרוב המקומות בעולם.

חשוב לציין שבעתיד (עוד אין תאריך) צפוי להכנס נושא של ניווט לפי עומסי תנועה בזמן אמת בארץ וסביר שהמכשירים שיש היום לא יתאימו לכך. כמו כן ענק הניווט גרמין אמור להכניס מכשירי ניווט לארץ - אבל הוא מבטיח זאת כבר יותר משנה :)

amirf

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מכשירים אלו עדיפים על חברת MIO?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מכשירי MIO מוצלחים ועדיפים - אבל תוכנת הניווט שיש בהן לא נוחה ואני לא יכול להמליץ עליה. 
ראה מה רשמתי על התוכנה בסיקור הזה
http://www.dtown.co.il/articles/857.html

המכשיר לא רלונטי אבל התוכנה היא אותה תוכנה.

amirf

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
המכשיר לא בא עם התוכנה IGO? אם לא- איך התוכנה הזאת? כי ראיתי המון סוגים כמו:
IGO 8 , IGO AMIGO, IGO AUTOMOTIVE ואין לי מושג מה יותר טוב

שוב,
תודה מראש, אני ממש מעריך זאת.

shipm123

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אתר DEAL EXTREME
GPS מסך 4.8" מחיר 95 דולרכ 370 ש"ח
בלוטוס דו כווני - יכול לשמש כדיבורית ברכב.
שידור FM לרדיו
מנגן MP3 MP 4

הזמנתי - בדרך

amirf

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה על העזרה.

כרגע אני מתלבט בין:
MIO C320 + תוכנת ניווט I-GO8
במחיר של 1200 ש"ח

או QUE NQ501+ תוכנת ניווט I-GO8
במחיר של 1282

ואני די אובד עצות. אפשר קצת יתרונות וחסרונות (בתקווה שאין כל כך, בכל זאת הם נראו לי טובים) של השניים ומה עדיף מבחינת אמינות מכשיר ונוחות?

בתודה מראש.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ה C320 זה מכשיר ישן של MIO ושלא תבין נכון זה לא אומר שזה מכשיר רע להפך. לפני שנה ויותר מכשירי הניווט הייו הרבה יותר יקרים ולכן החברות הוציעו מכשירים יותר אמינים וטובים מהמכשירים שנמכרים היום. יתרון נוסף לדגם הזה שהוא נמכר עם תוכנת IGO-8 שנכשבת היום לטובה בארץ (מכשירי MIO החדשים נמכרים עם תוכנה לא נוחה לשימוש - כבר כתבתי על כך)

לגבי מכשירים של QUE - אני חוזר על ההמלצה שלי מכשיר בסביבות 800 ש"ח.

בשורה תחתונה ה C320 עם IGO-8 מכשיר מאוד מוצלח עם תוכנה טובה - אני חשבתי שכבר אין יותר להשיג במלאי, אם אתה מצליח למצוא אחד כזה והמחיר מתאים לך (לדעתי הוא הגיוני) לך על זה.

בהצלחה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור