אקוסטיקה עודף אקוסטיקה , והחן של החדר העירום עם נגיעות קלות

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אלדר, RP-1 (לפחות ע"פ הספר) נמצא בין פרה להגברה, נכון? וזה רכיב נוסף בשרשרת. ואם לכול רכיב יש השפעה (מבחינת הסאונד - גוון, מה שלא תקרא לזה מעבר לתפקיד היעודי שלו) - האם RP גם מביא איזה מה שהוא או שניטראלי לגמריי כעילו לא קיים (מלבד הטיפול שהוא אמור לבצע כמובן)?
תודה.
כן

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא מבין על מה ההתפלפלות , יש לי זוג כזה בשני מערכות שונות , לדעתי הרוב היו רוצים לשמוע כך .הייתרון הגדול של הלינגדורף שלדעתי הוא יודע לטפל בבאס יותר טוב מהמודרנים למיניהם ,קל לשימוש בלי צורך להיות מדען , משאיר את צליל הרמקול כמו שהוא או לםחות קרוב , והיו אצלי כבר מיטב המכשירים המתחרים , בנוסף ,אין לי כוח למחקר מעמיק כמו שדן ורן עושים , יואילו הזוג להביא מכשיר כל שהוא וינסו לעבור המכשיר הפשוט שלי , אשמח לרכוש (ושניהם חברים קרובים מאוד ) , רק שהרמקול שלי יותר טוב וכנראה גם החדר .
.

נערך לאחרונה ב:

issi

אוהב את התחום
מעורבות
178
נקודות
43
אם אתה מעוניין לבדוק אם ה RC "מקלקל" את הסאונד, תשווה בין מצב BYPASS ומצב ש הRC FLAT ללא כל פילטר כלשהו.
אני עשיתי זאת ולא מצאתי השפעה.
זה זניח לעומת מה שהחדר מעולל לסאונד.
פסח שמח

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אם אתה מעוניין לבדוק אם ה RC "מקלקל" את הסאונד, תשווה בין מצב BYPASS ומצב ש הRC FLAT ללא כל פילטר כלשהו.
אני עשיתי זאת ולא מצאתי השפעה.
זה זניח לעומת מה שהחדר מעולל לסאונד.
פסח שמח
זה נכון ! לא דרמה ,אפשר גם בלי כלום לשמוע יפה מאוד , אבל בכל זאת הדבר הקטו שהוא משנה הופך המערכת ליותר טובה

• Like
Reactions: arb

motorica

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
ISSI התכוון למשהו אחר

issi

אוהב את התחום
מעורבות
178
נקודות
43
ISSI התכוון למשהו אחר
נכון, אני תכוונתי לשיטה פשוטה לבדוק עם RC במצב FLAT כלומר ללא הפעלת פילטרים יש שוני בצליל לעומת הוצאותו משרשרת הסאונד בעזרת כפתור BYPASS שעוקף אותו ומבטל את השפעתו.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אי אפשר להפעיל בלי פילטרים , אפשר רק בייפס , וגם הוא שונה מהצליל אם עוקפים אותו לגמרי עיי חיבור כבל ישיר, בכל אופן החדר הוא הפואנטה למזלי , כנראה משהו במידות או בתקרה המונמכת העמוסה משאית של צמר סלעים,
עוד תגלית - הלקסמנים שלי עובדים טוב יותר 280 V (שנאי מבדל 100 קג של HP ) אתם פשוט לא מחפשים מספיק !

היום יום של מהומות מהעצבים של הפיגועים והקוקסינלים בממשלה המעופשת שלנו .

נערך לאחרונה ב:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
הלקסמנים שלי עובדים טוב יותר 280 V (שנאי מבדל 100 קג של HP )
מה הכוונה?
השנאי המבדיל מעלה את מתח הרשת ל-280 וולט AC ???

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
האם על הפתקית מאחורי המכשיר מצויין מתח עבודה כזה או ששוב אתה מהמר על חיי ציוד מעולה ?
כי אם אין התוויה למתח כזה שנות הלקסמנים שלך יהפכו לשנות כלב, שבע שנות עבודה בשנה קלנדרית אנושית.

נערך לאחרונה ב:

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
בהצלחה תהנה.

issi

אוהב את התחום
מעורבות
178
נקודות
43
אי אפשר להפעיל בלי פילטרים , אפשר רק בייפס , וגם הוא שונה מהצליל אם עוקפים אותו לגמרי עיי חיבור כבל ישיר,
כדי לבצע השוואה אכותית צריך:
1. הווליום חיב להיות זהה, המוח בתת מודע נוטה לחשוב שהווליום הגבוה הוא יותר טוב.( עקומת פלשר מונזון)
2. ההשוואה צריכה להיות מידית בלחיצת כפתור בנקודת ההאזנה, אם עובר זמן בהשוואה, וניסמך על זיכרון, ההשוואה לא תהיה טובה.
איסי

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
280 וולט למכשיר עם מתח נומינאלי 230 וולט.... לא טוב.
מה זה כבר משנה?...

במכשיר הזה אחוזי העיוותים כל כך נמוכים שלא ניתן לשמוע דבר חוץ מהמקור, וכשזה משעמם אפשר להוסיף דיסטורשן, ועכשיו אפשר לשמוע משהוא...

מה גם שזה מקטין את הפער בין המערכות, שזה גם סוג של נחמה.(ורד)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור