סתם שאלה האם אפשר לבנות בארץ מערכת במאות אלפי דולרים?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אוי אוי אוי.

"כשתהיה ילד גדול", שמע בנאדם- לבינתיים מי שמתנהג כמו ילד קטן זה אתה עם הגישה של החינוך הרוסי הנוקשה.

פה זה פורום, אפשר להיות בן אדם ולענות בהתאם. לא פלא שיש כאן הודעה ורבע ביום ואין דם חדש כבר שמונים שנה.

"או לשאול את עצמו מדוע קיבל תשובה כזו" - אז הוא יצא קצת טירון ירוק ושאל שאלה אבסורדית..... תאמין לי, היה עדיף לך לרשום "שאלה אבסורדית, מן הסתם שאם יש לך כסף אפשר הכל" - זה גם מעודן וגם מגעיל כמו שאתה אוהב, אך בצורה נעימה, מה רע?

אני עם ההרפתקאות איביי שלי מסיים (או שלא), אבל אני מקווה מכל הלב שלא אגיע להתעסק בפרטים הקטנים האלו...
אם לא תתעסק בקטנות האילו, פשוט לא תמצה את
היכולות של הרמקול היקר כה לליבך.
כמו שאמרת אתה ירוק בתחום ואתה יכול לבחור לשים מה
שאתה רוצה או ל סות ללמוד קצת מכל הפלצנים שפה,
תהנה

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
למתנוש תודה על התשובה.
אני יודע שזה שאלה קצת טיפשית אבל אני באמת לא יודע איך זה הולך תחום אודיו.
מכירות מחרים וכולי.
אז שאלתי.
לא צריך לריב ואני לא נעלב ואני ממש לא שם זין אני מקבל הכול כביקרות בונה אני כמעת בטוח ושלא התכוותתה לפגוע..
וזה טיפשי לפגוע במשהוא על גבי פרום
ובכלל..
אין לי עוד שאלות ונראה לי שאני כרגע יפסק להיות פעיל בשירשור אם אתם רוצים לדון על זה בשמחה אני פשוט יקרא..
ואם יש לכם איזה משהוא להגיד לי אני יענה אם לא אז לא כי זה נראה מדרדר קצת למקומות לא טובים.( לא רוצה שזה ירד לפסים אשים..)
ואני רק רצתי לשאול כי אני באמת לא יודע ואני ממש לא בא להסביר תעצמי או משהוא או מתבייש במה שיש לי ממש לא

HOBEZA

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
18
איזו תוקפנות סהכ בן אדם שאל שאלה,יש פה אנשים שחסר להם אקשן בחיים כנראה,מתנוש התגובה שלך על סף ההזוייה בו תלמד אותו לחיות וזהו חכם גדול.

נערך לאחרונה ב:

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום מתן(אני ממש מבין למה היו לך שגיאות כתיב וניסוח,וגם לבן שלי קוראים מתן,הוא צעיר ממך בשנתיים,מתעניין במחשבים ,לא באודיו),...לשאלה שלך,בהתייחסות בגובה העיניים,ועד כמה שאני מכיר בתור מי שעוסק בתחום,לא ניתן למצוא בארץ מי שמחזיק במלאי,מערכת בשווי של 200k בus $ ,וגם בחול אין למצוא הרבה חנויות כאלה.גם שם בחנויות שמחזיקות ציוד בשווי עשרות אלפי דולרים,יחזיקו מערכת לתצוגה ,וכנראה שלא במלאי למכירה מיידית,כי לא פשוט לשאת במימון של החזקת מלאי מאד יקר...מאידך,לא הייתי בחנויות בדובאי, בסעודיה וכדומה,אז אני לא באמת יודע מה קורה בעולם הגדול .שמעתי מידיד שחי בטייאוון,שבמזרח הרחוק ,וכנראה גם הונג קונג וסינגפור,אפשר למצוא חנויות אודיו מדהימות .....לתמיד צריך לזכור ,שבהרבה מקרים שהתרחשו ,חברות שייצרו ציוד אזוטרי מאד יקר,מכרו כמה עותקים ונעלמו כמו שבאו.
אם מעניין אותך ציוד מאד יקר,אבל חברה שקיימת כבר שנים ארוכות,תוכל למצוא בשווייצריה ,את Goldmund,שמייצרת בין היתר גם פטיפונים מאד יקרים...גם לNaim Audio ,חברה בריטת,יש דגמים מאד יקרים,אבל היא ממש לא חברה אזוטרית.אבל זו לא בעייה להרכיב ממוצרים של Naim, מתחילת השרשרת לעד לרמקולים(S800 שזה עתה יצאו מפס הייצור), מערכת בשווי מעל 150,000)מאה וחמישים אלף), דולרים אמריקאים.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36

אני גם מתעניין במחשבים כמו הבן שלך גם באודיו וגם במסכים פלפונים גדייטים וכול עולם הטכנולוגיה ובעוד תחומים רבים..
יש לי הרבה מאוד תחומי עניין יכול להיות שזה קשור לזה שאני לוקה בתסמונת אספגר אבל אני לא בטוח.

.
לנושא: נמר מצד אחד אומר לי ואני מעריך ומכיר אותו מהכתבות שלו וןהביקרות שיש מערכות שיכולות להימכר בתצוגה עד 2 מליון שקל ויותר ואתה אומר שאין אז מי צודק? אשמח לתשובה .
אני יודע שיש את
B,W ב250-300 אלף שקל לזוג בארץ ועוד רמקול ב500-450 אלף שסה יוצא מעל ל100 אלף דולר.
אשמח גם לראות איך מערכת ב250-300 אלף דולר נראה ציוד של אנשים.

ronnyb

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

לנושא: נמר מצד אחד אומר לי ואני מעריך ומכיר אותו מהכתבות שלו וןהביקרות שיש מערכות שיכולות להימכר בתצוגה עד 2 מליון שקל ויותר ואתה אומר שאין אז מי צודק? אשמח לתשובה .
אני יודע שיש את
B,W ב250-300 אלף שקל לזוג בארץ ועוד רמקול ב500-450 אלף שסה יוצא מעל ל100 אלף דולר.
אשמח גם לראות איך מערכת ב250-300 אלף דולר נראה ציוד של אנשים.

ronnyb

יש לך בארץ וילסון גראנד אוטופיה במחיר של 600,000 ש"ח, מגברים של krell, mbl ודרטזיל בעשרות אלפי דולרים. יש בארץ כבילה של 10,000 דולר למטר. מעמדים של 100,000 ש"ח למעמד 4 מדפים מלא. יש כאן מקורות במעל 150,000 ש"ח. יש כאן בתצוגה גם רמקולים של מקינטוש שעולים כמעט מליון ש"ח.

המערכת האישית שלי עולה כמה מאות אלפי ש"ח. יקר כמו שאתה מחפש לשמוע, אבל אתה מוזמן מתי שתרצה.

שורה תחתונה.
כאן בארץ, ממה שיש זמין במלאי אצל יבואנים שונים, ניתן להרכיב מערכת אודיו גם ביותר ממה שכתבתי.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
תודה על הזמנה.
עוד שאלה איפה אפשר לראות בתצוגה את
B,W שעולה60-70
דולר ואת הרמקולים שצינתה ב600 אלף זה מטרוף המחיר הזה יש באמת אנשי בארץ שקונים כאלו רמקולים( לא מליונרים כמובן?
תודה על העזרה בברכה מתן
ועוג שעלה אני ראתי תרמקולים שלך הם מדהמים כמה עולה כאלו בארץ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני לא יודע אם אפשר ללכת "לראות" את הרמקולים המדוברים בשביל הכייף. אל תשכח שזה לא הוגן כל כך "לבזבז" זמן ליבואן רק בשביל לראות רמקולים מבלי שאתה הולך ברצינות לחשוב על רכישה. על מנת לראות רמקולים ולהינות מחוויה של האזנה למערכות יקרות ואקזוטיות יש תערוכות שנועדו לזה.

הרמקולים שלי מיוצרים תחת שם אחר. עם הספייקים המשופרים שלהם הם עולים בסביבות ה-100,000 ש"ח.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
"ווילסון גראנד אוטופיה" ? נמר - יש לך פה סטארט אפ. חיברת את ווילסון עם פוקאל ואולי נקבל פה מוצר-על אמיתי. אולי נדבק לך כי ווילסון משתמשת באלמנטים של פוקאל ?

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
1. יש בארץ יבואנים למוצרי MBL, ווילסון, מג'יקו, גרייפון, רוקפורט, נולה, פוקאל ועוד כמה - ולכל אחד מיצרנים אלה יש דגם-על שמחירו נע בין 150 ל-200 אלף דולר, שזה משהו כמו 300-400 אלף דולר למערכת שלמה (מקור, הגברה, חיווט, מעמדים וכו').

2. בארץ רמקולים אלה אינם עומדים בתצוגה, וכך המצב גם בעולם הגדול. רמקולים מהסוג הזה, של כל היצרנים, נמכרים בסדר גודל של הרבה עשרות זוגות לשנה בעולם כולו.

3. כדי לשמוע את הדגמים הנ"ל ועוד אחרים, ואם זה ממש-ממש מעניין אותך, דאג להגיע לתערוכת ההי אנד במינכן המתקיימת מדי שנה במאי.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
השמיים הם הגבול.
הנה רמקולים ב- $7 מיליון לזוג http://www.shapeaudio.com/ ,
הנה מערכות במעל $1 מיליון http://www.higherfi.com/million/.

תומר

תומר, אגב הלינקים שנתת, מופיע שם רמקול שכבר דובר עליו לפני כמה שנים, הMOON TITAN אבל מעולם לא ראיתי אותו, הוא לא מופיע באתר שלהם, ובשום מקום לא מופיע משהו אחר חוץ מתמונות גרפיקה ממוחשבת.

יש לך מושג מה עם זה?

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
שורה תחתונה.
כאן בארץ, ממה שיש זמין במלאי אצל יבואנים שונים, ניתן להרכיב מערכת אודיו גם ביותר ממה שכתבתי.

נמר,אני חושב שמתן התכוון לשאול אם יש חנות בארץ שמחזיקה בתצוגה או במלאי,מערכת שלמה ממקור ועד לרמקולים שעולה 200,000 דולרים.נכון שיש בארץ יבואנים בודדים שמחזיקים פריטם מסויימים יקרים מאד,אבל למיטב ידיעתי,ואולי אני טועה,אין בארץ חנויות שמחזיקות בתצוגה מערכת בשווי 200,000 דולרים,מערכת שבנויה באופן הגיוני....לא הגברה ב 15000 ש״ח ורמקולים גרנד אוטופיה ב100,000 $.בכלל לדעתי רב חנויות האודיו האיכותי בארץ הן מולטי טסק : יבואן/דיסטריבוטור/חנות ,בעת ובעונה אחת....זה לא המצב בחנויות אודיו טובות בחו״ל ,כי לחנות יש תפקיד בפני עצמו בשרשרת הזו.

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
מתן ,התיבה שלך מלאה לגמרי...אם תרוקן אותה,אוכל לשלוח לך הודעה שרציתי לשלוח.
רוני.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
רוני אתה יכול לשלוח הודעה רוקנתי תגובה
וכן התכוונתי למערכת כולה מכבלים עד מקור ממש לא לרמקול ב200 אלף דולר.
והכוונה היא גם למערכת 300-250 ויותר וזה לא כי אני קונה או בכלל יקנה זה חלום שמאוד רחוק ממני ותאמת

אני מעדיף רמקולים מכונית באותו מחיר כי אני מת על התחום הזה אבל אין לי כסף..
אני גם אשמח לרשימה של פורמים בחול של אודיו תודה מראש
בברכה מתן

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר,אני חושב שמתן התכוון לשאול אם יש חנות בארץ שמחזיקה בתצוגה או במלאי,מערכת שלמה ממקור ועד לרמקולים שעולה 200,000 דולרים.נכון שיש בארץ יבואנים בודדים שמחזיקים פריטם מסויימים יקרים מאד,אבל למיטב ידיעתי,ואולי אני טועה,אין בארץ חנויות שמחזיקות בתצוגה מערכת בשווי 200,000 דולרים,מערכת שבנויה באופן הגיוני....לא הגברה ב 15000 ש״ח ורמקולים גרנד אוטופיה ב100,000 $.בכלל לדעתי רב חנויות האודיו האיכותי בארץ הן מולטי טסק : יבואן/דיסטריבוטור/חנות ,בעת ובעונה אחת....זה לא המצב בחנויות אודיו טובות בחו״ל ,כי לחנות יש תפקיד בפני עצמו בשרשרת הזו.

הד סינימה מחזיקה בתצוגה פעילה מערכת קולנוע של 2.5 מליון ש"ח

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור