סתם שאלה האם אפשר לבנות בארץ מערכת במאות אלפי דולרים?

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
שלום.
חח אני ממש לא מתכנן לקנות בזמן הקרוב או בכלל..
מקווה נראה אם יצא.
האם אפשר לרכוש בארץ מערכת ב200-250 אלף דולר?
הכולל כולל הכול בלים נגן דיסקים כולי?
או שצריך להזמין מחול?

אני לא קונה סתם שואל בשביל אולי בעתיד שאני יחסוך אולי אני ינסה לרכוש כמובן אחרי שאני יחסוך כמה שנים.
אז רצתי לשמוע האם הפתרון בחול או בארץ?
תודה מראש

בבברכה מתן

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני מאמין שיהיו כמה עוסקים בתחום שיהיו מוכנים לבוא לקראתך ולמכור לך מערכת שכזאת.

dandik

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
להפציץ במחירים תמיד אפשר וזה לא תמיד מעיד על תוצאה גבוהה יותר עצה תתחיל מתקציב שהוא לא בשמיים והטופ שאתה יכול ככה גם תהיה לך דעה של איזה אופי צליל אתה אוהב

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אני לא מתכוון לקנות כרגע או בזמן הקרוב.
סתם רציתי לדעת אם יש אפשרות.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מקווה שאראלה תתקשר אליך בקרוב...כי יש סיכוי שגם זה לא יספיק לך.

לשאלתך? בוודאי.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אוקי תודה על התשובה..

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
יש לי שאלה יצאו רמקולים חדשים של
B&W 800
כי ראיתי ש800 יצא ב2005 ומאזז לא צאו עוד רמקולים היי אנד זה נכון?
או שיצאו ואיזה רמקולים יכולים להתחרות בדגגם הזה בצורתשבלבול ב60 אלף דולר?
תודה מראש

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
יש לי שאלה יצאו רמקולים חדשים של
B&W 800
כי ראיתי ש800 יצא ב2005 ומאזז לא צאו עוד רמקולים היי אנד זה נכון?
או שיצאו ואיזה רמקולים יכולים להתחרות בדגגם הזה בצורתשבלבול ב60 אלף דולר?
תודה מראש

תגיד לי, אתה בן 5? או בן 14? או בן 8? מה אתה רוצה?
1. אם אפשר להרים מערכת ב- 200,000$? מה נראה לך? אם תבוא ליבואן עם 200 אלף דולר הוא יזרוק אותך מהמדרגות? סמן X במקום המתאים. [ ] כן / [ ] לא.

בארץ יש ייצוג ע"י יבואנים של הרבה מאד חברות, ואלה ישמחו להזמין עבורך כל מוצר מהליין של החברה שהם מייצגים, גם אם אין אותו בתצוגה. לפיכך, כן, תוכל להזמין מערכת בסכום שנקבת, וגם בסכום כפול.

2. B&W - הייתי צריך לקרוא את השאלה שלך 4 פעמים ולנסות להציב פסיקים ונקודות בתוך הטקסט בכמה גרסאות כדי להבין מה אתה שואל. לצערי עד עכשיו לא הצלחתי.

- למי לא צצו עוד רמקולים היי אנד? ל- B&W?
- "איזה עוד רמקולים יכולים להתחרות ברמקולי שבלול ב- 60 אלף דולר"? לדעתי הם עלו יותר מ- 60 אלף דולר. קצת יותר.

אני לא מבין אם הפוסט הזה שלך הוא חולמניות ופנטזיה לכשתהיה גדול, או איזושהי הצהרה בדבר כמות המזומנים שיש לך עכשיו. כך או כך, זכור תמיד: 1. פסיקים ונקודות זה חינם. 2. גוף ראשון, בנין פעל, זמן עתיד: "אני אחסוך".

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113
בטח! יש לא מעט מערכות בארץ בסכומים האלו ואף יותר.
וכפי שאמר פה מתנוש,
כנס לאחד היבואנים הכבדים עם $200K ותגיד לו לוחץ לי בכיס תעזור לי,מה נראה לך שיקרה?
מבטיח לך שלא תגורש מהמקום בבושת פנים.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
..מתנוש אני בן19.5 ואני לא מטומטם אני פשוט לקוי למדיה בכתיבה ובארגון בגלל זה השגיאיות..
אז אין סיבה ככה לזלזל...
בקשר ל
B*W אני סתם מתעניין עם יצאו דגמים כאלו חדשים סתם שאלתי ממש לא מתכוון לקנות כרגע..
וזה די חלומות כרגע אבל אני מתכוון לחסוך כמה שנים כדי לקנות מערכת כזאת ואני ממש לא אדופיל כמוך.
או מבין בתחום אז אני לא מכיר.

אם מוכרים דגמים כאלו בארץ ואם אפשר..
אני בדרך כלל לא מגיב פה כי אני לא מבין ככלום בתחום הזה אני יותר מבין ומתעסק בתחום המסכים.
וסליחה על השגאיות כתיב זה לא באשמתי..

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לשאלתך.

בארץ אתה יכול להגיע למעל 2 מליון ש"ח בקלות למערכת אחת (ממה שיש כאן בארץ ממש בתצוגות).

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
..מתנוש אני בן19.5 ואני לא מטומטם אני פשוט לקוי למדיה בקשר לB*W אני סתם מתעניין עם יצאו דגמים כאלו חדשים סתם שאלתי ממש לא מתכוון לקנות כרגע..
וזה די חלומות כרגע אבל אני מתכוון לחסוך כמה שנים כדי לקנות מערכת כזאת ואני ממש לא אדופיל כמוך.

..

מתן,יש לי בן בגיל שלך, חייל. גם הוא אוהב/מתעניין בתחום (אפילו רכשתי לו מערכת די נחמדה לחדר)
אני די מעודד ומסביר לו דברים בתחום. כמובן שאין לו את היכולת לרכוש דברים ממש יקרים כיום
אבל אני מאמין שגם זה יגיע בשלב כל שהוא בחייו.

לשאוף למערכות יוקרה זה נחמד, אבל חשוב לעשות את זה בהדרגה בשביל להבין מה לרכוש.

ובשביל להבין/להכיר איך עושים את זה בצורה נבונה? צריך הרבה ניסיון ולמידה.
וזה בדיוק מה שאני אומר לבני.

1. קוראים הרבה שרשורים על אודיו בפורמים בשביל להכיר מוצרי אודיו בהשתתפות פסיבית. (שב בשקט וקרא)

2. נצל כל הזדמנות שיש לך לבקר בתערוכות או אצל חברים שיש להם מערכות

3. שאל שאלות בין לבין בפוסטים רלוונטים -אבל באופן מבוקר ולא מוחצן,אבל עינייני לנושא.

4.עושים סבב בחנויות אודיו ומבקשים לשמוע דברים שיכולים להתאים לתקציב שלך (לאחר שתתחיל לעבוד)
מתחילים בקטן ולאט לאט משדרגים למעלה.

5. תשתדל לא לפתוח שרשורים כגון זה -לא מוביל/מלמד אותך כלום.

נסה לשנן את מה שכתבתי לך ואני מבטיח לך שתוך כמה שנים תדע יותר דברים ממה שאתה יודע
כיום. אף אחד לא נולד עם ידע, זה דבר שנרכש בהרבה סבלנות,סקרנות,למידה,הקשבה וכד'.

בהצלחה.:בעד:

אגב,לגבי שגיאות כתיב.
1 יש לך כאן בודק שגיאות,תשתמש בו.
2 לפני שאתה שולח תעביר לוורד,יאפשר לך לתקן שגיאות ב 90% לפחות.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
..מתנוש אני בן19.5 ואני לא מטומטם אני פשוט לקוי למדיה בכתיבה ובארגון בגלל זה השגיאיות..
אז אין סיבה ככה לזלזל...
בקשר ל
B*W אני סתם מתעניין עם יצאו דגמים כאלו חדשים סתם שאלתי ממש לא מתכוון לקנות כרגע..

אם מוכרים דגמים כאלו בארץ ואם אפשר..
אני בדרך כלל לא מגיב פה כי אני לא מבין ככלום בתחום הזה אני יותר מבין ומתעסק בתחום המסכים.
וסליחה על השגאיות כתיב זה לא באשמתי..
אל תדאג ,כולנו התביישנו גם בשביל מתן ,סליחה!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
פעם כן , היום כלום.

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
פוסט ילדותי ומטומטם בלי קשר לנפשות

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
matan148, בוא אני אתן לך עיצה בחינם בשביל פורומים לא ידידותיים למתחילים כאלו:
- שים פס גדול מאוד על כל מי שמגיב לך בצורה מכוערת, יש אנשים ששכחו מאיפה הם באו, לא ביג דיל - תהיה חריף ואל תמהר להתנצל על מי שאתה.

רוב האנשים בתחום הזה אוהבים לטחון מים ולבלבל במוח על הניואנסים הקטנים והדברים הכי שוליים שבשוליים כמו הבדלים בין קונקטורים או בין ספייקים, אבל כשבא מישהו חדש ושואל שאלה שלדעתו עניינית הוא מקבל תשובות שגם בוחנות לו את ה-IQ, את הכתיבה ולבסוף גם את האופי ובנוסף לכל לא עונים לו על השאלה שהוא שאל מלכתחילה.

קיצור, שים ז' ענק, תקרא, תשאל ואל תשים על אף אחד.

*** אני כמוך, מתחיל לכל דבר, שנה בתחום.

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
matan148, בוא אני אתן לך עיצה בחינם בשביל פורומים לא ידידותיים למתחילים כאלו:
- שים פס גדול מאוד על כל מי שמגיב לך בצורה מכוערת, יש אנשים ששכחו מאיפה הם באו, לא ביג דיל - תהיה חריף ואל תמהר להתנצל על מי שאתה.

רוב האנשים בתחום הזה אוהבים לטחון מים ולבלבל במוח על הניואנסים הקטנים והדברים הכי שוליים שבשוליים כמו הבדלים בין קונקטורים או בין ספייקים, אבל כשבא מישהו חדש ושואל שאלה שלדעתו עניינית הוא מקבל תשובות שגם בוחנות לו את ה-IQ, את הכתיבה ולבסוף גם את האופי ובנוסף לכל לא עונים לו על השאלה שהוא שאל מלכתחילה.

קיצור, שים ז' ענק, תקרא, תשאל ואל תשים על אף אחד.

*** אני כמוך, מתחיל לכל דבר, שנה בתחום.

1. כששואלים שאלה מטומטמת, מקבלים תשובה מטומטמת. כדברי האדמו"ר BALANCE:
פוסט ילדותי ומטומטם בלי קשר לנפשות

2. הגדילו פה אנשים לעשות בהרבה סבלנות, כמו OFERT ומנהל הפורום - נמר - ואשכרה ענו ברצינות.
3. גם אני הגדלתי לעשות ועניתי עניינית, כי סתם להתעמר בבן אדם זה לא יפה: אם כבר מתעמרים, לנסות לתת ערך מוסף.
4. כשאדם מקבל תשובה מגעילה כמו שאני נתתי לו, הוא יכול לבחור לשים ז' או לשאול עצמו מדוע קיבל תשובה כזו.
כשאליי התייחסו ככה בעבר, בחרתי לנסות להבין למה. ורק למדתי מזה. כשתהיה גדול, אולי גם אתה תאמץ את הגישה הזאת, כי לשים ז' זה הכי קל, אבל לא לומדים מזה כלום.
5. כשתהיה ילד גדול, ותסיים את הרפתקאות האיביי, וינטאז' וקניה עיוורת, כל מה שיישאר לך להתעסק בקטנות. ואתה יודע מה? זה הכי כיף, כי אלהים נמצא בפרטים הקטנים. אתה יכול לקחת סט מקור-מגבר-רמקול שנשמע X, ולהביא אותו הרבה רמות למעלה באמצעות קשקושי פעמונים, כבלים, סטנדים וחשמל. אבל... קודם כל איביי. אח"כ טוויקים.
<hr>

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
אוי אוי אוי.

"כשתהיה ילד גדול", שמע בנאדם- לבינתיים מי שמתנהג כמו ילד קטן זה אתה עם הגישה של החינוך הרוסי הנוקשה.
פה זה פורום, אפשר להיות בן אדם ולענות בהתאם. לא פלא שיש כאן הודעה ורבע ביום ואין דם חדש כבר שמונים שנה.

"או לשאול את עצמו מדוע קיבל תשובה כזו" - אז הוא יצא קצת טירון ירוק ושאל שאלה אבסורדית..... תאמין לי, היה עדיף לך לרשום "שאלה אבסורדית, מן הסתם שאם יש לך כסף אפשר הכל" - זה גם מעודן וגם מגעיל כמו שאתה אוהב, אך בצורה נעימה, מה רע?

אני עם ההרפתקאות איביי שלי מסיים (או שלא), אבל אני מקווה מכל הלב שלא אגיע להתעסק בפרטים הקטנים האלו...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור