סרטון וידאו: המסע של האודיופיל לצליל המושלם

il62

עוסק בתחום
מעורבות
32
נקודות
28
מאחורי כל חתן מצליח עומדת חמה מופתעת!!!!!!
תחשוב על זה לעומק ותראה כמה מחשבה יש במשפט הזה....

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הידד

הידד! ,
בניגוד לטקסטים כתובים בהם מתארים, לפרקים, אודיופילים את הציוד שלהם ,
מעניין היה לראות בוידאו את הסט-אפ,ויותר מזה את בעל הסט אפ.
אבל , מבחינתי ,הרגע הנוגע ללב בסרטון היה הרגע בו בצבצה בטעות בננת rca צהובה של כבל נחות ומיותם (דקה 1:10) - אלו החיים.

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בואנה... איזה אורגן אורות ותנור חימום יש לו שם :rolleyes:

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור

כמו שהגבתי במחוזות אחרים..לא ברור לי על איזו יבלת דרכתי ומה כל כך מכאיב לך בדבריי..

בכל אופן, מי שמפרסם כתבה מן הראוי שידע גם לקבל ביקורת ולהגיב עליה בצורה נאותה גם אם הוא לא מסכים לביקורת..

דרך אגב, משיחה עם הכתב התברר לי שלדעתו אולי יש משהו בדבריי..

אם זה לא היה ברור, אני מבהיר שוב, הכתבה הזו מקסימה בעיני ואני אישית מסיר את הכובע בפני עופר על נכונותו להשקיע בצורה כה מסורה בתחביב שלו/ שלנו..אבל אני בהחלט חושש לרושם שייוצר אצל מר ישראל ישראלי שלראשונה נחשף ל"אודיופיל"..

הצץ בטוקבקים בynet וגם אם תסנן את רמת הקיטרוג הצפוייה בטוקבק ממוצע, עדיין, לצערי, זהו הרושם שהותירה הכתבה על רוב המגיבים.

שלמה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שלמה חבר יקר.

ראשית נהנתי לשמוע את חוות דעתך ואני תמיד נכון לקבל ביקורת על כל כתבה שתהיה והיא אפילו מבורכת.
לגבי הטוקבקים. תמיד יש תגובות טובות ותגובות פחות מפרגנות {ששנינו יודעים מהיכן הן מגיעות}. האמת היא שהמטרה די ברורה והיא לקדם את התחום.
אינני זוכר שמישהו אי פעם הרים את הכפפה וניסה לעשות עשירית ממה שאני וליאור עושים בתחום הזה ברמת הפירסום, השיווק, החשיפה והאור שאנו שופכים על תחום הסטריאו בארץ. אנו עומלים קשה על מנת לספק לכם כתבות וצילומי ווידאו על התחום ולאחד כמוך שכותב שהכתבה מקסימה בעיניו מלמדת אותי ששווה לי ולליאור להשקיע בתחום הזה, הרי המטרה היא להסב הנאה.

נכון- יש מקניטים תמיד, יש כאלה שמסטלבטים וצוחקים מאחורי הגב והאמן לי שלמה ידידי, אין לזה משמעות בעיני כלל, בסך הכל אינני זוכר שאחד מהם הצליח לעשות בכל שנותיו את מה שאני וליאור עשינו בחודש בודד וזה סוף סוף להראות תכלס את התחום ולא רק לכתוב עליו כמה מילים, בנוסף מבחני רמקולים ענקיים ראש בראש כמו שלא עשו מעולם בארץ ואני בספק אם בעולם. שנינו יודעים כי תמונה אחת שווה אלף מילים ומבחינתי ווידאו שווה אלף תמונות.

אין זה מפריע לי שיש זילזול ברחבי הפורומים השונים כנראה שכמו שאודיו הוא התחביב שלי התחביב שלהם זה לקטר, וזה בסדר גמור.

כמו שציינתי. זו סידרת כתבות והיא תחשוף בפניכם עולם ומלואו, אנשים מיוחדים שכייף ללמוד מהם, אודיופילים עם נשמה חמה שיודעים להעריך את התחום. אנשים שאני אישית מעריך מאוד. ותאמינו לי שזו רק ההתחלה, מצפה לנו שנה פוריה ביותר בתחום עם הרבה כתבות, את חלקן תאהבו ואת חלקן כנראה שפחות אך כולן בסך הכל הן למטרה אחת בלבד. לקדם את התחביב הזה ולחשוף אותו לציבור.

שלמה בנימה אישית ידידי.
אני מעריך את דעתך מאוד ולוקח לתשומת ליבי את דברייך.

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
ליאור

אבל אני בהחלט חושש לרושם שייוצר אצל מר ישראל ישראלי שלראשונה נחשף ל"אודיופיל"..

הצץ בטוקבקים בynet וגם אם תסנן את רמת הקיטרוג הצפוייה בטוקבק ממוצע, עדיין, לצערי, זהו הרושם שהותירה הכתבה על רוב המגיבים.

שלמה

Don't be afraid: the more fire - the more killed. And if you read some forums you have impression all musicians and technicians are deaf

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
יופי של כתבה - מצפה להמשך

הכתבה מצליחה להעביר בהצלחה ובקצרה עבור הקהל הרחב מי הוא "אודיופיל" (y)

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
רק אתמול צפיתי בסירטון על האודיופילים היווניים - גם שם הם מוצגים כעופות מוזרים ותמהוניים משהו.

למשל גם שם יש את אותו בחור שחוזר ומצהיר שחשמל זה 50% מאיכות הצליל.

שלמה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הכתבה על האודיופילים היוונים לקחה את האודיופילים הכבדים ביותר שראיתי ואיחדה אותם.

פשוט סרט מצויין ומרגש. בכל פעם שאני רואה אותו אני מתפעל מחדש לראות אודיופילים אמיתיים בעלי מערכות מהקצה העליון.

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נו אז אחרי כל זה לא תשימו את הלינק... ?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
חבריה קודם כל , כל הכבוד!
יפה.

דבר שני שאלה. מה בדיוק נותנים לו כבלי זהב וכבלי בריליום?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
בתור חיבורי חשמל?
מה בדיוק יותר טוב זהב מכסף ונחושת?
שלא נדבר על בריליום? מה הקשר?

מבחינת מוליכות הבריליום הוא במקום האחרון עם 31.1 106/m·Ω
הזהב אחריו עם 45.2 106/m·Ω
אחריהם הנחושת 59.6 106/m·Ω
ואז הכסף עם63 106/m·Ω

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בוא נעזוב שניה את המוליכות.

הכי טוב שתשמע בעצמך מה קורה כאשר הוא מחבר את אותו המכשיר לשקע חשמל רגיל.
אורי ידידי! אתה תבהל!! זה ישמע לך הרבה פחות טוב, הפרטים והדינמיקה תעלם והכל ישמע פשוט לא נכון.

עכשיו תפקידו של המדע להסביר למה זה קורה.:)

המוליכול פחות מעניינת , האמן לי שעופר הוא מהנדס חשמל נחשב מאוד והוא יודע דבר או שניים על מוליכול, היתנגדות, קיבול וכ"ו. הוא בעצמו אומר שאין לו מושג מה המשתנה שמשפיע על הצליל אך השורה התחתונה היא שזה עושה טוב למערכת וזה מה שמעניין אותו.(y)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
3 כבלי חשמל של + כל אחד כנראה הולך למכשיר אחר.
ככה לפחות אני מבין.
אחד זהב, אחד בריליום ואחד כסף.

אתה באמת רוצה להגיד לי שהוא שומע יותר טוב כשמחובר למכשיר X כבל בריליום שהוא בעל מוליכות חשמלית ותרמית נחותה בהרבה מכסף ?
מה אני אגיד לך נמר, זה כבר נשמע לי הזוי ברמות לא נורמליות.

אין מה לעשות גם בכל הרצון שלי לאודיופיליה הטכנוקרטיה שלי משתלטת פה.

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
I know you didn't learn it in Technion but yes - power cords influence audio system sound and yes - cord material has his influence too. I have no patience to explain it 1000th time but instead I give you good link to explore

http://www.head-fi.org/forums/showthread.php?p=2663648

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
3 כבלי חשמל של + כל אחד כנראה הולך למכשיר אחר.
ככה לפחות אני מבין.
אחד זהב, אחד בריליום ואחד כסף.

אתה באמת רוצה להגיד לי שהוא שומע יותר טוב כשמחובר למכשיר X כבל בריליום שהוא בעל מוליכות חשמלית ותרמית נחותה בהרבה מכסף ?
מה אני אגיד לך נמר, זה כבר נשמע לי הזוי ברמות לא נורמליות.

אין מה לעשות גם בכל הרצון שלי לאודיופיליה הטכנוקרטיה שלי משתלטת פה.

אורי.

זה בסדר גמור לחשוב שזה הזוי ואפילו הגיוני. אך עדיין אני חושב כי יש בתחום הטכנוקרטי חורים גדולים של ידע על מנת שיכלו להסביר לי את מה שעופר {מהנדס חשמל בכיר} אינו מצליח להסביר. כנראה שיש כאן איזה שהוא משתנה שאיננו מודעים אליו. מה שכן בטוח הוא שגם אתה ידידי תבחין בשינוי {כמובן שזה תלוי ברמת הרגישות שלך ואני בטוח שהיא בסדר גמור}

שוב ידידי היקר, אל תחרוץ גורלות, ותנסה לא לשלול. הזמנתי אותך יחד איתי אליו ... נצל את ההיזדמנות.:)

ואם לא חשת הבדל זה גם בסדר גמור, הרי כל אחד מרגיש אחרת עם המערכת שלו והשינויים שבה.(y)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא חרצתי. אל תדאג.
סה"כ כמו בכל דבר אני מחפש גם את ההסבר ההגיוני.המדעי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא כל דבר ניתן להסביר.:d

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור