סרטון וידאו: המסע של האודיופיל לצליל המושלם

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
סרטון וידאו: מסעו של האודיופיל אל הצליל המושלם

במסגרת האהבה שלנו לתחום הסטריאו, צילמנו - בשיתוף עם הצוות הנהדר של Ynet, סרטון וידאו ראשון בסדרה החושפת את עולמם של האודיופילים.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
סרטון מעניין,וכתבה מצויינת.

il62

עוסק בתחום
מעורבות
32
נקודות
28
איזה כתבה מרתקת וכיפית!!
מעורר הזדהות ברמה הגבוהה ביותר !
איזה רמקולים!איזו התמסרות טוטאלית לאיכות המערכת.
כל הכבוד!גם לאיש וגם לעורכי הכתבה.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אכן כתבה מקסימה - אבל לטעמי היא מעוררת הזדהות אצל "אודיופילים" - יש לי ספק עד כמה הכתבה מדברת למי שאינו אודיופיל .

למי שאינו מצוי בתחום עלול האודיופיל להצטייר בעיניו כפריק מוזר מדיי ששם דגש על דברים שוליים כמו כבלי חשמל מזהב ...

שלמה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כתב הוידאו (מישל) הינו גם עורך הכתבה והוא מוסר כי היה לו העונג לערוך אותה בזכות שלמד דברים חדשים.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
סבבה..מי יתן וכן ירבו האודיופילים

רדנקו

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יופי של סרט.

הסוף טיפ טיפה נחתך...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מרתק, נהנתי מכל רגע...

...מחמאות לצלם, לעורך ולכל מי שיזם את הסרטון, כמו גם לעופר כרטא.

תומר

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יופי של סרט.

הסוף טיפ טיפה נחתך...

תוקן, תודה.

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
איזה יופי...

אלי777

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
8
יופי של סרט
חשיפה מצוינת לתחביב האודיופיליה

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
I heard about Ofer from Misha 845. It's nice to see him and his system in the film. Nice film, nice system and nice guy. Very good Dtown founded his way to Ynet and shows audiophilia to wide public

מתן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני מפחד לגמור ככה

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
כתבה מצויינת

את עופר קרתא אני מכיר שנים רבות והוא בהחלט אחד מאוהבי הסטריאו ואודיופיל בכיר
ואנוכי מכנה אותו כבכיר ,מאחר והא מתעסק בתחביב \אהבה לנושא שנים רבות .

לגבי הכתבה , אין ספק שהושקע בה מחשבה ומאמצים רבים להוציאה אל הפועל וכל הכבוד
לליאור קורן ,מישל ,ונמר לוי ולכל מי שהרים את הכתבה והוציאה לפועל .ועלינו(קהילת האודיופילים \הסוחרים) להעריך את המאמצים להפחת רוח חדשה ולהחייאת ענף הסטראו דו ערוצי שפעילותו צומצמה
בשנים האחרונות בעקבות עליית הקולנוע הביתי.

תודה מיוחדת בשמי (ואני מניח גם בשם רבים) לנמר לוי
שבמשך תקופה ארוכה עושה כל מאמץ ללא כל תמורה להעלות את הסטריאו דו ערוצי וה High End על המפה ואחרי אין ספור כתבות באתר "אודיו וקולנוע ביתי" בשנה האחרונה והיום גם כאן ב dtown , כתבות שגזלו ממנו הרבה מחשבה , זמן , ארוח אנשים , נסיעות , וכו .העלה, וממשיך תוך כדי אהבתו לענף לקדם ולפתח אותו מעלה, ועל כך נמר לוי , ישר כח!

אמיר ארמה

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אמיר.

תודה רבה איש יקר.

צפיות עוד הרבה הפתעות בהמשך שקשורות לאודיו דו ערוצי. אני וליאור פועלים במרץ רב על מנת לקדם את תחום הסטריאו בארץ וכיום ההערכה לתחום גדלה וצומחת בהדרגה.

אין ספק שלקולנוע ביתי חשיבות גבוהה אך חשוב לנו לזכור כי הכל התחיל מהסטריאו לכן מגיע לו מקום של כבוד. אחרי הכל סטריאו מנגן מוסיקה טוב יותר.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
כתבת יפה

והסרטון הקצר מציג פן מציאותי של מי שחובב צליל טוב ולא מתביש להשקיע זמן כסף ומחשבה.
אני מאוד מכבד אנשים שהולכים עם האמת שלהם ועם התחביב שלהם בצורה רצינית ואפילו מעט פנאטית.
תופעות "ישראליות" של קנאה ונסיון הסוואתה על ידי הטלת בוץ וזילזול-ממש לא מזיזות למי שתחביב הזה חשוב לו.
בסופו של דבר עופר יושב בסלון מקשיב למוזיקה ונהנה. שאחרים יתרגזו או יזלזלו.
לגבי פורמט הכתבה. השילוב של מלל וכתבה מצולמת הוא פורמט מנצח ונמר עושה זאת בצורה מצויינת.החשיפה של כתבות כאילו חוצה גבולות של פורומים אודיו (או "אודיו")שונים אל קהלים רחבים יותר.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
גידי

הכתבה בהחלט מקסימה. אבל, הרוע והציניות שככל הנראה מקורם בקינאה שעולים מרוב תגובות הטוקבקיסטים ממחישים את מה שאמרתי. לדעתי בתור כתבה שנועדה לחשוף את התחביב הזה לקהל הרחב ושנועדה למשוך מצטרפים חדשים יש כאן פיספוס מסויים..האודיופיל עלול להצטייר כפריק ששם דגש על השוליים המוזרים בעיני הציבור כמו כבלי חשמל מזהב.

שלמה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אדון Kooke,
אין כאן שום קיצוניות ושום שוליים מוזרים.
עופר הוא אודיופיל וכמוהו יש לא מעטים שמחזיקים בדעות דומות.
הוא ביקש להעביר מסר מסויים, אנחנו זרמנו איתו ולדעתי הצלחנו להעביר את המסר בצורה מוצלחת.
זהו תחום האודיופיליה, אלו הם האנשים שמרכיבים אותו, האמן לי שאם היינו רוצים, ניתן היה למצוא אנשים "קיצוניים" אף יותר.
יכול להיות שלטעמך זה קיצוני: לא ניסינו כאן לקלוע לטעמו של אף אחד, המטרה היתה לחשוף אדם העוסק בתחביב וזה מה שנעשה כאן.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור