סקירה על מגבר מנורות משולב EAR YOSHINO v12

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
725
נקודות
113

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אפי,
כתבה כלבבי טובה מאוד וצילומים יפים מאוד :כל-הכבוד:.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
כתבה מעניינת ואהבתי את הקונספט של בחינת מגבר על יותר מזוג רמקולים בודד, דבר שנותן פרספקטיבה רחבה יותר.
אפי שיתף בשלבי ההאזנה ויכול לומר שהוא השקיע זמן ממושך בבחינת המגבר לפני שהסקירה נכתבה.
אפי, עשית לי חשק לשמוע Ear (מעולם לא שמעתי).

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מכיר את המגבר הזה הרבה שנים,מגבר מצויין.
כפי שאפי כתב,מי שלא רוצה להסתבך עם שילוב מוצרים ו"ליפול"בסאונד...הדבור ביחד איתו מציגים מערכת קומפקטית וניפלאה.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
787
נקודות
113
סקירה יפה ומושקעת, באמת נדיר למצוא במחוזותינו סקירה של מגבר על שני רמקולים, שאפו!!!
יכול להיות שהדבורים ישבו טוב יותר עקב היותם יותר נצילים.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
תודה על הסקירה(ורד)
וואלה, והינה אחלה המלצה למערכת מאוזנת סביב ה 100.000 שח

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
EAR היא אחת מחברות האודיו המשובחות ביותר שאני מכיר. לא יצא לי לשמוע מגבר, קדם מגבר או קדם פונו שלהם שנשמע פחות ממצוין. ה EAR Acute (קומפקט דיסק) שלי לא יוחלף בעד הון, עדיין עושה בית ספר להרבה מכשירים שעולים יותר ממנו, במכפלות.
ממגבר הEAR האחרון נפרדתי בלא מעט צער וזה בעיקר בגללשאני יודע שהוא קיבל בית מצוין ונשאר במשפחה. לא מן הנמנע שהסט הבא אצלי יהיה של EAR (למרות שגם את הקונסטליישן הנוכחי לא בדיוק עשו באצבע ויהיה קשה להפרד ממנו) .

אם יש דבר אחד שהפתיע אותי בסקירה המצוינת, זו ההפתעה של הכותב. כל המגברים של EAR דינמיים להפליא מפורטים לעילא ונשמעים חלום. על מה הפליאה? יש איזו אגדה שמגברי שפופרות אמורים להשמע "חם", "מתוק" או מרוח. שטויות. זה עוול שנעשה למגברים הכי טובים והכי איכותיים שכסף יכול לקנות, רק בגלל אסופה של חברות שתככנו ובנו מכשירים סתמיים, נחותים, חלשלושיים שאולי מעוצבים יפה אבל נשמעים זוועה והוציאו שם רע למגברי השפפורות.

מגבר שפופרות טוב לעולם יישמע טבעי, דינמי ומפורט, ותמיד ישלוט ברמקול היטב, אם רק ישודך בהתאמה. אודיו ריסרץ מגברים לא דינמיים? NAT לא דינמיים? EAR לא דינמיים? בא-אה-בואה-בואה דינמיים, מתפרצים ומחזיקים רמקולים חזק חזק בביצים. קלאס A שמגיעים עם הרבה זרם בכלל עושים צחוק מהרבה מגברים טרנזיסטוריים. צריך רק לדעת לבחור, ולשדך.

המגברים של EAR מתוכננים חכם, בנויים כמו טנק מרכבה, לטעמי יפים ומרשימים, ויחיו לנצח. מעל לכל, נשמעים נפלא. הסקירה המהנה הזו רק מוכיחה את זה שוב.

היבואן הקודם, איל פור ז"ל, הסביר לי פעם שהמגברים של EAR אינם שיגרתיים: לא במראה, לא בתכנון, לא בצליל. הוא צדק.

שאפו לסוקר וליבואן (ורד)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,010
נקודות
113
מצטרף למברכים על סקירת המגבר, כתיבה מהנה לקריאה ושאפו על היוזמה לחבר ולבחון בעזרת שתי זוגות רמקולים שונים.

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
סקירה יפה ומעניינת.
חלק מהקטעים שמופיעים בסקירה מוכרים לי
השאר היו חדשים לי ומאוד מהנים .

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
אחלה סקירה אפי
היה לי נגן
E.A.R. Acute III CD player
חברה נהדרת.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אחלה סקירה ואחלה מוזזיקה.

memike123

חבר מתחיל
מעורבות
2
נקודות
3
יופי של סקירה מפורט ומדויק

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
EAR היא אחת מחברות האודיו המשובחות ביותר שאני מכיר. לא יצא לי לשמוע מגבר, קדם מגבר או קדם פונו שלהם שנשמע פחות ממצוין. ה EAR Acute (קומפקט דיסק) שלי לא יוחלף בעד הון, עדיין עושה בית ספר להרבה מכשירים שעולים יותר ממנו, במכפלות.
ממגבר הEAR האחרון נפרדתי בלא מעט צער וזה בעיקר בגללשאני יודע שהוא קיבל בית מצוין ונשאר במשפחה. לא מן הנמנע שהסט הבא אצלי יהיה של EAR (למרות שגם את הקונסטליישן הנוכחי לא בדיוק עשו באצבע ויהיה קשה להפרד ממנו) .

אם יש דבר אחד שהפתיע אותי בסקירה המצוינת, זו ההפתעה של הכותב. כל המגברים של EAR דינמיים להפליא מפורטים לעילא ונשמעים חלום. על מה הפליאה? יש איזו אגדה שמגברי שפופרות אמורים להשמע "חם", "מתוק" או מרוח. שטויות. זה עוול שנעשה למגברים הכי טובים והכי איכותיים שכסף יכול לקנות, רק בגלל אסופה של חברות שתככנו ובנו מכשירים סתמיים, נחותים, חלשלושיים שאולי מעוצבים יפה אבל נשמעים זוועה והוציאו שם רע למגברי השפפורות.

מגבר שפופרות טוב לעולם יישמע טבעי, דינמי ומפורט, ותמיד ישלוט ברמקול היטב, אם רק ישודך בהתאמה. אודיו ריסרץ מגברים לא דינמיים? NAT לא דינמיים? EAR לא דינמיים? בא-אה-בואה-בואה דינמיים, מתפרצים ומחזיקים רמקולים חזק חזק בביצים. קלאס A שמגיעים עם הרבה זרם בכלל עושים צחוק מהרבה מגברים טרנזיסטוריים. צריך רק לדעת לבחור, ולשדך.

המגברים של EAR מתוכננים חכם, בנויים כמו טנק מרכבה, לטעמי יפים ומרשימים, ויחיו לנצח. מעל לכל, נשמעים נפלא. הסקירה המהנה הזו רק מוכיחה את זה שוב.

היבואן הקודם, איל פור ז"ל, הסביר לי פעם שהמגברים של EAR אינם שיגרתיים: לא במראה, לא בתכנון, לא בצליל. הוא צדק.

שאפו לסוקר וליבואן (ורד)
היי TAKE ........ בגדול מבין מה שאתה אומר אבל הכוונה בעיקר הייתה להפתעה בגזרת המחיר הזה. יצא לי לשמוע מגברים דינאמיים ומפורטים בשתי הזדמנויות ושתיהן היו עם מגברים יקרים מאוד. פעם אחת אצל זבדה עם ה NAT המדהימים ופעם נוספת עם מגברים שתוכננו ויוצרו ע"י מיכאל. בהרבה הזדמנויות אחרות מצאתי הרבה יתרונות אבל גם היו הרבה חסרונות לצערי.
אתה צודק שיש "אגדה" על מגברי מנורות אבל לפחות בסקירה זו הצלחתי להוכיח שניתן להתגבר על זה גם בגזרת מחיר "שפוי" עם תכנון וביצוע מצוינים. תודה על התגובה :אצבע מורמת

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
תודה לכל המגיבים :שתוי:
זו סקירה שממש נהניתי ממנה למרות הטרחה בהעברת רמקולים כל הזמן אבל למדתי ממנה המון.

קודו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
224
נקודות
43
אפי, תודה על הסקירה המושקעת, נהניתי לקרא :)
כפי שהוזכר למעלה, אכן ל EAR YOSHINO מסורת ארוכת שנים המתבטאת במוסיקליות, הבנה ותכנון לא שגרתיים.
מיוצרים באנגליה בעבודת יד, נמכרים בישראל במחירי אנגליה, בשל שער הפאונד הנמוך המחירים אטרקטיביים מתמיד..
לדוגמא :
מגבר משולב החל מ 20900 ש"ח (EAR 834 מנורות EL34 קלאס A )

משלוח חדש בדרכו ארצה.
בברכה
רועי

קודו אודיו
054-663-4500
שד' יהודית 19 תל אביב (בתיאום מראש)
www.kodoaudio.co.il
Kodo Audio - Facebook

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עוד כתבה מצוינת של אפי. קראתי, אפילו פעמיים - יש לך את זה!

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
עוד כתבה מצוינת של אפי. קראתי, אפילו פעמיים - יש לך את זה!
פעמיים ? זה הכל ? :כל-הכבוד:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אפי / קודו אני חייב להתוודות:
המגבר משולב במנורות EAR YOSHINO V12, אותו אני רואה כל בוקר עם הקפה ההפוך הראשון, מרגיש כמו "אולד סקול" אנגלי השייך לעבר, עם נגיעות של אמנות חדשנית ומודרנית.
עם הרמקולים המתאימים המגבר יכול לזרוח והוא פשוט עושה לי את זה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור