סט לסלון גדול- השילוב הנכון

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רמקול מצויין ואפילו מפתיע.
הבעיה היא שמוכרחים לסדר לו יחידת בס נפרדת בסלון כמו שלו.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לדעתי במחיר ובסלון כמו שלו שווה את ההתאמצות :)

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
למרות שיש לי אלרגיה לא קטנה לרמקולים של bose אני חושב שה- 901 הוא יוצא דופן, לטובה כמובן.
יחד עם זאת, מדובר ברמקול מבוגר עם טכנולוגיה בת יותר מ - 30 שנה, שעם כל הכבוד (ויש כבוד לרמקול הזה) הוא לא עומד בליגה של הרמקולים שהוזכרו בשירשור הזה, ובוודאי שלא של ה - VR4JR שנחשב בכל מפרמטר כמעט לטוב ממנו בעשרות מונים. אפשר לקרוא ברשת וללמוד מפידבקים של בעלים מרוצים, ואפשר פשוט ללכת לשמוע ולהתרשם.

gavrosh

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה לנמר לאורי ולכל החברים

חייב לציין שההמלצה על ה-901 הפתיעה אפילו אותי, שאני לא מהתחום, ולו בגלל שאני זוכר מתי יצאו לשוק, ולתומי חשבתי שכמה עשרות שנים קידמו את הסאונד מאז...
למדתי שיש הרבה יותר משתנים ממה שחשבתי. בנוסף על חשיבות תורת הצירופים ,כולל מיקומי רמקולים והצבתם בחללים שונים, יש את המחלוקת על מה חשוב יותר: המקור, הרמקולים או ההגברה, ועל זה תוסיף חשיבותה של הצנרת, כן ועג כמה, והגעת למסקנה שאפשר להתווכח על הכל, בלי קשר למחיר...בקיצור, יש הרבה הימור והשלמה כמו גם חוסר שביעות רצון מתמדת ותסמונת "הדשא הירוק של השכן"...מה שגם מסביר את סינדרום השידרוגיטיס...

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
אז לא הבנתי מה עשית בסוף...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור