נראה (כותב בזהירות מרובה) ש-Audio Research פשטו רגל...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
...הכותרת אומרת הכל :(, המקור אמין, מקווה שזה לא פייק ניוז! מה אתם אומרים?

120ar.promo_.jpg

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
475
נקודות
83
איך שרדו עד עכשיו לא ברור.
הסטוריה.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
אתה מקווה שהם פושטים רגל?

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
69
נקודות
28
מקווה שזה לא נכון!
אחת החברות המעולות

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היה לי בעבר חדשים, קדם מגבר של החברה ריפרנס 5 שהוחלף באחר (התפוצה שפורפרת איך שהוא נדלק לראשונה) ומגבר הספק ריפרנס 75, לשביעותי המלאה.
ח-ב-ל מאוד חברה מצויינת.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
לי יש עדיין מונובלוקים 250SE, ופונו סטייג' 2SE.

היה לי גם פרה 5SE, אבל מכרתי אותו כשהפך להיות מיותר בעקבות המעבר ל-RC של טרינוב. בהקשר זה, יש לי עדיין למכירה גם פרה אנלוגי רב-ערוצי של EMM Labs

נערך לאחרונה ב:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אם זה נכון, אז עצוב.
מוצרים מעולים שתמיד נשמעו נהדר ושילבו איכות ואמינות.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
האם זו סנונית ראשונה ?
האם זו שירת הברבור של ציוד מנורתי כפי שמישהו כתב בלינק ?
האם אדוות פשיטת רגל זו יגרמו לחישוב מסלול מחדש של המחירים בתחום ? הלוואי, ראיתי פלאג לכבל חשמל שעולה אלפיים שקל...

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
השתמשתי במוצרי אודיו ריסרצ׳ המבוססים על מנורות (החברה ייצרה לאורך כמה שנים גם מגברים טרנזיסטוריים) במשך כ-13 שנה - קדם מגבר SP16L מחובר למגבר הספק VT100 MK2 שחובר ושלט היטב בזוג רמקולים של מרטין לוגאן. התוצאה היתה אדירה בתוספת אמינות גבוהה מאוד באותן שנים, בלי אף תקלה לכל אורך התקופה הזו. מה שהעביר אותי חזרה לציוד טרנזיסטורי היו שתי בעיות: מגבר ההספק על 16 מנורותיו תפקד כתנור בסלון. בחורף הירושלמי זה היה מצויין, אבל בקיץ בלי מזגן העניין הפך למציק. בנוסף, הצורך התכוף בהחלפת מנורות. אחת לשנה וחצי-שנתיים צריך להזמין מחו״ל מנורות תואמות (המחירים של היבואן דאז למנורות מקוריות היו שערורייתיים) ולשלם למתקין שמתמחה בכך כדי שיפתח את מגבר ההספק, יפרק את המנורות הישנות ויתקין את החדשות. אחרי כמה וכמה סבבים כאלה, כולל סיבוכים כאלה ואחרים בדרך, נשברתי. מזל שאת המנורות בקדם מגבר נאלצתי להחליף בעזרת מתקינים רק פעמיים כי הן החזיקו מעמד במשך שש שנים ארוכות-ארוכות.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,491
נקודות
113
לא ברור לי באם השרשור יוצא חוצץ נגד שימוש בציוד שפופרתי או לא , אבל אני בשבוע האחרון עברתי לשמוע עם ציוד שפופרתי גם קדם (VAC ) וגם מגבר (AIR TIGHT) , כמובן עם מגבר נציל של 100DB , ויש כאן קסם שלא תמיד מגיע עם שאר הציוד שלי , אבל נכון שצריך תנאים מיוחדים בכדי להשתמש במגברים הללו , בקשר לקדמים , בדרך כל הכי טובים בעולם דווקא השפורפתיים .

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,491
נקודות
113
לי יש עדיין מונובלוקים 250SE, ופונו סטייג' 2SE.

היה לי גם פרה 5SE, אבל מכרתי אותו כשהפך להיות מיותר בעקבות המעבר ל-RC של טרינוב. בהקשר זה, יש לי עדיין למכירה גם פרה אנלוגי רב-ערוצי של EMM Labs
מעניין היה פעם לראות על איזה "פרה" מדובר בתוך הטרינוב , אבל אני לא בטוח שיצרניות קדמים היו ששות למכור קדם כזה למרות שכמו ששמעתי אצל רן נשמע מצויין , אבל תמהני באם יכול להתחרות בקדם 50 קילו מושקע 2 חלקים מצויד בשנאי אאוטפוט ,הכל הופך בתעשיה להיות מיניאטורה עם פרינטים SMD , מה עם קצת נחושת? שנאים , קבלים גדולים , ספקים עם שנאים הסטרים , אני כנראה קצת "אולד פשיין " אפילו רמקול פחות מ100 קילו שזה עדיין מעט בעיני לא בא בחשבון .

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
מעניין היה פעם לראות על איזה "פרה" מדובר בתוך הטרינוב , אבל אני לא בטוח שיצרניות קדמים היו ששות למכור קדם כזה למרות שכמו ששמעתי אצל רן נשמע מצויין , אבל תמהני באם יכול להתחרות בקדם 50 קילו מושקע 2 חלקים מצויד בשנאי אאוטפוט ,הכל הופך בתעשיה להיות מיניאטורה עם פרינטים SMD , מה עם קצת נחושת? שנאים , קבלים גדולים , ספקים עם שנאים הסטרים , אני כנראה קצת "אולד פשיין " אפילו רמקול פחות מ100 קילו שזה עדיין מעט בעיני לא בא בחשבון .
אתה מוזמן כתמיד להקשיב. לא יוצא נגד השימוש בציוד מנורתי, ממש לא. מכיר בהחלט ביתרונות של ציוד מנורתי מעולה, אפילו היה לי עד לפני שנה קדם מגבר מעולה מנורתי. עד שמכרתי אותו הוא ניגן אצלי יותר מ-6000 שעות ולא היה צורך בהחלפת המנורות בתוכו. שתי סיבות שכל ההגברה הוחלפה - כולל הקדם: האחת, חוסר תאימות של שני מגברי ההספק בתצורת מונובלוק לגיין היציאה של מעבד הצליל של טרינוב ששימש אותי עד לפני חצי שנה וגם לגיין היציאה של מעבד הצליל של סטורם שמשמש אותי בחודשים האחרונים. השניה, העובדה שבמת הצליל מבחינת הולוגרפיה עומק, רוחב וגובה הצליל היתה משובשת לחלוטין בגלל המבנה השבור והמעוות של הסלון שלי. זאת כאשר ניגנה מערכת סטריאו נטו - סטרימר דאק דו ערוצי, קדם מגבר מנורות, שני מגברי מונובלוק תואמים וזוג רמקולים קדמיים. לאור השיבוש ההולוגרפי לא היתה ברירה אלא לעבור מהשיטה הסטריאופונית המסורתית-טהורה למערכת מלאה מבוססת אקוסטיקה אקטיבית וכיול.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
אני בטוח שאין הרבה מה לראות שם. אין שום ספק שלא ה-DAC הפנימי ולא רכיב ה"פרה" הם מהטופ שיש בשוק. העניין הוא שההשפעה החיובית של ה-RC גדולה בסדרי גודל מזו של DAC ו/או פרה, כך שמה שמרוויחים מה-RC גדול בסידרי גודל יותר ממה שמפסידים בגלל השימוש ב-DAC ובפרה פחות טובים.

בעצם אין הרבה משמעות ל"פרה" מעבר לשליטה על הווליום, שנעשית דיגיטלית, ובגלל שהטרינוב עובד פנימית בייצוג של הרבה ביטים, אין הפסד איכות עקב כך.

אפשר להסתמש ב-RC בווליום קבוע ולחבר אותו לפרה משובח, אבל זה מאריך את מסלול הסיגנל ללא צורך. זה יכול להיות נחמד עבור מי שיש לו פרה מנורתי ומעדיף להוסיף את המתיקות של צליל המנורות (=תוספת THD) לתוצאה.

עם זאת, אפשר לחבר את ה-RC דיגיטלית ל-DAC חיצוני וממנו לפרה משובח. זה נראה לי בעייתי אם רוצים לעשות את זה ב-multichannel, כי לא ברור לי כמה ואיזה DACs חיצוניים ו-preamps משובחים תומכים ב-multichannel.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
475
נקודות
83
יש תמונות בגוגל של הבפנוכו של הטרינוב, למראית עין הטרינוב זה בעצם מחשב עם תוכנה חזקה, אין בפנוכו שום דבר "אודיופילי" וכנראה שגם אין צורך בזה, המכשיר תוכנתית עוקף מכשירים אודיופילים, דרשני.
זה כמו רכב חשמלי מול בנזין, מי יכול לעמוד עם טסלה הכי פשוטה ברמזור ..

• Like
Reactions: gds

shushu

חבר משקיען
מעורבות
787
נקודות
113
אם זה מחשב אז למה הוא לא עולה כמו מיני dsp עם דיראק?
אפשר RC גם ללא טרינוב
חבר המחשב לדאק ומשם אל השרשרת הרגילה

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
475
נקודות
83
זה מחשב וגם דאק וגם פרה וגם תוכנה וגם המון ערוצים, הכל ביחידה אחת.
למה סטרימר למוסיקה עולה 30 ו 40 אלף שקל, תפתח תראה מה יש בפנים ... זה מחשב קטן.
לשאלתך, כי הם יכולים, כי בלי תג מחיר אודיופילים לא יקנו את זה, ו כי הנוסחא הזאת עובדת ב ענק! לא צריך 4 קופסאות, 200 קילו על סטנד המון חשמל כבלים ומקום. תוכנתית הם עוקפים הכל.
תשים על המאזניים מצד אחד טרינוב, מצד שני פרה 50 קילו בשני חלקים עם יחידת סוללות, כבלים שמחברים, דאק 50 קילו, פרוססור לרב ערוץ 12 ערוצים הכל על מעמד נוצצ ויוקרתי, מי לוקח ?

נערך לאחרונה ב:
  • Like
Reactions: gds

shushu

חבר משקיען
מעורבות
787
נקודות
113
מה זה ״תוכנתית הם עוקפים הכל״? את מה הם עוקפים, תוכנות rc אחרות או מכשירים אחרים?
אין שם קדם מגבר כי הוא דיגיטלי
החומרה היא דאק מחשב סטרימר
התוכנה היא rc
זה סבבה, בקיצור אתה אומר הם דופקים מחיר רק כדי שיקנו...

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
475
נקודות
83
עוקפים מכשירים אחרים זה לא ממש עוקפים אלה יותר פותרים בעיות קיימות באופן תוכנתי, מה שייקח לך סבב החלפות, טיפול באקוסטיקה וטונות של כסף להגיע לאותה נקודה בלי.
הם לא דופקים מחיר, פשוט שמים תג מחיר ראוי לתחום, כולם עושים זה אל תהיה תמים.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
מה זה ״תוכנתית הם עוקפים הכל״? את מה הם עוקפים, תוכנות rc אחרות או מכשירים אחרים?
אין שם קדם מגבר כי הוא דיגיטלי
החומרה היא דאק מחשב סטרימר
התוכנה היא rc
זה סבבה, בקיצור אתה אומר הם דופקים מחיר רק כדי שיקנו...
איך הגענו מבעיות כלכליות של אודיו ריסרצ' לדיון על טרינוב רק אלוהים יודע...אבל מילא.

בכל אופן, הטרינוב דווקא מתומחר זול ביחס למה שהוא נותן:

אתה מקבל פרה, דאק, סטרימר ותוכנת ה RC הכי מתקדמת בעולם, או למען הזהירות, בשלישייה המובילה, הכל במכשיר אחד וכל זאת ב-סכום יחסית נמוך.

בזמנו בחנתי כ 5 סטרימרים, בו זמנית, מהחברות המובילות בעולם וחשבתי שה Linn נשמע טוב יותר מכולם...
אממה...הסטרימר הפנימי של הטרינוב, נשמע טוב יותר מה Linn.

בסכום הזה אתה גם מקבל תמיכה יוצאת דופן של 24/7 לכל בעיה, לכל נושא הקשור עם המכשיר.

השתלטות של החברה מרחוק, מיידית, על המכשיר שלך, לרבות הנחיות, עזרה וכיוצ"ב.

קנית מכשיר, מכל חברה אחרת ונתקלת בבעיה, תוך כמה זמן מישהו עונה לך, פותר לך את הבעיה, מתיחס אליך.

כאן מדובר בפתרון מיידי. בכל שעה. בכל יום.

...בנוסף, אתה כמובן משלם על ה R&D והמוניטין, כמו בהרבה מוצרי קצה שנחשבים כמובילים בתחומם.

למה אתה משלם 100,000 ש"ח על סאב זירו ו 10,000 ש"ח על LG...העגבניות יהיו מתוקות יותר?
הגלידה של שטראוס תהפוך להאגן דאז?

רן

נערך לאחרונה ב:

orena

אוהב את התחום
מעורבות
10
נקודות
18
במידה והשמועות נכונות אז מדובר בבשורה עצובה מאד לתחום האודיו.
מדובר בחברה מדהימה, מגברי המנורות של החברה נמצאים בטופ

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור