ניקון טובה יותר מקנון?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
עוד פעם :בורח:. תפסיקו זה עם זה.
אני קורא את כולם לסדר.

תומר

נערך לאחרונה ב:

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
עוד פעם :בורח:. תפסיקו זה עם זה.
אני קורא את כולם לסדר.

תומר

עזוב, תומר. זה חזק מהם, הם לא ממש שולטים בזה והם גם לא מנסים. עגום, אבל זה מה יש.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אני בכוונה מצטט אותך לא כי אני נהנה לקרוא את גיבובי השטויות שלך אלא כדי שלא תערוך את ההודעה ושתשאר עדות מי פה מתקיף את מי. ולמה אני מגיב אליך בחריפות.
אז גוגל בוי הנה שיעור בחשבון עבור טרול אינטרנטי ברמה של כיתה ב'
קנון = קרופ פאקטור 1.6. 70 * 1.6 = 112 מ"מ
ניקון = קרופ פאקטור 1.5. 80 * 1.5 = 120 מ"מ
אם הצדקנות החולנית שלך עושה עניין מ 8מ"מ הבדל זה כניראה שחסרים לך כמה מילמטרים בתחתונים. כי 8 "מ זה חצי צעד.
אבל סטופ שלם של אור זה כבר הבדל הרבה יותר גדול גם לחובבן... צילום במצלמת קאנון ב ISO 3200 בגלל צמצם 4 יתן תמונה גרועה ביחס לצילום עם מצלמת ניקון בצמצם 2.8 וב ISO 1600. ואם מ 8 מ"מ אתה עושה עניין ולא בכל מה שקשור לטווח דינאמי ב ISO גבוה או רעש או טווח של גוונים אז חביבי אתה לא מבין כלום בצילום.

וכן אני דוקטור בשבילך, את מה שאתה יודע בצילום אני כבר מזמן שכחתי בניגוד אליך כל תשובה שלי פה מנומקת ומוסברת ברמה כל כך גבוהה שרק אתה לא מסוגל להבין ולהפנים. תמשיך תמשיך בהתנהגות הזו שלך כלפי חוסר הידע וחוסר הביטחון שלך קופצים פה בכל הודעה שאתה כותב ומפנה אותה אלי באופן אישי.

ותומר,
המונח לא לריב היה נחמד לכמה שניות עד שגוגל בוי פה פתח ג'ורה של בורות וחוסר ידע. ניקון *** חברה והכל בגלל עדשה אחת...
אני בסה"כ כתבתי את הדבר הבא:
(והנה תכף באה התגובה שאני מצפה לה מהדוקטור.......)

וכמה שאני צדקתי..... תומר, יואל, תפסיקו להשתמש כאן ברבים - יש רק אחד שכותב בגסות. אז די למכבסת המילים בבקשה. הנה למשל הפוסט הראשון מהשרשור הקודם שברוח "יפה".
http://www.dtown.co.il/forum/27347-קנון-650d-מושקת-מחר-3.html#post192166
לא היה שום דבר לפני כן. תחפשו עוד דוגמאות. יש הבדל ענק בין להגיב בעוקצנות וציניות למי שמגיע לו, ובין לכתוב כמו שהדוקטור כותב. יום נעים לכולם.

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה יהיה? גם כאן צריך להתחיל להשתמש בכלים לא נעימים כמו השעיות בכדי שהרוחות ירגעו?

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
מוקס: "אני בסה"כ כתבתי את הדבר הבא והנה תכף באה התגובה שאני מצפה לה מהדוקטור.......)"

ליאור: "אני בכוונה מצטט אותך"

זה חזק מכם, אתם לא שולטים, ואתם גם לא מעוניינים. להפוך שרשור על נושאים כאלה (!) להתנגחות - זה אפילו לא פאתטי.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מוקס: "אני בסה"כ כתבתי את הדבר הבא והנה תכף באה התגובה שאני מצפה לה מהדוקטור.......)"

ליאור: "אני בכוונה מצטט אותך"

זה חזק מכם, אתם לא שולטים, ואתם גם לא מעוניינים. להפוך שרשור על נושאים כאלה (!) להתנגחות - זה אפילו לא פאתטי.
יואל, אין פה שום דבר "חזק מאיתנו" מכיוון שאין כאן שום "אנחנו". הייתה רק הידיעה (שלי) שהתגובה הבאה שלו תהיה גסה - וזה אכן מה שקרה. כשמשווים בין אנשים רק למען ההשוואה ולא למען ההבנה - אתה מצד אחד נותן לגיטימציה לצד הגס, ומצד שני מכפיש את הצד השני שלא בצדק. דוקטור ליאור החליט משום מה להתהפך עלי כשאני כותב משהו בנושא צילום, משהו בי מציק לו מאוד - והאמת היא.... שאין לי שום סיבה לרדת על ברכי בפני הבריונות שלו. יש לו דעות מסוימות עלי ואין לי שום מוטיבציה להכנס למוחו ולהבין אותו. מתנצל אם ציפית שאתן את צווארי לאדם הזה. האמת היא - שבשרשורים קודמים ניסיתי לנהוג כך, אבל נוכחתי לדעת שהנהלת הפורום לא עושה מאומה לגביו ודומיו. אז זה מה יש. ואתה מוזמן להפסיק לטשטש את מה שקורה כאן בשם "הגינות" שבכלל לא קיימת - זה לא מקרה של "תפסיקו". זה מקרה של בריונות כשהמותקף מעז להגיב בציניות משלו. אין פה שום שוויון ושום דמיון ביני ובין האדם הזה. אני לא זה שאומר על אחרים "גיבובי השטויות שלך" ו"צדקנות חולנית שלך" ו"טרול אינטרנטי ברמה של כיתה ב'" ועוד ועוד פנינים שתמצא בהודעותיו. ואני מסכים שהעובדה שדיון על עומק שדה מגיע לפסים כאלה זה פשוט הזוי. הזוי. המשך ערב נעים.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
mokes כדאי שתעצור כאן

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור