ניקוי תקליטים

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אתה לא יודע לקרוא בין השורות :)
יש כמה גישות לניקוי תקליטים ורשמתי לך יותר מפעם אחת - אפשר להשתמש במוכנות פשוטות ושהן עושות עבודה טובה, וגם רשמתי לך שיש כאן אנשים שיגידו לך שזה לא מספיק.
ואני בטוח שיגידו לי שאני טועה ממש בקרוב :)

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
אז אשמח לדעת מה תהליך העבודה שלך, אני יודע שהוא מאוד פשוט חח.
הכנסתי את נוזל הניקוי שקיבלתי ביחד עם המכונה עד שהגיע לקו העליון של המברשות, וסובבתי 3 סיבובים לימין 3 לשמאל (יש גם איזה משוגע אחד שאומר שכדאי לסובב 2.5 דקות לכל צד), אחרי פשוט שמתי לייבוש.
מהתסכלות עם מנורה התקליטים עדיין נראה מאוד מאובקים ומה שגם נשמע מאוד ומורגש על המחט.:(
בקיצור, אפשר לשאול מה תהליך העבודה שלך?
תודה רבה:בעד::מאזין:
תהליך העבודה נראה לי דומה לשלך אבל פי 2-3 יותר סיבובים, ניקיתי איתה אוסף שישב 30 שנה והשיפור היה עצום. מציע לך להתייעץ עם היבואן ארי ARIMAR מהפורום שמכיר אותה ככף ידו ויש לו חלקי חילוף אם משהו לא תקין בה.

MadCow

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
אם התקליטים מאובקים בלבד, ניקוי ידני אמור מאוד לעזור. אני מנקה עם מברשת מיוחדת לניקוי רטוב, תמיסה מבוססת אלכוהול ומים מזוקקים, מייבש פעמיים עם מיקרופייבר - ניקה לי מצוין הרבה תקליטים שסבלו מאבק. זול מאוד, זמין, ועובד יופי כשמנקים הרבה תקליטים ביחד.

לא שאני מזלזל חלילה בניקוי במכונה, אבל לא צריך לקחת כל דבר ישר לאקסטרים. הפתרון שאני מציע הוא כמעט בחינם, תנסה אותו קודם

ARIMAR

עוסק בתחום
מעורבות
121
נקודות
43
אז אשמח לדעת מה תהליך העבודה שלך, אני יודע שהוא מאוד פשוט חח.
הכנסתי את נוזל הניקוי שקיבלתי ביחד עם המכונה עד שהגיע לקו העליון של המברשות, וסובבתי 3 סיבובים לימין 3 לשמאל (יש גם איזה משוגע אחד שאומר שכדאי לסובב 2.5 דקות לכל צד), אחרי פשוט שמתי לייבוש.
מהתסכלות עם מנורה התקליטים עדיין נראה מאוד מאובקים ומה שגם נשמע מאוד ומורגש על המחט.:(
בקיצור, אפשר לשאול מה תהליך העבודה שלך?
תודה רבה:בעד::מאזין:

שלום כבודו ;)
(לא כתבת את שמך )
מוזמן לדבר איתי , ואייעץ לך איך להפיק את המקסימום מהמכשיר ניקוי שרכשת.
ארי 0544756126
לצערי יש כאן תגובות שגויות ומטעות , אבל לא מתכוון להתנגח עם אף אחד.
המכשיר עושה עבודה מעולה , וגם אם תתאמץ מאד , הוא לא יעשה שום נזק לתקליטים שלך...
אכן , מכונה עם שאיבה עדיפה , למרות שתהליך הניקוי זהה , אך עדיין גם כאן תקבל תוצאה מצוינת.
לא סתם המכשיר מיוצר מעל 30 שנה עם עשרות אלפי משתמשים מרוצים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור